Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه در پوكر پولدار شدند
اكثر كسانيكه رتبه بالايي داشتن رو جستجو كردم و قسمت اعظم سودي كه

به دست آوردن از يك يا دو مسابقه مهم بوده

به عنوان مثال بازيكن زير رو از لينك زير از ابتدا تا امروز ماه به ماه چك كنيد

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

از 600 هزار دلار كسب شده 209 هزار دلارش فقط تو يك مسابقه بوده كه از لينك زير ميتونيد ببينيد:

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

پس فقط 2 راه ميمونه براي اينكه هزينه نكنيم:

تسلط به يك نوع بازي جهت كسب پول بليط تورنمت

(شخصا با RUSH POKER پول تمام تورنمت هايي كه بازي ميكنم رو بدست ميارم)

سپس كسب مقام در يكي از تورنمت ها و كسب 2-3 هزار دلار

بر اساس احتمالات هم حساب كنيم بعد از 300-400 بازي ميشه يكي رو مقام

آورد.

پس با اين روش تو يكسال ميشه بدون هزينه به 2-3 هزار تا رسيد

سپس با كمك همون بازي هايي كه مسلط هستيم در لول بالاتر پول بليط تورنمت

با جوايز بيشتر كسب بشه كه ميشه از Sit@Go هم كمك گرفت.

و شركت در تورنمت هاي ورودي 200-300 دلار و جايزه 30-40 هزار دلار

كه بعد از 300-400 مرتبه بازي به نظرم تسلط كافي براي كسب مقام بدست مياد.

به نوعي با اين روش بدون هزينه و حفظ سود و مديريت سرمايه تو بلند مدت

ميشه موفق بود.

البته اگه رسيدن به 200000$ تو 3-4 سال براتون قانع كننده باشه.

راه بعدي هم اينه كه به تورنمت اصلاٌ فكر نكرد

با ميزهاي ثابت به درآمد روزانه و ماهيانه ثابت قانع بود مثل زندگي كارمندي

Blush

پاسخ
كسانيكه فول تيلت بازي ميكنن از فردا به مدت يك هفته اگر با بازي Rush پوكر روزي 100 point كسب كنيد 50$ جايزه ميگيريد

براي اينكه روزي 100 امتياز بگيريد كافيه فقط 8-9 ساعت بازي كنيد

در قسمت option نرم افزار بخش مشاهد امتياز رو فعال كنيد كه متوجه بشيد كي به 100 ميرسيد

من خودم روزي 10 ساعت بازي ميكنم و بيشتر از 100 تا هم پر ميشه يعني به راحتي 50$ رو برنده ميشم.

اگر از فردا تا يك هفته 4 روز از 7 روز روزي 100 تا بگيريد 25$ جايزه ميدن.
پاسخ
این سایتشو میشه معرفی کنید.
بعدشم میگن بستن ای پی ایران و این چیزا.
پاسخ
دانيل نگريانو امشب خوب پيش رفته و تو WCOOP-50 بين 1100 نفر فعلاٌ نفر اول هست.(2450 نفر تعداد اوليه بوده) و فعلاٌ 3.5 ساعت هست بازي جريان داره.

ميتونيد بازيش رو نگاه كنيد و ببينيد زماني كه در مراحل مياني تورنمت جلو هستيد چگونه بايد بازي كرد.

ببينيم امشب بالاخره ميتونه به ميز فينال برسه يا خير ؟!!! (من بودم ميرسيدم Smile !! )
پاسخ
دوستاني كه در پوكر استار GoldStar يا بالاتر هستن امشب ساعت 22:20 در تورنمت با ID: 434922719 ميتونن از الان ثبت نام و بازي كنند.

جوايز خوبي داره نفر اول 15000 دلار و تا نفر 999 نيز جوايز تقسيم ميشه.

تعداد شركت كننده هم بالاست ماكزيمم 50 هزار نفر كه تا الان 30 هزار نفر ثبت نام كردن.

يعني تا الان حدود 15% كسانيكه در پوكر استار بازي ميكنن و تقريباٌ با تجربه هستن حضور دارن.

بازي تا نيم ساعت ديگه شروع ميشه من با آيدي خودم bahmanbabare بازي مي كنم.
دوستان براي اينكه با هم بازي كنيم و ببينيم سطح بازيمون به كجا رسيده فردا شب ساعت 22 يك تورنمت رايگان گذاشتم كه اگه دوست داشتيد رجيستر كنيد

تا با هم بازي كنيم.

براي دسترسي تو پوكر استار در صفحه اصلی نرم افزار به قسمت HOME GAMES برید و در قسمت Join

club اطلاعات زیر رو وارد کنید:

club ID: 234467

Invitation: 123456789

بدين ترتيب درخواستتون براي من مياد كه فعالش مي كنم و بعد ميتونيد وارد كلوپ بشيد.

و سپس اگر دوست داشتيد ثبت نام كنيد تا فردا شب ساعت 22 با هم بازي كنيم.
پاسخ
سلام خسته نباشین من به یک روش سوده رسیدم تو پوکر استارز که فکر میکنم گفتنش اینجا بد نباشه من از قسمت S&G قسمت هدزآپ بازی میکنم و تطبق آماری که خودم گرفتم از هر 10 مسابقه 7 8 تاش رو برنده هستم و در مدت زمان کمتر از 2 ساعت در روز تقریبا 20 30 دلار بازی میکنم ولی یه تاثیری که روم گذاشته تو بازیهای میزهای 9 نفری بمشکل خوردم و همه فکرو ذهنم تو هدز آپ !!
پاسخ
(2011/09/25، 12:41 AM)hesam01 نوشته است: سلام خسته نباشین من به یک روش سوده رسیدم تو پوکر استارز که فکر میکنم گفتنش اینجا بد نباشه من از قسمت S&G قسمت هدزآپ بازی میکنم و تطبق آماری که خودم گرفتم از هر 10 مسابقه 7 8 تاش رو برنده هستم و در مدت زمان کمتر از 2 ساعت در روز تقریبا 20 30 دلار بازی میکنم ولی یه تاثیری که روم گذاشته تو بازیهای میزهای 9 نفری بمشکل خوردم و همه فکرو ذهنم تو هدز آپ !!
.h .s
سلام, خسته نباشید...
برای یه مدت کوتاه از یه نرم افزار ساده ی automatic poker odds calculator که تو اینترنت زیاد هستش استفاده کنید کارتون راحت تر میشه چون تو heads-up با خیلی کارت ها میشه بازی کرد وقتی میاید بازی 9 نفره بازی کنید دلتون می خواد اونجا هم با کارت های معمولی تر بازی کنید یه نرم افزار پیدا کنید یه مدت که استفاده کنید دستتون میاد که تو میز های full با چه کارت هایی باید وارد flop بشید و با گذشت زمان odds ها میاد دستتون و می تونین نرم افزارو بزارید کنار و ذهنی محاسبه کنید, چون توی بازی های Live نرم افزاری نیست که به شما کمک کنه بعد از یه مدت کمک گرفتن از نرم افزار باید خودتون بتونید این محاسبات رو ذهنی انجام بدین...

موفق باشید...
.c .d
پاسخ
اگر امكانش هست لينك دانلود يكي از اين نرم افزارها رو كه سريال نخواد رو بگذاريد

يا نرم افزاري كه خودتون استفاده مي كنيد رو آپلود كنيد
پاسخ
(2011/09/24، 10:54 PM)bbabareza نوشته است: دوستاني كه در پوكر استار GoldStar يا بالاتر هستن امشب ساعت 22:20 در تورنمت با ID: 434922719 ميتونن از الان ثبت نام و بازي كنند.

جوايز خوبي داره نفر اول 15000 دلار و تا نفر 999 نيز جوايز تقسيم ميشه.

تعداد شركت كننده هم بالاست ماكزيمم 50 هزار نفر كه تا الان 30 هزار نفر ثبت نام كردن.

يعني تا الان حدود 15% كسانيكه در پوكر استار بازي ميكنن و تقريباٌ با تجربه هستن حضور دارن.

بازي تا نيم ساعت ديگه شروع ميشه من با آيدي خودم bahmanbabare بازي مي كنم.
دوستان براي اينكه با هم بازي كنيم و ببينيم سطح بازيمون به كجا رسيده فردا شب ساعت 22 يك تورنمت رايگان گذاشتم كه اگه دوست داشتيد رجيستر كنيد

تا با هم بازي كنيم.

براي دسترسي تو پوكر استار در صفحه اصلی نرم افزار به قسمت HOME GAMES برید و در قسمت Join

club اطلاعات زیر رو وارد کنید:

club ID: 234467

Invitation: 123456789

بدين ترتيب درخواستتون براي من مياد كه فعالش مي كنم و بعد ميتونيد وارد كلوپ بشيد.

و سپس اگر دوست داشتيد ثبت نام كنيد تا فردا شب ساعت 22 با هم بازي كنيم.

سلام دوست عزیز اگه ممکنه نحوه پیشرفت و رسیدن به گولداستار شدن و بالاتر در پوکراستارز رو بگو و اینکه چیکار باید کرد.
پاسخ
فكر مي كنم حدود 400-500 VPP جمع كنيد به گلد برسيد

هر تورنمت هم تو information نوشته چند تا VPP ميده

مثلاٌ تنمت هاي يك دلاري 3000 نفره حدود 0.55 VPP جايزه داره

فكر كنم رتبه VIP هم بالا بره FPP هاي بيشتري بازاي هر VPP بدست مياد

پاسخ
(2011/09/25، 03:37 PM)bbabareza نوشته است: فكر مي كنم حدود 400-500 VPP جمع كنيد به گلد برسيد

هر تورنمت هم تو information نوشته چند تا VPP ميده

مثلاٌ تنمت هاي يك دلاري 3000 نفره حدود 0.55 VPP جايزه داره

فكر كنم رتبه VIP هم بالا بره FPP هاي بيشتري بازاي هر VPP بدست مياد

omg پس راه زیادی در پیش داریم راستی همین الان ورودی sunday storm رو گرفتم بازی ساعت 9 شروع میشه برام دعا کنید .

پاسخ
من Sunday storm رو با ست لايت هاي 1 Fpp اين هفته خيلي بازي كردم و حتي يكبار 5 و يكبار هفتم شدم.

حدود 250 تا fpp خرج كردم اما آخرش موفق نشدم.

ولي اون يكبار كه پنجم شدم واقعاٌ بدشانسي آوردم و با kk باختم.تا 2 روز حسرتش رو ميخوردم چون واقعاٌ شانس زيادي نياز داره تا به ميز فينال برسي.
پاسخ
(2011/09/25، 06:57 PM)bbabareza نوشته است: من Sunday storm رو با ست لايت هاي 1 Fpp اين هفته خيلي بازي كردم و حتي يكبار 5 و يكبار هفتم شدم.

حدود 250 تا fpp خرج كردم اما آخرش موفق نشدم.

ولي اون يكبار كه پنجم شدم واقعاٌ بدشانسي آوردم و با kk باختم.تا 2 روز حسرتش رو ميخوردم چون واقعاٌ شانس زيادي نياز داره تا به ميز فينال برسي.

با fpp چون بازی هایپره 100% شانسی میشه و بدرد نمیخوره ولی یه ست لایت داره که 2.20$ میدی و بازی نه هایپره نه توربو نه ریبای داره پس همه بهترین و منطقی ترین بازیشونو میکنن و حدود 150 نفر شرکت میکنه که تا 28 اینتری میده و اگه یه کم شانس باشه احتمال زیادی داره که اینتری رو بگیری خودم چند روز پیشا بازی کردم که همون اوایل بازی حذف شدم ولی امروز با یه بازی محکم 5 شدم و اینتری رو گرفتم .
پاسخ
سلام...
دوست عزیز babareza حتما براتون تا 2 3 روزه آینده لینک نرم افزار هارو میزارم تا الان من چندین نرم افزار تست کردم خوبن ولی کامل نیستن یعنی چند تا برنامه با هم run می کنم که همه ی خواسته هام رو براورده کنن تو همین چند روز یه نرم افزار معرفی می کنم که هم مطمئن باشه هم crack شده باشه و expirde نشه... فعلا از Poker Wingman + poker tracker 3 استفاده می کنم... موفق باشید...
پاسخ
براي فردا شب ساعت 23 دو تا تورنمت همزمان ايجاد كردم.

يكي با پول و يكي بدون پول. RealMoney & PlayMoney

هركدوم رو كه دوست داشتيد يا هردو تاشو مي تونيد رجيستر كنيد تا با هم بازي كنيم.

تو فيس بوك هم تو خانه پوكر ايران پست زدم و ممكنه تعدادي از دوستان فيسبوكي عضو اونجا هم شركت كنند.

خلاصه رقابت بين بياپوكر و فيسبوكي ها رو فردا ساعت 23 شاهد هستيم.

امشب هم 4 تا دوستان بودن و با هم بازي كرديم كه اميد يا آكواي عزيز اگر اين پست رو خونديد و دوست داشتيد تاپيك مجزا ايجاد كنيد خودتون زحمتش رو

بكشيد.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترين دانستنى هاى پوكر!!! EMIL-BIA 0 248 2017/08/06، 02:37 PM
آخرین ارسال: EMIL-BIA

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان