Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ عمومی - در مورد بدبیت
سلام

هرچه تلاش کردم تاپیکی برای مطرح کردن سؤالات عمومی و کلی که در تاپیک های تخصصی یا گنجانده نمی شن یا پیدا کردن تاپیک مربوط بهشون مشکله پیدا نکردم. (اگر بود این تاپیک رو حذف یا ادغام بفرمائید)

این تاپیک مکانی است برای پرسش اعضا و پاسخ اساتید و دوستان باتجربه.
به عنوان اولین سؤال؛ همون طور که می دونید اصطلاحی هست به نام badbeat یا ضربه فنی.

در تاپیک مربوط به اصطلاحات که دوست عزیزی متن ویکیپدیا را ترجمه کرده و در آن گذاشته بودند این بخش رو خوندم، اصل ترجمه نشده مطلب رو هم مطالعه کردم اما چیز کاملی دستگیرم نشد.

لطفاً دوستانی که در این رابطه اطلاع دارند، موضوع رو توضیح بدن

ممنون
پاسخ
یعنی مثلا شما کاره داشته باشید و یکی با کاره بالاتر یا استریت فلاش از شما ببره. معمولا پایینترین دستی که بازنده بدبیت محسوب میشه AAA1010 هست. در این جور موافع، جایزه بدبیت به طور معکوس تقسیم میشه، یعنی معمولا نصفش به بازنده داده میشه، یک چهارم به برنده، و باقیمانده بین بقیه حاضران در اون بازی.
ضمنا یکی از قوانین بدبیت این هست که باید از هر دو کارت هر دو بازیکن استفاده شده باشه.
پاسخ
(2012/01/23، 11:37 PM)Soroosh نوشته است: یعنی مثلا شما کاره داشته باشید و یکی با کاره بالاتر یا استریت فلاش از شما ببره. معمولا پایینترین دستی که بازنده بدبیت محسوب میشه AAA1010 هست. در این جور موافع، جایزه بدبیت به طور معکوس تقسیم میشه، یعنی معمولا نصفش به بازنده داده میشه، یک چهارم به برنده، و باقیمانده بین بقیه حاضران در اون بازی.
ضمنا یکی از قوانین بدبیت این هست که باید از هر دو کارت هر دو بازیکن استفاده شده باشه.

سروش جان یعنی برنده کمتر از بازنده دریافت میکنه؟!!
پاسخ
بله در جک پات بدبیت اینطوریه Smile این فرنگی ها هیچیشون به آدم نرفته. ولی جدا از شوخی یه جورهایی هم منطقی و هم هیجان آوره
پاسخ
سلام من یه 12میلیونی برنده شودم استریت فلشم به استزیت فلش بالا تر باخت و 12میلیون به من داد
پاسخ
(2012/01/23، 11:37 PM)Soroosh نوشته است: یعنی مثلا شما کاره داشته باشید و یکی با کاره بالاتر یا استریت فلاش از شما ببره. معمولا پایینترین دستی که بازنده بدبیت محسوب میشه AAA1010 هست. در این جور موافع، جایزه بدبیت به طور معکوس تقسیم میشه، یعنی معمولا نصفش به بازنده داده میشه، یک چهارم به برنده، و باقیمانده بین بقیه حاضران در اون بازی.

منظور شما از دو "بازنده"ای که بنده پررنگ کردم چیه؟ کسی که دست بالاتری داره و چون بدبیت شاملش شده، بازنده محسوب می شه؟ یا کسی که از اول دست پایین تری داشته و بازنده (به لحاظ کارت ها) محسوب می شده؟

همچنین در پست بعدیتون فرموده بودید؛ هیجان آوره این موضوع که درش شکی نیست، اما موضوعی که بنده درک نمی کنم منطقی بودن این قانون و فلسفه وجود و اعمالشه.

متشکرم
پاسخ
نه دوست من، یعنی کسی که دست بالاتری داره، به هر حال برنده اون دست هست و چیپهای پات را جمع میکنه. ولی بازنده از طرف میزبان یا دیلر، برنده جایزه بدبیت حساب میشه.
فلسفه اش هم اینه که اگر شما هم مثلا با استریت فلاشی که هر دو کارتش در دست شماست ببازید جوری آتیش میگیرید که معلوم نیست چی میشه. ولی با برنده شدن در بدبیت مشکل حل میشه Big Grin
پاسخ
(2012/01/26، 03:55 AM)Soroosh نوشته است: نه دوست من، یعنی کسی که دست بالاتری داره، به هر حال برنده اون دست هست و چیپهای پات را جمع میکنه. ولی بازنده از طرف میزبان یا دیلر، برنده جایزه بدبیت حساب میشه.
فلسفه اش هم اینه که اگر شما هم مثلا با استریت فلاشی که هر دو کارتش در دست شماست ببازید جوری آتیش میگیرید که معلوم نیست چی میشه. ولی با برنده شدن در بدبیت مشکل حل میشه Big Grin

فکر کنم بعد از اینکار برنده آتیش بگیره...!
پاسخ
درود سروش جان و سپاس بابت مطالب خوبت
دو تا سوال دارم :
1 معمولا با توجه به دست شروع بازی و جدول مربوطه تقریبا بیشتر حالت ها را بایست فولد کرد ، با این اوصاف اصولا چطور میشه که آدم بتونه اسریت فلش بسازه؟ ضمن اینکه من ابتدای کارم رو با زینگای فیس بوک ، بعد زیبازی، بعد پلی مانی استارز و الانم 3 روزه که پلی مانی رو شروع کردم البته با پول خیلی کم اما بجز تئ فیسبوک هنوز نتونستم از کاره(4) بالاتر برم اونم یک بار.
2 - این جک پات یه بازیه متفاوته از هولد ام؟
سپاس مجدد.
عذر . من 3 روزه که دارم ریل بازی میکنم !!!
پاسخ
(2012/01/30، 01:29 AM)saeedfalahzadeh نوشته است: درود سروش جان و سپاس بابت مطالب خوبت
دو تا سوال دارم :
1 معمولا با توجه به دست شروع بازی و جدول مربوطه تقریبا بیشتر حالت ها را بایست فولد کرد ، با این اوصاف اصولا چطور میشه که آدم بتونه اسریت فلش بسازه؟ ضمن اینکه من ابتدای کارم رو با زینگای فیس بوک ، بعد زیبازی، بعد پلی مانی استارز و الانم 3 روزه که پلی مانی رو شروع کردم البته با پول خیلی کم اما بجز تئ فیسبوک هنوز نتونستم از کاره(4) بالاتر برم اونم یک بار.
2 - این جک پات یه بازیه متفاوته از هولد ام؟
سپاس مجدد.
عذر . من 3 روزه که دارم ریل بازی میکنم !!!

سلام
در مورد سوال اولتون، خوب اگر احتمالش بالا بود که بالاترین دست محسوب نمیشد. فرض کنید مثلا آس و ده به بالا از یک خال دارید، و یا در موقعیت میانی میز هستید و همخال پشت هم (مثل 78 دل) داشته باشید. به هر حال احتمال استریت فلاش شدن شما وجود داره. من در طول این همه مدت بازی عادی و آنلاین، شاید هشت یا نه بار استریت فلاش(با دو کارت) شده باشم که سه بارش رویال بود. دقت کنید سه بار از 9 بار یعنی من بیشتر با کارتهای بالا بازی کردم که اینطور شده.

بازی "جک پات" یک اصطلاح رایج (و نادرست) برخی کشورها برای بازیهای سکه ای و اهرمی است که به صورت مکانیکی یا الکترونیکی تعدادی تصویر را به صورت تصادفی میچرخونه و اگر روی یک حالت خاص ایستاد شما را برنده یا بازنده اعلام میکنه که همه اش شانس مطلقه. این بازیها "Slot" نام دارند و کلا ربطی به ورق ندارند گرچه انواعی از اونها هم هستند که کارتها را می چرخونند و وقتی ایستاد، دست به وجود آمده را محاسبه میکنند و بر طبقش جایزه میدهند.
اما کلا کلمه جک پات از یک قانون نانوشته در کازینوهای پوکر به وجود آمد که مثلا اگر کسی کاره جک (سرباز) به بالا داشت و دست را به مرحله Show down یعنی رو کردن کارتها رسوند، بهش جایزه ویژه تعلق میگرفت. این قانون کمابیش (با اختلاف در نوع دست) همچنان ادامه داره.

پاسخ
 سپاس شده توسط فرزاد سلیمان پور ، tatepito

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star در چه سایت پوکری و چگونه باید بازی را شروع کرد ؟(پیشنهادات ؛ پرسش و پاسخ...) Dr_kiyan 152 107,141 2015/02/18، 02:43 PM
آخرین ارسال: m8811163008

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان