Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ساخت حساب پرفکت مانی (Perfectmoney) برای خرید چیپ در VIP Poker
سلام دوستان
در ابتدا تشکر می کنم از مدیریت محترم انجمن بابت راه اندازی پوکر آنلان و دوستان عزیزی که همیشه همراه انجمن هستند.

با راه اندازی بخش پوکرآنلان و نحوه دپوزیت و کش اوت کردن در بخش پوکر لازم دونستم آموزشی در مورد یکی از بانک هایی که میشه از طریق اون چیپ خریداری کرد در اینجا قرار بدم تا دوستان عزیز برای شروع بازی مشکلی نداشته باشند

آموزش ساخت حساب پرفکت مانی
این آموزش به روز بوده و از سایت های دیگه کپی شده. اگر در قسمتی مشکلی داشتید در همین تاپیک پست بدبد تا مشکل شما برطرف بشه

پول الکترونیکی پرفکت مانی (PerfectMoney) در سال 2007 شروع به کار کرده و در کشور پاناما به ثبت رسیده است.
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
این حساب اینترنتی همانند وب مانی از سایتهایی ست که تا به حال قوانین تحریمی را در قبال ایرانی ها اعمال نکرده و از محبوبیت بالایی در کشور ما برخورداره.زبان فارسی جز مترجم های موجود روی این سایت است و چند وبسایت ایرانی به عنوان exchanger این پول روی سایتش معرفی شده اند. 
اما!
به نظر کارشناسان پول های الکترونیک(غیر ایرانی)، قوانین ثبت شرکت و کشوری که پرفکت مانی در آن ثبت شده، پرفکت مانی را به یک پول الکترونیک پر خطر تبدیل کرده است.
چرا که بر خلاف UKash, Cashu, WebMoney, OneCard, paypalو WallieCard طبق قوانین مالی اروپا فعالیت نمی کند و حق استفاده از موجودی کاربران را داراست. به بیانی دیگر این شرکت می تواند با پول کاربران خود اقدام به سرمایه گذاری نماید. این امکان که دیگر پول های الکترونیکی نام برده شده از آن بی بهره اند باعث شده؛ پرفکت مانی ضریب ریسک بالایی برای سپرده گزاری داشته باشد.
پذیرفته نشدن پرفکت مانی به عنوان روش پرداخت در خیلی از فروشگاه های بزرگ اینترنتی از شواهد این ادعا می تواند باشد.
اما به نظر بنده ریسک استفاده از این حساب برای ما بسیار کمتر از سیستم هایی چون پیپال و پیزاست.
عدم دسترسی آسان ایرانیان به کردیت کارت و دیگر پول های فضای مجازی باعث استفاده روز افزون
ما از پول های الکترونیک شده استبرای انتقال وجه یا خریدهای کوچک اینترنتی در صورتی که جایگزین مطمئن تری سراغ ندارید، پرفکت مانی را توصیه می کنیم.
همچنین سایت سالانه 4% به هر حساب سود پرداخت می کند.

آموزش افتتاح حساب :

پس از ورود ابتدا بر روی [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]کلیک کنید. 
[تصویر: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]
 سپس در صفحه باز شده به ترتیب زیر عمل  کنید:

1- در این قسمت یک اسم برای حسابتان تعیین کنید.
2- نام خود را کامل وارد کنید.
3- اسم شهر محل سکونتتان را وارد کنید.
4- آدرس محل سکونتتان را بنویسید.
5- کشور را از لیست انتخاب کنید.(Iran)
6- یک جواب برای سوال امنیتی که انتخاب کردید تعیین کنید.
7- کد پستی
8- آدرس ایمیل
9- شماره تلفن
10- نوع حساب را Personal انتخاب کنید.
11- رمز عبور
12- تکرار رمز عبور
13- شماره تصادفی درون عکس را وارد کنید.
14- گزینه I agree with terms and conditions را تیک بزنید.
سپس بر روی Register کلیک کنید.

ثبت نام شما کامل شد و صاحب یک حساب پرفکت مانی شدید.

پرفکت مانی member id  را به ایمیلتان ارسال کرده است، با استفاده از آن وارد حسابتان شوید.
[تصویر: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]
توضیح قسمت های مهم حساب پرفکت مانی:

Send Money: انتقال وجه بین حساب های پرفکت مانی
Statement: صورتحساب
History: آخرین تراکنش ها و تراکنش های دوره ای
Settings: تنظیمات حساب و اطلاعات شخصی
Logout: (خروج از حساب) برای امنیّت بیشتر آخر کارتان بر روی Logout کلیک کنید.

امکان خارج کردن پول از حساب کاربری:
1- از طریق ساختن کارت شارژ e-voucher 
2- امکان درخواست حواله موجودی پرفکت به یک حساب بانکی (این انتقال بین سه تا پنج روز کاری انجام می شود) 
3- امکان تبدیل موجودی پرفکت به دیگر پول های الکترونیک (exchange)
4-  انتقال وجه حساب به حساب (بین حساب های پرفکت مانی، با کارمزد انتقال 0.5% (حداقل 0.01$) که از فرستنده کم می شود.)

- امکان پرداخت وجه بدون نیاز به افتتاح حساب: از طریق e-voucher یا همان کارت شارژ پرفکت مانی می توانید مستقیم در پذیرنده های پرفکت مانی پرداخت انجام دهید (بدون کارمزد) و یا از طریق حساب کاربری خود با کوپن خریداری شده حسابتان را شارژ کنید (بدون کارمزد) و سپس با حسابتان انتقال وجه یا پرداخت انجام دهید.
آموزش استفاده از e-voucher پرفکت مانی
برای شارژ حساب از طریق e-voucher از منوی اصلی Deposit را کلیک و در صفحه 
[b]Deposit گزینه ی[/b][ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ] را انتخاب نمایید. در صفحه باز شده  [b]e-voucher شماره کارت شارژ و کد فعال سازی را وارد نمایید. حساب کاربری شما در لحظه شارژ خواهد شد.[/b]

واحد پولی آن بر حسب دلار آمریکا (USD)، یورو (Euro) و گرم طلا (GoldGrams) می باشد. تبدیل موجودی شما به هر یک از ارزهای فوق، در حساب کاربری شما قابل انجام است.
منبع :earn1sec.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط PokerLive ، admin ، asp1384 ، kasra546
ممنون از پست بسیار جالب شما.

دو تا نکته مهم باید اینجا اضافه کنم:
1- پرفکت مانی زبان فارسی هم پشتیبانی میکنه
2- سعی کنید برای پرفکت مانی از آی پی کشور آمریکا استفاده نکنید چون پرفکت مانی به کاربران آمریکایی سرویس نمیدهد.
پاسخ
 سپاس شده توسط amir1367 ، asp1384
سلام دوست عزیز من حساب وب مانی فعال دارم توی این سایت [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
اگر امکانش هست میشه راهنمایی کنید که چطور باید مبلغ رو واریز کنم به حسابم و ایا این سایت معتبر هست یا نه ؟؟
پاسخ
خیر دوست گرامی
آدرس سایت پرفکت مانی:
پاسخ
سلام من طبق روش فوق تو پرفکت ثبت نام کردم و به من یوزر و پسوردم رو داد ومیتونم وارد حسابم بشم ولی پس از ثبت نام تو سایت فرهاد اکسچنج در زمان خرید وقتی شماره حساب پرفکت رو میدم میگه شماره حساب غلط هست.حالا سوال من اینه که باید پساز ثبت نام تو پرفکت فعالسازی یا همچین چیزی هم انجام بدم یا نه؟راهنمایی کنیذ.ممنون
پاسخ
سلام

شماره حساب دلاری با حرف U شروع میشه (مثل U534593)  و با نام کاربری شما در پرفکت مانی فرق میکنه
پاسخ
سلام دوست عزیز بنده هم پروفکت مانی و هم وب مانی خودم رو فعال کردم و مبلغی هم وارد حسابم کردم میخواستم بدونم با هر دوی اونها میتونم توی سایت شما بازی کنم یا شما فقط پروفکت مانی رو فعال دارید توی سایت ؟؟
پاسخ
در حال حاضر فقط پرفکت مانی و بیت کوین
پاسخ
سلام به همگی.مشکل حل شد باید حرف u رو بزرگ می نوشتم .ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط admin
يعنى ميشه به حساب داخل ايران پول واريز كرد يا برعكس؟؟
پاسخ
(2016/08/05، 04:00 AM)Nikbakht نوشته است: يعنى ميشه  به حساب داخل ايران پول واريز كرد يا برعكس؟؟

اگه منظورتون از حساب شبکه شتاب هست خیر..
شما اول باید یک حساب پرفکت مانی ایجاد کنید
و با کمک این حساب فقط به فروشگاههایی که پرفکت مانی رو قبول میکنند میتونید برای خرید پول واریز کنید.
پاسخ
چرا این مطالب انقدر قدمیه من مشکل دارم وقتی می خوام deposit بدم میگه we do not allow deposits in youre area مگر ایران رو فیلخر کردن
پاسخ
درود بر شما
دقیقن از کجا خواستید دپوزیت کنید؟
پاسخ
(2017/05/10، 01:47 AM)tatepito نوشته است: درود بر شما
دقیقن از کجا خواستید دپوزیت کنید؟

سلام اون مشکل حل شد web money  ایران تحریم کرده بود الان یک مشکل جدید دارم چطور اکانت پوکر استار  verify
کنم اگر به خوام پول خارج کنم میگن بیشتر از 1000 دلار به خوای خارج کنی مدارک می خواد کسی هست این رو ok کنه.
پاسخ
وریفای کردن اکانت پوکر استارز فقط از طریق مدارک حقیقی میسر هست باید شخصی رو در یکی از کشورهایی که از نظر استارز مجاز هست داشته باشید و اکانتتون به اسم اون شخص باشه یا اینکه خودتون در کشورهای مجاز آدرس حقیقی داشته باشید..
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سایت های خرید پرفکت مانی و بیتکوین rasam 1 1,102 2015/09/10، 10:07 PM
آخرین ارسال: Soroosh
  صفحه خرید چیپ از کاربران راه اندازی شد Soroosh 4 1,379 2015/08/30، 12:39 PM
آخرین ارسال: admin
  برنامه ریزی برای بازی-مهم rasam 0 813 2015/08/29، 04:04 PM
آخرین ارسال: rasam
  مشکلات د نحوه ورود به VIP Poker javidem1986 18 5,843 2015/08/25، 01:23 PM
آخرین ارسال: rover
  انتقال چیپ مشروط برای راحتی خیال Soroosh 0 1,490 2015/08/25، 02:28 AM