Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات, انتقادات و پیشنهادات درباره حذف مطالب و محرومیت اعضا
پیک 
سلام و وقت به خیر دوستان گرامی

خوشحالم که عزیزان با تمام انرژیشون در مباحث شرکت میکنند و مطالب مفیدی رو ارائه میدهند.
مبحث مهمی که چند وقتی به دغدغه من تبدیل شده بود. دوست عزیزمون Kourosh در تاپیک(( باید ها و نباید ها در بازی پوکر )) پستی رو زدن بسیار جالب و تامل برانگیز که در قسمتی از پست این مورد ذکر شده بود
متاسفانه اگر از پوکراستارز زیادی انتقاد کنم یا اسم سایتهای دیگه رو که معتقدم سطح فریرولهای اونها از پوکر استارز بالاتره رو نام ببرم پستم پاک میشه ولی کلا معتقدم....

بعد از دیدن این پست جوابی رو در پست بعد دادم با مسئولیت خودم به این مضمون :
خیلی خوشحال میشم که شما دوست گرامی در تاپیکی که به همین منظور ایجاد شده به طور کامل به تبادل نظر بپردازین و بدون سانسور تمام نظراتتون رو با ما در میون بگذارید من هم بسیار خوشحال میشم سایتهایی رو که شما میگین رو امتحان کنم ....
ولی به فکر فرو رفتم که دلیل این برداشت و حالت چی بوده و چرا دوستان باید از ابراز این مسائل ابتدایی محروم باشن و با چندتا از دوستان و مدیر ارشد سایت صحبت هایی داشتم خوشبختانه مدیر ها و یوزر ها همگی این موضوع رو قبول دارند و اگه در گذشته برخورد شده بود و یا پستهایی پاک شده بود حتما مسائل دیگری دخیل بوده است اما در این موارد و همه مواردی که در قوانین سایت میگنجد هیچ سانسور یا حذف مطلبی وجود نخواهد داشت اما این موضوع باعث شد که این تاپیک رو ایجاد کنم تا توضیحاتی رو در پاسخ به عزیزان داشته باشیم و اگه اشتباهی رخ داده تصحیح بشه تا هیچ سوتفاهمی باقی نمونه خوشبختانه تمام دوستان پاسخگو خواهند بود و هر موردی که براش پاسخی نبوده باشه سریعا پست رو دوباره درج میکنیم یا محرومیت رو حذف میکنیم.
امیدوارم مشکلات اعضا به حداقل ممکن برسه و روزی شاهد این موضوع باشیم که هیچ محدودیتی در فروم ها وجود نداشته باشه چون به شخصه احساس میکنم بسیاری دوستان با محدودیت سرخورده میشن و حاضر نمیشن مطالب رو با دوستاشون در میان بگذارن . در پایان چون این تاپیک زمانی رسمیت بیشتری پیدا میکنه که در چارچوب قوانین سایت باشه یک بار دیگه قوانین رو برای دوستان ذکر میکنم.
قوانین و مقررات این سایت
1- کاربران تنها در صورت موافق بودن با مقررات زیر مجاز هستند در انجمن ثبت نام کنند و/یا به فعالیت ادامه دهند. نقض هر یک از موارد می‌تواند منجر به واکنش از طرف گروه مدیران (به صورت ویرایش یا حذف مطالب، امضا یا رتبه‌بندی‌های ارسال، تغییر نام کاربری، قطع دسترسی کاربر و غیره) گردد.

2- زبان این سایت پارسی است. هیچ مطلب ارسالی نباید حاوی بیش از پنج کلمه پینگیلیش باشد. برای ترجمه متن پینگیلیش به فارسی از فارسی نویس به نویس یا گوگل استفاده کنید.

3- کاربران در هیچ جا اعم از نام کاربری، پستها، امضاها، نظرات، رتبه ها و غیره، مجاز نیستند از کلمات یا عباراتی استفاده کنند که:
حاوی توهین به مذهب، نژاد، جنسیت، قومیت یا ملیت خاصی باشد
شامل عبارات غیر اخلاقی، رکیک و توهین آمیز باشد
شامل مضمون سیاسی مشکل آفرین باشد
توجه: تشخیص نا مناسب بودن این عبارات با مدیران سایت می باشد.

4- ساخت بیش از یک شناسه کاربری در سایت ممنوع است.

5- کاربران سایت باید در بحث با هم در انجمن‌ها از عبارات مناسب و محترمانه استفاده نمایند. پاسخهای ارسالی باید در ارتباط کامل با موضوع مورد بحث باشد. درد دل، کنایه، مطرح کردن سوال غیر مرتبط با موضوع و مواردی از این دست ممنوع است.

6- کاربران می‌بایست به هنگام ارسال موضوع جدید از عنوانی مناسب استفاده نمایند. این عنوان می‌بایست در نشان‌دهنده محتوای آن موضوع باشد. استفاده از عنوان‌هایی مانند «درخواست کمک» یا «راهنمایی کنید» یا «یک اتفاق جالب» مجاز نیست. مدیران مجازند ارسال‌های مشکل دار را ویرایش یا پاک کنند.

7- از ایجاد گفتگوهای یکسان در بخش‌های مختلف پرهیز کنید. در صورت مشاهده چنین مواردی گفتگوها همگی پاک خواهد شد.

8- استفاده از قلم (فونت) با اندازه یا رنگ آزارنده (نظیر نوشته‌های درشت یا با رنگ خیلی تند) ممنوع است. استفاده بیش از معمول از علایم نقطه‌گذاری یا شکلک‌ها (آیکون‌ها) ممنوع است.

9- انتشار شایعات یا اخبار غیر موثق ممنوع است.

10- تبدیل محیط انجمن‌ها به محل حل اختلافات و بیان اظهار نظرهای شخصی ممنوع است. در صورت مشاهده ایجاد اختلاف و دعوا در یک تاپیک، پست‌های کاربران خاطی حذف و تاپیک به طور موقت یا دایم قفل می‌شود. تشخیص این موارد به عهده مدیران سایت خواهد بود.

11- برای تشکر و تبریک به دیگر کاربران از دکمه «سپاس» استفاده کنید. ارسال متونی که صرفا برای تشکر، تبریک و احوال پرسی نوشته می‌شوند، ممنوع است و پاک خواهند شد.

12- درج لینک و یا تبلیغ سایتهای دیگر، با تایید admin امکان پذیر بوده و در غیر این صورت لینک فوق حذف شده و در صورت تکرار، برای کاربر محدودیت ایجاد می شود.

13- حق تکثیر تمام مطالب و تصاویری که در انجمن منتشر می‌شود (اعم از نوشته‌های کاربران در انجمن‌ها و غیر از آن) برای این سایت محفوظ است. کپی این مطالب به صورت الکترونیکی یا مکتوب یا به هر طریق دیگر تنها با ذکر دقیق منبع مجاز است. این سایت حق تکثیر این مطالب و تصاویر (به هر شکل و بنا بر صلاحدید خود) را محفوظ می‌دارد.

14- مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان بوده و لزوماً مورد تایید مسئولین سایت نیست. این انجمن نمی‌تواند صحت قانونی تمام مطالبی که توسط کاربران در این انجمن مطرح شده را تایید یا تکذیب کند.

15- مسئولیت کلیه فایل‌هایی که در نوشته‌ها ضمیمه شده‌اند به عهده خود کاربران بوده و سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آلوده بودن آن‌ها ندارد.

16- کاربرها مجاز به درج اطلاعات تماس شخصی خود یا فرد دیگر در سایت نیستند (نظیر تلفن یا آدرس پستی) و در صورت عدول از این قانون، مسئولت تمامی عواقب به عهده خود کاربر خواهد بود.

17- وجود لینک در پستها یا بنرهای تبلیغاتی نشان دهنده تایید این سایت نبوده و مدیران هیچ مسئولیتی در مقابل خسارتهای ناشی از ورود شما به سایتهای مقصر را نمی پذیرند.

18- مسئولیت کلیه فایل‌هایی که در نوشته‌ها ضمیمه شده‌اند به عهده خود کاربران بوده و سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آلوده بودن آن‌ها ندارد.

19- هیچکدام از کاربران سایت حق ندارند به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، موجودیت الکترونیکی که مالکیت آن در اختیار فرد دیگری است، بدون رعایت «قوانین توزیع و انتشار» آن موجودیت، منتشر کنند. مرجع تشخیص مصداق عبارات «مستقیم» و «غیر مستقیم» مدیران سایت هستند. در صورتیکه مالک (نویسنده، مترجم، توسعه‌گر و...) یک موجودیت الکترونیکی (مقاله، خبر، گزارش، اجزاء نرم افزاری، عکس و...)، قاعدهٔ خاصی برای انتشار تمام یا بخشی از محصولاتش مشخص نکرده‌است، ذکر نام (به شکلی که قابل درک و پیگیری باشد) یا لینکی که مخاطبین را به صفحات وب وی راهنمائی کند الزامی است.

20- مدیران سایت دسترسی لازم برای ویرایش و تغییر در گفتگوها و محروم کردن کاربران را دارند و برای اقدامات مدیریتی ملزم به جواب پس دادن به کاربران متخلف نیستند.

با سپاس از صبوری دوستان
شاد باشید
پاسخ
جناب اقای دکتر کیان ممنون بابت این تاپیک.
قضیه حذف شدن پستها رو من در تاپیک سوالات پرسیدم ولی هیچ کدام از مدیران دلیل حذف رو نگفتن و جناب سروش بجای مدیران جواب دادن که ظاهرا بدلیل تبلیغ برای سایتهای پولی بوده و اینها. بهرحال من اسامی اون سایتها که اسمشون رو اورده بودم و پستم حذف شد ( در اصل گفتگویی بین من و اقای صفری در مورد rigged بودن پوکر استارز بود) رو براتون در پیغام خصوصی فرستادم و نمیدونم که بدستتون رسیده یا نه ( بدلیل باگهایی که گاها در ارسال پیغام خصوصی پیش میاد) ولی دلیل اینکه نوشتم ظاهرا انتقاد از پوکر استارز باعث پاک شدن پست میشه این بود که پاسخ جناب سروش مبنی بر تبلیغاتی بودن اسم بردن از بقیه سایتها رو قبول ندارم چون در اون صورت از پوکر استارز هم نمیشد اسم برد ولی میبینیم که گفتن اسم پوکر استارز مشکلی نداره پس اون 3 سایت دیگه هم نباید مشکلی داشته باشه و تنها دلیلی که باقی میمونه متن خود گفتگو و اینکه هم من و هم جناب اقای صفری معتقد به تقلب پوکر استارز بودیم میتونه باشه . من البته با MyBB اشنایی زیادی ندارم ولی اصولا روال نرم افزارهای فروم به این صورته که پست یا تاپیکی که پاک میشه کاملا از دیتا بیس پاک نمیشه و مدیران دسترسی دیدن اون رو دارن بنابر این جناب دکتر پیشنهاد میکنم خود شما اون پست ها و گفتگو ها رو ببینید تا دلیل اون جمله ای رو که گفتم از نزدیک مشاهده کنید.
پاسخ
دوست خوبم Kourosh عزیز ممنون که این موضوع رو مطرح کردین .من پیغامتون رو دریافت کردم و ممنون اما دوست داشتم که موضوع رو در تاپیک خودمون یعنی بایدها و نباید ها مطرح کنین چون به شما گفته بودم که این موارد کاملا آزاده و در تاپیک من حذف نمیشه .بازم خواهش میکنم حتما در تاپیک به دوستان هم معرفی کنین برای همین موضوع هم من تاپیک جدیدی رو شروع کردم تا درباره جایی که در اون بازی میکنین و موارد حواشی اون صحبت کنیم پس اگه موضوع تبلیغ بود اصلا نمیشد همچین تاپیکی رو ساخت چون توی اون تاپیک من میخام دوستان درباره جایی که در اون بازی میکنن و حواشی اطرافش حرف بزنند .نام خاصی مطرح نیست شاید سبک گفتتون مطرح بوده و یا دلایل دیگه به هر حال هر مدیری رویکرد خودش رو داره و من تا حالا هیچ پستی از دوستان رو در حد حذف ندیدم اما شاید مدیرای دیگه مطلبی رو دیدن که اینکار رو انجام دادم همونطور که در پست قبل توضیح دادم صبر میکنیم تا مدیری که پست رو حذف کرده توضیحی بده تا این موضوع روشن بشه و هدف ما هم همین شناختن حدود هست تا بعدا این مسائل پیش نیاد . و در همین پست از دوستان مدیر با توجه به مشغله ای که دارن خواهش میکنم در این مورد توضیح کاملی بدن تا سو تفاهم از بین بره .کورش عزیز , برای هماهنگی بین مدیران من سعی میکنم قبل از توضیح دوست مدیر توضیحی ندم و حتما بعد از توضیح ایشون نظر خودم رو بیان میکنم .
با تشکر از لطفتون.
پاسخ
سلام
من از دوستانی که پستهاشون حذف شد یا محروم شدند معذرت خواهی میکنم.
ولی دلیل بیشتر اونها این بود که مستقیم لینک داده شده بود و مطالبی در مورد نحوه بازی به صورت پولی و ایجاد لینکهای معرف و لیگها و این حرفها پیش آمده بود که با توحه به اینکه این مسائل یه ریزه برای من و همکارم خطرناک هست، مجبور شدیم حذف کنیم.
توجه داشته باشید که تو این سایت قاعدتا هر صحبتی که در مورد پوکر باشه آزاده ولی نه اونهایی که موجب تبلیغ مستقیم برای سایتهای مختلف میشه و یا موجب منفعت شخصی برای یک نفر و خطر برای مدیر میشه.

باز هم ببخشید.
پاسخ
پیک 
سلام وقت به خیر دوستان
ممنون از دوست بسیار گرامی سروش عزیز که لطف کردن موضوع رو توضیح دادن و فکر میکنم به یه نقطه فکری مشترک رسیدیم .

البته من و جناب سروش معمولا با هم همفکری میکنیم و خود من هم میخوام بعضی مطالب رو بنویسم از ایشون نظر میخوام .به هر حال این وادی و این راهی که ما در اون قدم میگذاریم یک جورایی یه شمشیر دو لبه هست از یک طرف منافع زیاد ملی با استفاده از استعدادهای ایرانیان عزیز و از طرف دیگه بحث غمار که به نظر من یک پدیده خانمان بر اندازه.

من همیشه سعی کردم به پوکر به چشم یک علم نگاه کنم و هر هزینه ای انجام میدم در کلاسها سایتها و کتابها باشه و این موضوع باعث شده که دید خاصی به پوکر دارم البته تمام پوکر بازهای حرفه ای هم جزو گروه ورزشکاران حرفه ای هستن در دنیا و در ایران هم به زودی با فرهنگ سازی پیشرفتهایی خواهیم داشت حتما خیلی از دوستان میدونن که در گذشته ای نه چندان دور بازی شطرنج و وسایلش حرام بوده و بعد از مدتها سبک درست اون ارائه شد.

در این وادی هم همیشه کسایی که در راهی قدم اول رو میگذارن قربانی میشن پس ما سعی کنیم برای عزیزانی که زحمت سایت رو میکشن با مطالبمون ایجاد حساسیت نکنیم من به شخصه به جناب سروش اعتماد دارم و مطمئنم ایشون به همین دلیل پست رو حذف کردن و اصلا اهل حمایت از سایت خاص یا حمله به سایته دیگه ای نیستن یا بحث عدم عدالت .

من به ایشون اعتماد دارم برای همین اینجا قلم میزنم و به دعوت ایشون اینجا هستم و مطمئن باشین اگه اینطور نبود نه اینجا مدیریت رو قبول میکردم و نه حتی یک پست میزدم و هر لحظه ای احساس کنم که در حق کسی جفا شده سریعا حمایت میکنم و اگه احساس کنم موضوع پیگیری نمیشه حتما از مدیریت استعفا میدم و پستی درج نمیکنم.

البته باید این موضوع رو دونست که فقط خداوند عادله و مسلما من یا هر کس دیگه ای اشتباه میکنیم و اگه حتی پستی اشتباها حذف شد حتما پیگیری کنین تا با هم به نتیجه برسیم من این محیط رو دوست دارم و به عشق شما اینجام و همیشه سروش جان هم به من میگن به امید روزی که چندتا پوکر باز حرفه ای تو سایت رشد کنند این مهمترین هدف من و سروش و خیلیای دیگه هست.

پس با حمایت و احترام به قوانین سایت تا اونجا که ممکنه حساسیت ها رو از بین ببریم.

با سپاس از سروش عزیز و دوستان گرامی که در سایت زحمت میکشن.

پاسخ
با تشکر از دکتر کیان که خیال من رو لااقل راحت کردند...
وتشکر از جناب سروش که توضیحی هرچند مختصر فرمودند...
ولی باید بگم که من قانع نشدم لطفن منظورشون رو از یه ریزه خطر واضحتر بفرمایند تا ما یا لااقل من بیشتر با خطراتی که این دوستان رو تحدید میکنه آشنا بشیم
بدیهیست که این کار باعث روشنتر شدن اعضا و مانع از بوجود اومدن سوتفاهم مابین مدیریت و اعضا خاهد شد...
ممنون...
پاسخ
من فكر كنم يك اشكال فني باشه

چون بعد از آخرين پست من شخص ديگري پست زده و بعد از اون شما پست زديد و هيچكدام از 2 پست نشان داده نميشه

احتمالاٌ مربوط به نوع محتوا نباشه چون هر 2 پست نشان داده نميشه و احتمالاٌ اشكال فنيست
پاسخ
سلام بر همگی و همچنین دوست خوبم tatepito.
دوست گرامی از شما انتظار بیش از اینهاست که با یه مساله به این کوچکی سریع ناراحت بیشد و جبهه بگیرید.
دوست گرامی تا بحال براتون سوال پیش نیومده که چرا من هر پستی و منویسم 2 تا 2 تا تو سایت هست؟
چون یه بار کلیک میکنم و 2 بار ارسال یشه .حالا میخوام یکیشو پاک کنم 2 تاش با هم پاک میشه.
این یه مشکل از سایته عزیز.
احتمال این هم میرود که شما هم با این مشکلات مواجه شدید و پستتان پاک شده.
وگرنه من در جایی در همین سایت ( یادم نیست کدوم فروم )دیدم که یه نفر سوال کرده و من سوالش جواب دادم و تا جواب دادم سوال طرف پاک شده بود و بعد طرف تشکر کرد از من ولی گفت که این جوب کدوم سوالم بود چون سوالم نیست و منم یادم نمیاد.
اینها مشکل از سایته شما خودتو ناراحت نکن.
حیف این جمع دوستانه نیست که بخوای با یه همچین مسائلی خودتونو ناراحت کنید.
به افق روشن دور دست فکر کن.......
پاسخ
دوست عزیزpoker maker متشکرم از توجه شما

اما حرف من این هست که اگه پست من خلاف قوانین بود باید بهم توضیح داده میشد که چرا پاک شد
و یا اگر تنها یک مشکل نرم افزاریست در اینصورت هم باید برای رفع سوتفاهم باز هم توضیح داده میشد

تنها ناراحتی من از اینه که چرا هیچکس اهمیتی به موضوع نمیده...؟!!

اصلن من میخام بدونم این سایت ناظری داره یا نه؟؟
آیا قرار نیست کسی جوابگوی این مشکلات باشه؟

اگر مشکلی از بابت توانایی مدیران وجود داره خودشون باید کنار بکشن تا کسانی که تواناتر هستند اداره سایت رو بعهده بگیرند
خوشبختانه اینجا هم از این افراد کم نداریم نمونه بهمن که در سایت سرمایه هم جزو مدیران بود.

به هر حال باید در این رابطه فکر جدیتری بشه وگرنه با ادامه این روند به مشکلات بیشتری بر خاهیم خورد...

من در فرومهای زیادی عضو هستم با اینکه خیلی جاها ازم دعوت شد تا بعنوان مدیر همکاری کنم اما هرگز زیر بار نرفتم...
زیرا یک مدیر علاوه بر امکان مدیریت باید وقت کافی و دانش لازم رو هم داشته باشه

اشخاصی همانند دکتر کیان بعنوان استاد راهنما در این سایت حظور دارند و ما باید ازشون خیلی ممنون باشیم که اینهمه وقت و انرژی برای ما صرف کرده و خاهند کرد و نباید بیش از اینها از ایشون انتظار داشت...
حالا فرض کنید که دکتر چند ساعت از وقت گرانبهای خودشون رو صرف تایپ یک متن آموزشی کردند اما بدلیل همین مشکلات پست ایشون حذف بشه...اونوقت چی؟
اصلن معلوم نیست که تا کی دوباره وقت پیدا کنند و بخان اون متن رو دوباره تایپ کنند (البته اگه از یادشون نره) اصلن از کجا معلوم که این مشکل دوباره پیش نیاد؟؟
(خداییش اون پستی که حذف شد رو خاستم دوباره تایپ کنم اما دیدم دیگه اصلن حوصلش رو ندارم)

پس میبینید که با یک مدیریت ضعیف همه اعضای سایت ضرر خاهند کرد
و این دلیل ناراحتی من هست آیا از نظر شما بی مورد هست؟

ومن همچنان منتظر جواب هستم.
پاسخ
درود
من از همه دوستان پوزش میطلبم
زیرا این بهم ریختگی سایت رو ناشی از مدیریت ضعیف میدونستم ولی اخیرن وقتی وارد لیست مدیران شدم
http://www.biapoker.com/showteam.php
بجز ادمین و دکتر کیان مدیر دیگه ای ندیدم...!!

همونطور که قبلن گفتم کار دکتر کیان فراتر از مدیریت هست ایشون بعنوان استاد و راهنما اینجا حظور دارند تا بار فنی و دانش ما با کمک ایشون پیشرفت کنه...
وبا توجه به مشغله ای که ایشون دارند نمیشه از ایشون انتظار نظارت و مدیریت رو هم داشت...
تا همین اندازه هم که ایشون برای ما وقت میذارن باید ممنون باشیم (در انتقاداتم نسبت به مدیریت ابدن منظورم دکتر کیان نبوده و نیست)

با این وجود تنها مدیری که باقی میماند ادمین سایت میباشد
با توجه به بی نظمیها و اختلالاتی که در سایت وجود دارد و با توجه به اینکه جناب ادمین به هیچ یک از سوالات و انتقادات پاسخ نمیدهند...
این سوال پیش میآد که نکنه یه بلایی سر این بنده خدا اومده باشه...!!

بنابر این احتمال تاثر انگیز لذا عاجزانه از ایشان تقاضا مینماید که خبری مبنی بر سلامت یا عدم سلامت یا هرچی از خودشان برایمان ارسال نمایند تا از این نگرانی که خاب را بر ما حرام داشته است رهایی یابیم...
این از این...
واما نوع فعالیت جناب سروش عزیز برایم بیش از فعالیت ادمین سوال بر انگیز هست ایشون هنگامی که هیچ انتقادی علیه شان نیست چنان برخورد مینمایند که گویی مخاطب اصلی ماجرا بودند!!
با وجودیکه حتا جزو مدیران هم نیستند!
این نوع برخورد و نوع فعالیتی که ایشون در سایت دارند برایم شک چندانی باقی نگذاشته که ایشون باید در واقع همون ادمین باشند...
البته این تنها استنباط شخصی من هست(اونهم بر اساس نوع فعالیت ایشون,دوستان میتونند خودشون بیشتر دقت کنند).
البته برای ایشون احترام قائل هستم و امیدوارم خاطرشان آزرده نشود.

بهرحال امیدوارم این سایت از این بلاتکلیفی و یتیمی در بیاد چون حیف هست من هم هرچه میگم تنها از روی دلسوزی هست
این یک سایت تخصصی هست کسانی که عضو این سایت هستند اهداف مشترک و مشخصی دارند و تنها برای وقت گذرانی نیومدن
از این جهت نباید با این بهم ریختگی و مدیریت ضعیف باعث رنجش خاطر اعضا شد بلکه باید با نظم بخشیدن به فعالیت سایت رونق بیشتری داد تا اعضای بیشتری داشته باشیم
تا زمانیکه حتا حرفه ایها هم برای عضویت تمایل نشان بدهند...بطور مثال چرا از امثال اسفندیاری و دیگر ایرانیان موفق برای عضویت در این سایت دعوت نمیشه؟؟
اصلن مهم نیست حتا اگر قبول نکنند مهم این هست که چنین عملی صورت گیرد تنها برای بالا بردن اعتماد بنفس اعضای سایت...(اگر قبول کردند میتونیم از تجربشون استفاده کنیم و اگر نه این موضوع باعث انگیزه بیشتری میشه تا خودمون رو به اونها ثابت کنیم!!)

اعتبار این سایت به اعضایش وابسته هست.

پاسخ
دوست عزیز خیر من ادمین نیستم. ایشون هم به شدت گرفتار هستند و فقط به من یک سری دسترسی مدیریتی (نه همه دسترسی ها) را دادند. اتفاقا ما به چند نفر از دوستان پیشنهاد دادیم برای مدیریت هیچ کس جواب نداد یا قبول نکرد.
من هم که اطلاع دارید هزار تا کار مختلف دارم و فقط هم من هستم که سایت را گاه و بیگاه مطالعه میکنم و پستهای نامرتبط را حذف میکنم.
شما اگر هر پیشنهادی دارید بفرمایید. ایمیل ادمین هم هست: hkepla@yahoo.com

امیدوارم کوتاهی من را ببخشید ولی این سایت متعلق به همه است و فقط برای بالا بردن سطح معلومات ایرانی های عزیز در مورد پوکر تاسیس شده. مطمئنم اگر شما یا bbabareza گوشه ای از کار را بگیرید خیلی بهتر میتونیم این سایت را بالا بیاریم.
پاسخ
درود به جناب سروش گرامی
این جواب شما باعث خوشحالی بیحد من شد
در واقع تنها خاسته من هم همین بود امیدوار بودم زودتر از اینها جوابی دریافت کنم, بهر حال...

من هم درک میکنم که شما و ادمین مشغله فراوانی دارید و خیلی هم از شما برای راه اندازی این سایت تشکر میکنم,ولی اگر کاری رو شروع کردیم بهتر که درست انجامش بدیم,
همه میدونیم که ساختن یه چیزه و نگهداری هم یه چیز دیگه بلکه نگهداری سختتر از ساختن هم هست...

فکر نمیکنم که از بین اعضا آدم کاملن بیکار داشته باشیم ولی حتمن افراد با صلاحیت با وقت آزاد بیشتر برای مدیریت داریم...

پیشنهاد من این هست کسانیکه تمایل مدیریت دارند و البته توان اینکار رو در خودشون میبینند ثبت نام کنند یا در همینجا اعلام آمادگی کنند تا با صلاح دید دکتر کیان و جناب سروش و همینطور ادمین (البته اگه وقت داشته باشند)
از بین داوطلبین مصلح ترین افراد برای اینکار انتخاب شوند...

هرچند شخصن تمایلی به مدیریت ندارم ولی اگر بوجودم نیاز بود با کمال میل حاضر به همکاری خاهم بود,
مهم برای من حفظ بقا و نظم این سایت هست تا بهتر و سریعتر پیشرفت کنیم...

ممنون.
پاسخ
جناب سروش من یک پیغام خصوصی براتون گذاشتم لطفن اگه وقتش رو داشتید نگاه کنید

من از دیشب هرچه سعی میکنم تو این قسمت پستی رو ارسال کنم جور نمیشه(آیا پوکر (Texas Hold'em) شانس و قمار است یا تفکر و مهارت؟ )
یعنی ارسال میکنم ولی پستم نامرئی اما به من ثابت شده که کسی پست رو حذف نمیکنه ولی میره یه جای دیگه نمیدونم دلیلش چیه...!
شاید عیب نرم افزاری باشه, شایدم....

لطفن اگر براتون مزاحمتی نیست و حالشو داشتید و همچنین وقت کافی لطفن استادش کنید,
بازم ممنون نمیدونم بخاطر چی...,
پاسخ
منم دقیقا همین مشکلو دارم تو قسمت بردهای شما
پاسخ
میشه یک تست با متن ساده بدون عکس بکنید و خبرش را به من بدید؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پيشنهادات و انتقادات SE7EN 63 34,202 2016/05/17، 07:55 PM
آخرین ارسال: iman_ssc
  مسابقات هفتگي پوكر براي اعضا pokerparikal 35 21,960 2013/07/20، 01:29 PM
آخرین ارسال: kasra546
Rainbow یه نکته خیلی مهم درباره خودمون!! amir1867 2 2,327 2013/03/22، 10:32 AM
آخرین ارسال: mahannnn4779

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان