Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک از پوکر بازان
دوستان, من 4 ساله پوکر بلدم و رو گوشی بازی می کردم. اما یه ماهیه با یه عده پوکر باز بازی میکنم و اکثرا باخت های سنگین داشتم. بازی هاشون خیلی خوبه همه اگرسیو و هجومی بازی می کنن.
حالا میخوام از شما بپرسم من چیکار کنم به نظرتون؟ شما جای من بودید پوکرو ترک می کردید یا راه حل بهتری وجود داره؟
پ.ن: تازه با این سایت آشنا شدم و آموزشاشو نخوندم هنوز
پ.پ.ن: اگه جای تاپیک نامناسبه انتقالش بدید جای مناسبی پیدا نکردم واسش
پاسخ
سلام
يه كم اطلاعات لازم دارم تا كمكت كنم:

- پوكر آنلاين يا حضوري بازي ميكني؟
- ميز چند نفره هست؟
- مقدار بلايند ثابت هست يا زياد ميشه؟

اگه مايل بودي پيام خصوصي بده...
پاسخ
ممنون
نه حضوری بازی می کنیم 5-4-4 تور
میز معمولا 8 یا 9 نفره
نه ثابته اما بالاست کل buy اولیه 25 بلاینده
تصمیم گرفتم تا 5شنبه رو بازیم کار کنم با آموزش های سایت بعد برم. 150 تومن باختم تا الان Smile
نظر شما چیه؟
پاسخ
ماجرا اینه که غیر از حالتهای خاص (تقلب و این حرفها) فکر کنم شما فقط با کامپیوتر بازی کردید و کامپیوتر در بازی پوکر اصلا قوی نیست. شما یاد گرفتید که با بالا بردن شرط کامپیوتر را از دور خارج کنید و متوجه شدید که الگوریتم بازی کامپیوتر به چه صورت هست. اما بازی پوکر واقعی کاملا متفاوت هست. پیشنهاد میکنم تاپیکهای آموزشی را مطالعه کنید.
پاسخ
سلام به همه دوستان

لطفا درباره نحوه واریز و برداشت پول از طریق وب مانی از پوکر استار منو راهنمایی کنید...

با آرزوی موفقیت برای همه...
پاسخ
(2011/07/20، 11:43 PM)fx_saeid نوشته است: سلام به همه دوستان

لطفا درباره نحوه واریز و برداشت پول از طریق وب مانی از پوکر استار منو راهنمایی کنید...

با آرزوی موفقیت برای همه...

شما حتما بايد از وي پي ان استفاده كني.
از قسمت cashir در داخل نرم افزار پوكر استارز شروع ميكني و ميري قسمت deposit براي واريز به پوكراستارز و يا قسمت witdraw براي انتقال به وبماني.
قبلش بايد در وبماني لاگين كرده باشي.
خود پوكراستارز اتوماتيك به وبماني متصل ميشه و بقيه كارها خودكار انجام ميشه.
(2011/07/19، 03:48 AM)judass نوشته است: ممنون
نه حضوری بازی می کنیم 5-4-4 تور
میز معمولا 8 یا 9 نفره
نه ثابته اما بالاست کل buy اولیه 25 بلاینده
تصمیم گرفتم تا 5شنبه رو بازیم کار کنم با آموزش های سایت بعد برم. 150 تومن باختم تا الان Smile
نظر شما چیه؟

با 25 بلايند نميشه گفت برد و باخت به مهارت بستگي داره.
در اين حالت هركي برگ بهتري بياره ميبره.
فقط در بازي نهايي كه چيپ دو بازيكن باقيمانده به بالاي 50 بلايند ميرسه بازي تخصصي ميشه.
شما بايد حداقل بعد از 10 ميز بازي ببينيد چه كسي سود كرده و چه كسي ضرر.
پيشنهاد ميكنم اگر برگزاركننده محدوديت در مقدار چيپ نداره مقدار چيپ اوليه رو حد اقل به 50 و حداكثر به 200 افزايش بديد.
پاسخ
سلام
من توی تورنمنت poker school skill league پوکر استار نمیتونم رجیستر کنم... این پیغام زمان ثبت نام برام میاد...

we are sorry but, due to government regulation, playing real money tournaments is not allowed in your area.

نمیدونم دلیلش چیه؟؟؟...البته توی ترنمنت Hubbles NL میشه شرکت کرد که تورنمنت خوبیه....

ممنون میشم اگه راهنمایی کنین...
پاسخ
سلام خسته نباشين
امروز من باخت الكي دادم نمي فهمم دليلشو !!!
تو اين دست كي برنده هست ؟
دست من K.h J.h
دست حريف A.c Q.h
رو ميز هم A.s K.s 5.c 5.h J.d
پاسخ
عزیزم دقت کن

حریف >>> دو پر A-A و 5-5

شما >>> دو پر K-K و J-J

کارت بالا A هست . پس حریف برنده اس
پاسخ
سلام
من با وی پی ان در سایت پوکراستارز ثبت نام کردم و با وبمانی حسابم را شارژ کردم و شروع به بازی کردم یکم که گذشت حسابم فریز شد و یه ایمیل اومد که باید مدارک بفرستی حالا مدارک چیا باید بفرستم تا حساب عادی بشه

ممنون از سایت زیبا و مفید شما
پاسخ
احتمالن تو همون ایمیل گفته که چه مدارکی میخاد ..
ولی تا اونجایی که من میدونم پاسپورت قیض آب و برق و کارت شناسایی باید باشه،

بازم اگه کس دیگه ای اطلاعات بیشتری داره ایشون رو راهنمایی کنه....
پاسخ
(2011/08/20، 07:13 PM)azim_274 نوشته است: سلام
من با وی پی ان در سایت پوکراستارز ثبت نام کردم و با وبمانی حسابم را شارژ کردم و شروع به بازی کردم یکم که گذشت حسابم فریز شد و یه ایمیل اومد که باید مدارک بفرستی حالا مدارک چیا باید بفرستم تا حساب عادی بشه

دوست عزیز یه scan از پاسپورت بفرستید مشکلتون حل میشه, اگه پاسپورت نداشتین scan'e شناسنامه یا کارت ملی هم میشه...
پاسخ
(2011/08/20، 07:13 PM)azim_274 نوشته است: سلام

دوست عزیز اگر مشکلت پا برجاست که این توضیح رو بخون برا من هم همون اول این مشکل پیش اومد اول اینکه وقتی تو نرم افزار بازی می کنی از وی پی ان نباید استفاده کنی بعد هم اینکه باید همه مدارک رو بفرستی که لیست کرده 8 9 تاست از اطلا عات خودت تا حساب وب مانیت تا کپی مدارکت مثل کارت ملی و قبض ها و بقیش که گفته و این یه لیست دستی با دست خطت و امضات هم ازت می خواد که فکس یا میل کنی ولی کامل هم که بفرستی بهت گیر میده باز! باید ول کن نباشی و هر ایمیل که برا ناکامل بودن میده باز همون مدارک رو بفرستی ولی با توضیح که من هر چه که لازم بود فرستادم بعد از چند روز باز میشه ایدیت.
پاسخ
سلام

لطفا يه استراتژي سود ده براي بازي فيکس معرفي کنيد
ممنون
پاسخ
یک سری تورنمنت 45 و 90 نفره هست با ورودی 0.25 که برای شروع و تمرین تورنمنت خوب هستند (که البته جناب بهمن معرفی کردند من هم هرچه دنبالشون گشتم پیدا نکردم بهتره که خودشون راهنمایی کنند چطور باید پیدا شون کرد)
ولی شخص خودم کامل از صفر شروع کردم چندان هم برای پولدار شدن عجله ای ندارم دوست دارم آروم آروم پیشرفت کنم
و تنها استراتژی که فعلن دارم بازی در تورنمنتهای فری رول و 0.10 فیس بوک هست تا اگه به پول بیشتری رسیدم وارد تورنمنتهایی با ورودی بالاتر شم وتا حالا هم نسبت به بقیه تورنمنتهایی که تجربه کردم در این تورنمنتها موفقتر بودم
بهرحال من همچنان درآغاز راه هستم چه بهتر اگه دوستان با تجربه تر شما رو راهنمایی کنند.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اتحادیه پوکر بازان ایرانی asgarali 38 26,672 2013/07/06، 11:24 AM
آخرین ارسال: roozis

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان