Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وی p ان
سلام
خدمت همگی
یه وی p ان رایگان می خواستم
پاسخ
سلام
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
متشکرم
ولی وقتی با این میرم بازی کنم میگه شما در کشوری زندگی میکنید که نمی توانید پولی بازی کنید
پاسخ
اولن که نباید با وی p ان تو سایت پوکر استارز بازی کرد چون بعدها بهتون گیر میده و اکانت تون رو مسدود میکنه و برای باز کردنش مدارک شناسایی میخاد که بطور کل به دردسرش نمی ارزه

دومن که برای بازی کردن تو پوکر استارز هیچ محدودیتی برای ایرانیان وجود نداره(خوشبختانه) پس اصلن نیازی هم به وی p ان نداریم...
اما برای دانلود نرم افزار پوکر استارز احتیاج به وی p ان هست زیرا این سایت معتبر البته حرام از سوی وزارت جلوگیری از ارتباطات جمهوری اسلامی ایران فیلخر شده است.

ضمنن وقتی که با وی p ان آمریکا وارد بازی بشی همون اخطار که نوشتی میاد چون این سایت اجازه فعالیت در آمریکا رو نداره(البته نه به این دلیل که حرام هست!!)
پاسخ
من برای پوکر استارز نمیخواستم برای 888 می خواستم
پاسخ
براي 888 وي پي يا بايد از هلند باشه يا انگليس وگرنه نمي زاره بازي كني من از آلمان تركيه فرانسه آمريكا رفتم تو بازي همون ارور رو ميده .
پاسخ
منم با *** ایگلیس بازی میکردم ولی الان قطع شده
پاسخ
(2011/09/01، 06:07 PM)iran1388 نوشته است: متشکرم
ولی وقتی با این میرم بازی کنم میگه شما در کشوری زندگی میکنید که نمی توانید پولی بازی کنید
سلام
دلیلش اینه ای پی ایران شما را به امریکا تغییر میده.
پاسخ
نرم افزارهای مطمئن و مجانی برای عبور از فیلخر رو از اینجا میتونید دریافت کنید

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
بابا این همه دردسر چرا من یک سایت ایرانی میشناسم که نه فیلتره نه دردسر deposit,با شبکه شتاب شارژ میکنی بعد بت چیپ میده بازی میکنی.
هر کی خواست بم میل بزنه.
m2ostafa2@gmail.com
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان