Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه ریزی برای بازی-مهم
سلام خدمت دوستان گرامی

تعدادی از دوستان فکر کنم منوی توی این چند روز یادشون باشه , از شروع افتتاح سایت بودم , بازی کردم و فعالیت داشتم در فروم و چون مطمین هست این سایت دوست داشتم که هرچه سریع تر شلوغ بشه و رونق پیدا کنه.
اینم بگم که من هیچ سمت و اشنایی با مدیران سایت ندارم و تنها یک کاربر هستم که دوست دارم موفقیت سایت ببینم.

یکی از مشکلاتی که الان با اون مواجه هستیم اینه که چون تعداد بازیکنان کم هست , پیدا کردن زمان مناسب برای بازی بسیار سخت هست به طور مثال من ساعت 6 بعداظهر میام میبینم کسی نیست میرم ولی در صورتی که ساعت 6.20 5 نفر میان برای بازی و ....
برای اینکه به این مشکلات برنخوریم دوستانی که تمایل دارند به بنده توی تلگرام پیام بدن و بتونیم با هم کمک کنیم و گروهی بزنیم برای اینکار تا همیشه فرد یا افرادی پیدا کنیم که در این سایت باهاشون بازی کنیم.
دوستانی که مایل هستند به من پیام خصوصی بدن.
و اینکه هرگونه سوالی اگر در مورد نحوه خرید دلار , باز کردن حساب پرفکت مانی , برخوردن به مشکل داشتید میتونید پیام خصوصی بزنید جواب میدم و بهترین کار اینه که توی تلگرام بفرستید چون اونجا تقریبا همیشه انلاین هستم.

اینم بگم من فقط راه و چاره نشون میدم و هیچگونه دخالتی و سودی در خرید فروش دلاری شما دوستان ندارم  Big Grin Big Grin   ( معرفی سایت های معتبر , نحوه درست خرید , راهنمای وریفای حساب و ... )

با تشکر فراوان
پاسخ
 سپاس شده توسط tatepito ، rover ، admin ، Soroosh

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش ساخت حساب پرفکت مانی (Perfectmoney) برای خرید چیپ در VIP Poker amir1367 14 4,085 2017/05/13، 02:03 AM
آخرین ارسال: tatepito
  برنامه تورنمنتها admin 23 13,701 2017/05/05، 09:40 PM
آخرین ارسال: jeyjey
  انتقال چیپ مشروط برای راحتی خیال Soroosh 0 1,494 2015/08/25، 02:28 AM
آخرین ارسال: Soroosh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان