Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIP?????
سلام خدمت مدیران و دوستانی که در راه اندازی پوکر روم تلاش کردند .

امیدوارم  نتیجه داشته باشه و اینجا به محلی امن تبدیل بشه برای بازی که سالیان سال بمونه و حتی بعد از چند سال اگه مدیران مقداری تلاش کنند و از سود حاصل خرج کنند مانند سایت های خوب دارای برنامه تحت وب , اپلیکیشن موبایل بشه و از این اسکریپت در بیاد.

فقط یک سوال داشتم : میز هایی که قراره قرار بگیره به چه ترتیب هست ؟> امکانش هست قبل از جمعه کار ساخت میز هارو انجام بدین تا بدونیم چیجوریه؟ منظورم از نوع بازی و buy in هست . و buy in میز ها بسیار بسیار کم هستش چرا؟ فکر کنم دوستان موافق باشن که buy in حداقل با استاندارد ها برابری کنه . 

ایده پرفکت مانی و بیتکوین هم بسیار خوب هست و دیگه جای بهونه و شک برای دوستان نمیزاره

به امید بهترین پوکر روم آنلاین ایران
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، Soroosh ، MAJIDMITSU
ممنون از پستتون. لطفا پیشنهاد بدید چه میزها و تورنمنتهایی بیشتر مایل هستید که داشته باشید.
پاسخ
نظری فعلا در مورد تورنومنت ندارم ولی اگه مبلغ buy in ها درست بشه و حداقل از stake توی بازی 2 میز هولدم و 1 میز اوماها باشه , البته خوب هنوز راه نیوفتاده ولی کلی عرض کردم

معمولا حالت استاندارد 30-100 هستش , حالت deep در 100-250 , یک سری میز short میگن 20-50 خوبه اگه در هر رنجی چندین میز مختلف برای سلیقه های متفاوت باشه .
یعنی مثلا در stake 0.01-0.02

standard buy in : 0.30 - 1
deep : 1-2.5
short : 0.20-0.50
پاسخ
حق با شماست
بر طبق استاندارد پوکر استارز، 40-100 بود که در اکثر میزها به غیر از میزهای سنگین انجام شد.
پاسخ
تعداد میز هارم ببرین بالا و برای میز های کوچیک هم اوماها بزارید
پاسخ
جای خالی میزهای هیدزآپ احساس میشه
تورنومنت فری رول ۱ دونه واقعا کمه در روز
تورنمنت های دیگه هم که بزارید
پاسخ
تا چند دقیقه دیگه انجام میدم. ممنون از نظرتون
پاسخ
 سپاس شده توسط MANUTD7777
پیشنهاد دیگه ای دارم که تور هایی با ورودی پایین تر از 1 دلار با گارانتی کمتر مقلا ورودی 0.5 یا 0.25 به صورت توربو و هایپر توربو برگذار بشه با گارانتی 1-3 دلار و به صورت هر 4 ساعت یا هر 6 ساعت با حداقل بازیکن 9 نفر . خیلی خوب میشه
پاسخ
 سپاس شده توسط Soroosh
اما الان SnG دقیقا به همین صورت هست.
پاسخ
پیشنهاد دیگه ای که دارم اینه وقتی مبلغ کش اوت میشه کاری کنید از حساب کسر بشه و امکان کنسلی داشته باشه , اینکه توی حساب میمونه یه ذره دردسر سازه
پاسخ
 سپاس شده توسط Soroosh
راستش یکی از دلایلی که ما رو از نظر امنیت و هک نشدن بسیار قویتر از بقیه سایتها کرده، این هست که ما به هیچ وجه مقدار بانک بازیکنان رو در دیتابیس جداگانه قرار نمیدیم و همه چیز در خود گیم سرور هست (البته برای احتیاط یک سیستم بک آپ هم 5 دقیقه یک بار تمام تغییرات را اسکن و ذخیره میکنه).
برای همین این موضوع که میفرمایید یه مقدار روش کلی سایت را عوض میکنه.
اما با زیاد شدن کاربران و در صورتی که لازم باشه، یک دیتابیس آنلاین از آمازون یا آزور میگیریم تا این کارها رو با امنیت بالا انجام بدیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط rasam ، MAJIDMITSU

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان