Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما چه زمانی آل میزنید؟
Rainbow 
سلام به تمام دوستان بعد از یه غیبت نسبتا طولانی باز اومدم.
شما چه زمانی آل میزنین .؟
کارت دست AA

قبل از فلاپ؟ بعد از فلاپ؟ بعد کارت چهارم ؟ بعد کارت پنجم؟ یا اصلا آل نمیزنین؟

تقریبا هر روز یه کارت دست میزام که ببینیم هر کسی با این کارتها چگونه بازی میکنه. هدف هم آموزش پوکر نیست و فقط میخوام ببینم اکثریت چطور بازی میکنن.

پاسخ
اقا قانون که نداره! تو پوکر ریل مانی همه چیز بستگی به شرایط میز داره (چند نفره باشه- چه لیمیتی باشه- تورنمنت باشه یا رینگ- پوزیشنت کجای میز باشه- طرز بازی حریفات و ...) منکه اگه رو میز 6 یا 9 نفره قبل فلاپ یه ریز و یه ری ریز قوی قبلم داده باشن ال این میکنم چون احتمال اینکه کسی که ری ریز بزرگ داده جفت شاه یا اس و شاه داشته باشه زیاده و معمولا حریفا با این کارتا ال اینو میخونن( البته بیشتر تو لو استک) که اکثرا نتیجش برده در غیر این صورت ال این بزنی همه فولد میکنن. بعد فلاپم که بستگی داره به کارتای رو میزو تعداد حریفام ولی در کل به نظر من ال این زدن بعد فلاپ با یه جفت اس اشتباهه! چون یا طرف فولد میکنه یا اگرم کال کنه یه دستی رو میکنه که از یه پر سرتره یا میتونه از یه پر سرتر شه مثل استریت فلاش دراو! خلاصه زیاد رو جفت اس سرمایه گذاری نکنید بالاخره یه پره دیگه اندازه همون یه پر روش حساب کنید Wink
پاسخ
من معمولا اگر دو آس یا دو شاه داشته باشم و سر میز باشم چک میدم و منتظر میشم یکی وسط را ریز بده تا من آل بزنم. اگر آخر میز باشم هم یک ریز متوسط بالا ( در حد 5 بلایند( میدم که اونهایی که دست خوبی ندارند نیان و شانس من تو فلاپ بره بالا و در فلاپ در اغلب موارد آل میرم مگر اینکه کارتهای فلاپ به طرز عجیبی بر علیه من باشه.
پاسخ
سلام
به نظر من all-in شانس هست ودر هر زمان ممکنه بازنده باشیم
ولی من با aa و22 در هر موقعیت انجام میدم قبل flop
پاسخ
دقیقا با سروش موافقم تا حدودی

ولی باز هم بستگی به خیلی چیزها داره . اگه پول من بیشتر باشه مسلما آل نمی زنم و ریز میدم تا جایی که بتونم پول طرف رو کمتر و کمتر کنم

اگه پولم کم باشه بهترین کار آل هستش . یا همه یا هیچ

و باز هم خیلی چیزهای دیگه که باید شرایط رو ببینیم چطوره
پاسخ
من که بدترین باختام تو تورنمنتای رئال مانی با aa و kk بوده ولی بعد از چندین بار تجربه به این نتیجه رسیدم که aa قبل فلاپ ال این و kk قبل فلاب ریز زیاد و بعد اسلو پلی تا اخر .
پاسخ
منم قبل ها با aa kk آل میزدم ولی کلی باختم ..الان وایمیستم تا فلاپ باز شه بعد کمکم میرک تو کاره آل
پاسخ
خوب سوال بعدی

8- 10 جور.
پاسخ
باز هم نه LoL
پاسخ
(2011/07/22، 12:47 PM)asgarali نوشته است: خوب سوال بعدی

8- 10 جور.

درچه میزی (از نظر تعداد)؟
درچه موقعیتی باشیم؟
ولی بطور کل با این دست نمیشه قبل از فلاپ آل کرد اما اگه کسی ریز کرد بهتره که فولد کنیم.
پاسخ
بعدی

K Q جور.
پاسخ
صد در صد آل . من با K و Q خیلی حال میکنم
پاسخ
دست خوبیه اما نه اونقدر قدرتمند که بشه قبل از فلاپ آل کرد
بهتر با یه ریز بالا بازیکنانی که دستهای ضعیف رو دارند وادار به فولد کرد تا تاثیر شانس کمتر بشه
در مرحله بعدی باید طبق شرایط کارتهای میزو نحوه بازیه دیگر بازیکنان تصمیم گرفت
ضمنن این دست در قبل از فلاپ در میز نه نفره فقط ٪20 شانس برد داره...
پاسخ
من میز 6 نفره رو حساب کردم . و اگه سه نفر بیشتر آل بدن من نمیدم . ولی تا سه نفر حداکثر (که با خودم بشیم 4 نفر) حتما آل میدم
پاسخ
(2011/07/27، 12:09 AM)☯MR.Face☯ نوشته است: من میز 6 نفره رو حساب کردم . و اگه سه نفر بیشتر آل بدن من نمیدم . ولی تا سه نفر حداکثر (که با خودم بشیم 4 نفر) حتما آل میدم

در اینصورت احتمال برد قبل از فلاپ به 28٪ میرسه که باز هم برای آل کردن قانع کننده نیست...
پیشنهاد من ریز هست البته چگونگی بازی با این دست به عوامل زیادی بستگی داره به طور مثال به موقعیت در میز و مهمتر از اون شناختی که از بازیکنان دارید خیلی میتونه کمک کنه...
باید سطح بازیه بازیکنان دیگه رو بسنجید بازیکنانی هستند که با دستهای ضعیفتر هم ممکنه آل کنند این شناخت میتونه بهترین کمک برای تصمیم گیری باشه..
به هر حال باید با احتیاط بازی کرد همونطور که دکتر کیان گفتند آس 40٪ سودآور تر نسبت به شاه هست.
بقول دکتر:
"برای حذف شدن عجله نکنید"
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان