Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا میتوان بدون دیپازیت کردن(ریختن پول) در پوکراستارز برنده پول واقعی شد؟
آیا میتوان بدون دیپازیت کردن(ریختن پول) در پوکراستارز برنده پول واقعی شد؟

آیا در تورنومنت های freeroll میتوان برنده دلار شد؟

دوستان اگه اطلاع دارین راجع به FPPیه توضیحی بدین.

با تشکر از دوستان گل و متفاوت(با کسایی که پوکر نمیدونن) سایت
پاسخ
سلام هروز مسابقات زیادی تو پوکر استارز انجام میشه که ورودیش رایگانه یا اینکه فقط رمز برای ورود میخواد که اونو هم میتونین از فی س ب و ک بدس بیارین [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ] .h
اما انواع مسابقاتش مختلفه مثل فریری رول هولدم که اگه بین 72 نفر اول باشی بهت جایزه ورودی یه مسابقه با جایزه خوب رو میده مثلا 2000 دلاری .d مسابقات اسکول و رادیو و مسابقات مختلفی دیگه ای هم هروز برگزار میشه که جایزه 10 15 دلاری داره و با رسیدن به میز فینال میتونی چند دلاری ببری .c
پاسخ
برای بعضی از بازی ها کهticket میخوان مثلا بلیط FPPباید چطوری اینارو بدست آورد؟

سوال دیگه این که معمولا تو کدوم قسمت سایت میشه بازی هایی رو پیدا کرد که بشه از هیچی به یه مقدار{حالا نه زیاد} رسید؟
با تشکر
پاسخ
(2011/09/28، 09:03 PM)behrooz2011 نوشته است: برای بعضی از بازی ها کهticket میخوان مثلا بلیط FPPباید چطوری اینارو بدست آورد؟

سوال دیگه این که معمولا تو کدوم قسمت سایت میشه بازی هایی رو پیدا کرد که بشه از هیچی به یه مقدار{حالا نه زیاد} رسید؟
با تشکر

تو همین سایتی که دوستمون فرمودن نحوه بدست آوردن تیکت نوشته شده... و رمزها هستش >>>> Wink
پاسخ
من که چیزی دستگیرم نشد.یه توضیحی بدید خودتون دیگه!
ممنون بروبچس!
من که چیزی دستگیرم نشد.یه توضیحی بدید خودتون دیگه!
ممنون بروبچس!
پاسخ
سلام
شما میتونید در مسابقات فری رول فیس ب و ک که روزی سه یا چهار بار برگزار میشه شرکت کنید. به نفر اول بلیط مسابقات 1.10 سنتی ونفر دوم تا دویست وپنجاه بلیط یک سنتی مسابقات فیس ب و ک را میده.شما با برنده شدن در این مرحله جایزه نقدی دریافت میکنید.پسورد مسابقه را هم میتونید از ادرسی که دوستمون گذاشتن بگیرید اگر هم ***ندارید از این سایت میتونید پسورد مسابقه را بگیرید.

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
سلام بچه ها من تازه دارم بازی میکنم تو استارز این 20$ که رایگان رو چطوری میشه بدست اورد؟؟؟
پاسخ
باید پول واریز کنی تا آزادبشه شایدم با بالا رفتن vpp آزاد بشه بهرحال یکی از این دوتاست یا هردو باهم
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اکانت وریفای شده پوکراستارز starsverify 0 465 2016/12/13، 07:01 PM
آخرین ارسال: starsverify
Thumbs Up ترفند های حرفه ای دور زدن تحرم پوکراستارز Montiago 1 798 2016/09/27، 12:26 AM
آخرین ارسال: tatepito
خشت سایت پوکر آنلاین ایرانی بدون قمار 000935 1 1,243 2016/08/27، 12:35 PM
آخرین ارسال: Farzin1989
  تهیه مدارک جهت وریفای کردن اکانت در استارز majidperfume 0 556 2016/08/03، 04:14 PM
آخرین ارسال: majidperfume
  پیدا کردن رمز بازیهای فری رول در سایتهای مختلف پوکر آنلاین tatepito 2 9,917 2016/03/03، 12:51 AM
آخرین ارسال: mini32
  راهنمایی در مورد انلاین بازی کردن پوکر با دوستان aliradan82 1 1,244 2015/01/26، 06:18 PM
آخرین ارسال: Onepair
Thumbs Down تورنمنت مخصوص ایرانی ها در پوکراستارز irbet365 11 7,917 2013/11/30، 08:58 PM
آخرین ارسال: ashkan.khan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان