Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند نكته مهم در پوكر اوماها
بسياري از دوستان كه تگزاس هولدم بازي ميكنند در اوماها نا موفقند و بيشتر دست را واگذار ميكنند .

بهتر است چند نكته مهم را اينجا اضافه كنم و دوستاني كه نكاتي بيشتري راجع به اي نوع پوكر ميدانند نيز نظرشون رو به اشتراك بزارند :

.c - هميشه داشتن دو برگ آس در دست نشانه پيروزي نيست .
.d - با پر و دو پر شانس برد كمي داريد هميشه براي برد به استريت به بالا فكر كنيد .
.s - بت كردن الكي باعث برد شما نميشه
.h - هميشه نيم نگاهي به پروفايل و موجودي و مبلغ برده و باخته طرف بكنيد كه از حرفه اي بودن طرف مطمئن بشيد و بدونيد كه همچين كسايي بلوف نميزنند و موقع بازي با اين افراد با دست پر چيپ اضافه كنيد .

و در آخر هميشه بايد بيشتر از اينكه هواستون به برگهاي خودتون هست به احتمال وجود برگ بهتر در دست حريف توجه داشته باشيد
درود بر شما دوستان گرامي به اميد پيشرفت روز افزون بازيكنان ايراني در اين بازي فوق العاده فكري و زيبا.
پاسخ
(2011/05/12، 07:32 PM)l$l نوشته است: بسياري از دوستان كه تگزاس هولدم بازي ميكنند در اوماها نا موفقند و بيشتر دست را واگذار ميكنند .

بهتر است چند نكته مهم را اينجا اضافه كنم و دوستاني كه نكاتي بيشتري راجع به اي نوع پوكر ميدانند نيز نظرشون رو به اشتراك بزارند :

.c - هميشه داشتن دو برگ آس در دست نشانه پيروزي نيست .
.d - با پر و دو پر شانس برد كمي داريد هميشه براي برد به استريت به بالا فكر كنيد .
.s - بت كردن الكي باعث برد شما نميشه
.h - هميشه نيم نگاهي به پروفايل و موجودي و مبلغ برده و باخته طرف بكنيد كه از حرفه اي بودن طرف مطمئن بشيد و بدونيد كه همچين كسايي بلوف نميزنند و موقع بازي با اين افراد با دست پر چيپ اضافه كنيد .

و در آخر هميشه بايد بيشتر از اينكه هواستون به برگهاي خودتون هست به احتمال وجود برگ بهتر در دست حريف توجه داشته باشيد
درود بر شما دوستان گرامي به اميد پيشرفت روز افزون بازيكنان ايراني در اين بازي فوق العاده فكري و زيبا.

مورد 2 و مورد 5 خیلی خیلی مهمه
پاسخ
يه نكته در مورد پوكر اوماها اينه كه واسه استريت شدن حتما بايد دو كارتش تو دستتون باشه و با سه تا از كارتاي زمين ست بشه مثلا اگه توي زمين 2-3-4-5 بود و تو دست شما فقط A بود شما برنده نيستيد
پاسخ
 سپاس شده توسط l$l ، banshee ، Soroosh ، ☯MR.Face☯ ، hoo ، just poker stars ، arashmidos ، saeedfalahzadeh
خوب گفتی ممنون
آقای se7en به کسی که فوتبالو دوست داره توهین نکن بار سوم.
پاسخ
اره.من هر وقت بازی کردم اولش یکم بردم بعد همشو باختم.
پاسخ
(2011/05/25، 12:19 AM)behnam_01 نوشته است: اره.من هر وقت بازی کردم اولش یکم بردم بعد همشو باختم.
در هر مدل پوكر كه بازي ميكنيد اول بايد مهارت اون مدل رو پيدا كنيد تا جزو بهترينها باشيد .

پاسخ
 سپاس شده توسط saeedfalahzadeh
اره.خیلی کم بازی کردم.بعدشم باختم و زیاد دوروبرش نرفتم.
پاسخ
در پوکر اوماها حتما باید از 2 برگ (از 4 برگ خودت) و 3 برگ (از 5 برگ وسط) با هم تلفیق بشن و بهترین دست در بیاد ؟؟ (سوال بود . اگه کسی میدونه جواب بده)

اینجوری نمیشه ؟؟ مثال :

دست من هر 4 تا خال پیک هست . برگ های وسط هم فقط 1 برگ از 5 تا پیک میاد . اونوقت آیا من فلش رنگ میشم یا نه ؟؟

یا مثال دیگه :

دست من ایناست >>> 7 - 8 - 9 - A - 3 و برگ های وسط ایناست >>>> J - 10 - 3 - A - 5
حالا اینجا برای من استرایت حساب میشه یا دو پر ؟؟

ممنون اگه کسی جواب بده
پاسخ
نه دوست عزيز اينجوري نميشه فقط دو تا از برگهاي دستت با برگهاي وسط ست ميشه براي استريت و فلش هم حتما بايد دو تا برگش دستت باشه يعني اگه مثلا دستت A-5-T-j باشه و وسط 3-4-6-7 -K باشه چون تو دستت فقط 5 داري استريت حساب نميشه براي فلش هم همينطوره
پاسخ
mer30 SEVEN

vali manzooram ye chiz dige as

hamin emrooz bazi kardam . in bargha dastam bood >>>> A-A-6

badesh flop ina oomad >>>> 6-6-J

khob man bayad Fullhouse mishodam o pirooz . vali injoori nashod va yeki dige ba Straight barande shod

yani chi . mage mishe??
پاسخ
گفتم خدمتت كه فقط دو تا از 4تا كارت دو دستت پذيرفته ميشه يعني مثلا تو اين دست شما فقط 3 تايي داشتين نه فول
پاسخ
اوماها خیلی شانسی هست حالا این دست رو بهتون بگو بیشتر تعجب میکنین

من دستم 10 6 A 2 هست بعد وسط میده به من 789 بعدش من 3Kزدم طرف کال کرد بعد داد Aبعدش من ال کردم دیدم داره 7 8 A Qبعدش تو رایور داد 8 و من باختم به خاطره همینه که اوماها بیشتر شانسه
پاسخ
شانس که تو همش هست ولی اوماها چون برگ بیشتر میده همون قدر که احتمال بردت بالا میره احتمال باختت هم بالا میره.
پاسخ
تو پوكر استار KidPoker رو سرچ كنيد

دانيل نگريانو رو ميبينيد الان داره Omaha WCOOP بازي ميكنه
طبق قاعده 2 تا كارت در دست و 3 كارت در فلاپ چرا اين 2 نفر مساوي شدند؟!

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
gandhi بايد برنده باشه
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  یازی به سبک اوماها ایران کلاب iranpokerads 0 186 2018/03/01، 03:19 PM
آخرین ارسال: iranpokerads
  انتخابى از بهترين كتاب هاى اوماها EMIL-BIA 0 521 2017/05/12، 05:54 PM
آخرین ارسال: EMIL-BIA
  درخواست راهنمایی اوماها Nicknafs 1 2,276 2014/01/08، 02:12 PM
آخرین ارسال: erun