Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خريد و فروش پول هاي الكترونيكي
با سلام خدمت دوستان

ظاهراٌ اين روزها دوستان براي واريز و برداشت وبماني مشكل دارن.

من خودم 3 ماه ميشه ترانسفر نداشتم و وبماني هم تو اكانتم ندارم تست

كنم ببينم مشكل چيه.

اين تاپيك رو براي اين ايجاد كردم كه دوستاني كه وبماني براي فروش دارن يا

دوستاني كه تقاضاي خريد دارن درخواستشون رو اينجا بگذارن تا بتونن با هم

معامله كنن.

در ضمن يك مقدار جدي تر بازي كنيد چونكه امروز نرخ فروش دلار وبماني در

اين لحظه به 2600 تومان رسيده و بعيد نيست با اين وضعيت آشفته

اقتصادي و نرخ ارز و سكه قيمت به بالاي 3000 هم برسه.

پس دلار بســــــازيــــــــــــــــــــــد Tongue
پاسخ
مرسی داش بهمن خوب شد من دلار گرفتم 1600 فکر میکردم گرون خریدم الان میبینم خیلی خوب خریدم مشکل ترانسفر هم بالاخره درست شد سوال امنیتی ازم میخواست که بالاخره جواب درست و بهش دادم و مشکلم حل شد ولی الان با این وضعیت دلار میترسم بازی کنم چون در صورت ورشکست شدن دیگه اصلا نمیشه شارژ کرد .
پاسخ
با مديريت سرمايه بازي كني ترس معنا نداره

اتفاقاٌ اين موضوع بايد باعث بشه هر بازي رو جدي بگيريد و با تمام توان و زمانيكه سرحال هستيد بازي كنيد.

پاسخ
با سلام خدمت دوستان ارجمند من میخواستم تو سایت zibaziبه صورت vip بازی کنم ولی pay pal ازم میخواد میتونید راهنمایی کنید چطور میتونم پولو به صورت pay pal انتقال بدم یا اگر با وبمانی هم میشه نحوه اونو به من توضیح بدید ممنون
پاسخ
سلام دوستان من یه مقدار دلار پوکر استارز و وبمانی دارم
yahoo id : mohammadbozorgzadeh
gmail : mohammadbozorgzade
0937-4349-449
پاسخ
يكي از دوستانم 30 دلار وبماني داره و به قيمت روز دلار ميفرشه (يعني هر تاريخي مشتري اومد به قيمت روز دلار اون روز ميفروشه)

كسي خواست به خودم پيام خصوصي بده تا براش رديف كنم

پاسخ
كسانيكه تو پوكراستار دلار به صورت تيكت دارن كه معمولاٌ با بردن بليط در ست لايت ها بدست مياد ميتونن با كمك سايت زير به دلار در پوكر استار

تبديلش كنن

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

مقدار و ايميلتون رو وارد ميكنيد سپس در پوكر استار تاييدش مي كنيد و نقد ميشه

نرخ تبديلش هم بد نيست و بازاي هر 100 دلار به شما 97 دلار ميده
پاسخ
اینجا هر 100 دلار رو 99.8$ می خرن
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
50 دلار وبمانی برای ترانسفر به اکانت پوکر استار برای فروش فعلاٌ دارم.

اگر کسی خواست پیام خصوصی بده
پاسخ
کدوم سایت بهترین نرخ خرید وبمانی رو داره؟ سایتی که اسم و امنیت خوبی داشته باشه. من فقط با webtransfer.org کار کردم
پاسخ
من 2 سال پیش از جناب قاری خریدم که سایتشون بسته شده

دیگه از اون موقع خرید نداشتم و سایتی رو نمیشناسم

این سایت که فرمودید مطمئن هست که بهش بفروشیم؟
پاسخ
(2012/06/23، 08:50 PM)erun نوشته است: کدوم سایت بهترین نرخ خرید وبمانی رو داره؟ سایتی که اسم و امنیت خوبی داشته باشه. من فقط با webtransfer.org کار کردم

همین که نوشتید از همه بهتره.هم نرخ خریدش هم فروشش.من هرجا رو که دیدم قیمتهاش از این بهتر نبوده.در مورد خرید و فروشم من انلاین باهاشون چندین بار کار کردم که هیچ مشکلی نبوده.وقتی بهشون وب مانی میفروشم سریع به حسابم واریز میکنن.در ضمن با تایید حساب بانکیتون تو سایتشون کارمزدشون کمتر هم میشه.
پاسخ
(2012/06/24، 05:20 PM)bbabareza نوشته است: من 2 سال پیش از جناب قاری خریدم که سایتشون بسته شده

دیگه از اون موقع خرید نداشتم و سایتی رو نمیشناسم

این سایت که فرمودید مطمئن هست که بهش بفروشیم؟

آره خیلی مطمئن و سریعه. بحث من فروش بود. امیدوارم همه یه بار بخرن صد بار بفروشن!

(2012/06/24، 10:15 PM)daivid40 نوشته است: همین که نوشتید از همه بهتره.هم نرخ خریدش هم فروشش.من هرجا رو که دیدم قیمتهاش از این بهتر نبوده.در مورد خرید و فروشم من انلاین باهاشون چندین بار کار کردم که هیچ مشکلی نبوده.وقتی بهشون وب مانی میفروشم سریع به حسابم واریز میکنن.در ضمن با تایید حساب بانکیتون تو سایتشون کارمزدشون کمتر هم میشه.

ممنون. من مشتری ثابتشون هستم و واقعا علاوه بر سرعت و امنیت خوبشون، قیمت خرید و فروششون اختلاف کمی داره، امروز خرید 1800 و فروش 1885. گفتم شاید جایی باشه که گرونتر بفروشه و طبیعتا فکر می کردم در اون صورت قیمت خریدشون هم بیشتر باشه که میگین اینجوری نیست.
پاسخ
salam,tu che siti ma mitunim bazi pokero be surate pooli ya hamun web money anjam bedim?(lotfan age mishnasid irani moarefi konid)
پاسخ
سلام .کسی از دوستان میتونه 10 دلار وبمانی به حساب وبمانی من بریزه.
بعد من 12 دلار از پوکر استار براش ترانسفر می کنم.
هدفم اینه که دپوزیت کنم برای بلیط 100k این ماه.
wmid : 140605674942
Z280372653269
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان