Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوکر آنلاین یعنی کلاهبرداری و تقلب
با درود  و عرض ادب به همه؛ میدونم علا قمند به پوکر در ایران زیاد شده و به سرعت  داره زیادتر هم میشه ..به عنوان کسی که یک عمر بازی کردم چه آنلاین  و چه live  و مدتهای مدید تحقیق و مطالعه کردم میخوام بهتون یک سری توضیحات بدم که پول و همچنین اشتیاق وعلاقتون از بین نره واعصابتون  داغون نشه.
حتما همتون میدونید تمام سایت های ایرانی از یک برنامه استفاده میکنند که این برنامه مصداق کامل و بارز کلاهبردای هست .هر برنامه پوکر یک
( RNG (Random Number Generator  باید داشته باشه که کارتهایی که به بازیکنا میده و کارتهایی که روی flop و turn و river میاد به صورت تصادفی انتخاب بشن و بیان اما متاسفانه صاحبان سایت ها به دلایلی که در ادامه میگم از Random Generator استفاده نمیکنند بلکه این Generator یک سری کارتهایی  که بازیکنها  تمایل به بازی با اونها داران مثل Pocket Pair  و یا Suited Connector و یا Broadway Cards مثل KQ ,KJ و.,. و یا Ace به بازیکنا میده و بعد کارتهایی که روی Board میاد را هم بر طبق  کارتهای بازیکنانی که تو دست هستند انتخاب میکنه تا بازیکنها همه در POT بمونند و پول بریزن تو Pot ...حتمن برای همتون پیش آماده  نه دهبار نه صدبار هزاران بار که مثلا شما روی set ,flop داری< 3of a kind > و طرفت 2pair یا flush draw یا top pair و straight draw ,.....چطور چنین چیزی پیش میاد؟؟؟یکبار از بازیتون فیلم بگیرید بعد با کارتهای معمولی فقط دستهایی که قبل از فلاپ بهتون داده را به  خودتون بدین بعدش کارتها را بر بزنید و صد ها با ر river turn flop بریزین ببینید یکبارش مثل اونی که Computer  میده میشه؟؟؟؟؟؟؟   البته این به زبون ساده هست ولی میشه  قضیه را با ریاضی عنوان و ثابت کرد که عملا احتمالش نزدیک به صفر هست .
 یک مثال براتون میزنم :احتمال اینکه  شما pocket pair بگیری ۵/۸۸ درصد هست و احتمال اینکه نفر دیگه هم در میز شما همزمان بگیره میشه ۰/۳۴ درصد  و نفر سوم همزمان میشه ۰/۰۲۰ درصد یا به عبارتی ۰/۰۰۰۲ یعنی در ۱۰۰۰۰ دست بازی  ۲ با ر ممکنه این اتفاق بیفته  حالا شما ببین در  هر چند دقیقه در تمام میزهای   تو pokerstars این اتفاق میفته ..آخه عزیز دل من چطور چنین چیزی ممکنه نکته دیگه مغلاطه احمقانه و بچه گانه ای هست که با نام bad beat و اینکه تعداد دستهای بازی شده در پوکر آنلاین زیاد هست بخواهیم این قضیه را توجیه کنیم.یک مثال ساده میزنم. وقتی شما AA داری در مقابل هر دست دیگه باید حد اقل ۸۰ درصد برنده باشی. یعنی اگر ۱۰۰ با ر  AA داشتی در مقابله با یک نفر دیگر که یک دسته راندوم داره  باید ۸۰ بار ببری .همینطور اگر ۱۰۰۰ با ر داشتی باید ۸۰۰ با ر ببری و معنیش  این نیست که حالا چون آنلاین بیشتر دست بازی میکنی و بیشتر AA میگری  به جای ۸۰ درصد کمتر ببری.اگر یک ذره ریاضی بدونی راحت متوجه حرف من میشید..درسته؟؟ اتفاقی که میوفته اینه که شماpremium hands  میگیری که اکشن ایجاد کنی بعدشم میبازی به همین سادگی.دلیلش هم بسیار روشن هست هر چی action ایجاد بشه سایت rake میگیره . درست که سا یت ها  برای دریا فت rake سقف دارند اما برای رسیدن به این سقف باید اکشن ایجاد بشه همچنین موضوع فقط rake نیست باید افراد ببازند که مجددا پول واریز کنند.همچنین اگر کارتها و نتیجه واقعا  random باشه بازیکن های ضعیف و یا متوسط  در برابر بازیکن خوب شانسی ندارند و بعد از زمانی  کوتاه سایت را ترک میکنند اما وقتی یکی با J5   میزنه ALL IN و میبره فکر میکنه پوکرش خوبه و ادامه میده.امیدوارم با کمی تفکر و چشمان باز دچار بحران نشید .در پایان میتونم بهتون پیشنهاد کنم ویدئوهای بسیار و مختلف که  در youtube در مورد این موضوع هست را ببینید ..من خودم عاشق ویدئوهای کاربری به نام  magic612 هستم چون لحن باحالی داره و نشون میده تو Pokerstars  که اینهمه ایرانیها سنگشو به سینه میزنند چه خبره ......
 سپاس شده توسط 52A ، tatepito
با سلام
متاسفانه دوستان که دارای منافع در پوکر آنلاین هستند بجای اینکه  جواب بدن چون جوابی  ندران با مغلاطه از من منبع معتبر میخوان برای یک سری محاسبات ریاضی ساده که خیلی  واضح  هست .البته منبع برای محاسبات ریاضی مربوط به پوکر بسیار زیاد هست مانند مانند : complete holdem odds handbook که هرکس  میخاد به من پیغام بده بارش با ایمیل میفرستم من اینجا یک ویدئو میزارم که شخصی نتیجه  تعداد یک میلیون و دویست هزار دست  online را با pokertracker نشون داده...البته نتایج مربوط به سایت های خارجی هست.در سایت های ایرنی مطمئن باشد وضعیت  بدتر هست.

اگر کسی عقل و منطق داشته باشه و ریاضی احتمالات سرش بشه همین یک ویدئو براش بسه .:
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
 سپاس شده توسط tatepito
ممنون از توجه شما به این موضوع
حتمن انتظار ندارید که هرچه رو که میفرمایید چشم و گوش بسته قبول کنیم؟؟!

وقتی ادعایی رو مطرح میکنید باید بتونید براش دلیل و مدرک معتبر هم بیارید آیا حرف غیر منطقی میزنم؟!

متاسفانه دلایلو منابع شما براحتی میتونن زیر سوال برن!!
باور کنید منم خوشحال میشم اگر بتونید قانعم کنید اما یک مساله رو فراموش کردید
اینکه این من نیستم که رودر روی شما قرار گرفتم!
بلکه تصور کنید با این ادله میرید به جنگ یه سایت بزرگ و قدرتمند مثل استارز!!
و ازش شکایت میکنید اونهم در یک دادگاه بیطرف...
حالا خودتون به من بگید چقدر شانس برد دارید؟؟
جواب همین سوال میتونه نقطه پایان این بحث باشه!

موفق باشید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان