Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات متداول در مورد VIP
Question 
آیا میتوانم با معرفی دوستانم درآمد کسب کنم؟

بله، شما میتوانید از طریق لینک معرفی که در [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]ارائه شده است، دوستان خود را معرفی نمایید. همچنین، هر کاربر در هنگام ثبت نام میتواند نام کاربر معرف را در فرم ثبت نام اعلام نماید.
روش پرداخت جایزه معرفی ما به این صورت است که در انتهای هر ماه، هر چقدر Rakeback برای فعالیتهای شخصی خودتان پرداخته میشود، به همان اندازه بابت فعالیتهای دیگران نیز برای شما تا حد 50% سود واریز خواهد شد.  [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

چطور تنظیمات جنسیت یا محل زندگی را تغییر بدهم؟

با تغییر این مشخصات در  [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ] و سپس ورود به [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

چطور آواتارم را تغییر بدهم؟

با تغییر آواتار از طریق [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]. شما میتوانید از گالری آواتارهای آماده و یا تصاویر مورد علاقه خودتان استفاده کنید.

چرا نمی توانم در محیط بازی چت کنم؟

کاربرانی که هیچگاه موجودی حساب آنها مثبت نشده باشد، امکان چت نخواهند داشت. برای چت کردن، لازم است حداقل یک بار موجودی حساب شما حداقل 0.05 دلار باشد و شما وارد [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ] بشوید.

چگونه پسورد سرور بازی را تغییر بدهم؟

اگر پسورد فروم خود را عوض کنید، با اولین ورود به [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]، پسورد جدید سرور بازی شما صادر میشود.

از کجا میتوانم بیت کوین/پرفکت مانی بخرم/بفروشم؟

صرافی های زیادی هستند که به صورت آنلاین و اتوماتیک از طریق سیستم شتاب به شما بیت کوین یا پرفکت مانی میفروشند یا از شما میخرند. لطفا قبل از انجام فروش یا خرید، از اعتبار آنها مطمئن شوید. ضمنا شما میتوانید از طریق همین سایت از دوستان مورد اطمینان خود چیپ خریداری کرده و یا بفروشید.

وقتی از طریق آی پی سروربازی وارد میشوم، به من خطای SSL نامعتبر میدهد

گواهینامه SSL برای نام سایت صادر شده است. لطفا از نام سایت سرور ([ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]) استفاده کنید.

چرا نمیتوانم با برادر/خواهر/همسر/پسرعمو/همسایه همزمان در سایت بازی کنم؟

برای جلوگیری از تقلب، امکان حضور دو اکانت با یک آی پی دریک میز ممنوع است.

ایمیل من هک شده است. چه کنم؟

در این سایت، ایمیل شما به معنی هویت و اعتبار شما است. متاسفانه اگر ایمیل شما هک شده باشد، اکانت شما قابل بازیابی نخواهد بود. موجودی دلاری شما (در صورت احراز شرایط لازم) به همان حسابهای مبدا پرفکت مانی یا بیتکوین برگشت داده میشوند. اما چیپ های انتقالی به شما دلایل امنیتی در سیستم باقی خواهد ماند. بنابراین، ساده ترین راه حل پیش گیری است. لطفا هک نشوید!

سپاس شده توسط tatepito ، Soroosh ، hhhpok ، asp1384 ، amir1367

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان