Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی تو اتاقهایی که نمیشه بازی کرد Full Tilt Poker
دل 
        .s مثل انگلیس آلمان ندرلند کانادا
در زندگی زخمهایی هست که مثل خوره در انزوا روح را آهسته در انزوا می خورد
و میتراشد.
این دردها را نمیشود به کسی اظهار کرد، چون عموما عادت دارند که این
دردهای باورنکردنی را جزو اتفاقات و پیش آمدهای نادر و عجیب بشمارند
و اگر کسی بگوید یا بنویسد، مردم بر سبیل عقاید جاری و عقاید خودشان
سعی می کنند آنرا با لبخند شکاک و تمسخر آمیز تلقی بکنند -زیرا بشر
هنوز چاره و دوائی برایش پیدا نکرده و تنها داروی آن فراموشی بتوسط
شراب و خواب مصنوعی بوسیله افیون و مواد مخدره است- ولی افسوس
که تاثیر این گونه دارو ها موقت است و بجا ی تسکین پس از مدتی بر شدت درد
میافزاید
هدایت
فول تيلت شما امروز بعداز ظهر باز ميشه؟!
(2011/06/29، 07:50 PM)bbabareza نوشته است: فول تيلت شما امروز بعداز ظهر باز ميشه؟!

ماله من هم باز نمشه رفتم سایتش نوشته خرابی از خودشونه

ماله من هم باز نمشه رفتم سایتش نوشته خرابی از خودشونه
من ظهری داشتم بازی میکردم رئال مانی 3 دلارم ورودی بود یه دفعه وسط بازی قط شد همه مونده بودن تا الانم که باز نمیشه خودم 2 روزه رو باختم 3 دلارمون هم که اینطوری پرید نمیدونم شایدم پولو پس دادن .
اره سروراشون داونه فعلا! اقا این فولتیلت حسابی کفریم کرده اون از دیسکانکتیای زیادش که همش موجب ضررمون میشد اینم از خوش قولیشون که بعد 15 روز پولی که برداشت کردمو به حسابم نریختن هنوز! هر چی هم ایمیل میدم میگن نگران نباشید به زودی زود واستون میفرستیم! منکه میرم پوکراستارز احتمالا

شنیدم پوکراستارز ایدی ایرانیو بن کرده البته اوناییکه رییل مانی بازی میکنن! دوستانی که تو پوکراستارز رییل مانی بازی میکنن لطف کنن بگن ایا حقیقت داره یا نه؟!
اینجور که میگن پوکر استارز بهتره.منم دارم ردیفش میکنم.
(2011/06/29، 11:12 PM)rabson نوشته است: اره سروراشون داونه فعلا! اقا این فولتیلت حسابی کفریم کرده اون از دیسکانکتیای زیادش که همش موجب ضررمون میشد اینم از خوش قولیشون که بعد 15 روز پولی که برداشت کردمو به حسابم نریختن هنوز! هر چی هم ایمیل میدم میگن نگران نباشید به زودی زود واستون میفرستیم! منکه میرم پوکراستارز احتمالا

شنیدم پوکراستارز ایدی ایرانیو بن کرده البته اوناییکه رییل مانی بازی میکنن! دوستانی که تو پوکراستارز رییل مانی بازی میکنن لطف کنن بگن ایا حقیقت داره یا نه؟!

همین که مخابرات با این مثلا ا دی اس ال هر چند ساعت قطع میشیم خودش عذابه هالا شد2 تا
امروز تو خبرا خوندم مجوز فولتیلت به حالت تعلیق دراومده تا اطلاع بعدیم سایت حق فعالیت نداره! فکر کنم پولامون پرید Sad((((
یعنی چی پولا پرید؟...به همین راحتی؟
عجب ادم بدشانسیم من چندین ساله فول تیت مشکلی نداشته دو ماهه من اومدم اینطور شد چرا من انقدر بد شانسم .
تا يكي دو هفته ديگه درست ميشه وگرنه پوكر بدون Rush كه حال نميده

فعلاٌ 2 روزه تو پوكر استار بازي مي كنم.از اين به بعد قصد دارم تورنمت ها رو تو پوكر استار بازي كنم و فول تيلت فقط Rush

امروزه بالاخره به مقام Gold رسيدم.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پولا که جاش امنه ولی ولی خدا میدونه کی برسه دستمون. من که پولمو بگیرم سریعا سایتمو عوض میکنم. این فولتیلت تو این یه ماه اعصاب نذاشت واسمون!
خشت 
        در اوایل صبح روز چهارشنبه ، جهان پوکر آموخته که Alderney قمار کنترل کمیسیون (AGCC) به حالت تعلیق مجوز از شیب پوکر کامل و دستور داد به سایت را به تعلیق تمام عملیات. According to preliminary reports, games on Full Tilt worldwide came to a sudden halt. بر اساس گزارش های اولیه ، بازی ها در سراسر جهان بسرعت متوقف گردید ناگهانی.

The AGCC released the following statement on the matter: AGCC منتشر شد به شرح زیر است بیانیه در ماده :

" Alderney Gambling Control Commission (AGCC) has today issued Hearing Notices under Regulation 46 of its Regulations to Vantage Ltd, Oxalic Ltd, Filco Ltd and Orinic Ltd, collectively trading as FULL TILT POKER. "Alderney قمار کنترل کمیسیون (AGCC) تا به امروز صادر شنوایی های تحت مقررات 46 از مقررات خود را به برتری با مسئولیت محدود ، اکسالیک با مسئولیت محدود ، Filco Ltd و Orinic با مسئولیت محدود ، در مجموع معاملات به عنوان میانگین جمله بسرعت.

In addition, AGCC has issued Suspension Notices under Regulation 47 to the above named companies requiring them to suspend all operations with immediate effect. علاوه بر این ، AGCC های تعلیق شده است و تحت مقررات 47 به بالا به نام شرکت های که نیاز به آنها را به حالت تعلیق در تمام عملیات با اثر فوری صادر شده است.

The decision to suspend these licenses follows a special investigation prompted by the indictments unsealed by US Attorney General's Office in the Southern District of New York on April 15, 2011, during which grounds were found to indicate that these licensees and their business associates were operating contrary to Alderney legislation. تصمیم به تعلیق این مجوزها به دنبال یک تحقیق خاص موجب شده توسط کیفرخواست unsealed توسط دفتر دادستان کل آمریکا در منطقه جنوب نیویورک در آوریل 15 ، 2011 ، که در طی آن زمینه نشان می دهد که این مجوز و همکاران کسب و کار خود شدند و عامل خلاف مورد یافت شد : قوانین Alderney. The nature of the findings necessitated the taking of immediate action in the public interest. ماهیت یافته ضروری گرفتن اقدام فوری در جهت منافع عمومی.

The venue and date for the hearing will be announced in due course. محل برگزاری و تاریخ برای دادرسی خواهد شد در دوره به دلیل اعلام کرد.

Issued by: صادر شده توسط :

André Wilsenach (Executive Director) آندره Wilsenach (مدیر اجرایی)
Alderney Gambling Control Commission Alderney قمار کنترل کمیسیون
Alderney, Alderney ،
Channel Islands جزایر کانال

Date issued: 29th June 2011 " تاریخ صادر شده : 2011 ژوئن 29 "

In a separate statement , the AGCC added: در بیانیه ای جداگانه ، در AGCC ارسال :

" The above-named companies must, until the Suspension Notices are cancelled or the Commissioners of AGCC have reached a determination at the conclusion of the hearing convened in accordance with Regulation 46 of the Alderney eGambling Regulations, 2009 cease to exercise their eGambling licenses, which means that these licensees must from today cease to: "در بالا نام شرکت ها باید ، تا زمانی که اطلاع رسانی تعلیق هستند لغو و یا عالیرتبه دولتی از AGCC یک عزم و اراده در پایان این جلسه به تشکیل مطابق با مقررات 46 از مقررات Alderney eGambling ، 2009 بس به ورزش eGambling مجوز خود را ، که این بدان معنی است که دارندگان پروانه باید از امروز به توقف :

•Register new customers; ثبت نام مشتریان جدید.
•Accept deposits from existing customers; قبول سپرده از مشتریان موجود.
•Allow existing customers to withdraw funds that are held in their accounts; and اجازه دهید مشتریان موجود به برداشت وجوه که در حساب های خود را برگزار و
•Permit customers to participate in any form of poker game play or gambling transaction. اجازه به مشتریان برای شرکت در هر نوع از بازی پوکر قمار یا معامله.

The Alderney Gambling Control Commission will hear the matters contained in the Hearing Notices at a Regulatory Hearing which will commence at 10:00 am on Tuesday 26th July, 2011 at the Victoria Park Plaza Hotel, 239 Vauxhall Bridge Road, London SW1V 1EQ. Alderney قمار کمیسیون کنترل می شنوند مسائل موجود در های شنوایی در جلسه تنظیم مقررات که در آغاز در سه شنبه 10:00 2011 ژوئیه 26 در ویکتوریا پارک پلازا هتل ، 239 Vauxhall پل جاده ، لندن SW1V 1EQ هستم. In the event that there is a change to these details this notice will be amended. " در صورتی که یک تغییر به این جزئیات وجود دارد به این متوجه اصلاح خواهد شد. "

André Wilsenach , Executive Director of the AGCC, went on to say: "The decision to suspend the eGambling license was in the public interest and, because of the seriousness and urgency of the matter, it required that immediate action be taken ahead of the regulatory hearing." آندره Wilsenach ، مدیر اجرایی AGCC ، ادامه داد : "این تصمیم به تعلیق مجوز eGambling در منافع عمومی و ، به دلیل جدیت و فوریت موضوع ، آن را به اقدام فوری نیاز است که پیش از قانونی گرفته شده شنوایی. "

For those who may recall, the aforementioned investigation is the same as was alluded to in an earlier statement by the AGCC. برای کسانی که ممکن است به یاد می آورند ، تحقیقات مذکور همان است که بود به در اشاره این بیانیه پیش از آن توسط AGCC. For more on the AGCC back story, be sure to revisit PokerNews' interview with Michael Ellen , director of licensing and strategy for the AGCC. برای اطلاعات بیشتر در داستان به AGCC ، مطمئن باشید که دوباره PokerNews ' مصاحبه با مایکل الن ، مدیر صدور مجوز و استراتژی برای AGCC.

So far, no word from Full Tilt other that a banner on FullTiltPoker.com stating: “Scheduled Maintenance In Progress - The system is currently down for maintenance. تا کنون ، هیچ کلمه ای کامل از شیب های دیگر که یک بنر در FullTiltPoker.com گفت : «برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات در پیشرفت -- این سیستم در حال حاضر برای نگهداری و تعمیر. Please check back soon!” بعدا مراجعه کنید! "

8:13 am PDT : Here is an email newsletter from Moneybookers that PokerNews received Wednesday: 08:13 PDT : در اینجا یک خبرنامه ایمیل از مانیبوکرز که PokerNews دریافت چهارشنبه :

As a Moneybookers customer, you already know you are the most important part of our business. به عنوان یک مشتری مانیبوکرز ، شما می دانید شما مهم ترین بخش از کسب و کار ما. We always make sure you receive the safest service. ما همیشه اطمینان حاصل کنید که شما از امن ترین سرویس است.

For this reason we have stopped accepting deposits made to Full Tilt Poker. به این دلیل ما را متوقف کرده اند سپرده به شیب پوکر کامل.

There are extraordinary circumstances behind this situation which are beyond our control. شرایط فوق العاده ای هستند و در پشت این وضعیت که خارج از کنترل ما هستند وجود دارد. We will not comment on these, just take appropriate action that protects our customers. ما نمی خواهد اظهار نظر در مورد این ، تنها اقدام مناسب است که محافظت از مشتریان است. We have requested that the Moneybookers logo be removed from Full Tilt Poker, but cannot do any more to make sure it is not displayed. ما درخواست شده است که آرم مانیبوکرز از شیب پوکر کامل حذف شده ، اما نمی تواند انجام دهد بیشتر به مطمئن شوید که نمایش داده نمی شود. Moneybookers is no longer available from Full Tilt Poker, and you will receive an error message if you attempt to use our service there. مانیبوکرز است و دیگر از شیب پوکر کامل ، و شما یک پیغام خطا اگر شما تلاش برای استفاده از خدمات ما دریافت خواهید کرد.

Read more: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
شرمنده من که چیز خاصی متوجه نشدم بالاخره علت تعلیق فول تیلت چیه و کی درست میشه ؟
سلام
ببخشید که این سوالم جاش اینجا نیست.
امکان بازی کردن با پول در پوکر استار برای ایرانیا وجود داره؟
متشکرم

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی سایت های معتبر بازی پوکر moj65 100 85,039 2018/04/16، 04:23 AM
آخرین ارسال: iranpokerads
  فروش اسکریپت دیدن دست توسط ادمین - پوکر ماونز (Poker Mavens) knot 5 1,897 2017/12/25، 07:59 PM
آخرین ارسال: mgh021
  فروش اسکریپت پوکر ماونز (Poker Mavens) DR313 2 937 2017/12/24، 05:26 PM
آخرین ارسال: DR313
  نسخه کرک شده poker mavens majid7 2 1,729 2017/12/24، 05:23 PM
آخرین ارسال: DR313
  سایت جدید full house mostafalover 0 345 2017/08/22، 08:14 PM
آخرین ارسال: mostafalover
  کجا می خواهید به بازی پوکر؟ EMIL-BIA 0 290 2017/06/16، 06:36 AM
آخرین ارسال: EMIL-BIA
پیک بازی در سایت poker770 majidperfume 14 5,964 2015/12/27، 11:23 PM
آخرین ارسال: mahann4779
  راهنمایی در مورد انلاین بازی کردن پوکر با دوستان aliradan82 1 1,244 2015/01/26، 06:18 PM
آخرین ارسال: Onepair
  بیمه بازی پوکر irbet365 4 2,959 2013/02/18، 03:19 AM
آخرین ارسال: FoldEquity
  امکان تبانی در بازی های ریل مانی behrooz2011 3 3,011 2011/09/19، 11:20 PM
آخرین ارسال: Soroosh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان