Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هدف از ایجاد biapoker
سلام خدمت همه دوستان
دوستان از خودشون شاید سوال کنند اینجا واسه چی ایجاد شده
من چند تا دلیل رو میگم خدمت دوستان و مطالب تکمیلی رو سروش جان وادمین عزیز به اطلاع می رسونند.
با اجازه دوستان
1-ایجاد محیطی صمیمی و دوستانه
2-معلومات و تجربه خود را در اختیار دوستان گذاشتن برای بالا بردن معلومات سطح بازی همدیگر
3-راهنمایی و رفع نواقص همدیگر در جو صمیمی وبدون چشم داشت به چیزی
این 3 مورد بود که خدمت دوستان عرض کردم.امیدوارم که همه عزیزان در این محیط آموزنده بهترین استفاده رو از تجربه دیگران در زمینه پوکر وسایر مباحث انجام دهند و تجربیات و هر نکته که فکر می کنند که می تواند به دیگران کمک کند در اختیار دوستان بگذارند تا جو دوستانمون پایدار بماند.
چون پوکر از نظر من مثل زندگی میمونه واگه تو زندگی از تجربه دیگران صحیح استفاده کنیم میتوانیم موفق باشیم.
در آخر فقط یک نکته هست که عرض میکنم خدمت دوستان
ما اینجا واسه بازی کردن جمع نشدیم . اینجا به همدیگر کمک میکنیم تا دوستانی که یکم بازیشون نسبت به دیگران بهتر هست به بقیه کمک کنند تا همه خوب بازی کنیم چون همه ما ایرانی هستیم و همه جا بایید سربلند باشیم.
با تشکر از همه
داداش کوچیکتون مجید
پاسخ
مرسی مجید عزیز
من خودم کلی برنامه برای این سایت دارم.
یک عالمه متن جالب برای ترجمه دارم...
شامل آموزشها، زندگینامه ها، ترفندها، ریاضیات، اتفاقات بزرگی که در مورد پوکر افتاده.... این یکی دو هفته سرم خیلی شلوغه ولی صبر کن سر فرصت اینجا را پر میکنم از متنهای نو و تازه در مورد پوکر.
مطمئنم یک روز یه نفر ایرانی قهرمان یک مسابقه بزرگ میشه و شاید یادی از ما هم بکنه.
دوستان عزیز شما هم اطلاعات خودتون را دریغ نکنید. هر چی میتونید به ما مطاب دست اول بدید.
پاسخ
سروش جان لطف داری عزیز
من هر جا باشم یاد تمام دوستان هستم
lol
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان