Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داستان پوکر باز حرفه ای
Thumbs Up 
یک روز بعد از ظهر بود که جوانی 30 ساله در دفتر کمپانی Toro Trading نشسته بود و زیر لب به خودش و دوستش فحش می داد . نام این جوان Chris Fargis بود.
ماجرا از این قرار بود که دوستش چند روز پیش گفته بود با مدیران این شرکت آشنایی دارد و به او گفته بود برای مصاحبه استخدامی با آنها هماهنگ کرده است . با این که این موضوع برای Chris Fargis که سالهای اخیر را فقط صرف پوکر کرده بود مبهم بود ولی با خودش گفت سنگ مفت ، گنجشک مفت . برای مصاحبه میروم شاید فرجی شد.
ولی وقتی به دفتر این شرکت برای مصاحبه شغلی مراجعه کرد و عظمت آنرا مشاهده کرد دچار تردید شد . Toro Trading یکی از بزرگترین بازار سازهای فیوچرز و آپشن بود و جوان نمیدانست اصلا چرا حماقت کرده است و برای مصاحبه پا به آنجا گذاشته است .
فرمهای استخدامی را یکی یکی پر کرد در حالی که در پاسخ به سوالاتی که در زمینه تجربه ترید بود ، چیزی نداشت که بنویسد .به عنوان کسی که برای شغل ترید میلیون دلاری در بازارهای آپشن داوطلب شده بود ، وقتی حتی اقرار کرد که در عمرش حتی یک کتاب در مورد ترید و بازارهای مالی نخوانده است ، عرق سردی بر پیشانی اش نشست و احساس کرد با طناب دوستش به جایی رفته است که جز تحقیر شدن چیزی عایدش نشده است .
فرمها را تحویل داد و احساس کرد که زمان پایان مصاحبه فرا رسیده است .
مصاحبه کننده ، یکی از مدیران شرکت بود . ناگهان اتفاق عجیبی افتاد .
مصاحبه کننده خم شد از کشوی میزش یک دست ورق بیرون آورد با تعدادی ژتون پوکر . رو به جوان کرد و گفت :
"آقای Fargis ، می تونم از شما درخواست کنم که چند دست پوکر بازی کنیم ؟ "
چشمان جوان برقی زد و .....

ماجرای استخدام Fargis در لوس آنجلس تایمز نیز انعکاس یافت . او در 6 سال گذشته تمام هزینه های زندگی اش را از راه بازی پوکر آنلاین به دست آورده بود .
یکی از مدیران Toro Trading می گوید : "بلد نبودن پوکر برای تریدرهای ما یک نکته منفی است و مساوی با این است که وال استریت ژورنال را مطالعه نکنند."
او ادامه می دهد : " من فکر میکنم پوکر بازی کردن ترجمان کامل ترید کردن است و بازیکنان پوکر به خوبی دانش ریسک و ریوارد و size management (پیاده سازی بهترین سایز پوزیشنها برای برنده بودن ) را دارا هستند."
آنها در Troro Trading فقط کسانی را استخدام میکنند که با سرعت بالا فکر و تصمیم گیری کنند : دقیقا ویژگی های بازیکنان حرفه ای پوکر آنلاین.

پس از وقفه ای که در این تاپیک به وجود آمد ، در پست های بعدی توضیح میدهیم که چرا از بین تمام انواع قمار بر پوکر تاکید میکنیم ؟
پاسخ
کاملا موافقم بی برو برگشت Wink
پاسخ
من هم چند تا مطلب راجع به این تو سایت های مختلف خوندم که یکی از اصول مدیرت مالی این است که یه پوکر باز حرفه ای باشی و بتونی تصمیم گیری وریسک پذیری داشته باشی همانند زمانی که پوکر بازی میکنی
پاسخ
به نظر من پوكر بازي جالبي است و آدم در حد تفريح آن را فرا بگيرد تا در جمع دوستانش كم نياورد.
پاسخ
ممنون خیلی جالب بود اتفاقا شزکت نفت هم داره پوکر باز ثبت نام میکنه loooooooooooool
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information فروش ست کامل حرفه ای پوکر - trade pro style Angel-Dust 5 11,133 2017/05/01، 12:59 AM
آخرین ارسال: sadeghyazdan
  داستان پوکر باز حرفه ای ashkanavar 1 2,918 2011/06/04، 07:02 PM
آخرین ارسال: ☯MR.Face☯

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان