Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک برای آموزش تکمیلی
سلام به همه اساتید
من سوالی برام به وجود اومد و موقعیتی رو دیدم که نادره
من 2تا qq داشتم ..حریفم k7 داشت
فلاپ 222 اومد و ترن هم q و ریور هم یه 2
اما من باختم با این که 3 تا qq داشتم
یعنی حریفم با یه شاه تونست ببره؟؟؟لطفا آموزشهای لازم رو در این زمینه برای امسال من هم بزاریدHuh
پاسخ
دوست گرامی تمام این آموزشها در سایت هست ولی این رو توضیح میدم:

همیشه گفتیم که: کسی در این بازی برنده هست که از مجموع دو کارت در دست و پنج کارت مشترک روی میز ترکیبی بسازه که بنا بر قوانین بازی از بقیه برتر باشه،
البته هیچ محدودیتی از نظر تعداد استفاده کارتهای در دست نداریم یعنی میتوان از یکی از کارتها هم استفاده کرد که با چهار کارت روی میز ترکیب شود و یک دست کامل بسازد
یا حتا از هیچ کدام!!
توجه کنید که اگر پنج کارت مشترک روی میز خودبخود ترکیبی داشتند که از دستهای همه بازیکنان برتر باشند این ترکیب برای همه حساب خاهد شد و کل پات تقسیم خاهد شد.

در این دست بخصوص که برای شما اتفاق افتاد قویترین دست خودبخود روی میز و در بین کارتهای مشترک شکل گرفت یعنی کاره 2 (چهارتایی 2)
اما همونطور که گفتیم همیشه باید از پنج کارت استفاده کنیم!
در چنین دستهایی این کارت پنجم یا به استلاح کیکر هست که تعیین کننده برنده خاهد بود به این معنی که هر کس کیکر قویتری داشته باشه برنده اون دست خاهد بود
که کیکر شما q و کیکر حریف شما k بود پس حریف برنده بازی شد.
پاسخ
اگه میشه یه سری آموزش هم برای ورود به بازیهای آنلاین( رئال)و حضور در تورنمنت ها بدین
من فکر میکنم برای بهتر شدن بازیم باید کم کم وارد بازی حرفه ای بشم اما کمترین اطلاعاتی ندارم
نرم افزار پوکر استارز رو گرفتم اما نمیدونم کجا حساب باز کنم و وقتی که حساب باز کردم کجا ثبت نام کنم
و وقتی که احیانا ثبت نام کردم باید چیکار کنم
آیدی یاهو من payizan.global هست خوشحال میشم با دوستان آشناتر بشم و از وجودشون اشتفاده بهتری کنم..ممنون از همه
پاسخ
خوب بنده خدا حریفت 4 تا 2 را حساب کرده یعنی کاره شده
ولی شما 3 تا q و 2 تا 2 را حساب کرده اید (فول) که باخته اید
ولی اشتباه محاسبه کرده اید چون در اصل مساوی هستید چون هر دو کاره (4 تا 2 ) شده اید.
حالا بازی کامپیوتری می کردید تا واقعی ؟
پاسخ
(2012/03/28، 12:40 AM)reza71 نوشته است: خوب بنده خدا حریفت 4 تا 2 را حساب کرده یعنی کاره شده
ولی شما 3 تا q و 2 تا 2 را حساب کرده اید (فول) که باخته اید
ولی اشتباه محاسبه کرده اید چون در اصل مساوی هستید چون هر دو کاره (4 تا 2 ) شده اید.
حالا بازی کامپیوتری می کردید تا واقعی ؟

هر دو بازیکن کاره هستن، ولی حریف با kickerه شاه و ما با بیبی
2222K>2222Q
پاسخ
دوستان لطفن به تاریخ ارسالها توجه کنید و به جوابی که بقیه دادند و اگر جواب بنظر شما کامل نیومد اونوقت کاملش کنید ولی یک جواب تکراری رو چندبار ارسال نکنید،
چون نه تنها زحمت بیهوده کشیدید بلکه زحمت پاک کردن رو هم برای من بوجود آوردید...
تشکر از همه...
ولی خوشحالم که میبینم سطح علمی دوستان در حال بالا رفتنه و استعدادهای نهان درحال شکوفا شدن هستند!!
.
پاسخ
سلام.سوال دارم درباره داوری مسابقات. 1-من J5 دارم و حریفم 57 حالا با یک پیر 5 پات بین ما تقسیم شد 2- من A9 و حریفم AT با پیر A پات به حریفم داده شد 3-من Q2 و حریفم 27 با پیر 2 پات بین ما تقسیم شد.می خواستم بدونم قاعده ONEPAIR و یا TWOPAIR چیه.مرسی
پاسخ
ببین دوست عزیز قاعده کلی خیلی ساده هست و اگه شما اونو یاد بگیرید دیگه نیازی نیست برای هر دست یا هر حالت از کسی سوال کنید
در همه موارد همیشه بهترین دست از ترکیب دو کارت دست شما و پنج کارت روی میز برنده هست در مورد تکپر ها هم بهین صورت هست
وقتیکه یکی از کارتهای دست شما با یکی از کارتهای میز پر شدند و همین حالت برای حریفتون هم پیش اومد در اینجا به کارت دوم دست شما و حریفتون نگاه میکنند و اگه کارت دوم شما بزرگتر از بقیه کارتهای میز و همچنین بزرگتر از کارت دوم حریف بود پس شما برنده هستید اهمیت کارت دوم در اینجاست که معنی پیدا میکنه به این کارت دوم میگن کیکر،
بهرحال تمام قضیه بر میگرده به انتخاب بهترین دست از مجموع کارتها و اگه خودتون هم در دستها دقت کنید میتونید به همین نتیجه برسید.
پاسخ
(2012/02/18، 07:53 PM)tatepito نوشته است: دوست گرامی تمام این آموزشها در سایت هست ولی این رو توضیح میدم:

همیشه گفتیم که: کسی در این بازی برنده هست که از مجموع دو کارت در دست و پنج کارت مشترک روی میز ترکیبی بسازه که بنا بر قوانین بازی از بقیه برتر باشه،
البته هیچ محدودیتی از نظر تعداد استفاده کارتهای در دست نداریم یعنی میتوان از یکی از کارتها هم استفاده کرد که با چهار کارت روی میز ترکیب شود و یک دست کامل بسازد
یا حتا از هیچ کدام!!
توجه کنید که اگر پنج کارت مشترک روی میز خودبخود ترکیبی داشتند که از دستهای همه بازیکنان برتر باشند این ترکیب برای همه حساب خاهد شد و کل پات تقسیم خاهد شد.

در این دست بخصوص که برای شما اتفاق افتاد قویترین دست خودبخود روی میز و در بین کارتهای مشترک شکل گرفت یعنی کاره 2 (چهارتایی 2)
اما همونطور که گفتیم همیشه باید از پنج کارت استفاده کنیم!
در چنین دستهایی این کارت پنجم یا به استلاح کیکر هست که تعیین کننده برنده خاهد بود به این معنی که هر کس کیکر قویتری داشته باشه برنده اون دست خاهد بود
که کیکر شما q و کیکر حریف شما k بود پس حریف برنده بازی شد.
'گاها در بعضی مواقع نرم افزار پات رو بین طرفین مساوی میکنه چون هر دو پلیر کاره هستند شاید کیکر نقشی نداشته باشه البته به این وضع کم بر خورد کردم.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue راهکاری برای برنده شدن در بازی پوکر در سایت های ایرانی AKs 2 2,653 2017/07/22، 07:26 PM
آخرین ارسال: EMIL-BIA
دل مجموعه آموزشی پوکر برت - 28 فیلم آموزش پوکر پیشرفته Amazon 2 2,262 2017/07/07، 05:22 PM
آخرین ارسال: EMIL-BIA
  آمورش حرفه ای پوکر برای کسب درآمد از هولدم No Limit m8811163008 30 25,512 2015/04/04، 03:48 AM
آخرین ارسال: m8811163008
Smile آموزش حرفه ای تشخیص دست های حریف در Holdem no limit m8811163008 9 5,224 2015/03/02، 07:32 PM
آخرین ارسال: AKs
  آموزش Heads-UP یا پوکر 2 نفره از مقدمانی تا پیشرقته m8811163008 1 3,289 2015/02/01، 02:11 PM
آخرین ارسال: m8811163008
  آموزش از طریق ویدیو های آموزشی FoldEquity 4 1,851 2014/11/06، 01:18 AM
آخرین ارسال: فرزاد سلیمان پور
  ده فرمان طلایی پوکر برای رستگاری Soroosh 3 5,530 2014/08/07، 02:33 PM
آخرین ارسال: omidmankan
Smile آموزش mhi2000 21 19,997 2013/11/08، 08:01 PM
آخرین ارسال: FoldEquity
  آموزش MTT - Cash - SnG pinkdreammss 24 10,770 2012/11/14، 09:44 AM
آخرین ارسال: mahannnn4779
  آموزش Poker Hud AriaInfinity 7 5,430 2012/11/11، 02:13 AM
آخرین ارسال: payizanglobal

پرش به انجمن: