Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کش گیم
با سلام لطفا در این تایپیک در مورد بازی کش گیم در پوکر وی آی پی گفتگو کنید من پیشنهادات و نظراتم را مطرح می کنم و شما هم در گفتگو شرکت کنید تا بتوانیم یک تایپیک خوب و مفید ایجاد کنیم و باعث گسترش سایت شویم
باتوجه به این پول رایج اتاق پوکر وی آی پی دلار است من پیشنهاد می دهم که میز 01/02 حداقل برای هولدم 10 تا باشد و اینکه توی سایت های دیگه اوماها hi/lo کار نمی کنند شما حتما این رو به اتاق پوکر وی آی پی اضافه کنید
پاسخ
 سپاس شده توسط admin
دوستان باید به min va max  buy in ها توجه کنند . از مدیران میخوام به این قضیه توجه کنند چون خیلی مقدارشون کم و زیاده و از استاندارد به دوره
پاسخ
ممکنه بیشتر توضیح بدید؟
معمولا buyin به این صورت هست:
حداقل خرید در تورنمنت 10 برابر بلایند
حداکثر 100 برابر بلایند
مقدار پیش فرض 20-25 برابر بلایند
پاسخ
بنظر من بهتر است حداقل بلایند 50 بیگ بلایند باشد این جور اگر 10 بیگ بلایند بزارید بازی بسیار تهاجمی می شود همه آل این می کنند
پاسخ
طبق نظر شما تصحیح شده. لطفا بررسی کنید Smile
پاسخ
خوب الان دارم اولین دستم با دوست عزیزمون manutd7777 بازی میکنم روی میزن 0.01 0.02 و 5 deposit کردم امیدوارم شلوغ شه هرچه سریع تر

حداقل cash out چقدره؟
پاسخ
5 دلار. میشه کمی پایینتر آوردش ولی اگر خیلی پایینتر بیاریم هزینه ترانسفر نمیصرفه
پاسخ
(2015/08/21، 09:10 PM)rasam نوشته است: خوب الان دارم اولین دستم با دوست عزیزمون manutd7777 بازی میکنم روی میزن 0.01 0.02 و 5 deposit کردم امیدوارم شلوغ شه هرچه سریع تر

حداقل cash out چقدره؟

بسیار هم بازی خوبو دلچسبی بود و از بازی با شما لذت بردم.
پاسخ
خیلی ممنون همچنین , به هر حال یه جا به شانس واگذار کردم که شکست خورد
پاسخ
سلام خدمت همه دوستان سايت خيلي خيلي خلوتي هستSad خيلي بده من چند روزه هستم ولي اصلا كسي پر نميزنهSad فقط روز اول يه بازيكن خوب اومد بازي كردم كلي هم باختم ولي لذت بخش بود بازي ?سطح بازيكنان خوب ولي متاسفانه كسي اصلا نيست مثلا امروز شب جمعه است... به نظر من حداقل جو بازيها رو رقابتي كتيد تا دوستان بيان بازي كنن ...كاشكيييي ميشد دوباره ميرفتم پوكر استارز ???دلم واسه پوكر استارز تنگ شده...دوستاني كه تمايل به بازي دارن من هستم در خدمتتون هر وقت خاستيد بازي كنيد پيام بديد ساعت بگيد حتما انلاين ميام بازي ميكنيم?

راستي اون دوستي كه روز اول باهاشون بازي كردم من ايديشون يادم نيست خيلي خوشحال ميشم پيام من رو خونديد بهم پيام بديد باز بازي كنيمBig Grin
پاسخ
سعید جون صبر داشته باش بالا خره شلوغ میشه
در ضمن من که تو هدزآپ داغونت شدم بدجور Big Grin
پاسخ
اقا سروش اين چه حرفيه بد بيت بوديد وگرنه من كوچيك شمام...نميدونم والا اخه روز جمعه بايد سايت شلوغ باشهSad هيچ كس پر نميزنهSad ولي به نظرم ليك بزاريد خوبه با جايزه خوب
پاسخ
بنظر من برای بهتر شدن سایت مدیریت باید نفر یک دلار یا دو دلار به همه کاربران فعال انجمن چیپ رایگان بگذارد و اینکه محدودیت کش اوت حداقل 20 دلاری بگزارن بیشتر این پول برای کالینت بر می گردد ولی در عوض باعث می شود بازیکنان بیشتر از سایت استفاده کنند و سایت فعال شود یا اینکه به کسی که بیشترین دست رو بازی می کنه جایزه بدهند یا اینکه کسایی که مثلا با دست های AA ببرند و دست رو آپلود کنند و در انجمن ارسال کنند جایزه بدهد نمی دونم یا بازیکنانی که کش گیم فعالا یک تورنمت فری رول آخرهر هفته داشته باشند
پاسخ
 سپاس شده توسط tatepito
قسمت Rakeback تا فردا اصلاح میشه تا بر اساس تعداد دست بازی شده هم جایزه پرداخت کنه
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان