Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعوت از بچه های ایرونی برای بازی
سلام دوستان
نظرتون چیه هماهنگ کنیم یه جا به صورت گروهی بازی کنیم؟
پاسخ
سلام
اگه اونایی که قول می دن بیان واقعا بیان چرا که نه
اتفاقا خیلیم حال می ده
پاسخ
کجا؟چی؟کی؟
پاسخ
سلام بچه ها اگه برنامه بازی بزارین که من هستم خراب! خوب کیا تهران هستن یا می تونن باشن؟؟؟
پاسخ
راستی من شدیدا دنبال ژتون های رنگی خوشگل و سنگین هستم.بچه ها از کجا باید تهیه کنم؟
پاسخ
(2011/07/16، 03:41 PM)behrooz2011 نوشته است: راستی من شدیدا دنبال ژتون های رنگی خوشگل و سنگین هستم.بچه ها از کجا باید تهیه کنم؟

سلام , فردوسی چهار راه استانبول از کسایی که تخته نرد و این جور چیزا می فروشن سوال کنین دارن...
پاسخ
ژتون های رنگی رو میتونید به کسی که با لیزر و طرح روی اجسام مختلف با لیزر رو میدونه سفارش بدی واست ردیف کنه
پاسخ
سلام من سیروان هستم بهتره دوره ایش کنیم عزیزان هر ماه در یکی از شهرها یکی از بچه ها آدرس بزاره همه جم شیم اگه موافقین من اولین آدرس رو میزارم
چاکر همهBig Grin.c
پاسخ
اولین مسابقه جهانی پوکر آنلاین در سایتهای وابسته به گانی مد با بیش از هفده میلیون کاربر فعال در جهان شروع به کار کرد.
این مسابقه در ساعت یک و نیم بعد از ظهر هر جمعه برگزار می شود.
نام این مسابقه برای شناساندن تاریخ ایران زمین و مجبور کردن اعراب به بازی در تنها تورنمنتی که در ساعت و روز مناسب برگزار میشه، کوروش کبیر گذاشته شد.
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
من ژتونام اون اندازه نیست که بتونم وارد شم.
پاسخ
اگه كسي شمال ويلا داره رديف كنين منم پايه ام.
تهران هم خوبه.
تازه آخرش شمال يكي دو روز ويلا اجاره ميكنيم ديگه.
پاسخ
اونوقت پوکر پولی بازی کنیم یا چیپ مجانی؟
پاسخ
ميخواي اصلا بدون چيپ با چوب كبريت بازي كنيم؟ Tongue

اين همه راهو بكوبيم بريم هلك هلك آخرشم مجاني بازي كنيم كه همه آل اين بزنن و خلاص!
بعد برگرديم شهرمون.Big Grin
پاسخ
منم با استاد خودم(آقا امید) موافقم به هرحال درسته که یه بازیه تفریحیه اما برای جالب تر شدن و جذابیت هم که شده بهتره یه ورودی هرچند اندک بزاریم...
لااقل بازی شکل رسمی تری داشته باشه.
اگه هم شمال باشه که چه بهتر...البته من هنوز ویلام آماده نیست...در دوره های بعد در لاهیجان خدمت دوستان خاهیم بود.
پاسخ
این ورودی اندک یعنی چقدر؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آیا شما بازی زندگی می کنند و یا آنلاین؟ EMIL-BIA 2 392 2017/06/20، 02:54 AM
آخرین ارسال: EMIL-BIA
  برگزاری بازی پوکر در تهران hrl 0 976 2015/04/02، 04:04 AM
آخرین ارسال: hrl
  تاپیکی برای درخواست و قرار دادن مسابقات بزرگ پوکر! o0ehsan0o 2 2,494 2013/02/07، 10:56 PM
آخرین ارسال: irbet365

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان