Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تورتمنت های پوکر استارز
گشنیز 
سلام خسته نباشین من تو تورنمنت های پوکر استارز دچار مشکل شدم مشکلم هم این هست که وقتی وارد 1 تورنمت میشم توش بازی انجام میشه که من تا حالا ندیدمشو هیچ اطلاعاتی ازش ندارم مثلا امروز وارد 1 تورنمنت که اسمش brahe's f بود که توش فقط 4 کارت داده میشد بدونه اینکه کارته مشترک داده بشه ! من سر در نیاوردمو پولمو باختمو اومدم بیرون یکی دیگه هم بود که 7 تا کارت می داد اونم ازش سر در نیاوردم ! اگه بخوام تو همین پوکر 2 کارتی با 5 کارت مشترک بازی کنم تو چه مسابقه ای باید برم ممنون میشم در این مورد کمکم کنید
پاسخ
برادر بازیه مورد نظرت holdem اسمشه. اوناییکه بازی کردی انواع دیگه پوکره که زیادم پرطرفدار نیستن
پاسخ
سلام خسته نباشین
ممنون از راهنمایی ها تون من می خواستم بدونم تورنمنت با نام Guaranteed که با مبالغ مختلف برگزار میشه یعنی واقعا با 1$ الی آخر ورودی میشه 1000$ 2000$ جایزه برد ؟ یا وقتی 4 5 نفر تو یه همچین تورنمنتی شرکت میکنن نفر اول نصف بیشتره این مبالغ رو میبره واقعا ؟ ممنون میشم در مورد این نوع تورنمت توضیح بدینHuh
یک توضیح کلی هم در مورد انواع تورنمت ها می خواستم که هر کدام چی هستن و چگونه برگزار میشن مثلا تورنمت های با نام های magic , freezeuot , satelait
پاسخ
az doostani ke real money bazi mikonan bian be group e lotfan faghat oonayi ke real money bazi mikonan ozv beshan

You are invited to join my private poker club for Home Games online.

- If you don't already have it, download the free PokerStars software from [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
- Open the main poker lobby, then click on the Home Games tab
- Click the 'Join a Poker Club' button
-
Enter my Club ID number: 551127
- Enter my Invitation Code: Persia2500

That's it! Once I've approved your membership request, we'll be ready to start playing Home Games online together.

If you want to find out more, visit [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
درود تا 1 ساعت دیگر تورنومنتی با 275$ جایزه برگذار میشه در پوکر استارز و فری رول میباشد.
تورنومنت آیدی :44781123
پسورد تورنومنت:Ramdin
سریعتر رجیستری کنید تا سقف مجاز پر نشده.
موفق باشید.
پاسخ
JAN 15, 2012 POKERSTARS POKER
Details: $2012 Social Media Freeroll
ID: 497822850
Date: 15 Jan 20:00 CET
Prize: $2012
Password: no pass

با آرزوی موفقیت...
پاسخ
Jan 14, 2012 Pokerstars poker
Details: Bankrollmob January Leaderboard Freeroll
ID: 495078096
Date: 14 Jan 21:00 CET
Prize: $25
Password: REDS
پاسخ
Jan 15, 2012 Pokerstars poker
ID: 495077992
Date: 15 Jan 11:00 CET
Password: KIOL
پاسخ
Jan 15, 2012 Pokerstars poker
ID: 495078018
Date: 15 Jan 15:00 CET
Password: HUKI
پاسخ
درود به همگی
یه تورنمنت خیلی جالب هست که امروز دیدم،
این تور از طرف توییتر برگزار میشه و کل جایزش $100000 میشه که برای یه تورنمنت فری خیلی بزرگه...

ولی برای شرکت در اون باید با رمز twitter100 دیپازیت کرد تا بتونید بلیط ورودی رو بگیرید،
وتا 13 روز دیگه هم برگزار میشه...

فقط محض اطلاع گفتم
پاسخ
دوستانی که توی تورنمنتهای پوکر استارز شرکت میکنند حتمن در poker school سایت پوکر استارز ثبت نام کنند

زیرا به کسانی که جزو 15%پایانی باشند طبق فرمولی که خودشون دارند امتیاز داده میشه و در لیدر بورد ثبت میشه

توضیحات کاملتر رو میتونید در اینجا بخونید:

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

واین هم آدرس مدرسه پوکر:

پاسخ
من دو روزه حساب پوکر استارزم باز نمیشه . بقیه هم همین مشکل رو دارن یا فقط واسه منه . لطفا" راهنمایی کنین
پاسخ
چه پیغامی میده ؟
ممکنه حساب شما بلوکه شده باشه
ایمیل بزنید و دلیلش رو جویا بشید
وبه ایمیل خودتون که موقع ثبت نام بهشون دادید مراجعه کنید ممکنه دلیلش رو اونجا گفته باشند.

و مشکلتون رو در اینجا بیان کنید:
پاسخ
همونطور که دوستان فرمودند "Twitter 100,000 Followers FreeRoll" فرداست ...
کسی میتونه کش اوت کنه از حسابش به حساب وب مانیش , بعد بفرسته به من , من با "twitter100" تیکت این مسابقه رو بگیرم بعد پولشو + فی ای که داده رو از همون پوکر استارز به حسابش transfer کنم ؟
پاسخ
اگر کسی تیکت تورنمنت pca 10th رو داشته باشه نمی تونه آنرجیستر کنه و 10$ رو بگیره.
از طرفی اگر توی این تورنمنت برنده بشیم و نتونیم بریم و لایو بازی کنیم چی؟
کسی میدونه در این حالت چی گیرمون میاد؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اموزش شركت در تورنمنت هاي پوكر استارز amintousi 5 3,867 2017/01/31، 07:35 PM
آخرین ارسال: babayaga76

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان