Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی برندگان تورنمنت افتتاحیه

1. MANUTD7777   $54
  2. pourialex   $34.5
  3. javidem1986   $22.5
  4. LordShadow   $16.5
  5. hhhpok   $12
  6. ghiassie   $10
پاسخ
 سپاس شده توسط javidem1986 ، tatepito ، pourialex ، hhhpok ، PokerLive ، amir1367
باسلام و عرض تشکر باید بگم خیلی خوشحالم بابت راه اندازی یه سایت پوکر ایرانی با مدیریت قوی
همچنین خیلی خوشحالم که برنده تورنومنت شدم و باید چند تا نکته رو که دیدم اعلام کنم
۱-در ابتدای تورنمنت مدیریت سایت تعدادی از یوزرهارو حذف کرد از تورنومنت که این نشان از دقت و ریزبینی مدیر سایت رو داشت که یقینا اگه انجام نمیدادند ریتم بازی بهم میریخت
۲-سطح یوزرهای سایت مناسب بود و من کمتر دیدم تو بازی کسی مانور بیجا بده که نشان داد از خیلی از سایتهای دیگه کاربران کلاسیک تری داره
۳-سرعت و کیفیت و لود پایین پرتال بازی رو مرورگر و سیستم که نشان از کیفیت سرور بازی داشت
۴-خوشیختانه تو تورنومنت فری رول قابلیت ریبای وجود نداشت که این یه مزیت به نظر من هست

با‌آرزوی سربلندی و روزهای خوش در کنار همدیگر باتشکر از مدیریت کل سایت و پشتیبان های سرور بازی
پاسخ
 سپاس شده توسط tatepito ، admin ، hhhpok
درود به همه دوستان

خوشحالم که بازیکنان خوبی اینجا داریم

ممنون از سروش و ادمین عزیز که این امکان رو برامون فراهم کردن

به همه تبریک میگم و امیدوارم روزبروز در کنار همدیگه پیشرفت کنیم

موفق باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسط hhhpok
به برنده ها تبریک می گوییم امیدوارم تعداد بازیکنان روز به روز بیشتر شود
پاسخ
 سپاس شده توسط tatepito ، hhhpok ، MANUTD7777
(2015/08/22، 05:33 AM)Indian2015 نوشته است: همون بهتر که من اول بازی ال این دادم و حذف شدم چون چیزی که برای من مهمه نقد کردن هست که طیق صحبت هایی که با چند نفر از برنده ها کردم مثل اینکه از پول خبری نیست و همه رو فرستادن دنبال دخود سیاه

باسلام.دوست من شما خیلی طبع تندی دارید.کاش قبل از اتفاق افتادن چیزی اون رو به چالش نمیکشیدید.دوست من تورنومنت دیروز انجام شده و خود من ظهر دیروز تقاضای پول دادم شما اگه به قسمت برداشت وجه برید مدیر سایت ذکر کردند که فرآیند برداشت ممکن هست تا ۲۴ ساعت به طول بی انجامد خود من ناراحت بودم از این موضوع بنابه دلایلی و صحبتی که داشتم با مدیر سایت یه دلیل منطقی آوردند و من پذیرفتم که چرا ۲۴ ساعت زمان میبره.شما هم باید صبر پیشه میکردید ببینید تا ظهر پول دوستان رو میدند یا خیر.به هرحال امید وارم سوتفاهم برای شما و دوستان دیگر پیش نیاد خود من حتما بعد از دریافت وجه اینجا اعلام میکنم تا از این دست افکار در ابتدای کار قرار نگیریم
پاسخ
 سپاس شده توسط hhhpok
(2015/08/22، 05:33 AM)Indian2015 نوشته است: همون بهتر که من اول بازی ال این دادم و حذف شدم چون چیزی که برای من مهمه نقد کردن هست که طیق صحبت هایی که با چند نفر از برنده ها کردم مثل اینکه از پول خبری نیست و همه رو فرستادن دنبال دخود سیاه
خیلی جالبه واقعا...
دوست عزیز من نمیدونم شما از باخت دیروز ناراحتی چون بالاخره بازی برد و باخت داره و این دلیل نمیشه بعد از هر باختی ادم شروع کنه به فرافکنی کردن
شما خودت تا حالا خواستی cash out کنی پولی نگرفته باشی....
بعید می دونم!!!!
تو صحبت هاتون گفته بودین با چند تا از برنده ها صحبت کردین گفتن از پول خبری نیست میشه بدونم دقیقا با کی صحبت کردین؟؟؟!!!!!
میدونی کلا فاز بعضی از ما ایرانی ها اینجوریه دیگه وقتی یه نفر کاریو شروع میکنه عوض اینکه حمایتش کنیم سعی به تخریب طرف داریم.....
پاسخ
 سپاس شده توسط MANUTD7777 ، hhhpok ، admin
(2015/08/22، 01:37 PM)javidem1986 نوشته است:
خیلی جالبه واقعا...
دوست عزیز من نمیدونم شما از باخت دیروز ناراحتی چون بالاخره بازی برد و باخت داره و این دلیل نمیشه بعد از هر باختی ادم شروع کنه به فرافکنی کردن
شما خودت تا حالا خواستی cash out کنی پولی نگرفته باشی....
بعید می دونم!!!!
تو صحبت هاتون گفته بودین با چند تا از برنده ها صحبت کردین گفتن از پول خبری نیست میشه بدونم دقیقا با کی صحبت کردین؟؟؟!!!!!
میدونی کلا فاز بعضی از ما ایرانی ها اینجوریه دیگه وقتی یه نفر کاریو شروع میکنه عوض اینکه حمایتش کنیم سعی به تخریب طرف داریم.....

دقیقا درست میفرمایید ایشون بخاطر باختشون هنوز ناراحت هستن اما این پوکر هست پوکر ۲ تا معنی داره همینو بس ۱-مرگ۲-زندگی هیچ معنی دیگه ای نداره
اما در مورد کش اوت والا دلایلی که مدیر سایت برای من گفت قانع کننده بود هرچند من بعد از ۶ سال کار با پولهای الکترونیکی و خرید وفروششون حاظرم باهاشون مذاکره کنم و اگه پشتیبانی بعد مدتی ویژه مساپل مالی بزارن نیاز نیست این همه معطل بشن اما در حال حاظر خوب اول کار هست و یقینا جای کار خیلی زیادی داره
پاسخ
 سپاس شده توسط admin
Indian2015 :
تا این لحظه دو نفر (نفرات اول و دوم) درخواست کش اوت دادند که هر دو دریافت کردند. ضمنا ما اینجا نیازی به افراد سم پاش مثل شما نداریم. بفرمایید بیرون.
پاسخ
 سپاس شده توسط MANUTD7777 ، hhhpok
(2015/08/22، 02:58 PM)admin نوشته است: Indian2015 :
تا این لحظه دو نفر (نفرات اول و دوم) درخواست کش اوت دادند که هر دو دریافت کردند. ضمنا ما اینجا نیازی به افراد سم پاش مثل شما نداریم. بفرمایید بیرون.

حرفتون تایید میشه ایشون به حساب پرفکت مانی بنده ۵۴ دلار برد نفر اول رو واریز کردند.

ضمنا اون دوستمون که از دیشب منو خسته کرده و داره یه بند پیام میده اینم رسید انجام تراکنش کش اوت من برای اینکه شفاف سازی بشه.واقعا برای این نوع طرز فکر ایشون متاسفم

The amount of 54 USD has been deposited to your Perfect Money account. Accounts: U8793853->U9809300. Memo: MANUTD7777 ref:40142476. Date: 11:49 22.08.15. Batch: 99031114.

پاسخ
 سپاس شده توسط admin
من هم تایید میکنم که کش اوت من انجام شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  برندگان فری رول 20 دلاری جمعه 11 سپتامبر MihanPoker 0 1,378 2015/09/13، 06:16 PM
آخرین ارسال: MihanPoker
  برندگان فری رول 20 دلاری جمعه 4 سپتامبر admin 3 1,418 2015/09/11، 07:26 PM
آخرین ارسال: tehran2020
  برندگان فری رول 30 دلاری جمعه 28 آگوست admin 0 860 2015/08/29، 06:27 AM
آخرین ارسال: admin
  تورنمنت شبانه 2015-08-25 Nightly Freerolls admin 0 736 2015/08/26، 09:57 AM
  تورنمنت شبانه 2015-08-24 Nightly Freerolls admin 0 724 2015/08/25، 09:44 AM
  تورنمنت شبانه 2015-08-23 Nightly Freerolls admin 2 1,228 2015/08/24، 11:22 PM
آخرین ارسال: rover

پرش به انجمن: