Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیوگرافی پوکر بازهای بزرگ
با سلام خدمت شما بازدید کننده و دوست عزیز
چند وقتیه که تو سایت میام و هر بار که مطلب خیلی خیلی دوست داشتنی رو میبینم، تا صفحه رو باز می کنم میبینم دوستان لینک گذاشتن. رفتم تو فکر اینکه با استفاده از فرهنگ لغت انگلیسی به فارسی و یه کمی آشنایی با زبان انگلیسی ، ترجمه کردن این لینک هارو واسه دوستان مد کنم.
با توجه به اینکه روزی حدود 10 ساعت تو اینترنت هستم و 7 ساعتش بیکارم
فکر کنم کار خوبی از آب در بیاد.
فقط به حمایت های تشکری شما نیازمندم.
از بیو گرافی شروع میکنم و به جاهای خیلی قشنگتر خواهم رسید و البته که بدون کمک شما نمیشه.
خب حالا چرا مطالب رو اینجا میذارم و نه در بلاگ یا سایت شخصیم؟
1. اینجا همه ایرانی هستن و زبان سایت رسما فارسی و من هر دوشون رو دوست دارم
2. این کارم سبب فرهنگ سازی میشه
3. بازدید از سایت افزایش و قابل رقابت با فروم های بزرگ پوکر کشور های دیگه میشه
و...
پاسخ
سلام دوست عزيز.
خوش اومدي.
خوشحالم كه بعنوان اولين نفر ازت تشكر ميكنم.
اگه برات مقدور هست اول اين لينك رو ترجمه كن.
نكات آموزشي خيلي زيادي داره كه توضيحات بيشتر رو ميزارم به عهده خودت.
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
بیوگرافی Doyle Brunson دویل برانسون:
[تصویر: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]
یک کابوی در پوکر ، همه وی را به عنوان پدر خوانده پوکر مشناسند و مشهور بدین نام میباشد. اوست که توسط بسیاری به نام زیباترین بازی کننده معروف و محبوب است.
در سن 78 سالگی یکی از افسانگان زنده جهانی پوکر میباشد و همیشه در یاد ها به همین شکل خواهد ماند.
دویل "تگزاس دالی" برانسون ، وی بازی حرفه ای پوکر خود را از سال 1970 شروع کرد. دقیقا در زمانی که کتاب "سوپر سیستم" رو منتشر کرد.
کتاب او در مورد استراتژی عمومی پوکر و دیگر تاکتیک های مهم بازی بود که قبلا در هیچ منبعی ثبت و انتشار نشده بود.
این کتاب که در آستانه فروش 300.000امین جلد خود میباشد در مورد بازی با ورق میباشد. علاوه بر پوکر وی در این کتاب حول بازی های Razz , Stud , Draw هم با استفاده از کمک دیگر نویسندگان سخن به میان اورده است.
دویل موفق به پیروزی و کسب مقام قهرمانی در 10 مسابقه WSOP (World Series Of Poker) شده است. پس او حالا 10 دستبند طلا از این مسابقات را دارد.
او اولین دستبند خودرا در سال 1976 برد ، دقیقا زمانی که او یکی از دو قهرمانی معروف خود را بدست آورد.
او سال بعد هم در همین مسابقاد دستبند دوم خود را برد. یعنی سال 1977 برای بار دوم و دومین دستبند، ارزش این برد وی 340.000 دلار بود.
آخرین دستبند طلای وی هم در سال 2005 با خرید 2.500دلار و از رویداد های شرت هند بود و جایزه ی نفر اول هم 367.800دلار بود که بیشتر از مقداری بود که در سال 1977 برده بود.
چگونه بزرگ شد؟ او یک ورزشکار فعال و در عین حال با هوش بود. علاقه زیادی به بسکتبال داشت. در مسابقات بین ایالتی در تیم تگزاس بود. وی 4:43 ثانیه در مسابقه بازی کرد و 1مایل دوید. زانو هایش مسدوم و مجبور به کناره گیری از ورزش شد و رویا های دویل در ورزش پایان یافت. از اینجا بود که این ستاره پوکر آغاز به بازی پوکر نمود.
او در ابتدا (در سال 1960) شروع به بازی پوکر بسته در نوع بازی های غیر قانونی در فورت ورث، تگزاس کرد.
در این بازی برانسون بازیکنان ستاره دیگر همچون آماریلو سلیم را ملاقات نمود. اقامت برانسوئن در لاس وگاس دقیقا زمانی پایان یافت که برای برانسون پوکر بسته تبدیل به پوکر تگزاس هولدم شد (در سال 1970) و وی هیچگاه دیگر به عقب بازنگشت.
دویل در 10 آگوست 1933 در لانگ ورث تگزاس متولد شد. وی در حال حاضر یکی از قدیمی ترین بازیکنان در سطح بالا میباشد که هنوز هم به عنوان یک نیروی فعال بر روی میز ها فعالیت دارد. دویل همچنان به طور منظم در اتق های بابی در بلاجو در بزرگترین میز های با پول نقد در جهان بازی میکند.
تاد برانسون هم پسر برانسون بزرگ است. او نیز همانند پدر از خوبان پوکر بوده و توانسته است یک دستبند WSOP را به نام خود بزند.
دویل علاوه بر اینکه یک نویسنده ی موفق است ، راهی نوید در کسب و کار از راه پوکر پیدا کرده است. او اتاق پوکر آنلاین را به نام دویلز روم در سال 2004 تاسیس کرد.
در ژانویه 2006 طبق نظر سنجی روزنامه بلوف ، دویل به عنوان تاثیر گذار ترین فرد در پوکر انتخاب شد.
برانسون اولین شخصی بود که توانست در آمد 1میلیون دلاری را از مسابقات کسب نماید. او در سال 2007 به تنهایی توانست جایزه ی 4.9 ملیون دلاری را از آن خود کند.
"ده دولو" نام مستعاریست که به وی نسبت داده اند. وی موفق به کسب قهرمانی در دو رویداد اصلی با این دو کارت بی ارزش شد. دویل از اعضای تالار مشاهیر پوگر است و همیشه در یاد ها خواهد ماند.
برای حمایت از او و بازی تهاجمی خود ، کلاه کابویی را فراموش نکنید. او 35 سال است که پوکر را به طور حرفه ای دنبال و بازی میکند.
علیرضا صباحی (تمامی ترجمه ها از گوشه و کنار سایت ها و از خودم میباشد.)
(2011/07/12، 12:20 AM)pokerparikal نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

چشم
حتما دوست عزیز تمام سعیم رو میکنم
پاسخ
كارت خيلي عاليه.
پاسخ
Andrew Black معروف به اندی بلک:
متولد 20جولای سال 1965 (سه شنبه، ۲۹ تیر ماه سال ۱۳۴۴) یک بازیکن حرفه ای پوکر از بلفاست ، ایرلند شمالی میباشد. وی در حال حاضر در دوبلین زندگی میکند.
او بازی با ورق را با مادرش و از زمانی که بسیار جوان بود و بازی واقعی و جدی خود را از سال 1986 آغاز کرد، در زمانی که مشغول به تحصیل در رشته ی حقوق در کالج ترینیتی در دوبلین بود. وی عضوی از بزرگترین مدرسه های آموزش پوکر به نام Junior Common Room یا اتاق ورودی مبندی ها به نام اختصاری (JCR) بود. مدرسه ای که قبلا در آن از بزرگانی همچون Donnacha O'Dea و Padraig Parkinson به عنوان عضو یاد شده است.
همچنین اندی بازی خود را دز کازینو گریفین در دوبلین شروع کرد. برای غدا و کافه مجانی!
او در سال 1997 در مسابقات رویداد اصلی WSOP توسط قهرمان آن مسابقه یعنی Stu Ungar حذف شد. آن زمان حرف هایی بود که Ungar خوش شانس بود که آس و بی بی اش در مقابل آس و شاه اندی پیروز شد.
اندی این شایعات و حرف ها را با صراحت تایید کرد که "این پیروزی و داستان بازی من چیزی فرا تر از یک شایعه از روزنامه نگاران است"
سال بعد یک فیلم مستند به عنوان معامله یک ملیون دلاری نقل شده توسط جان هارت را از سفر های خود و شرکت در تورنمنت های مشابه ساخت.
وی هنگامی که تمام اموالش را بر سر همان تورنمنت هایی که از آنها فیلم ساخته بود از دست داد، مجبور به سفر به انگلستان و زندگی در محله ی بودایی ها و ریاضت کشیدن به مدت 5سال شد.
او همچنین علی رغم از دست دادن تمام دارایی خود، در این مدت توانست بازگشت موفقیت آمیزی به پوکر داشته باشد(در سال 20054) و توانست با تسلط کامل در مسابقات رویداد اصلی ایرلند به مقام پنجم دست یابد. (در سال 2005) وی در این مسابقه با داشتن یک سوم چیپ نسبت به نفر اول توانست جای خود را در رتبه 5 حفظ کند و برنده ی 1.75 ملیون دلار شود. او در سال 2005 در مسابقات هدذ آپ چت شو شرکت کرد و در مقابل ریچارد هرینگ قرار گرفت جدالی میان ایمان خود و بازی حرفه ای او. که در مسابقه رویداد اصلی 2005 WSOP تمام دارایی خود را در دو تورنومنت جهانی پوکر تورنومنت اروپایی پوکر تمام کرد، اما در سال 2006 در تورنومنت قهرمانان به میز فینال رسید و در آنجا با حجم زیادی از ژتون ها با AK در مقابل Daniel Negreanu و KK (پاکت شاه) او قرار گرفت و دوباره 5ام شد و 100.000 دلار برد. در سال 2007 او با شروع تماشایی دیگر به مقام دوم در مسابقات پات محدود پوکر اوماها رسید و 100.000 دلار دیگر برد. سپس در مسابقات بدون محدودیت پوکر اوماها سوم شد و 750.000 دلار برنده شد. هر دو این مسابقات Aussie Millions بودند که در ملبورن استرالیا اتفاق افتادند.
در فینال بزرگ مسابقات EPT نیز در مونت کارلو در یک رویداد مهم، او توانست با بازی عمیق خود به میز فینال برسد و در مکان هفتم 320.000دلار برنده شود.
در سال 2007 او توانست در پوکر اوماها با پات محدود در مسابقات Irish Open قهرمان شود که منجر به برد 54.589 یورو شد. او در هدذ آپ Michael Greco را شکست داده بود.
او در سال 2007 باز هم دارایی خود را در دو مسابقه ی پات محدود اوماها در دو رتبه ی 7 و 11 به پایان رساند. در رویداد اصلی WSOP در سال 2007 او روز 1A را بازی کرد.
او یکی از چیپ لیدر های زود هنگام بود که تا 80.000 چیپ هم رسید. اما در نهایت 45 او در مقابل AA در فلاپ 433 قرار گرفت و حذف شد.
در سال 2008 او لقب بدست نیاوردن قهرمانی را گرفته بود اما خیلی زود این این لقب از او گرفته شد، دقیقا در زمانی که در هدذ آپ رولاند د ولف رو حذف کرد و جایزه ی 250.000دلاری را برد. در همان سال در WPT او 16ام شد و 105.525دلار برد. پس از آن سه بار دز مسابقات با پول نقد بازی کرد. او در فول تیلت یکی از بازیکنان بسیار نامدار و سخت است. در سال 2009 او کل مبالغ برده در مسابقات را به 4.1 ملیون دلار رساند و در WSOP به مقدار دارایی 2.189.351 دلار رسید.
علیرضا صباحی
اگه جاییش رو بد توضیح دادم یا اشتباه ترجمه شده ممنون میشم راهنماییم کنید.
با تشکر

(2011/07/12، 01:52 AM)pokerparikal نوشته است: كارت خيلي عاليه.
مرسی ممنونم از لطفت دوست گلم
پاسخ
بیوگرافی Phil Ivey:
فیل توسط بسیاری از طرفدارانش با لقب بهترین بازی کننده ی زنده ی پوکر شناخته می شود. یکی از ستاره های جوان پوکر، او قدرت و مهارت ببزی با 2 ، 7 بدترین دست در پوکر تا پاکت آس بهترین دست پوکر را در خود میبیند و دارد.
این پدیده ی جوان پوکر شخصیت رقابتی خود را مانند بسیاری دیگر از ستارگان پوکر بدست آورد با این تفاوت که او هنوز یک کودک بیش نبود اما شخصیت خود را شکل داده بود.
در سنهشت سالگی او شروع به کارت بازی و بازی penny-ante پنج کارتی stud با پدر بزرگش شد. هر چند که پدر بزرگ فریب خورده اش بسیار قصد در دور کردن فیل از قمار و آموزش خطرات قمار کرد. فیل ایوی تمام این نصیحت ها را نادیده گرفته و به همه گفته بود من روزی یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین قمار باز ها خواهم شد.
فیل در نیو جرسی زندگی میکرد، پس در سن هجده سالگی با یک شناسه ساختگی و جعلی توانست در شهر آتلانتیک قمار کند.
وی در ابتدا مقدار کمی از دارایی اش را روی میز ها از دست داد ، اما برای بهتر شدن بازی و کسب تجربه های بیشتر همچنان به بازی خود ادامه داد. سپس در سن بیست سالگی باز به آتلانتیک سیتی سفر کرد و از آنجا ادامه راه پوکربازی خود را پیش گرفت.
شروع زود هنگام با WSOP در ابتدا:
در سن 21 سالگی فیل خود را باور کرد و در مسابقات جهانی به بزرگی WSOP و راهی به بزرگی WSOP قرار گرفت.
در سال 2000 او برای اولین بار وارد دو میز فینال در WSOP شد و توانست اولین دستبند طلای خود را ثبت کند. البته این هم یک مسابقه ی اوماها با پات محدود بود.
او برای باقیماندن در میز فینال و جزو 56 نفر شدن از تمام قدرت خود استفاده می کند. به طوری که او را میتوان هم سطح با بزرگانی چون Amarillo Slim , Phil Hellmuth و Devilfish دانست. او با این موفقیت شروع به بازی در میز های های استیکز شد و در فاصله ای کوتاه تبدیل به غولی در پوکر با هوش زکاوت بالا شد که هم میزی با اون ترسی در دل هم میزی ها می انداخت. در 2002 وی یک سال خیره کننده را در WSOP با بازی خود به نمایش گذاشد. در این سال وی برنده ی 3 دستبند شد، که او را هم تراز با Phil Helmuth , Ted Forrest قرار میداد که قبلا به این افتخار نائل آمده بودند.
او این سه دستبند را در بازی های Seven-Card Stud و Stud Hi/Lo و SHOE (ترکیبی از Stud , Hold'em , Omaha , Stud Hi/Lo) بدست آورد. پیروزی وی در تورنمنت Shoe هوش و قدرت وی را در بازی با ورق به رخ حریفان میکشید. او در سال 2005 با شاهکاری دیگر در WSOP توانست دستبند 5ام خود را در میز فینال کسب کند. در مسابقات 5000دلار ورودی پات محدود در اوماها...!
او همچنین برنده مسابقه ی Monte Carlo Millions و FullTiltPoker.Net شد که مسابقه های زنده ای از Monte Carlo هستند.
این حرکات وی منجر به پیروزی 1.6 میلیون دلار تنها ظرف چند روز برای او شد.
WPT و داستان آس و بیبی:
او در 6 مسابقه ی WPT به فینال میرسید ، اما هرگز پیروز نمی شد. بار ها و بار ها او در میز فینال به دلیل داشتن آس و بی بی از مسابقات حذف شد. اما باز هم او را از آل این زدن هنگام در دست داشتن آس و بی بی منع نمیکرد و این بازیکن محبوب و قدرتمند پوکر همچنان با بی بی و آس آل این میکرد.
بازی فیل:
او در حال حاضر در لاس وگاس زندگی می کند. به همراه همسر خود. همواره در بلاجیو در مسابقات $ 4،000 / $ 8،000 شرکت میکند و او با این سن کم خود در همین بلاجیو بار ها و بار ها در مقابل بزرگانی چون دویل برانسون و چیپ ریس و جنیفر هارمن قرار گرفت. جالب اینجاست که لقب "بهترین بازیکننده ی زنده ی پوکر" را چیپ ریس به او نسبت داده است. اخلاق وی در خانه بسیار شوخ است و همواره شوخ طبعی را پیشه میکند حتی اگر 100.000 دلار باخته باشد.
اسپانسر فیل FullTilt Poker میباشد، پس گاهی میتوانید او را آنلاین و در حال بازی در سایت پیدا کنید. اگر شما درست به دنبال او بگردید همواره می توانید آواتار معروف وی را در سایت مشاهده کنید. آواتاری کاملا شبیه خودش که هدفون در گوشش نهاده است.
او با اینکه جوان است تا به حال 5 دستبند طلا را به نام خود ثبت کرده است، چه کسی میتواند حدس بزند که تا آخرین روز زندگی اش چندین و چند دستبند خواهد برد؟
علیرضا صباحی (تمامی ترجمه ها از گوشه و کنار سایت های مختلف و از خودم میباشد.)
پاسخ
بیوگرافی کریس فرگوسن Chris Fergusen:
کریس کیست؟
بازیکن محبوب پوکر به لقب عیسی است، مرد استعداد های شکوفا شده، نه فقط در پوکر بلکه در همه زمینه ها از ورزشی تا شغلی...!
استعداد بزرگ او بعد از پوکر بریدن اشیاء با پرتاب کارت های بازی است، مثلا با پرتاب دقیق خود میتواند سبزیجات را نصف کند!
او همواره لباس شیک و کلاه و ریش دارد. او استعداد های شکوفا نشده ی بیشماری دارد، کریس "عیسی" فرگوسن شخصیتی بسیار سرگرم کننده است.
کودکی او:
او تمام زندگی خود را صرف بازی با ورق کرده است، نقطه ی شروع این بازی ها در سال چهارم بوده. او شرط خود با ذاشتن تری آف کایند بی بی در مقابل فلاش باخت.
این اتفتق زود هنگام در زندگی کریس تحولی طولانی مدت و بزرگ در وی بوجود آورد ، تا حدی که عزم خود را آنقدر بالا برد که دیگر دوباره نبازد.
او بازی جدی خود را از زمانی که دبیرستانی بود آغاز کرد.
فرگوسن یه "ارشد فوق العاده" است:
او در کالج UCLA درس خواند. جایی که 18 سال از زندگی خود را آنجا صرف کرد. پنج سال به عنوان مقطع کارشناسی ، و سیزده سال به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد.
UCLA کریس را از مدرسه اخراج و ترک کرد اما کریس جایزه ی پی اچ دی خود را از همان دانشگاه در رشته ی علوم کامپیوتر در سال 1999 گرفته بود. او بازی با کارت را همگام با درس خود انجام میداد. او در ابتدا اینترنتی و از کانال IRC بازی پوکر را آغاز نمود. در یک چتروم مبتنی بر متن و بدون وجود هیچگونه پولی، این اتفاقات در حالی رخ میدادند که اینترنت هنوز در دنیا رایج نبود و کار بسیار سختی محسوب میشد.
سبک پیروزی در بازیها:
کریس در هر جا که بازی میکرد به دلیل هوش و عزم خود برنده می شد، چه در اینترنت و چه در لاس وگاس و چه در کوچکترین تورنمنت های اطراف لاس وگاس همان تورنمنت هایی که او در سال 1994 بازی خود را شروع کرده بود.
مهم نبود که بازی برای پول است یا خیر ، برای او مهم بردن بازی و سوق دادن بازی به سمتی بود که به نفعش باشد.
در سال 1996 او اولین بار وارد مسابقات جهانی پوکر شد، او قبل از گرفتن مدرک دکترا ی خود زیاد بازی نکرده بود، اما در همان اندک مسابقه بسیار خوب ظاهر شده بود و مقام هایی با پول های زیاد بدست آورده بود.
تاریخچه ساخت:
در سال 2000 بود، شخصیتی پوکری کریس کاملا شکل گرفته بود، وارد WSOP سال 2000 شد و یا شکست TJ Cloutier به قهرمانی و اولین دستبند طلای خود رسید.
سال دوم از مهم ترین سال های زندگی او ، در مسابقه Seven Card Stud دستبند دوم خود را با اقتددار بدست آورد... هر دو در WSOP رویداد اصلی در دوسال متوالی بودند.
عیسی همینطور در ادامه نوار پیروزی هایشی در سال 2001 در تورنمنت Omaha Hi/Lo دستبند سوم را هم به نام زد.
و با عزمی قوی در سال 2003 دو دستبند دیگر در WSOP به نام زد و در مجموع 5 دستبنده شد.
او نیز مانند ایوی اسپانسرش Full Tilt Poker است. می توانید او را هم در این سایت گاهی آنلاین و در حال بازی ببینید. او عضو مهمی از تیم Full Tilt Poker به شمار میاید و به بازیکنان مختلف و تازه کار در آن سایت آموزش درست بازی کردن پوکر را میدهد. شما میتوانید در مقابل او قرار گیرید یا به او پیغام بدهید.
او هم بسیار جوان است و بسیار فرصت برای بدست آوردن دستبند های جدید خواهد داشت.
پاسخ
سلام
پيام خصوصي من نرسيد؟
پاسخ
مرسی دوست عزیز خسته نباشی امیدوارم که همینطور و با جدیت ادامه بدی و ما علاقمندان پوکر رو بیشتر با اون اشنا کنی .زنده باشی هزار سال.
پاسخ
(2011/07/12، 02:44 PM)pokerparikal نوشته است: سلام
پيام خصوصي من نرسيد؟
بله بله رسید الان بررسی میکنم
ممنونم از دقتت الان ویرایش میکنم
(2011/07/12، 02:57 PM)hhhpok نوشته است: مرسی دوست عزیز خسته نباشی امیدوارم که همینطور و با جدیت ادامه بدی و ما علاقمندان پوکر رو بیشتر با اون اشنا کنی .زنده باشی هزار سال.
همینطور از شما هم ممنونم
خیلی خوشحال میشم که ایراد هامو بهم بگین، چون این اولین باری هست که به زبان فارسی انجام میشه ، خیلی واسم مهمه که بدون ایراد باشه و کامل.
از طرفی هم من دست و پا شکسته انگلیسی بلدم.
با تشکر از همه
پاسخ
سلام
ممنون از دوستان بابت مطالبشون ؛
فک میکنم وقتی بیوگرافی هر شخص که گفته میشه ، داخل اون پست عکس اون شخص هم گذاشته بشه بد نباشه .
ممنون
پاسخ
نقل قول: ممنونم از دقتت الان ویرایش میکنم

آبروي اندي بلك رفت!!
خدا كنه قبل اينكه ويرايش كني كسي بهش خبر نده چي در موردش نوشتي!Big Grin
پاسخ
(2011/07/12، 03:53 PM)saeed_zer0 نوشته است: سلام
ممنون از دوستان بابت مطالبشون ؛
فک میکنم وقتی بیوگرافی هر شخص که گفته میشه ، داخل اون پست عکس اون شخص هم گذاشته بشه بد نباشه .
ممنون
چشم از این به بعد یک عکس از اون شخص هم آپلود میکنم میذارم کنارش

(2011/07/12، 03:54 PM)pokerparikal نوشته است:
نقل قول: ممنونم از دقتت الان ویرایش میکنم

آبروي اندي بلك رفت!!
خدا كنه قبل اينكه ويرايش كني كسي بهش خبر نده چي در موردش نوشتي!Big Grin

واقعا من رسما از اندی عذر خواهی میکنم
پاسخ
نقل قول: The following year a documentary titled Million Dollar Deal (narrated by John Hurt) was made of his visit to the same tournament. When he lost that too, he discarded all his possessions, travelled to England and lived in a semi-monastic Buddhist environment for 5 years.

Black successfully returned to poker in 2004, dominating in Irish tournaments and placing fifth in the 2005 WSOP main event. He led the final table of the main event at one stage holding over 1/3 of the chips in play, however he was unable to maintain this lead and finished 5th, winning $1.75m.

نقل قول: وی هنگامی که تمام اموالش را بر سر همان تورنمنت هایی که از آنها فیلم ساخته بود از دست داد، مجبور به سفر به انگلستان و زندگی در محله ی بودایی ها و ریاضت کشیدن به مدت 5سال شد.
او همچنین علی رغم از دست دادن تمام دارایی خود، در این مدت توانست بازگشت موفقیت آمیزی به پوکر داشته باشد

ترجمه صحيح:

اندي بلك بعد از شكست در تورنمنتي كه در موردش مستند ساخته بود تمام اموال و دارائيهاش رو بخشيد يا به قولي از دارائيهاش دست كشيد (تارك دنيا شد) و به مدت 5 سال در يك صومعه بودايي زندگي كرد (رياضت كشيد)
- نه اينكه همه چيزشو تو پوكر ببازه!
و بعد از برگشت در سال 2004 تونست با موفقيت به دنياي پوكر برگرده.
كه در ادامه توضيح مقامهايي كه آورده رو مينويسه......
--------------------------------------------------
اين اون نكته آموزنده اي بود كه مدنظرم بود...
يعني طرف از همه مال و اموالش صرفنظر كرد و رفت 5 سال از عمرش رو رياضت كشيد تا جسم و روح خودشو براي پوكر آماده كنه.
- نه اينكه همه زندگيشو تو پوكر ببازه!!! اندي بلك بخونه اينا رو سكته ميكنه! Big Grin
براي همين هم در دنياي پوكر اندي بلك رو به نام راهب صدا ميكنند(مثل هاوارد لدرر كه بهش لقب پروفسور دادن)
اون تسبيحي هم كه ميبينين گردنش ميندازه نشونه راهبان بودايي هست...

من شخصا كسي رو نديدم كه به اندازه اندي بلك براي حرفه اش كه هون پوكر هست ارزش قائل شده باشه و اينقدر جدي پيگيري كرده باشه.
5 سال رو اگه ميرفت دانشگاه ادامه تحصيل بده دكتراشو گرفته بود!!!
نياز هم نبود كه از اموالش دست بكشه و ترك دنيا كنه...

جالبه كه بدونيد فيل هلموت كه 11 بار قهرمان مسابقات جهاني پوكر شده بيشتر اوقاتش رو در منزلش صرف مديتيشن ميكنه...

همه اينها نشون ميده كه ما چقدر سطحي به پوكر نگاه ميكنيم و به خاطر نداشتن كنترل بر روي اعصابمون زحمات چند روزمون رو در چند ساعت به باد ميديم

-رها كردن همه اموال و دارايي هاي شخصي Huh
-5 سال رياضت در صومعه بودايي Huh

بخاطر يك هدف: قهرماني در مسابقات جهاني پوكر
پاسخ
خشت 
بیوگرافی اریک لیندگرن Erick Lindgren :
اریک کیست؟
اریک به هر صورت و به حال حال یک رقیب واقعی است. او در کالیفرنیا بزرگ شد و از ستارگان ورزشی در دوران دبیرستان خود بود. یک بازیکن خط حمله فوتبال در لیگ های حرفه ای و یک سنتر در بسکتبال. او برنده جایزه MVP بسکتبال شد. در حال حاضر او در حال سپری کردن وقت خود و مشغول خرج است و روز های خود را با رقابت هایش در پوکر می گذراند، در حالی که در اوقات فراغت از پوکر خود گلف و بسکتبال بازی میکند.
اخراج از مدرسه:
او از مدرسه به دلیل لو رفتن اینکه او یک قمار باز است اخراج شد. او ورق بازی حرفه ای خود را پس از اخراج از مدرسه با بلک جک آغاز نمود اما بعد ها پوکر نظرش را جلب کرد. کم کم عاشق پوکر شد و آنرا به ثبات رسانید و در سدد بهتر کردن خود در پوکر بر آمد، پس به دنبال یادگیری پوکر حرفه ای رفت تا پیروزی های با ارزشی را بدست آورد.
اولین مسابقه ی مهم پوکر اریک:
در سال 2002 اولین مسابقه ی مهم و بزرگ خود را همچون دیگر بزرگان پوکر در بلاجیو به اتمام رساند. سپس طی چند ماه بعد در سال 2003 در مسابقات WPT شرکت کرد. این مسابقات در آروبا برگزار شده بود و اریک در آن توانست قهرمان شود. ثمره این قهرمانی او 500.000 دلار دلچسب بود. هنوز شادی پیروزی این تورنمنت در دلش باقی مانده بود که بار دیگر شاهکاری دیگر خلق کرد و در WPT PartyPoker Million III نیز قهرمان شد. پس یک میلیون دلار دیگر هم برای این مسابقه به جیب زد.
سال 2005 سالی بسیار مرفه برای اریک بود. او در ماه ژانویه در مسابقات WSOP در آتلانتیک دوم شد. در ماه فوریه در مسابقات WPT Classic در لس آنجلس به مقام 5ام رسید و سپس توانست تنها بعد از یک هفته برای بار دوم در مسابقات Professional Poker Tour در لس آنجلس اول شود.
او در ابتدای سال 2006 در مسابقات WPT Borgata Winter Poker Open سوم شد و در ژوئن 2006 رویداد FullTiltPoker.net Poker Pro Showdown را برد، او در این تورنمنت توانست بازیکن حرفه ای Full Tilt Poker یعنی Mike Matusow را در دست اول هدذ آپ حذف کند.
اریک ، مرد کسب و کار:
اذیک کتابی در مورد پوکر نوشته است. نام این کتاب "World Poker Tour: Making the Final Table" است. این کتاب مشاوری برای بازیکنان حرفه ای و تازه مار برای بازی در میز های بزرگ است. او عضو تیم پوکر FullTilt واز بازیکنان بسیار حرفه ای در پوکر است. و در سایت هم بازی میکند.
تماشای مسابقه از نزدیک:
اریک همواره در تلاش است در پوکر بهتر و بهتر شود و فیل ایوی و گاس هانسن و دانیل نگرینو را سر مشق و الگو ی خود قرار داده است.
او این سه نفر را سخت ترین رقیبان خود میداند. او میخواهد با آنها بسیار بازی کند تا چیز های بسیاری را در پوکر به تازگی یاد بگیرد. او میداند که در پوکر از بهترین هاست اما این کار او به ما تازه کار ها یاد میدهد که همواره در پوکر باید آموزش دید.
علیرضا صباحی (تمامی ترجمه ها از گوشه و کنار سایت های مختلف و از خودم میباشد.)
(2011/07/12، 06:10 PM)pokerparikal نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]

ترجمه صحيح:

اندي بلك بعد از شكست در تورنمنتي كه در موردش مستند ساخته بود تمام اموال و دارائيهاش رو بخشيد يا به قولي از دارائيهاش دست كشيد (تارك دنيا شد) و به مدت 5 سال در يك صومعه بودايي زندگي كرد (رياضت كشيد)
- نه اينكه همه چيزشو تو پوكر ببازه!
و بعد از برگشت در سال 2004 تونست با موفقيت به دنياي پوكر برگرده.
كه در ادامه توضيح مقامهايي كه آورده رو مينويسه......
--------------------------------------------------
اين اون نكته آموزنده اي بود كه مدنظرم بود...
يعني طرف از همه مال و اموالش صرفنظر كرد و رفت 5 سال از عمرش رو رياضت كشيد تا جسم و روح خودشو براي پوكر آماده كنه.
- نه اينكه همه زندگيشو تو پوكر ببازه!!! اندي بلك بخونه اينا رو سكته ميكنه! Big Grin
براي همين هم در دنياي پوكر اندي بلك رو به نام راهب صدا ميكنند(مثل هاوارد لدرر كه بهش لقب پروفسور دادن)
اون تسبيحي هم كه ميبينين گردنش ميندازه نشونه راهبان بودايي هست...

من شخصا كسي رو نديدم كه به اندازه اندي بلك براي حرفه اش كه هون پوكر هست ارزش قائل شده باشه و اينقدر جدي پيگيري كرده باشه.
5 سال رو اگه ميرفت دانشگاه ادامه تحصيل بده دكتراشو گرفته بود!!!
نياز هم نبود كه از اموالش دست بكشه و ترك دنيا كنه...

جالبه كه بدونيد فيل هلموت كه 11 بار قهرمان مسابقات جهاني پوكر شده بيشتر اوقاتش رو در منزلش صرف مديتيشن ميكنه...

همه اينها نشون ميده كه ما چقدر سطحي به پوكر نگاه ميكنيم و به خاطر نداشتن كنترل بر روي اعصابمون زحمات چند روزمون رو در چند ساعت به باد ميديم

-رها كردن همه اموال و دارايي هاي شخصي Huh
-5 سال رياضت در صومعه بودايي Huh

بخاطر يك هدف: قهرماني در مسابقات جهاني پوكر

خوشحالم از اینکه با یه کار بسیار ساده ام تونستم شوق ارزش دادن به مطالبی که در سات قرار میدید رو درتون بوجود بیارم.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
گشنیز فیلم مسابقات و ترنمنت های بزرگ در یک پکیج کامل lucky_gate 0 1,210 2013/07/29، 03:33 AM
آخرین ارسال: lucky_gate

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان