Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ورود به Pokerstars
با سلام به تمامی اعضا گل سایت و اینکه خیلی خیلی تشکر میکنم از کسانی که این سایت رو راه اندازی کردن و اموزش ها و تجربیات خودشون رو در اختیار ایرانی ها قرار میدن

مشکل من
من قبلا pokerstars به صورت free بازی میکردم اما الان بعد از چند ماه دوباره نرم افزار pokerstars رو دانلود و نصب کردم اما به هیچ عنوان نمیتونم کانکت بشم
عکس پیوست رو مشاهده کنید متوجه میشید

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

کسی میتونه کمکم کنه
با vpn هم امنحان کردم اما نشد که نشدSad

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
من يكي دو ماهه اين مشكل رو دارم و بين 3-11 صبح راحت كانكت ميشم.(با ايرانسل وصل ميشم)

اما يك راه حل پيدا كردم كه كمي كمك ميكنه

شما پوكر استار رو تو حالت home game بگذاريد و سپس باز كنيد. اينجوري راحت تر كانكت ميشه چون كمترين مقدار لود رو داره.

بعد از اين 3 راه داريد.

يا يكي رو جستجو كنيد و از تورنمت اون رجيستر كنيد

يا بگذاريد رو قسمتي كه ميخواهيد لود شه ( تورنمت يا ... ) و صبر كنيد

اگر تو حالت قبل باز هم زورش نرسيد و ديسكانكت شد من معمولاٌ با ديال آپ از اول باز مي كنم (چون با ديال كانكت ميشه) سپس تورنمت هاي لازم

رو ثبت نام مي كنم و بعد ميگذارم رو home game و پوكر استار رو مي بندم.

بعد با ايرانسل كانكت ميشم و پوكر استار رو باز مي كنم و منتظر شروع تورنمت ها ميشم و ديگه جاي ديگه نميرم چون ديسكانكت ميشه.

خلاصه با اين اينترنت ضعيف هم معضلي داريم. براي همينه شب ها بيشتر بازي مي كنم چون سرعت بالاست و از 2-3 شب به بعد عالي ميشه.

پاسخ
درود
ویpان سرعت نت رو کم میکنه و در هنگام وصل شدن به هیچ وجه ازش استفاده نکنید ضمن اینکه خطر بلوکه شدن حسابتون هم وجود داره
تمام این مشکلات ناشی از سرعت پایین نت در ایران اسلامی هست لطفن به گیرنده های خود دست نزنید...!!
پاسخ
خیلی جالبه منم الان دو تا اینترنت دارم یه شاتل یه ایرانسل، از خونه مثل همین عکس نمیتونم کانکت شم از شرکت راحت کانکت میشه!! شاید همین مسئله صبح باشه،، جالبه که اینترنت شرکتم شاتل هستش هر دو هم 512 اگر راهی پیدا شد به من هم بگید،
پاسخ
سرعت اینترنت شما پایینه....منم وقتی ایران بوذم این مشکل و داشتم...شنیدم این چند روز سرعت خفن افت کرده
پاسخ
سلام,

من با .v.v.v.v.v.v.v.v---p.p..p.p---n..n.n غیر از آمریکا connect شدم و مشکل حل شد. به خود سایت هم email زدم که بعدا مشکلی پیش نمیاد v.v.v.v.v.v.v.v---p.p..p.p---n..n.n استفاده می کنم ؟؟؟ گفتن فعلا هیچ مشکلی با این قضیه نداریم که شما از ایران با v.v.v.v.v.v.v.v---p.p..p.p---n..n.n وصل باشید ولی در آینده شاید قوانین فرق کنه. فعلا که می تونیم از این طریق استفاده کنیم فقط شانس بیاریم ایران هم مثل خود آمریکا از pokerstars حذف نشه...

موفق باشید.
پاسخ
من نمی تونم کسی و find کنم ؟ خا موشه ...!!!! می تونین کمکم کنین
پاسخ
دوستان من با متخصص network پوکراستار بعد از تلاش های فراوان ارتباط برقرار کردم و[/align]مشکل را تا حد زیادی حل کردم، توجه کنید که اینترنت ایران portها را سنگین کرده و این راه حلی است که راحت تر می تونید وصل شید:
[align=left]If it is a port block issue, we can also test by changing your port to 443. I noted that your log files only show a 22 and 26002 port connection. So we might be able to bypass any port block on 22 and 26002 if we use 443. Just a thought though, but here is how to do it:

You will need to change a line in the text file "user" or "user.ini", the file is the same and may appear different if extensions are hidden. You may be able to locate this file if you can access the main lobby then click on "Help" -> "Open My Settings Folder".

Make sure you have closed the PokerStars program after opening the folder.

Load "user" into Notepad or your favorite text editor (do not use a word processor). You can do this by double clicking the file or by right clicking the file and select "Open With" and choose "Notepad".

If there is not a [Connect] section, add one, followed by the userport line with the port number. Here is how the [Connect] section should look after your modifications:

[Connect]
userport=443

Save the file and then try running PokerStars again.
(2012/01/04، 09:59 AM)peymon نوشته است: من نمی تونم کسی و find کنم ؟ خا موشه ...!!!! می تونین کمکم کنین

هر کسی میتونه find شدن توسط دیگران رو برای خودش غیر فعال گنه
پاسخ
ممنون ...ولی اکه من بخوام این گزینه روشن بشه و همچنین image change / select روشن بشه چی کار باید بکنم؟؟؟
پاسخ
(2012/01/11، 09:10 PM)peymon نوشته است: ممنون ...ولی اکه من بخوام این گزینه روشن بشه و همچنین image change / select روشن بشه چی کار باید بکنم؟؟؟

دوست عزیز برای فعال شدن این موارد باید لاگین شما کامل بشه، همونطور که تو پست های دیگه میبینی این روز ها به خاطر افت سرعت و مسدود بودن بعضی portها خیلی سخت لاگین میشه همچنین حتماً باید Email شما وریفای بشه:
Account----> validate Email address
همین الان من لاگین شدم و میخوام cashier ببینم اما سخته، 1 شب به بعد حتماً چک کن راحتتره
gl
پاسخ
اين پورت رو با توجه به log شما تعريف كردن يا همگانيه

من هم log فايل رو براشون فرستادم بررسي كنن ببينيم چي ميشه

البته من اين خط كه فرموديد اضافه كردم يك مقدار تو لود صفحه تورنمنت فكر كنم بهتر شد
پاسخ
(2012/01/12، 07:06 PM)bbabareza نوشته است: اين پورت رو با توجه به log شما تعريف كردن يا همگانيه

من هم log فايل رو براشون فرستادم بررسي كنن ببينيم چي ميشه

البته من اين خط كه فرموديد اضافه كردم يك مقدار تو لود صفحه تورنمنت فكر كنم بهتر شد

دوست عزيز كل پوكر استارز از سه پرت ٢٦٠٠٢ و ٤٤٣ و ٢٢ استفاده مي كنه،،،، پس اين عموميه...اين چند روز مشكل كانكشن به مراتب بدتر شده ،
پاسخ
سلام دوستان،من هر کاری می‌کنم نمیتونم به پوکر استار وصل شم،صفحه لود نمی‌شه،اینترنتم شاتل.یه ماه وصل نمی‌شه
پاسخ
(2012/01/24، 07:50 PM)ZAOILA نوشته است: سلام دوستان،من هر کاری می‌کنم نمیتونم به پوکر استار وصل شم،صفحه لود نمی‌شه،اینترنتم شاتل.یه ماه وصل نمی‌شه

منم ایتنرنتم شاتله و موقع وصل شدن خیلی زیاد مشکل دارم موقع بازی هم هی dc میشه قبلا اینطور نبود الان 1 ماهی هست که خیلی بد شده .
پاسخ

بهترين كار اينه كه اول با دايال آپ وصل بشيد و نرم افزار قبل از اجرا رو Homegame باشه بعد اجراش كنيد و بعد صفحه تورنمت رو لود كنيد

بعد از رجيستر كردن بازيها مجدد بريد Homegame و با adsl وصل بشيد (چون در بدترين مواقع ديدم با دايال آپ لود ميشه)

يا بايستي سريال هاي بازي هاي مورد علاقتون رو داشته باشيد و با ctrl+T و وارد كردن اون لابي رو بياريد و نياز به لود تورنمت ها نداشته باشيد.

(البته من به پوكراستار پيشنهاد دادم بخش مورد علاقه درست بشه و بازيهايي كه روزانه انجام ميديم اونجا بگذاريم كه ديگه نياز به لود همشون

نباشه)

يا اينكه اين تست رو انجام بديد

با Homegame وارد بشيد و يكي رو سرچ كنيد كه بازي ميكنه و ميزش رو باز كنيد.

سپس بگذاريد صفحه تورنمت لود شه تو اين حالت كه ميز بازه بهتر عمل ميكنه

و بهتره پاكت سايز مودم adsll رو روي 1312 بگذاريد

تو آدرس بار 192.168.1.1 بنويسيد تا دسترسي به اين مورد داشته باشيد

user and pass : admin
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راه اندازی pokerstars به اسم خودتون mohsenghavami 0 328 2017/01/27، 12:51 AM
آخرین ارسال: mohsenghavami
دل مشکل در ثبت مشخصات در پوکر استارز hesam01 26 14,153 2014/12/02، 01:17 PM
آخرین ارسال: dampaee
  مشکل در پوکراستارز majidperfume 8 3,366 2014/05/05، 12:42 AM
آخرین ارسال: majidperfume
Sad مشکل اساسی div0x 48 23,628 2014/03/07، 06:09 PM
آخرین ارسال: div0x
Photo مشکل در دانلود کلاینت Pokerstars pinkdreammss 3 2,646 2013/12/11، 03:19 AM
آخرین ارسال: tatepito
  مشکل با بازی poker night 2 reza7368 0 1,298 2013/07/07، 08:05 PM
آخرین ارسال: reza7368
  مشکل در full titl poker irbet365 28 12,803 2013/03/12، 12:04 AM
آخرین ارسال: amir1867
  مشکل شروع بازی در zibazi saeedfalahzadeh 2 2,992 2011/07/27، 08:44 AM
آخرین ارسال: MAJIDMITSU

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان