Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه محاسبه دریافت جایزه نفرات اول و دوم و...
با سلام خدمت دوستان و استاد محترم.
دوستان از قدیم گفتن نپرسدن عیب نیست ندونستن عیبه.
چون اینجا همه دوستان صمیمانه پاسخ میدن ، ممنون میشم ابهامات و چه بسا اشتباهات منو بهم گوشزد کنید.

فکر کنم توی عکس ها همه چیز رو توضیح دادم.بازم اگه مبهم گفتم به بزرگی خودتون ببخشید.
[تصویر: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]

در ضمن وظیفه خودم میدونم که از جناب آقای دکتر کیان و سایر دوستان عزیز به خاطر راهنمایی و مطالب مفید تشکر و قدردانی کنم
پاسخ
سلام
در مورد 510000 دلار، تنها چیزی که می تونم بگم اینه که شما علامت $ را 5 دیدید.
در مورد مبلغ مسابقات هم باید عرض کنم اون مبلغ چیپ هست و کلا این جور مسابقات تا نفر 40 و در مسابقات جهانی حتی تا دویست نفر جایزه میگیرند و اون چیزی که شما در اولین عکس نشون دادید، چیپهای هر کس در ادامه بازی هست نه پول واقعی.
پاسخ
Information 
(2012/01/26، 09:34 PM)se7enBoard نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]

در ضمن وظیفه خودم میدونم که از جناب آقای دکتر کیان و سایر دوستان عزیز به خاطر راهنمایی و مطالب مفید تشکر و قدردانی کنم

سلام دوست خوبم. قوانین حضور در تورنومنت های بزرگ که توسط کازینوهای معتبر و کمپانی های عظیم برنامه ریزی و اجرا می شه با بازی نقدی (cash game) فرق می کنه. اگه شما با بنده سر 1 میز معمولی به صورت cash game بازی کنید، هر چی که از من ببرید، به صورت ريال تقدیم می کنم. ولی در تورنومنت اینطور نیست. در تورنومنت ها، شما با 2 تا ارزش مختلف سر و کار دارید. اولی ارزش ژتون هایی که دارید (chips mount) و دومی ارزش پولی که هنگام خروج از تورنومنت به شما تعلق می گیره. به زبان ساده یعنی جایزه نقدی شما (cash prize)
این 2 با هم متفاوت اند. شما با ژتون هاتون بازی می کنید ولی جایزه نقدی رو می برید. اگه توضیح بیشتر خواستید، اعلام کنید. در خدمت هستم.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طرح یک سوال همراه با جایزه FoldEquity 33 16,260 2017/03/21، 03:46 PM
آخرین ارسال: MrHmn

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان