Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار پوکر
با سلام
دوستان من نرم افزار این سایت همراه کرکش میخوام اگر از دوستان کسی می تونه کمک کنه دریغ نفرمایید
با تشکر
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
اين نرم افزار كرك نداره چون آنلاين كار ميكنه.
پاسخ
بله گفتم شاید امکان پذیر باشه
پاسخ
سلام خدمت همه دوستان عزیز
اگه لطف کنین و یه آدرس بدین که بشه ازش بازی آفلاین پوکر رو دانلود کرد خیلی ممنون میشم
فقط بازیش عین بازی واقعی باشه. چون من یه بازی آفلاین دانلود کردم که خیلی سطحش پایینه. البته خیلی سعی کردم بازی دیگه ای دانلود کنم اما موفق نشدم

خیلی ممنون
پاسخ
دوست عزیز من هم اوایل دنبال این بازیها بودم
ولی درکل باید بگم که این بازیها فقط برای یادگیری قوانین و روان شدن در بازی خوبه و حتا بعنوان تمرین هم نمیشه از اونها نام برد(ارزش تمرین کردن رو ندارند)
ولی اگه بخای به کس دیگری آموزش بدی فکر خوبیه.
پاسخ
حرف شما درست اما به نظر شما وقتی نمیتونم جند نفر برای بازی کردن پیدا کنم من چطور بازی کنم؟؟؟؟
من هنوز خودم خوب یاد نگرفتم چه برسه بخوام به یکی آموزش بدم Big Grin
پاسخ
(2011/11/06، 05:11 PM)Assassin نوشته است: حرف شما درست اما به نظر شما وقتی نمیتونم جند نفر برای بازی کردن پیدا کنم من چطور بازی کنم؟؟؟؟
من هنوز خودم خوب یاد نگرفتم چه برسه بخوام به یکی آموزش بدم Big Grin

سلام
شما اموزشهای دکترکیان که کاملترین و بهترین اموزش به زبان پارسیه را مطالعه بفرمایید وبرای بازی هم در پوکر استارز ثبت نام کنید وبرای اشراف به قوانین در قسمت پلی مانی بازی کنید وزمانی که بازیتون روان شد در تورنومنتهای فری رول که جایزه نقدی داره شرکت کنید و سرمایه اولیه پوکر را بسازید.
موفق باشید
پاسخ
آقا سایت پوکر ایتارز ف ی ل ت ر هست و نمی شه نرم افزارش رو دانلود کرد مسئولین سایت و یا هر کدوم از دوستان می تونن نرم افزار ش رو بزارن واسه دانلود که مام بتونین بریم و توش بازی کنیم چون من شنیدم که فقط سایت ف ی ل ت ر می شه و نرم افزار باز می شه و می تونی توش بازی کنی؟
پاسخ
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

بدون ف ی ل ت ر
پاسخ
بازی های فریرول یا تیکت میخوان یا پلی مانین .چجوری شما میگیم میشه سرمایه اولیه رو باش ساخت؟
پاسخ
بچه ها کسی راجع به این نرم افزار های جانبی پوکر اطلاع نداره مثل odds calculator ??
پاسخ
(2011/09/22، 10:10 PM)iranbetting نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

لعنتی لینک نداری که!!!!
پاسخ
این نرم افزار PokerEdge به خاطر Data Mining ای که انجام میده جزء نرم افزارهایی که PokerStars غیز قانونیش کرده.

منبع: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
(2012/02/18، 03:38 AM)sobi_spider نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش نرم افزار pokerstars tatepito 82 52,851 2016/03/30، 06:33 PM
آخرین ارسال: Abch
  درخواست نرم افزار koorosh001 1 1,089 2015/10/09، 12:23 AM
آخرین ارسال: MihanPoker

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان