Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه شرکت در مسابقات پوکر استار از ابتدا تا انتها
سلام سروران........
اگه امکان داره یکی از دوستان که در پوکر استار حرفی برا گفتن داره و با سابقه هست ..یه توضیح اساسی از ابتدا ..یعنی زمانی که اکانت میسازیم و خود سایت 1000 بهت میده تا زمانی که بشه real money بدست اورد توضیح بده ...چون واقعا من گیج شدم .تو تورنومنت شرکت میکنم .به 10 تای اخر میرسم ولی هیچ ..در صورتی که تا نفر 250 ام جایزه میگیره ..ممنون میشم اگه باراهنماییم کنید.........................Confused
پاسخ
شما پلی مانی و جایزتم ژتون الکی که فقط باعث می‌شه بازیت ضعیف شه،چون همه ال این می‌کنن،میتونی‌ از تورنمنت فری رول رو انتخاب کنی‌ که ایشلا بتونی‌ بدون واریز پول ببری،اگرم خواستی‌ یه وب مانی باز میکنی‌،پولو می‌ریزی اونور
پاسخ
(2012/01/27، 04:43 PM)ZAOILA نوشته است: شما پلی مانی و جایزتم ژتون الکی که فقط باعث می‌شه بازیت ضعیف شه،چون همه ال این می‌کنن،میتونی‌ از تورنمنت فری رول رو انتخاب کنی‌ که ایشلا بتونی‌ بدون واریز پول ببری،اگرم خواستی‌ یه وب مانی باز میکنی‌،پولو می‌ریزی اونور

اخ کفتی دلم از این روسای کله خره خرشانس که با 7 2 رو پر اس من ال این مکنن تری اف کاند 2 مشن خونه... اقا این ایدی منه
thepeynom تو یاهو
یه زحمت بکش منو اد کن ..استپ به استپ بهم بگو که جیکار کنم ..
من استرالیا زندگی میکنم راحت میتونم پول واریز کنم .. .فقط باید زحمتشو بکشی بهم بگی دست گلت درد نکونه ه ه ه
Big Grinه.. ا
پاسخ
درود
منم تازه کارم اما بالاخره و البته با کمک خیلی زبادی که از مطالب همین سایت و نوشته های دوستان گرفتم شروع کردم به بازی ریل که هم عالیه و هم بسیار متفاوت از اون بازی های احمقانه پلی مانی . تو روز اولم حدود 3 دلار بردم که کلی خ...کیف شدم . داستان از ایران اینطوریه که :
1 - یه حساب وبمانی باز کن اگه می خوای مستقیم پول بریزی به حسابت ت. سایت [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
2 - بعد از افتتاح حساب mini که به نظر من کافیه برا این کارا ، از طریق منو یا دستور create یه کیف پول برا خودت درست میکنی با حساب دلاری یعنی wmz باید پیشوندش باشه و یه شماره حساب بهت میده که اولش حرف z هست .
3 - با یکی از شرکتهایی که ریل مانی کار میکنن ازتباط میگیری و هرچند دلار که می خوای ازشون میگیری و به حسابت واریز میکنی یا اونها میکنند.
4 - در قسمت cashier استارز deposit میکنید در آیکون وب مانی که کنار ویززاکارت و غیره هست . البته قبل از راه اندازی استارز باید و..ی پ.....ی ا.،،،،،ن رو راه بیاندازی.
5 - میزان پولی که می خوای واریز کنی رو مشخص میکنی و با کد stars600 پول رو واریز میکنی .
6 - صفحه حساب وبمانیت باز میشه و ازت تاییدیه میگیره با یه کد که به موبایلت مسیج میکنه و تمام .
7 - شما ازون لحظه به لذت بخشترین بازی زندگیتون وارد شدید .
8 - اونهایی که خارج کشورند هم البته با ویزا کارت یا راههای دیگه که تو دپوزیت در قسمت کشیر هست میتونن همین کارو البته بصورت مستقیم و بدون حاشیه سود واریز کنید با همون کد و پایان و البته یک شروع عالی .
خوش باشید و البته سپاس من از تمام بچه های بیاپوکر که همه اینا رو من همین جا یاد گرفتم .
پاسخ
(2012/01/28، 01:07 PM)saeedfalahzadeh نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
2 - بعد از افتتاح حساب mini که به نظر من کافیه برا این کارا ، از طریق منو یا دستور create یه کیف پول برا خودت درست میکنی با حساب دلاری یعنی wmz باید پیشوندش باشه و یه شماره حساب بهت میده که اولش حرف z هست .
3 - با یکی از شرکتهایی که ریل مانی کار میکنن ازتباط میگیری و هرچند دلار که می خوای ازشون میگیری و به حسابت واریز میکنی یا اونها میکنند.
4 - در قسمت cashier استارز deposit میکنید در آیکون وب مانی که کنار ویززاکارت و غیره هست . البته قبل از راه اندازی استارز باید و..ی پ.....ی ا.،،،،،ن رو راه بیاندازی.
5 - میزان پولی که می خوای واریز کنی رو مشخص میکنی و با کد stars600 پول رو واریز میکنی .
6 - صفحه حساب وبمانیت باز میشه و ازت تاییدیه میگیره با یه کد که به موبایلت مسیج میکنه و تمام .
8 - اونهایی که خارج کشورند هم البته با ویزا کارت یا راههای دیگه که تو دپوزیت در قسمت کشیر هست میتونن همین کارو البته بصورت مستقیم و بدون حاشیه سود واریز کنید با همون کد و پایان و البته یک شروع عالی .
خوش باشید و البته سپاس من از تمام بچه های بیاپوکر که همه اینا رو من همین جا یاد گرفتم .

اقا خیلی گلی ...یدونه باشییییییییییییییییییییییییییی...... فقط اگه من تو تورنومنتها فری رول بازی کنم ببرم نیازی به واریز پول نیست/؟
پاسخ
سلام دوستان
ببخشید اما من اصلا از اصطلاحاتتون سر در نمیارم.
لطفا یکم توضیح بدید.

این ریل مانی و پوکر استار چیه؟

و ایا اگر ویزا کارت داشته باشیم (برای نقل و انتقال پول) بهتره؟

بهترین راه برای نقل و اتقال پول توی سایهتای پوکر انلاین چیه ؟ و بهترین سایت کدومه؟

اگر باساکس برم بهتره؟
پاسخ
(2013/02/23، 01:51 PM)amir1867 نوشته است: سلام دوستان
لطفا یکم توضیح بدید.

بهترین راه برای نقل و اتقال پول توی سایهتای پوکر انلاین چیه ؟ و بهترین سایت کدومه؟

اگر باساکس برم بهتره؟

سلام
ریل مانی در واقع بازی با پول واقعی هستش (real=واقعی) چون در سایتهای پوکر میتونید برای تمریین با پول مجازی هم بازی کنید!
پوکر استارز بزرگترین و معتبرترین سایت پوکر آنلاین جهان هستش که اکثر بزرگان جهان در پوکر مثل دانیال نیگاریانو نیز در این سایت بازی میکنند.
والا ویزا کارت کارمزد بالایی برای انتقال داره و همچنین برای نقد شدن دلار زیاد متضرر خواهید شد بهترین راه نقل و انتقال برای ما ایرانیها وبمانی هستش که با یک سرچ کوچک در اینترنت میتونید نحوه افتتاح حساب و شارژ و برداشت بتوسط این پول الکترونیکی رو فرا بگیرید.
موفق باشید.
پاسخ
(2013/02/23، 04:08 PM)o0ehsan0o نوشته است:
(2013/02/23، 01:51 PM)amir1867 نوشته است: سلام دوستان
لطفا یکم توضیح بدید.

اگر باساکس برم بهتره؟

سلام
ریل مانی در واقع بازی با پول واقعی هستش (real=واقعی) چون در سایتهای پوکر میتونید برای تمریین با پول مجازی هم بازی کنید!
پوکر استارز بزرگترین و معتبرترین سایت پوکر آنلاین جهان هستش که اکثر بزرگان جهان در پوکر مثل دانیال نیگاریانو نیز در این سایت بازی میکنند.
والا ویزا کارت کارمزد بالایی برای انتقال داره و همچنین برای نقد شدن دلار زیاد متضرر خواهید شد بهترین راه نقل و انتقال برای ما ایرانیها وبمانی هستش که با یک سرچ کوچک در اینترنت میتونید نحوه افتتاح حساب و شارژ و برداشت بتوسط این پول الکترونیکی رو فرا بگیرید.
موفق باشید.

برادر من همه این راه ها رو رفتم پول هم واریز کردم و اکانتم اکتیو شد. حالا می خوام بدونم چه جوری بفهمم کدوم میز پولیه کدوم میز فری هستش. می خوام با ریل مانی بازی کنم... راهنمایی کن لطفاً....
پاسخ
[/quote]

برادر من همه این راه ها رو رفتم پول هم واریز کردم و اکانتم اکتیو شد. حالا می خوام بدونم چه جوری بفهمم کدوم میز پولیه کدوم میز فری هستش. می خوام با ریل مانی بازی کنم... راهنمایی کن لطفاً....
[/quote]

سلام
دوست عزیزم در بازی مثلا" هولدم یک تب وجود داره که برای پلی مانی هستش و در بقیه تبها میتونید ریل مانی بازی کنید از گزینه فیلخر در لابی هم میتونید استفاده کنید برای شروع اگر میخواهید کش گیم بازیی کنید از میزهایی با پوت ثابت استفاده کنید و برای تورنومنت برای آشنایی بیشتر از تونومنتهای 10 سنتی و یا 55 سنتی استفاده کنید که بهتره از ابتدا بیشتر روی تورنومنتها وقت بگذارید تا کش گیم ها هر وقت هم هوس کش گیم کردید بهتره بازی زوم انجام دهید.
موفق باشید.
پاسخ
(2012/01/28، 01:07 PM)saeedfalahzadeh نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

آقا من همه ی این کار هارو انجام دادم فقط لطفا قسمت 3 رو بیشتر توضیح بدین که چجوری باید پول بریزم تو این حساب وب مانیم ؟!!!
پاسخ
اگر خواستی من میتونم بخ حسابت دلار انتقال بدم...
پاسخ
(2013/04/16، 08:21 PM)ehsan_07 نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

آقا من همه ی این کار هارو انجام دادم فقط لطفا قسمت 3 رو بیشتر توضیح بدین که چجوری باید پول بریزم تو این حساب وب مانیم ؟!!!
سلام من میخوام تو پوکر استار بوی چیپ کنم وبمانی هم دارم آی دیمو به اسم کشور ایران هم میشناسه به گوشیم هم کد میبرسته تا تایید کنم که از وبمانیم برداشت کنه اما کد رو که وارد میکنم این خطا رو میده insufficient amount of funds in the purse or limit is reached step=10, code=17 اما هم تو وبمانیم دلار هست هم اینکه غیر قابل دسترسیش نکردم کسی هست که کمکم کنه ممنون میشم
پاسخ
(2012/01/28، 06:03 PM)peymon نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
4 - در قسمت cashier  استارز deposit میکنید در آیکون وب مانی که کنار ویززاکارت و غیره هست . البته قبل از راه اندازی استارز باید و..ی پ.....ی ا.،،،،،ن رو راه بیاندازی.

قربان با وی پی ان میشه اکانت استارز رو وریفای کرد؟!؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شرکت توی تورنومنت sunday strom hieva 2 2,394 2013/02/17، 05:15 AM
آخرین ارسال: AriaInfinity
  تاپیکی برای درخواست و قرار دادن مسابقات بزرگ پوکر! o0ehsan0o 2 2,493 2013/02/07، 10:56 PM
آخرین ارسال: irbet365
  مسابقات Steps Bonanza erun 1 2,035 2012/05/04، 01:25 AM
آخرین ارسال: bbabareza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان