Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در چه سایت پوکری و چگونه باید بازی را شروع کرد ؟(پیشنهادات ؛ پرسش و پاسخ...)
Star 
.s وقت به خیر دوستان گرامی
خوشحالم که خوشبختانه وضعیت سایت بسیار مطلوب شده و روزانه پستهای زیاد و مفیدی در این زمینه دوستان عزیز و پر تلاش بدون هیچ چشم داشتی با بینندگان سایت در میان میگذارند .
باعث افتخار که مطالب بسیار خلاصه و مفید بوده و هر روز به کیفیت پست های عزیزان اضافه شده است.
[تصویر: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]
در راستای ارتقای سطح علم پوکر نکته بسیار مهم انتخاب محل و راهکارهای شروع بازی بوده که متاسفانه بسیاری از عزیزان با انتخاب های غیر آگاهانه در حال حاضر و یا آینده نزدیک ضرر های زیادی رو متحمل شده و یا خواهند شد البته به همت دوستان پیشنهاداتی به صورت غیر متمرکز در تاپیکهای گوناگون مطرح شد اما به شخصه ایجاد تاپیک جداگانه برای ایجاد بانک اطلاعاتی قابل جستجو برای عزیزان در گوگل لازم دانستم.به این دلیل موضوع جداگانه ای ایجاد کردم با اهداف زیر:
1-ارائه پیشنهادات درباره جایی که در آن پوکر بازی میکنیم و توضیح درباره نکات مثبت و منفی سایتی که در آن بازی میکنیم.
2-بعد از ارائه پیشنهاد به توضیح درباره نحوه شروع کار به صورت قدم به قدم می پردازیم و از اولین مرحله شروع به توضیح مطالبی مثل باز کردن حساب محل تورنمنت ها انواعی که سود ده تر هستند و تمام مطالب در این زمینه می پردازیم.
3-در مهمترین بخش به ارائه پاسخ به سوالات مطرح شده عزیزان میپردازیم تا مشکلات دوستان به طور کامل در این زمینه حل شود.
به امید خدا و با تلاش همه عزیزان به شخصه احساس میکنم که این موضوع به یکی از مفیدترین بخشهای سایت برای تبادل نظر تبدیل شود .
در شروع همگام با اهداف تاپیک به موضوع مقایسه و انتخاب محل صحیح برای بازی میپردازم.

برای انتخاب سایتی برای بازی باید به نکات مختلفی دقت کرد که هر بخش از این نیاز ها متناسب با سایتی هستن به عنوان مثال بازیکنی که دنبال تفریح و بالا بردن سطحشه کاملا نیازهای متفاوتی نسبت به بازیکنی داره که با قدرت میخواد به WSOP برسه پس این موضوع در شروع کار بازیکنا رو به دسته های مختلف تبدیل مبکنه .
در پست حاضر به نکات مثبت و منفی سایت پوکر استارز میپردازیم و دلایل انتخاب و در پست های آینده به ادامه توضیحات درباره پوکراستارز و سپس سایتهای دیگر تا اونجایی که اطلاع دارم و امیدوارم که دوستان در بحث حضور فعال داشته باشند.
انتخاب پوکراستارز یک دلیل اصلی داره و اون اعتبار بالای این سایت هست
همه دوستان میدونن که پوکراستارز معتبرترین و پر بیننده و پر بازیکنترین وبسایت دنیاست که حرفه ای های زیادی در اون بازی میکنند.دلیل عمده این موفقیت رو میشه سیاست های خوب و آسانی طرز کار سرورهای پر سرعت استفاده حداکثری از حداقل سرعت اینترنت و بسیاری مطالب دیگه هست که اگه بخوام کامل هر بحث رو توضیح بدم ساعتها و صفحه ها مطلب میشه پس به ذکر تیتر وار مطالب بسنده میکنم.یکی از مهمترین دلایل دیگه ای که پوکراستارز سطح بسیار بالایی نسبت به بقیه وبسایتها داره موضوع بونوس ها ی کم و سخت اون هست که امکان وارد شدن پولهای بدون پشتوانه رو به حداقل میرسونه البته امروز در موضوع بایدها و نبایدهای پوکر به این موضوع پرداختم که فکر میکنم درج قسمتی از اون پست در اینجا مفید باشه .

(( به شخصه فکر میکنم پوکراستارز تنها سایت قوی و قابل اطمینان در دنیاست که بازیکنای خیلی خوبی در هر سطحی توش هستن.دلیلشم چند بار توضیح دادم و امروز هم در باید ها و نباید ها به این موضوع اصلی و مهم میپردازیم تا بازیکنا در جهت صحیح وارد شن

دلیل عمده تفاوت پوکر استارز اینه که چون در همه سایتها پولهای مجازی مثل بونوس زیاده و این سطح بازیکنا رو پایین می آره فکر کنین بازیکنی 50$ میریزه تو حسابش و خیلی سایتها تا 200% همون ثانیه بهش بونوس میدن!!! این یعنی یه تازه کار با 3 برابر ارزش پولی که سرمایه گذاری کرده!!! و این پولهای بدون پشتوانه سطح بازی رو پایین میآره البته پوکر استارز فقط در بار اول واریز تا 100% بونوس میده اما بونوس پول نیست و به دست آوردن اون بونوس سرمایه گذاری 20 برابری نیاز داره چرا چون پوکر استارز مثلا برای دومین دپوزیت 10% تا 100$ بونوس میده اما مثل سایتهای دیگه نیست که تا پول رو واریز کردین براتون 10% ریخته شه!!! شما باید 170 اف تی پی جمع کنین تا 10$ از بونوستون بیاد تو حسابتون اف تی پی امتیازیه که بر اساس هر دلار بازی کردن حدود یک سومش پوکر استارز به شما اف تی پی میده پس برای اینکه 10$ بونوس خودتون بیاد تو حسابتون باید حدود 510$ بازی کنین!!!!و خودتون میدونین این یعنی چیزی حدود 51% پورسانت برای پوکراستارز!!! حالا به اوج سخت بودن و طماع بودن پوکر استارز پی بردین!!! حالا مقایسه کنین با سایتی مثل pkr , 888poker ,cakepoker ,که هنوز شروع نکرده و دپوزیت نکرده یهو بهتون 50 یا 100$ میده واسه یک کد بونوس!!! خوب مسلما اگه میخواین برنده باشین بودن در این سایتها خیلی آسونتر شما رو به برد میرسونه!! اما سطح بازیتون کاملا ابتدایی میمونه حتی در تورنمنتهای پولی با ورودی بالا سطح بازیکنا در حد فری رولهای پوکر استارزه دلیلشم که کامل توضیح دادم پس کسی وارد پوکر استارز میشه که بخواد برنده واقعی باشه نه روزی 100$ بسازه و خوشحال باشه!!من توی فول تیلت هم بازی کردم و سطحش رو خیلی پایینتر از پوکر استارز میدونم شما به راحتی میتونین امتحان کنین و 5 با فری رول فولتیلت بازی کنین مقاماتونو نسبت به شرکت کننده بنویسن و در پوکر استارز این کارو تکرار کنین!! یا هدز آپ و تورنمنت پولی.البته باید بگم این سایتها هر چقدر خوب بونوس میدن غیر قابل اطمینان هم هستن و به بهانه های مختلف حسابهارو بلوک میکنن که واقعا باری ایرانیا سخته!!! نکته جالب اینه که شاید 10 بار 100$ بریزین و هیچ اشکالی به کارتون نمیگیرن اما اگه یک برد خوب داشته باشین مثلا 2000$ یا 1500$ و بخواین کش اوت کنین سریع یه بهونه واهی میارن و مدتی بلوک میکنن حسابو یا اذیت میکنن و خیلی بازیکنا در این مدت کل پول رو چون خارج نردن و اعصابشون هم خورده میبازن!!! پس به عنوان کسی که به شخصه و خیلی از دوستانم این تجربه رو بارها تکرار کردیم پیشنهاد مینکم گول خیلی مسائل رو نخورین مگه اینکه واسه فان بازی میکنین که اون بحث علمی اینجا نیست!!! این مسئله واسه دوستایی که در فارکس سرمایه گذاری میکنن کاملا قابل لمسه و همشون به یاد دارن که در نهایت بونوس دادن عاقبتش به کجا ختم شد!! پس بیایم الان که تقریبا در اول راه هستیم گول تبلیغات رو نخوریم و به مقامهای جهانی فکر کنیم !! و همه میدونیم که مخصوصا در چند سال اخیر برنده های مسابقات بزرگ از آنلاین باز های پوکراستارز بودن که ساعتها آنلاین بازی میکردن.))

در مجموع پوکر استارز نکات منفی خودش رو هم داره به عنوان مثال از سطح بالای بازیکناش میشه مثل یک نکته منفی و سخت نسبت به بقیه سایتها اشاره کرد چون بازیکنای قوی بهتر از مبتدی ها هستن که در سایتهای دیگه با بونوس بازی میکنن پس شما اگه دنبال بازی راحت هستین میتونین جاهای دیگه رو انتخاب کنین!..
با این توضیح پست اول رو خاتمه میدم و در پستهای بعد به ادامه این بحث خواهم پرداخت .
با سپاس از شما گرامیان
شاد باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسط hhhpok ، pokerparikal ، Kourosh ، ☯MR.Face☯ ، tatepito ، MAJIDMITSU ، bbabareza ، saeedfalahzadeh ، mehdi.vj ، poker-lord-arash ، shahryar ، poker maker ، judass ، o0ehsan0o ، Poker ، gazal ، yahyaQazMis ، Rabid ، Lucifer_quest ، sirish.shivan ، Superman ، B3N ، poker_star ، 2647 ، yadegar ، mahannnn4779 ، fedex ، fxmatin ، arezoo.sun ، azinmm ، BAMZI ، mehrdade1361 ، Soroosh ، alex1o ، ehsansafari ، 09169287638 ، 09169287638
مرسی واقعا . روشن شدیم . لطفا بگید چطور میشه پول به حساب واریز کرد یا برداشتش
پاسخ
باتشکر از جناب دکتر واقعن جای چنین تایپیک خالی بود
اتفاقن چند روزی بود که فکری مشغولم کرده بود...
اونهم اینکه باتوجه به تحریم انتقال پول یا برداشت پول از داخل ایران خیلی دشوار هست...
بنابراین ما که داخل ایران هستیم انتخاب مون محدود هست زیرا تنها چند سایت هستند که با وبمانی(ظاهرن تنها بانک خارجی هست که با ایران کار میکنه...البته شاید بانکهای دیگری هم باشند ولی من از وجودشون اطلاع ندارم به هر حال مهم اینه که سایتهای معتبر پوکر هم با این بانکها در ارتباط باشند که با این وجود وبمانی تنها بانک هست)کار میکنند.
واما پیشنهاد من این بود که با توجه به همبستگی که بین اعضا وجود داره و با توجه به اینکه بعضی از اعضای سایت در خارج کشور حضور دارند یا در رفت و آمد هستند...
بنابراین میتونیم از وجود این دوستان برای انتقال پول دوستانی که تمایل برای شرکت در سایتهایی دارند که نمیشه از داخل ایران با اونها ارتباط مالی داشت استفاده کنیم.
به هر حال فکر میکنم اگه با هم متحد بشیم میتونیم جمعی قدرتمند و با نفوذ داشته باشیم تا جاییکه حتی بتونیم سایتهای معتبر آنلاین رو تحت تاثیر قرار بدیم...
البته تا رسیدن به اون مراحل راه زیادی در پیش داریم اما چیز غیر ممکنی نیست.
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedfalahzadeh ، poker-lord-arash ، shahryar ، alex1o ، 09169287638
وقت به خیر دوستان گرامی
ممنون از لطف همیشگیتون به من خوشحالم که دوستان از مطالب استفاده کردند.
☯MR.Face☯ عزیز ممنون از اینکه در بحث شرکت میکنین . در پاسخ به سوالتون باید بگم شیوه واریز و برداشت پول از طریق 4 حساب ممکنه
1-webmoney
2-clickandbuy
3-mastercard
4-visa

وب مانی البته در ایران راحترین طریقه انتقال پول رو داره اما باید این نکته رو بدونین که که در مقایسه با بقیه راههای انتقال پول وب مانی کمسیون زیادی میگیره!!
حتی در پوکراستارز تنها راه انتقال پوله که درصد کم میکنه !!!همانطور که در عکس بالا میبینین 0.8% کمسیون میگیره در حالی که کمسیون بقیه راهها 0% است!!!
که واقعا واسه ایرانیها جای تاسف داره پس حتما دقت کنین اگه به حسابهای دیگر دسترسی دارین مثل ویزا خیلی در دراز مدت به صرفه تر خواهد بود .معمولا واریز پول در همون لحظه انجام میشه تا سریع پول توی حسابتون باشه و بتونین پول رو زود در بازی شرکت کنین و کمسیون بدین اما برای خروج پول حداقل یک روز معطل میشین البته تا 3 روز هم امکانش هست و البته دقت کنین که برداشت و واریز هر دو سقف داره.
باز هم اگه سوالی در این زمینه داشتین مطرح کنین.
tatepito عزیز دوست خوب و با انگیزه من ممنون که در این تاپیک هم ما رو همراهی میکنین کاملا با صحبتی که ایشون کردن موافقم چون به راحتی و حتی بدون کمسیون در پوکراستارز میشه پول انتقال داد!!
بخشی هست در کشیر که به این موضوع اختصاص داره و با اتحاد بین بازیکنا نیازی نیست که اصلا پولی خارج یا وارد شه این قضیه رو میشه کاملا بین اعضا حل کرد حتی به طور مستقیم بدون هیچ کمسیونی چون هر بازیکن برای بازی و برداشت پول باید حداقل 4 یا 5 بار کمسیون بده چطور؟ الان توضیح میدم.
1-از حساب بانک ایرانی به شرکت ایرانی برای خرید وب مانی
2-از وب مانی برای واریز به پوکراستارز
3-بعد از برد از پوکر استارز به وب مانی
4-از وب مانی به حساب شرکتی که بهتون ریال میده
و خیلی وقتها کمسیون بانک شما برای انتقال وجه!!!
حالا ببینین این پیشنهاد دوستمون جناب tatepito چقدر آینده نگرانه هست!!!

و اما مشکلاتی که پوکر استارز برای یوزر هاش به وجود می آره کم نیست مثلا یکی از روتین ترینشون بلوک کردن حسابهاییه که از یه آیپی یا با اسمها و فامیلهای مشابه (نه یکسان!!!)یه روز یوزر و پستون رو میزنین میبینین حسابتون بلوک شده و پیغامی دارین از سکیوریتی پوکراستارز که شما چه نسبتی یا آشنایی با ایدی های ذیل دارین یک کپی پاس و کپی حساب بانکی اخیر رو براشون بفرستین در این مواقع که زیاد پیش میاد خیلی بازیکن رو اذیت میکنن و مراحل انتقال رو و حساب رو کاملا میبندن البته من دوستهایی هم داشتم که کاملا حسابشون رو از دست دادن به خاطر برخی شک ها!!! اما نکته حائز اهمیت اینه که فقط این اذیتها مال زمانیه که شما پولی در حسابتون ریختین یا بردین در حالت عادی هیچ کانفیرمیشنی نمیکنن!!!
در کل این از نکات منفی و اذیت کننده پوکر استارزه !!!
با سپاس امیدوارم دوستان در بحث شرکت کنن و حداقل سوالاشون رو مطرح کنن!!!
شاد باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط hhhpok ، ☯MR.Face☯ ، saeed_zer0 ، saeedfalahzadeh ، poker-lord-arash ، shahryar ، poker maker ، o0ehsan0o ، Poker ، B3N ، asp1384 ، ghas ، alex1o ، PokerMan
با درود به دکتر کیان عزیز که مثل همیشه جوابهای کامل وقانع کننده برای پرسشهای ما دارند...
با توجه به توضیحاتی که فرمودید فرض میکنیم شخصی از دوستان تونست برای اولین بار پولی برنده بشه آیا امکانش هست که پول رو به حساب شخص دیگری
در سایت واریز کنه(کسی که قبلن کش اوت داشته) تا از اذیت های احتمالی سایت در امان باشه؟(در واقع از طریق دوستان اقدام به خروج پول کنه)

ضمنن حالا باید دوستانی رو پیدا کنیم که به بچه های داخل سایت کمک کنه که از طریق ایشون اقدام به واریز یا خروج پول کنند...

از شما خاهش میکنم که دوستانی رو که میتونند در این زمینه به بچه های داخل کمک کنند رو شناسایی و ازشون درخاست کنید تا در صورت آمادگی این عزیزان همه بتونیم از وجودشون استفاده کنیم...
ضمن اینکه این عزیزان باید در داخل ایران هم حساب داشته باشند که بچه های داخلی بتونند به حسابشون پول واریز کنند.
به هرحال در شرایط فعلی تنها اتحاد ما میتونه راهگشای مشکلاتمون باشه.
باتشکر.
پاسخ
 سپاس شده توسط hhhpok ، ☯MR.Face☯ ، poker-lord-arash ، shahryar ، o0ehsan0o ، saeedfalahzadeh ، alex1o
وقت به خیر tatepito عزیز ممنون که پیگیر مطالب هستید مسلما این کار به راحتی شدنیه و نباید موضوع خاصی باشه من هم به شخصه سعی میکنم این موضوع رو انجام بدم .در بسیاری از موارد و پیدا کردن آدم های قابل اطمینان کار مشکلی نیست و امیدوارم مباحث مطرح شده مثل این موضوع بتونه مفید باشه و دوستان به طور ملموس از پستها استفاده ببرن نه در حد یک نوشته معمولی من هم فکر میکنم کار آسونیه فقط باید موضوع رو پیگیری کرد و حتما به صلاح خواهد بود.البته این موضوع رو هم باید بگم که مدیریت سایت روی این مسائل و مسائلی در این حوالی حساس هست و احساس میکنم که این حساسیت بی دلیل هم نباشه اما به شخصه کسب تکلیف میکنم و در این تاپیک هر سوالی مطرح بشه تا اونجایی که بتونم پاسخگو خواهم بود.
پاسخ
 سپاس شده توسط hhhpok ، tatepito ، saeedfalahzadeh ، shahryar ، o0ehsan0o ، alex1o
با سلام و تشکر فراوان از شما دو دوست عزیز واقعا ادم با خوندن این مطالب انگیزه و روحیه میگیره مثلا الان مشکل من همینه که نمیتونم حسابمو شارژ کنم چون دپوزیتو که میزنم سایت هیتلره و با u99 که میزنم ارور میده در صورتی که فول تیلت که شارژ کردم همچین مشکلی نداشت ولی اگه کسی از بچها باشه به راحتی میتونیم امثال من انتقال پول رو داشته باشیم باز هم از زحمات شما ممنونم به امید روزهای بهتر و با پیشرفت بیشتر .
پاسخ
مرسی دکتر کیان

من فعلا تازه عضو پوکر استارز شدم . به موقع اش حتما با استفاده از مطالب شما real money بازی میکنم . دغدغه ام همین پول ریختن و برداشتن بود که حل شد تا حدود زیادی
پاسخ
hhhpok عزیز ممنون از لطفت و اینکه در بحث شرکت میکنی
البته این موضوع که مطرح کردین کاملا درسته و واقعا در بعضی شرایط با یه کار آسون میشه به خیلیا کمک کرد.متاسفانه شرایط سایت طوری هست که خیلی از مسائل رو نمیشه در اون گنجوند اما من سعی میکنم تا اونجایی که بتونم دوستان رو در دسترسی راحت به مطالب مفید و کارهای سودده راهنمایی کنم و فکر میکنم این حداقل کاریه که میتونم انجام بدم.
با مدیرای ارشد سایت در حال صحبت هستیم و به زودی اگه اجازش رو داشته باشم پست هایی رو مطرح میکنم که تمام مشکلات دوستانی مثل شما حل شه اما کمی در این مورد صبوری کنین و مطمئن باشین به پاسخ سوالاتون میرسین و تا جایی که بتونم کمکتون میکنم.
☯MR.Face☯ عزیز خوشحالم که حضور دارین .امیدوارم همه پستهای من بتونه براتون مفید باشه.
شاد باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط tatepito ، hhhpok ، ☯MR.Face☯ ، saeedfalahzadeh ، shahryar ، alex1o
شما بايد از فيل...تر ش..كني استفاده كني كه آي پي شما رو به كشورهايي غير از آمريكا تغيير بده. بارها رو اين موضوع دوستان سوال كردن

يا اينكه وبماني به حساب دوستان بريز تا به حسابت ترانسفر كنن.(پيام خصوصي)
پاسخ
پیک 
ممنون از دوست خوبمون جناب bbabareza که راهنمایی کردن البته برای اینکار راههای ورود دیگه هم هست که خیلی مفیده اما متاسفانه در اینجا نمیشه ارائه داد و متاسفانه باز هم باید علم و آگاهیمون رو تا زمانی ایگنور کنیم تا شرایط مهیا بشه و یک سری مسائل اتفاق نیافته!.
به هر حال خوشحالم دوستمون جناب bbabareza راهنمایی و اعلام آمادگی کردن.و فکر میکنم مفیدترین کار این باشه که در این تاپیک سعی کنیم که دوستان مطالب رو اونطور که مفید و قابل فهم باشه درک کنند و توضیحات کامل باشه تا دوستان سردرگم نشن.در مورد واریز پول و مسائل رد شدن از سدهایی که وجود داره پست کاملی رو در همین تاپیک به زودی مینویسم و امیدوارم مفید باشه براتون.
یه نکته مهم درباره کسایی که میخوان حساب پوکراستارز باز کنند درست وارد کردن اسم و مشخصاته چون اگه بعدا کوچکترین تفاوتی کنه براتون مشکل ساز میشه پس خیلی دقت کنین .
پاسخ
 سپاس شده توسط tatepito ، ☯MR.Face☯ ، bbabareza ، saeed_zer0 ، shahryar ، o0ehsan0o ، alex1o
دوستان لطفا در درج کلمه های حساس مثل فیل..تر.کشن دقت بیشتری به خرج بدید
پاسخ
با سلام خدمت همه دوستای عزیز

من تا حالا تو 5 تا سایت پوکر real money بازی کردم. تجربمو از این سایتا اینجا میگم شاید بدرد دوستان تو انتخاب سایت بخوره. این سایتا هم ایرانیها رو میپذیرن هم وب مانی رو ساپرت میکنن. به ترتیب محبوبیت شخصیم مینیویسمشون!

fulltilt : نرم افزارش عالیه - پره فیشه خوراک کش گیمه - تورنومنتای خوبی داره - منکه عاشقه این سایتم - مشکلشم اینه که متاسفانه فعلا داستان دار شده سایتش!

pokerstars : نرم افزارش خوبه - تورنومنتاش عالیه - سطح بازی تو کش گیم بالاست - مشکلش اینه که پر حرفه ایه!

cake poker : نرم افزارش خوبه - اکثر بازیکناش معمولین - تورنومنتاش چنگی به دل نمیزنه - مشکلش اینه که ترافیک سایت خیلی پایینه!

ultimate bet : نرم افزارش جالب نیست زیاد - سایته خیلی خوبی بود واسه برد پره فیش های امریکایی بود - مشکلشم اینجاست که بعد از جمعه سیاه انقدر ترافیکش کم شده که بدرد بازی نمیخوره دیگه, در کل یه سایت ورشکست شدست الان!

poker770 : واقعا سایت مزخرفیه از همه لحاظ - البته اگه اکانتتونو از طریق قبول شدن تو ازمون سایت pokerstrategy.com بسازید 50 دلار میاد تو صندوقتون! Smile تازه کارا به جای اینکه تو سایتایی مثل زیبازی و امثالهم بازی کنن برن و این 50 دلارو بگیرن و شروع کنن به بازی با پول واقعی Smile ولی حرفه ای ترا نرن چون باید حتما از میکرو استک شروع کنی و بیای بالا(اعصاب من یکی که نمیکشه تو میکرو استک بازی کنم) اونم از میز 0.01-0.02 !!!

در ضمن قشنگ ترین تجربه پوکر رو هم تو سایت pkr.com داشتم واقعا اخرته سایته فقط حیف که وب مانی رو ساپرت نمیکنه. البته میشه فری بازی کرد ولی اینم بگم که نرم افزارش بیشتر از یه گیگه که باید دانلود کنید!! ولی واقعا تجربه جالب و جدیدی از پوکر انلاینه Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط tatepito ، saeedfalahzadeh ، poker-lord-arash ، o0ehsan0o ، poker maker ، Rabid ، poker_star ، Constantin
دقيقا همينطوره.
ضمن اينكه براي بازي پولي در PKR.com حتما بايد وي پي ان داشته باشي و اگه فقط يكبار با آي پي ايران وارد بشي حساب پوليت مسدود ميشه.
براي خودم اتفاق افتاد!
پاسخ
فکر میکنم این سایت هم برای بازی بد نباشه من که توش خوب میبرم !
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Wink سؤال : از کجا شروع کنیم ؟ PokerMan 2 2,893 2017/07/05، 06:02 PM
آخرین ارسال: EMIL-BIA
  اصول بازی پوکر Holdem 19 30,496 2015/01/22، 12:58 AM
آخرین ارسال: saeed_parsa
  ترتیب ترکیب ورقها در بازی پوکر Holdem 7 19,955 2014/07/24، 06:43 PM
آخرین ارسال: فرزاد سلیمان پور
  مراحل کامل ساختن حساب و شروع بازی در سایت های معتبر به طور کامل FoldEquity 1 3,131 2013/03/06، 11:49 AM
آخرین ارسال: amir1867
  پرسش و پاسخ عمومی - در مورد بدبیت No.1 9 9,387 2012/02/01، 05:31 AM
آخرین ارسال: Soroosh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان