Comodo SSL
نظرسنجی: تقلب هست؟ تقلبه یا برنامه ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
1 نفر داره بازی می کنه ؟
50.00%
1 50.00%
تقلبه یا برنامه ؟
50.00%
1 50.00%
در کل 2 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فکر کنم تقلبه عکس رو ببینید! پوکر استار
        مگه میشه 1 نفر در آن واحد در 35 بازی بازی کنه؟
پاسخ
دوست عزیز با سلام و وقت به خیر .در مورد عکس و فوتوشاپ اطلاع کاملی ندارم ولی در پوکر این اتفاق میافته از دو طریق یکی استفاده از برنامه هایی که به صورت خودکار با تعریف یک سری داده بازی میکنند و طریق دیگه به صورت دستی این موضوع با چند مانیتور هم امکانپذیره اما به صورت معمولی هم میشه بازی کرد بحث بازی در چند روم به صورت همزمان بحث فوق العاده سود دهیه و امیدوارم این موضوع رو روزی مطرح کنم به شخصه 3 لپ تاپ و یک کامپیوتر دارم و بعضی وقتها که داداشم بهم سر میزنه لپ تاپ اونم میگیرم و با چند اکانت هر کدوم 5-7 میز باز میکنم البته من دلایل خاص نرم افزاری و سخت افزاری خودم رو دارم اگه چند مانیتور باشه و یک پی سی خیلی راحتتره اما من به اون شکل هم بازی کردم و تا 30 میز کاملا عادیه و با تمرین میتونین این رکورد رو راحت داشته باشید.

البته میگم راحت اونطور که فکر میکنین هم راحت نیست!!!
اینم یه نمونه با یک مانیتور هست
[تصویر: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]

این کار شدنیه و کافیه کلماتی مثل Pros of Playing Multiple Tables poker رو سرچ کنین تا وارد دنیای بازیکنای میلتیپل تیبل بشید و ببینید که چه حسن ها و مشکلاتی داره.
البته باید بگم این نوع بازی اغلب سودده هست فقط و سطح بازی رو زیاد بالا نمیبره.
اینهم یه نمونه دیگرش ........

اینو بدونین که پوکر دنیای بزرگیه و هر انسانی میتونه در اون جای خودش و سبک نزدیک به خودش رو پیدا کنه .
اگه علاقه به خوندن مطلب در این زمینه دارین من این سایت رو معرفی میکنم:
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

شاد باشید
پاسخ
vala man to hamin sayte zibazi barha in ro tajrobe kardam toye tor 4 5 ta id ya ro ye miz 3 ta id yeseri mazaya dare yeseri maayeb
yeki az tornomentha az 4nafar akhar 3tash khodam bodam va 2nafare akhar ham khodam bodam ke tajrobeye jalebi bod ama tamarkoze ziyadi lazem dare
پاسخ
(2011/07/31، 01:03 AM)iran نوشته است: مگه میشه 1 نفر در آن واحد در 35 بازی بازی کنه؟

بله میشه .

ولی این عکس عجیبه ، چون pokerstars تا 24 میز بازی رو لیمیت می کنه و بیشتر از اون نمی تونید بازی کنید .

من یه دوره ای خیلی زیاد بازی می کردم . ولی متاسفانه بیشتر از 24 میز نمی شد که باعث شد بی خیال شم فعلا .

از مزییات این بازی اینه که تقریبا باخت نداره !(البته به شرط درست بازی کردن که اون رو من فقط با تجربه خودم بدست آوردم)
و نکته منفیش برای من این بود که بازیم شدیدا افت کرد و سود دهی یازیم شدیدا پایین اومده .
پاسخ
کش گیم فقط تا 24 تا میز بیشتر نمیشه... ولی تورنمنت و SNG تا هر قدر که میتونید میشه نشست... محدودیت نداره... .c
پاسخ
(2011/07/31، 04:09 AM)Dr_kiyan نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]

این کار شدنیه و کافیه کلماتی مثل Pros of Playing Multiple Tables poker رو سرچ کنین تا وارد دنیای بازیکنای میلتیپل تیبل بشید و ببینید که چه حسن ها و مشکلاتی داره.
البته باید بگم این نوع بازی اغلب سودده هست فقط و سطح بازی رو زیاد بالا نمیبره.
اینهم یه نمونه دیگرش ........

اینو بدونین که پوکر دنیای بزرگیه و هر انسانی میتونه در اون جای خودش و سبک نزدیک به خودش رو پیدا کنه .
اگه علاقه به خوندن مطلب در این زمینه دارین من این سایت رو معرفی میکنم:
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

شاد باشید

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دکتر عزیز
اگر براتون امکانش هست توضیحی در این مورد بدین که چجور میشه توی چند میز همزمان بازی کرد من به شخصه تعداد میزها از 2 با 3 میز افزایش پیدا میکنه تمرکزمو از دست میدم ولی شما یا کسای دیگرو که می بینم تعجب می کنم Big Grin

ممنون میشم اگر آموزشی هم در این رابطه قرار بدید.

با تشکر
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان