Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه تورنمنتها
لیست تورنمنتهای فعلی به شرح زیر است، 
لطفا در مورد  روز، ساعت و نرخ ورودی، نظرات خود را اعلام بفرمایید.
  • تورنمنت فری رول (رایگان) جمعه عصر ساعت 17:00 - جایزه : 20 دلار
  • تورنمنت فری رول (رایگان) راس هر ساعت شبانه روز - هایپر توربو - جایزه 1 دلار به برنده اول. (یغنی 24 فری رول در شبانه روز)
  • تورنمنت شبانه، هر شب ساعت 21:30، توربو، ورودی 1 دلار، حداقل جوایز 15 دلار
  • تورنمنت شبانه، هر شب ساعت 22:30، ورودی 2 دلار، حداقل جوایز 30 دلار
  • ُHoldem Headsup، با ورودی های  0.5  ،  1   و 5   دلار
  •  Omaha Headsup، با ورودی 2 دلار
  • Sit'nGo با حداقل ورودی 8 نفر با ورودی های  0.10  ،  0.25  و   1 دلار
  • Winner Takes All :  Sit'nGo : میزهای چهار نفره با ورودی 2.5+0.25 دلار - فقط یک برنده!
پاسخ
 سپاس شده توسط pourialex ، soroushbaaay ، jackpit ، Loder1365 ، pokerbaz70
هیدز اپ رو انصافا خوب و مناسب هست الان اون تورنومنت شب ها ۵ دلاری برای ماها خوبه اما کسی که تازه میاد تو سایت نمیاد اولین تورنومنتهاشو ۵ دلار بزاره خیلی ها واسه تست ۵ دلار دپوزیت میکنن طبیعی هست که کلشو نمیزاره واسه یه تورنومنت پس یه تور ورودی پایین دیگه هم نیازه.اما فری رول ۱ دونه تو هفته به نظر من فاجعست
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، jackpit
خوب نظرتون چیه که تورنمنت شبانه را بکنیم 2.5 دلار
و یک فری رول ده دلاری هر شب برگذار کنیم (غیر از جمعه ها 50 دلار)؟
شبها چه ساعتی این دو تا رو برگذار کنیم که با هم تداخل نداشته باشن؟
پاسخ
 سپاس شده توسط javidem1986 ، jackpit
به نظر من یه ذره حوصله به خرج بدین و تور هارو زیاد و طبق برنامه بزارین نه فقط یه دونه 2 تا مثلا روزی 5-10 تا با ورودی از 0.10 تا 10 دلار برای الان در ساعت های مختلف با گارانتی های کم و مناسب که ضرر نبینید . من کلا با تور های فری رول مخالفم چون فعلا باعث ظرر سایت میشه , هروقت سایت بازیکناش زیاد شد خوبه

پیشنهاد من :
تورنومنت های 0.10 0.25 0.75 1 1.5 2 3 4 5
و 2-3 تا اوماها

میز های هدز اپ در هر stake افتتاح بشه از 0.01 به بالا بالاترین در آمد زایی هم داره
sit go بیشتر بشه خوبه

کلا هرچی تنوع بالا بهتر ولی کم کم اضافه کنید بازم اگه خواستید دقیق تر میگم

و اینکه sit go در 3 سرعت normal - turbo - hyper بزارید من خودم به شخصه حوصله normal ندارم
پاسخ
 سپاس شده توسط admin
اتفاقا الان SitnGo ها سرعت بالا دارند (5 دقیقه هر لول به جای 10 دقیقه عادی)
پاسخ
بنظر من بهترین کار این است که فری رول هر شب باشد شبی 10 دلار خوب است ساعتش هم 10 شب باشد
و هر شب سه تورنمنت برگزار کنید یکی ساعت 9 شب با ورودی 1 دلاری و یکی ساعت 11 شب با ورودی 2 دلاری و یکی هم ساعت 12 با ورودی 3 دلاری تا ببینیم استقبال بیشتر شد می توانیم تورنمنت های سنگینتری هم برگزار کنیم
پاسخ
 سپاس شده توسط admin
به نظر من هر روز یه فری رول 10 دلاری باشه بهتر از یه دونه 50 دلاری هدف این که بچه هارو تشویق کنیم که بیان بازی کنن و شلوغ بشه...
در مورد ساعتشم به نظر من همون که ادمین مد نظر داشت(5 عصر) از خیلی جهات بهتره
در مورد سرعت Sng الان عالیه سرعت های مختلف خوبه ولی باید بازیکنای زیادی باشه تا start بشه
یه Sng هشت نفره هم بزارین فعلا که بازیکنا کم هستن رو Sng مانور بدین بهتر از tounament هاس
یه پیشنهاده دیگه هم دارم به نظر من بچه های موسس سایت و کسایی که دستن درکارن (جناب سروش و...) یه کم وقت بیشتری بزارن همیشه login باشن با بچه ها بازی کنن تا کم کم تو 3 -4 ماه آینده شلوغ بشه
پاسخ
 سپاس شده توسط admin
بر طبق نظر همه عزیزان، برنامه مسابقات عوض شد. امیدوارم راضی باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Mrkm4
برای شروع بسیار هم عالی و خوب فقط rebuy دار نباشن , اگر دوستان میخوان تورنومنت rebuy دار بزارن اون خودش از قبل اعلام بشه و تورنومنت مخصوص داشته باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط pourialex
سلام دوستان كد فري رول چي هست؟ يكي ميتونه راهنمايي كنه چه جور ميشه بازي كرد؟ تيبل رو كه نمياره؟
پاسخ
فری رول کد نداره دوست عزیز. منظورتون چیه که تیبل رو نمیاره؟ قراره که دقیقا در ساعت و تاریخ اعلام شده شروع بشه.
پاسخ
اخه من فكر كردم late registriهم داره?
راستي ادمين عزيز ميشه هدز اپ هيپرتوربو هم اضافه كنيد با چيپ ٥٠٠ تا مثل پوكر استارز
پاسخ
 سپاس شده توسط admin
هدزآپ پوکر 2.5 دلاری تبدیل شد به هایپر توربو!
پاسخ
سلام سروش جان بابت هدز اپ هايپر ممنون
اقا سروش ميشه يه تورنمنت مثل تور هاي
saturday duel heads up
رو بر گزار كنيد روزهاي جمعه وميتونيد وروديش هم ستلايت در طول هفته بزاريد و نفر اول هر هفته مثلا يه ستاره كنار ايديش قرار بگيره واسه اعتبارش و تشويقSmile
ورودي به نظر من ٥$ يا ٧$ باشه خوبه و ستلايت هم طول هفته داشته باشه به صورت هدز اپ ٤ نفره يا ٢ نفره
اينجوري هزينه ورودي هم مياد پايين Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط tatepito
سلام دوستان
میخواستم بدونم این سایت چقدر امنیت داره
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  برنامه ریزی برای بازی-مهم rasam 0 696 2015/08/29، 04:04 PM
آخرین ارسال: rasam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان