Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت های خرید پرفکت مانی و بیتکوین
سلام خدمت دوستان میخواستم این تاپیک بزارم تا دوستانی که با این سایت ها اشناییت ندارن بیشتر اشنا بشن و فقط از دوستانی که قراره اینجا سایت معرفی کنند میخواهم که سایت های 100 درصد مطمین معرفی بشه .

بنده خودم برای خرید و فروش دلار با چندین سایت کار کردم ولی 2 تا از سایت هایی در زمنیه پرفکت و بیت کوین فعالیت خوبی داشتن و من راضی بودم این 2 سایت هستند.

1_
exchanging.ir

سایت بسیار خوبیه , کار باهاش راحته , برای فعال سازی حساب نیاز به عکس از شناسمه داره و به صورت آنی پس از پرداخت پول به حسابتون ریخته میشه , سرعت خرید و فروش بسیار خوبه و پول در کمتر از 12 ساعت ( اگه صبح درخواست بدین ) و حداکثر 24 ساعت میریزن به حسابتون . 
2_
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
این سایت هم سایت خوبی هست و خرید به صورت آنی پرداخت میشه ولی جند دفعه برای برداشت خیلی طولش دادن و واقعا اعصاب خورد کن بود ولی 100 درصد قابل اطمینانه , 

دوستان سایت های بسیاری هستند که این خدمات ارایه میدن ولی بنده با این 2 تا سایت 1 سال یا بیشتر هست که کار میکنم و از مبالغ ریز و درشت هیچ مشکلی نداشم 

در ضمن تمام اموزش های لازم در خود این سایت ها اعم از باز کردن حساب های مختلف نیز قرار داره 

امیدوارم به کارتون اومده باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، PokerLive ، MAJIDMITSU ، tatepito
این سایت هم به نظر بسیار مطمئن و سریع میاد و نماد اعتماد هم داره:

ضمنا دو تا سایت بالا که رسام عزیز معرفی کردند هم هست:

farhadexchange.net
و
پاسخ
 سپاس شده توسط tatepito

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش ساخت حساب پرفکت مانی (Perfectmoney) برای خرید چیپ در VIP Poker amir1367 14 4,083 2017/05/13، 02:03 AM
آخرین ارسال: tatepito
  صفحه خرید چیپ از کاربران راه اندازی شد Soroosh 4 1,380 2015/08/30، 12:39 PM
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان