Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از مبتدي تا حرفه اي (گذري بر پوكر 5 كارتي )
كساني كه ميخواهند پوكر را براي اولين بار ياد بگيرند Big Grin بهترين نوع پوكر ، پوكر پنج كارتي است
در اين نوع پوكر همان لحظه كه 5 كارت را دريافت ميكنيد ميتوانيد شانس پيروزي خود را پيش بيني كنيد Rolleyes
و در مرحله بعدي ميتوانيد ازيك تا 4 كارت خود را با ديالر (كارت پخش كن) تعويض كنيد تا احتمالا كارتهاي بهتري در دست داشته باشيد Smile Confused
بيشتر پوكر بازان ايراني ابتدا اين پوكر را شروع ميكنند Cool
و بعد نسبت به سليقه خود مدلهاي مختلف را ادامه ميدهند .h .s .d .c
در كل اين نوع پوكر بسيار جذاب و در بيشتر پوكر بازيهاي ايراني (پوكر MONEY ) اين پوكر بازي ميشود و بلوف زدن يكي از ترفندهاي اين بازي است كه اگر در خواندن ذهن ديگر بازيگران استعداد داشته باشيد موفق خواهيد بود و اگر ذهن خواني خوبي نداريد بلوف نزنيد .Wink
پاسخ
این واقعا بهترین پوکر هست و خیلی کم له شانس بستگی داره {برخلاف اوماها وتگزاس که بیشتر شانسه}بهتون پیشنهاد میکنم حتما بازی کنین پشیمون نمیشین
پاسخ
سلام من این بازیا انجام دادم اما این قسمتی که حریفا draw می دن رو نفهمیدم چه جوری راهنمایی می کنین
ممنون
پاسخ
شما اول شرط ميبندين وقتي به توافق رسيديد اونوقت از 5 تا كارت روي هر چندتاش كه خواستين كليك ميكنيد بعد دكمه ي draw رو ميزنيد تا كارتايي كه انتخاب كرديد تعويض بشن
وقتي مثلا واسه حريفت ميزنه draw3 يعني طرف 3تا از كارتاشو عوض كرده
پاسخ
بازی جالبی هست ولی من زیاد بازی نمیکنم اگرم بازی کنم میز هایه شرط پایین میشینم.یه مدت هم واس خاطر جک پات بازی میکردم که نتونستم برگ هارو جور کنم.
پاسخ
(2011/06/25، 12:51 AM)SE7EN نوشته است: شما اول شرط ميبندين وقتي به توافق رسيديد اونوقت از 5 تا كارت روي هر چندتاش كه خواستين كليك ميكنيد بعد دكمه ي draw رو ميزنيد تا كارتايي كه انتخاب كرديد تعويض بشن
وقتي مثلا واسه حريفت ميزنه draw3 يعني طرف 3تا از كارتاشو عوض كرده

مرسی آقا se7en راهنماییتون خیلی کار ساز بود
پاسخ
از دوستان خواهش میکنم حالا که این موضوع رو زدین، بهتر بود بحث رو اصولی شروع کنین و اول یه توضیح کامل در مورد قوانین بازی بدین ، بعد به تکنینک ها و تاکتیک و مسائل دیگه این سبک بپردازین.
با تشکر از همگی
پاسخ
سلام
نيكو بود كه به قوانين بازي هم اشاره مي كرديد
با سپاس
پاسخ
salam ln 13 salame yeki be man yad bede lotfan
yeki lotfan bazi poker ra be man yad bede man khili moshtagh am
پاسخ
الان یاد دادی ؟!!!
من هیچی از پوکر بلد نیستم گسی نیست درست یاد بده؟؟
پاسخ
آموزش پوکر 5 کارته :

پوکر 5 کارته 3 نوع هست :
1. Card Draw 5 : بهترین دست ممکن براتون به وجود بیاد ( از های کارت تا رویال فلاش )
2. 2-7 Single Draw : بدترین دست ممکن براتون به وجود بیاد که بهترین دست این نوع بازی 23457 ( در صورتی که فلاش نباشه )
3. 2-7 Triple Draw : بدترین دست ممکن براتون به وجود بیاد که بهترین دست این نوع بازی 23457 ( در صورتی که فلاش نباشه )*

نحوه بازی هم به این صورت هست که ابتدا 5 تا کارت به شما داده میشه و شما با توجه به نوع بازی و کارتها از 1 کارت تا 5 کارت را به کارت پخش کن برمی گردونید و کارت پخش کن به همون تعداد به شما کارت جدید میده, فقط یک بار هم میتونید این کار رو انجام بدید و با توحه به دستی که برای شما به وجود میاد بازی ادامه میدید.

نکته 1: در بازی نوع 2 و 3 برگ A بالاترین برگ هست و 2 کوچکترین برگ !!
نکته 2: در بازی نوع 3 شما 3بار میتونید برگهاتون عوض کنید !!
پاسخ
یه نوع دیگه هم هست:
4. A-5 Triple Draw: در این بازی A همیشه Low است و Flush و Straight بودن اهمیتی نداره. بهترین دست تو این بازی A2345 هست. FTP این بازی رو داره ولی به ندرت کسی بازی می کنه
پاسخ
در پوکرِ 5 کارتی کارت های 2 تا 5 را از بازی خارچ می کنیم ؟
پاسخ
در شکل قدیمیش که تو ایران بازی میشد (و شاید میشه) این کارو می کردند. ولی الان تو سایت های معتبر مثل استارز دیگه این کار رو نمی کنن. یکم سلیقه ایه. فرق قضیه در این میشه که در شکل قدیمی شما کلی استریت و فول و دست های قوی می بینید ولی در شکل جدید کمتر اتفاق می افته برا همین در شکل جدید مثلا 3 (Three of a kind) خیلی قوی تره نسبت به 3 در شکل قدیم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان