Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برآيند كاري شما در يكماه گذشته چه اندازه بوده؟
Question 
به نظرم كم كم وقتش رسيده بعد از اين چند ماه بازي و مطالعه و تمرين و

كسب تجربه به فكر كسب سود باشيم و براي بازي هامون برنامه و مديريتي

رو پياده كنيم كه بازدهي برامون داشته باشه و در نهايت با بهينه سازي اين

بازدهي رو بالا ببيريم.

البته اينو بدونيد همه در ابتدا ضرر مي كتيم و اين بهايي هست كه بايد

پرداخت تا يك شيوه معاملاتي و بازي براي هر شخص بدست بياد و هيچ 2

نفري هم روش يكسان ندارن و براي همين هر كس بايد خودش به يك

سيستم سودده براي خودش برسه.

هدف از اين تاپيك هم اينه كه دوستان در پايان هر ماه ميلادي برآيندشون رو

در قسمت هاي مختلف با كمك سايت هاي تراك كننده ذكر كنن.

كه در اينجا ميتونيد از 2 سايت زير استفاده كنيد.

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

با اين گزارش دهي ماهيانه چه مثبت باشه چه منفي باشه خودمون رو ملزم

مي كنيم تا مديريت بهتري رو سرمايمون داشته باشيم.

و من در پست بعدي در ابتدا از خودم شروع مي كنم.
پاسخ
درود
خیلی ممنون از تاپیک بسیار مفیدتون
خدمتتون عارضم امثال بنده که تازه کار میباشند در این نوع سایتها ابهامات زیادی در این زمینه دارند
اگر واستون مقدور میباشد ابتدا کمی در مورد این سایتهای رنکینگ توضیح بفرمایید و اینفورمیشنی که ارائه میدهند مثلا" الان بنده برآیند شما رو در کدامیک از این آمارها میتونم مشاهده کنم.
مثلا" عکسی قرار دهید و در اون عکس قسمتهای مختلف سایت رو توضیح مرقوم بفرمایید.
پاینده باشید.
پاسخ
در عكس زير برآيند كاري در بخش تورنمت , Sit@Go ,و Head Up رواز ابتدا و يكماه گذشته رو ميتونيد ببينيد.

با توجه به عكس من در بخش تورنمت از روز شروع در پوكر استار كه حدود 6-7 ماه ميشه

(البته به طور جدي از زمان بسته شدن فول تيلت كه 3-4 ماه فكر كنم بشه)

حدود 117 دلار در ضرر هستم.

اما در يكماه گذشته در اين بخش 29 دلار سود كردم.

در بخش Sit@Go از ابتدا تا امروز 16 دلار در سود هستم

و ماه گذشته برآيند خوبي داشتم و نزديك 62 دلار سود كردم.

در بخش HeadUp كه علاقه اي بهش ندارم 40 دلار در ضرر هستم.

البته از اين 40 دلار 30 دلارش مربوط به 2 بازي 15 دلاريست كه ماه گذشته انجام دادم و عدم رعايت مديريت سرمايه كه فعلاٌ سراغش نميرم تا به

وقتش.

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]

پس با اين حساب از ابتدا تا امروز حدود 140 دلار در ضرر هستم و ماه گذشته حدود 90 دلار سود كردم كه اگر بتونم همين روش رو ادامه بدم تا 2 ماه

آينده بايستي در مجموع در سود باشم.

عكس زير هم جزييات برنده شدن در تورنمت هاي مختلف رو در ماه نوامبر نشون ميده و هر روز حداقل يك برد رو داشتم.

البته من اكانتم فريز بود و از 6 نوامبر باز شد و شروع به بازي كردم.

دوستان اگر به نظرتون تاپيك مفيده شما هم نتايجتون رو بگذاريد.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
خوب يكماه ديگه گذشت و سال 2011 هم تا ساعاتي ديگه به پايان ميرسه و تبريك سال 2012 به دوستان .h

متاسفانه دوستان آماري ارائه ندادن و من به نظرم اگه خودتون رو مقيد به اينكار كنيد باعث ميشه سعي بيشتري كنيد و كلاٌ زودتر به سيستم خودتون

كه مطابق با روحياتتون باشه ميرسيد.

اما در ماه دسامبر :

در اين ماه بيشتر رو تورنمت هاي ست لايت متمركز بودم و تقريباٌ به روش هايي براي سود سازي در اينها رسيدم كه نتايجش هم بد نبود و البته هنوز

به تجربه بيشتري نياز دارم تا بازدهي بالاتري بگيرم.

عكس زير نتايج ماه گذشته رو به ترتيب در بخش تورنمت , سيت و هدآپ نشون ميده.

در بخش تورنمت موفق به كسب سود 86 دلار شدم Wink

در بخش سيت 27 دلار زيان ساختم كه در اين ماه رو تورنمت هاي 90 نفره 2.5 دلاري متمركز شدم و موفق نبودم. Undecided

در بخش هدزآپ كلاٌ 13 بازي بيشتر نكردم و 5 برد و 8 باخت با برآيند زيان 5 دلار.(از نظر من هدآپ مهارت بالا و روانشناسي بالاميخواد و واقعاٌ سخته)Huh

در مجموع اين ماه رو با 54 دلار سود به پايان بردم كه نسبت به حساب 70-80 دلاري خودم بازدهي 70% ميشه كه بد نيست. Big Grin

برآيند ماه قبل 62 دلار بود.

در اين ماه بزرگترين اشتباهم يكبار رعايت نكردن مديريت سرمايه بود و شركت در تورنمت 40 دلاري بود كه به باخت انجاميد و همين موضوع تاثير

منفي گذاشت كه در ادامه تا چند روز خوب كار نكردم تا از اين جو منفي رواني خودم رو نجات دادم وگرنه برآيند اين ماه ميتونست به بالاي 100 هم

برسه كما اينكه تو 18 دسامبر حساب كردم برآيندم 105 دلار بود فكر كنم و در پايان ماه با 54 دلار به اتمام رسيد فقط به خاطر يك اشتباه. Angry

ريز معاملات هم تو عكس زير هست:

واقعاٌ مديريت سرمايه تو پوكر و بازارهاي مالي حرف اول رو ميزنه و تا تجربه نكنيد متوجه نميشيد.

شايد تا 2-3 روز كارتون زيانده باشه به بدبيت ببازيد و هزار اتفاق بد ديگه عليرغم بازي خوبتون

اما اگر كنترل احساساتتون رو قوي كنيد و مديريت سرمايه داشته باشيد روز چهارم مطمئن باشيد ميتونيد علاوه بر پوشش اون زيان سود هم بسازيد

اينها رو شايد تجربه كرده باشيد و در نهايت بگيد پوكر شانسه , شانسم خيلي بده , همش بدبيت , جوكر استار و ...

اما مطمئن باشيد 2 نكته بالا رو رعايت كنيد و رفتار بازيتون عوض نشه با تمام اين اتفاقات و شرايط سختي كه ممكن چند روز پشت سر هم حاكم

بشه برآيند كلي سود ميشه

شما ريز معاملات اين ماه رو كه بالا گذاشتم جمع بزنيد

ميشه 496 دلار و اين نكته خيلي مهميه

يعني من 496 دلار تو مسابقات برنده شدم اما همش 54 دلار سود كردم (يعني صاحب امتياز پوكر استار و من تقريباٌ باندازه هم سود كرديم Tongue)

اين نشون ميده كه اگر اون 2 نكته رو رعايت نكنيد زيانتون ده ها برابر بيشتر از سودتون خواهد بود.

موفق باشيد تا ماه بعد و اميدوارم شما هم خودتون رو مقيد به آمار كنيد تا يك مقدار با جديت و برنامه بيشتري كارتون رو پيش ببريد. Blush

(مثلاٌ اين دوستمون الفي 225 كه تازه هم شروع كرده 2 بار اين ماه سيت هاي 180 نفري رو برنده شده و 350-360 دلار بدست آورده كه واقعاٌ باعث خوشحاليست و بهشون تبريك ميگم و اگه اين پست رو ميخونن اميدوارم پول جايزه رو با مديريت استفاده كنن و خرابش نكنن)

پاسخ
درود جناب بهمن
کارتون خوب بود امیدوارم روند روبه رشد شما همچنان و با شتاب بیشتر ادامه داشته باشد

این تایپیک هم میتونه کمکی باشه برای همه اعضای سایت تا انگیزه خودشون رو بالاتر ببرند

"زیرا پوکر احتیاج به انرژی زیادی داره و انرژی زیاد تنها از انگیزه قوی حاصل میشه"

راستش من در این ماه اخیر چندان فرصت بازی پیدا نکردم و تنها در بازیهای فری رول شرکت داشتم فکر کنم که مدتی نتونم بطور جدی پوکر رو دنبال کنم
زیرا اون آرامش فکری که پیش نیاز این بازی هست رو در خودم نمیبینم,

حالا درک میکنم که چرا اندی بلک اون کار رو کرد...

بهرحال آرزوی موفقیت برای همه اعضا ی سایت.

پاسخ
سلام بهمن جان.خوبی؟
یه سوال داشتم,شما یه تورنومنت زدی از بین 45 نفر اول شدی و 11 دلار برنده شدی. این چه تورنمنتی بوده که اینقد شرکت کننده هاش کم و مبلغ کلی زیاد بوده؟میخواستم راجع به تورنومنتا های با شرکت کننده کم بیشتر مطلع شم.ممنون میشم یه توضیحی بفرمایید.
پاسخ
احتمالاٌ يا ست لايت ساندي استورم بوده يا ستا لايت Big 11$

ست لايت هاي ساندي استورم ورودي 2.2 دلار داره

تعداد شركت كننده نامحدود هست و بسته به ساعت روز از 7 نفر تا 40-50 و شب هاي يكشنبه به بالاي 200 نفر هم ميرسه

كل جوايز تقسيم بر 11 ميشه و به طور مساوي بين باقيمانده ها به صورت بليط توزيع ميشه

مثلاٌ 45 نفر اگه باشن ميشه 45*2=90$/11= 8

يعني 8 نفر 11 دلار ميگيرن و نفر 9 حدود 2 دلار ميگيره.

خوبيش اينه كه ديگه كار به هدآپ و اين مسائل نميكشه

(مثلاٌ ديروز براي تست ست لايت يك تورنمت 210 دلاري (ساندي ميليون ) رو براي اولين بار شركت كردم با 3.5 دلار ورودي

خوبيش اين بود كه توربو نبود و بدون ريباي و ادد تونستم به هدآپ برسم.

كلاٌ 27-28 نفر بوديم و جايزه 210 $ فقط مال نفر اول بود (جالبه كه با ريباي بقيه و اددهايي كه انجام دادن كل پول جمع شده 110 دلار بود ولي چون

براي 1 نفر گارانتي بود نفر اول اين 215 تا رو گرفت و 100 دلار مابقي رو پوكر استار از جيبش داد)كه تو هدآپ در يك قدمي اين جايزه 210 دلاري

متاسفانه به بدبيت باختم.

منظورم اينه كه تورنمت هايي كه جايزه مال نفرات اول هست يا اول تا سوم جايزش خوبه به ريسكش نمي ارزه و فقط استرسه)

چون 45 نفره هاي Sit@Go معمولاٌ جوايز نفر اول تا سوم قابل توجه هست و بقيه رتبه ها فايده نداره اما اينجا تا نفر 8 جايزه خوب ميگيره

البته نسبت به 45 نفره هاي 1 دلاري شما براي ثبت نام 2 برابر پول ميدي كه به همون اندازه ريسك كار و برنده شدن هم كمتر ميشه و به قولي اين

1 دلار اضافه دادن ارزشش رو داره. شما 5 تا بازي كني و 4 تا ببازي و يكي ببري باز ضرر نميكني.

نوع دومش كه خوب توربو و سخت تر ميشه ست لايت 0.5 دلاري Big11 هست كه روزي يكبار اين شانس رو ميشه امتحان كرد و قلق هاي خاص

خودش رو داره و براي تنوع بد نيست روزي يكبار تستش كرد.

اما افراديكه حساب هاي كم زير 100 دلار دارن ست لايت هاي Big هاي زير 8 دلار رو تست كنيد. قلقش دستتون بياد ازشون با پول كم ميشه سود

خوبي تو ميان مدت داشت.

پاسخ
سلام داش بهمن اتفاقا این بازیتو من دیدم واقعا عالی بازی کردی بخصوص یه جا که با پاکت کینگ پاکت 8 رو که خیلی هم شاخ بود حذف کردی من حدس میزدم پاکت کینگ داری و همینطور بود ولی اخر سر حریف یه دفعه چیپش خیلی رفت بالا و واقعا سخت بود بردنش ولی در کل عالی بازی کردی اتفاقا منم حساب کردم و مونده بودم که استارز چطوری میخواد تیکت و بده در حالی که بیش از 100 ذلار تا 215 مونده بود .یه بازی هم هست شنبه ها برگذار میشه واسه 215 که ورودیش 11 دلاره و حدودا 1300 نفر شرکت میکنه که 65تا 70 تیکت میده اگه اونو بازی کنی فکر کنم خیلی راحت تر باشه ولی خوب ورودیش بالاست .
پاسخ
پس از 1.5 سال بازی در پوکر استار بالاخره امروز برآیندم بالای 1000 دلار رسید

دربخش تورنمت برآیند 1160 دلار
در بخش سیت برآیند 160 دلار
دربخش هدآپ برآیند منفی 50 دلار :-(
به امید روزیکه همگی با هم به سود بالای 100 هزار دلار برسیم
رهرو آن نیست ....
پس عجله ای نخواهیم داشت
[تصویر: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]

یه سوال

چرا این سایت بازدهی من رو منفی نشون میده؟

چون الان اکانتم با اینکه شاید 200 دلار یا بیشتر هم فروش داشتم رو 1000 دلار هست و مطمئن هستم تو زوم و کش گیم نهایت برآیندم

200-300 دلار بوده

پس اگر بازدهی منفیست این پول تو اکانتم از کجا اومده

کسی میدونه چرا این سایت اینجوریه؟؟؟

پاسخ
آفرین تبریک
دلیلش اینه که PokerProLabs همه تورنمت ها رو Track نمی کنه و دقیق نیست، مثلا تو تورنمنت های Rebuy اصلا Rebuy و Addon رو در نظر نمی گیره
از طرفی OPR مقدار متوسط رو بر اساس فرمولی که دارن برای تعداد Rebuy در نظر میگیره ولی همه تورنمنت ها رو Track می کنه واسه همین اگه Rebuy کم می کنی کاملا دقیق نیست
اگه می خوای آمار دقیقو ببینی باید بری تو SharkScope.com فقط مشکلش اینه که که برای این که Seacrh Customized کنی باید پول بدی، تو Search Customized می تونی مثلا تعیین کنی که تعداد متوسط Rebuy هات چقدره و خیلی کارای دیگه. من اکانتشو خریدم اگه اطلاعات خاصی خواستی بگو برات نگاه کنم

بخش زیادی از بردت از طریق MilestoneCash Bonus و FPP ایتاس. واسه همین نمیشه هیچ وقت از طریق اینجور سایت ها دقیق بردتو ببینی. مهم همونیه که تو Cashier می بینی.

در ضمن کل پولت تو استارز نگه ندار، که یه وقت اون اتفاقی که برای من تو FTP افتاد برات نیافته. منم اونجا 1K دارم/داشتم
پاسخ
تو این سایت چند نوع ranking وجود داره
جلوی اسم بازیکن یه تب کوچیک هست که وقتی بازش میکنید سه گزینه داره که بطور default روی opr ranking قرار داره
و این rank دقیقن بر چه اساسی محاسبه میشه راستش منم کامل نمیدونم ولی...
میتونم اینطور برداشت کنم که باید براساس کیفیت بازی باشه یعنی اینکه چندتا بازی انجام دادید و چندتا مقام آوردین
بطورکل بیشترین بر آیند در کمترین تعداد بازی (و براساس roi) و شاید هم در کوتاهترین زمان(این یکی رو زیاد مطمئن نیستم).

اما تو اون تب دوتا گزینه دیگه هم داره که ranking رو براساس prize و profit نشون میده
که در حالت prize میتونید ranking تون رو براساس پولی که تا الان بدست آوردین ببینید.
پاسخ
یادش به خیر اواخر سال 2011 بود که این تاپیک شروع شد

16 ماه از اون روز گذشته و امروز این تاپیک رو پیدا کردم چون دوست داشتم اون پست های اولم رو الان ببینم

نقل قول پست قبلی :

(پس از 1.5 سال بازی در پوکر استار بالاخره امروز برآیندم بالای 1000 دلار رسید

دربخش تورنمت برآیند 1160 دلار
در بخش سیت برآیند 160 دلار
دربخش هدآپ برآیند منفی 50 دلار :-(
به امید روزیکه همگی با هم به سود بالای 100 هزار دلار برسیم
رهرو آن نیست ....
پس عجله ای نخواهیم داشت)

و الان بعد از 2 سال برآیند پارسال با 3700$ تمام شد و برآیند امسال رو 10000$ هست
پس باز هم عجله ای نخواهیم داشت و با مدیریت سرمایه میریم جلو تا ببینیم چه شود
باز هم تاکید میکنم پوکر چیزی نیست به جز مدیریت سرمایه کنترل احساسات و تعدد بازی

پاسخ
سلام دوستان
بچه ها من یه مشکل خیلی جدی دارم!این که الان خیلی وقته دیگه هیچی نمی برم، اصلا وقتی بیشتر از 2 ساعت توی تور بازی می کنم حوصله بقیشو ندارم انقدر باختم.اصلا نمی دونم چه مشکلی دارم،همش توهم دارم که بدشانس شدم!اما الان چند هفتس همینطوره.
قبلا توی مرحله Mid تورنمنت معمولا طوری بازی رو اداره می کردم که همیشه جزو 10 نفر اول بودم اما الن هرکاری انجام میدم بازم دستم شکست می خوره،باور کنید توی 1 روز 3 بار توی تورنمنت با دست AA و ریزهای خفن قبل فلاپ دست واگذار کردم!و دست هایی مثل این!
چیکار کنم؟Sad

کلی اتفاقات شگفت دردآور واسم افتاده، مثلا،فقط واسه مثال عرض میکنم،سو تعبیر نشه،دیروز توی میکرو ملیون 1+R بعد از Rebye نفر 38 با حدود 130000000 چیپ بودم،اصلا کاری نداریم چیکاره بودم.خدا شاهده توی بیگ بلاند بودم(سمال بلاند نداشت میز توی اون دست)،AA اومد توی دستم،خدا خدا می کردم یکی شرط بندی کنه،یهو نفر قبل من کل پولشو گذاشت وسط،منم همینکارو کردم،یارو با Q8 برد!یعنی با 8 استریت شد، که یکی دو نفر نوشتن wtf?! ،بیشتر چیپام رفتو و بعد با یه دست خوب دوباره همشو روی River باختم.
حالا چه کنم چیکار کنم؟تو منو نشناختی...Shyواقعا کمک می خوام
پاسخ
در جوابتون دوست گرانقدر آقا میلاد خیلی چیزها میشه گفت
مثلاً اینست دنیای واقعی پوکر یا این پوکره(its poker) و از اینجور حرفها...

اما باید خیلی کلی تر به قضیه نگاه کرد در بینهاییت اندازه خوش شانسی و بد شانسی احتمالاً برابر خواهد بود اما متاسفانه ما تا بینهایت زنده نیستیم و هیچ بازی هم انقدر طول نمیکشه پس مجبوریم با توجه به احتمالات پیش بریم و از طرفی هم میدونیم که در برابر احتمالات رقیب قدرتمندی بنام شانس وجود داره ممکنه تمام عمر خودمون جزو آدمهای بد شانس یا خوش شانس باشیم اینو هیچکس نمیتونه تضمین کنه،
اگر قصد وارد شدن به پوکر بصورت حرفه ای رو داریم باید این قضیه رو قبول کنیم
اینکه هر بار با علم به اینکه از نظر احتمالات برنده هستیم اما خیلی راحت میتونیم بازنده باشیم،
و این داستان میتونه در ازای کل عمر من و شما ادامه پیدا کنه زیرا که این در مقابل بینهایت چشم بر هم زدنی بیش نیست....

البته منظورم ناامید کردن دوستان نیست بلکه رو کردن این حقیقت که هر چقدر هم که خوب بازی کنیم ممکنه دورانی بیاد که با بهترین دستها و موقعیتها بازنده باشیم و هرچه بازه زمانی کوتاه تر باشه این نوسانات هم میتونه بیشتر باشه پس باید با اعتماد به نفس به دور دستها نگاه کرد...

تنها سلاح ما این هست که از تجربه دیگران و عقل خود استفاده کنیم،

-مدیریت سرمایه
-پرهیز از بازی در دوران بدشانسی
-تمرکز و تقویت ذهن
-یادگیری از هر روشی

خداوندگار پوکر یار همه ما باشد.
پاسخ
فوق العاده بود.

من تازه یک هفتس با پوکر آشنا شدم.از مطالب لذت بردم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان