Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش بازي هفت كثيف يا هفت خبيث
این بازی اصالتا بازی المانی هستش ، بازیش بدرد جمعهای زیاد میخوره نحوه دست دادن اینجوریه که به هر کس یک برگ میدید جهت خلاف عقربه ساعت همینجوری میدید تا هر کس 7 هفت تا برگ داشته باشه بعد باقی کارهای مانده را به پشت در وسط قرار میدهید ویکی از کارت ها مانده بر میگردانید و کنار کارتهایی که از پشت هستند از رو قرار میدهید بازی به این شکل که شما باید یا آن عدد مورد نظر رو بیاید پایین یا آن خال مثلا اگه 3 دل رو بود اگه دل داشتی گه دل رو میایی اگه نداشته باید 3 یه خال دیگه رو بیای اگه 3 هم نداشتی باید یک کارت برداری ( کسی نبینه دستتو ) اگه کارتی که برداشتی به برگ رو زمین میخورد میتونی روش قرار بدی اگر نه که تو دستت نگه میداری

قوانین
1- عدد 10 جهت بازی رو بر میگردونه
2- عدد 2 که میاد باید بگی یکی کارت برداره به انتخاب خودت
3- عدد هفت که میاد باید 2 تا کارت برداری یا اگر 7 داری روش بزاری که نفر بعدیت 4 تا برگ داره اگر اون هم 7 داشت نفر بعدیش 6 تا و اگر نفر بعدیش هم 7 داشت نفر بعدیش باید 8 تا کارت برداره
4- عدد 8 جایزه داره و باید برای جایزه یک خال از همون برگ رو روکنی یا اگه 8 داشتی میتونی دوباره روش بیای و جایزتو بندازی
5-آس نفر بعدی رو میپرونه و نوبت یک دست بازی رو ازش میگیره
6- سرباز حکم رو عوض میکنه و میتونه رو همه چیز به جز 7 بیاد
تو این بازی هر کس زودتر برگاشو تموم کنه اون برندس وقتی که یک برگ تو دستتون هست باید سریع بگید تک برگ اگر نگید یک کارت جرمیه میشید و بهتون یک کار میدن
هر کجا تو این بازی اشتباه کنید مثلا نوبتتون نباشه و برگ بیاید یک کارت جریمه میشید
نحوه امتیاز دهی هم به این صورت هستش که : 2- 10 همون امتیاز منفی برابر خودشون را دارند
سرباز امتیاز منفی برابر 11 را داره
بی بی 12
شاه 13
آس 14
و اگر کسی بتونه بازی را با سرباز تمام کنه یعنی آخرین کارتی که میاره سرباز باشه امتیاز منفی بقیه در 2 ضرب میشه(دو برابر میشه)
برای خاتمه بازی باید یه مقداری برای حد امتیاز منفی قائل شد که میتونه از 100 تا 500 یا بیشتر باشه و هر کس مقدار امتیاز منفیش به این حد برسه باخته و از دور بازی حذف میشه و بقیه نفرات بازی را ادامه میدن تا نهایت نفری که امتیاز منفیش از همه کمتره برنده حساب میشه
تعداد تقسیم کارتها در ابتدای بازی هم 7 تاست در ضمن بهتره که دو دست ورق را با هم بر بزنیم تا ورقها زود تمام نشند و بازی هم سخت تر بشه.
پاسخ
ای ول من همیشه دلم میخواست این بازی را درست یاد بگیرم.
پاسخ
به فوتبال و اونایی که دوستش دارن توهین نکن.
پاسخ
چــــــقدر جرزنی میکنیم سر این بازی Big Grin
من که نصف کارتامو می کنم تو پاچه شلوارم Smile)
عالی بود مرسی
شبیه بی بی سلام میمونه
پاسخ
از همه باحالتر گاوبندياشه Big Grin
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش فال عشق !!!... ashkanavar 0 3,110 2011/06/10، 02:13 PM
آخرین ارسال: ashkanavar
  ياچت بازي اي شبيه پوكر SE7EN 4 4,531 2011/05/31، 11:15 AM
آخرین ارسال: SE7EN
  آموزش بازي شيطان SE7EN 0 3,587 2011/05/09، 10:52 AM