Comodo SSL
نظرسنجی: آیا بنظر شما برگزار تورنمنت زنده شدنی است ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بله
50.00%
4 50.00%
نخیر
12.50%
1 12.50%
نمی دونم ، شاید ، احتمالا
37.50%
3 37.50%
در کل 8 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد برگزاری تورنمنت ملی زنده در ارمنستان
سلام به همه عزیزان انجمن بیا پوکر یک فکر به ذهنم رسید گفتم مطرح کنم در اینجا شاید مورد استقبال قرار گرفت.

با توجه با تعداد زیاد بازیکنان پوکر آنلاین در ایران من فکر کنم می شود تورنمنت های زنده برگزار کرد همین انجمن بیا پوکر رو چک کنی می بینی که بیشت از 6500 نفر عضو دارد و تعداد زیاد اتاقهای پوکر ایرانی آنلاین هم این موضوع رو تایید می کند که پوکر در ایران علاقه مند زیاد دارد . روی همین حساب گفت این بحث را باز کنم که  بیام دور هم یک مسابقه مثل مسابقات داخلی هر سایر کشورها راه اندازی کنیم و چون واقعا نه از نظر  امنیتی و نه از نظر سخت افزاری امکان برگزاری اش در ایران نیست این مسابقات را در ارمنستان برگزار کنیم که هم رفتن به این کشور آسان است و هم ایرانی های زیاد آنجا هستند و هم کازینوهای  پوکر زیادی در آنجا وجود دارد .

لطفا دوستان درباره موارد زیر نظراتشان را بیان کنند و در این بحث شرکت کنند .

1 - تشکیل تیم مدیریت و برگذاری و هماهنگی تورنمنت
2- مشخص کردن زمان شروع و پایان تورنمنت
3- هزینه و شرایط اقامت حداقل 10 روزه در ارمنستان
4- تعداد  و نوع بازی ها و مقدار ورودی ( Buyin) تورنمنت ها
5- نحوه مدیریت و جمع آوری مبالغ ورودی برای شرکت در هر تورنمنت یا فروش پکیج یک جای سفر به ارمنستان و اقامت و شرکت در تورنمنت ها
6- برگزاری مسابقات انتخابی یا همان ( satellite) آنلاین و زنده
7- نحوه تبلیغات برای جذب حداکثری مخاطب
8- پیشبینی همراهی خانوادها ها یا دوستان در این مسابقات
9- نام پیشنهادی برای این مسابقات
10- خرید دامین و راه اندازی سایت رسمی مسابقات
11- پیدا کردن اسپانسر و حامی مالی مسابقات
12- تصویر برداری و ساخت ویدئو مسابقات و سایر بحث های مدیای مرتبط
13- جایزه نفره اول از نظر امتیازات در کل دو  دوره مسابقات و اصطلاحا قهرمان سال مسابقات
14- پیشنهادات و راهنمایی های شما

نظر خود بنده درباره مواد بالا این است :

1- برای تشکلیل تیم مدیریت و هماهنگی می توانیم از بچه های خود انجمن بیا پوکر استفاده کنیم ترجیحا آنهای که سابق بیشتری دارند و مورد اعتماد  همه قرار دارند و علاقه مند هستند البته حقوق هم برای شون در نظر می گیریم که با خیال آسود وقت بگذارند ، برای تیم برگذاری هم بنظرم بهتر است با کلاب های پوکر ارمنستان وارد مذاکره شویم بیشترشون سایت هم دارند فکر نکنم مشکلی پیش بیاید می توانیم حتی از آنها مشورت بگیریم در این زمینه .

2- برای زمان برگزاری تورنمت پیشنهاد من این است که دو دوره 10 تا 15 روزه  را توی هر سال در نظر بگیریم یک دوره در تابستان و یک دوره در بهار برگذار شود.

3- اینطور که من تورهای مردادماه 94 ارمنستان رو چک کردم هزینه اش برای سه روز و چهار شب توی بهترین هتل هایش بطور میانگین 1500000 تومان می باشد که با توجه به اینکه ما می خواهیم بطور گروهی سفر و اقامت کنیم فکر کنم برای 10 روز بیشتر از 3000000 تومان نشود شاید کمتر اگر تعداد بیشتر شود می توانیم با هتل ها بطور مستقیم قرار داد بندیم و تخفیف بگیریم تازه این هزینه 1500000 با حمل و نقل از مبدا به مقصد و برعکس است. حال دوستانی که اطلاعات دقیقتر دارند ما رو راهنمایی خواهند کرد و این که مسابقات در ارمنستان برگذار شود علاوه بر اینکه پوکر بازی می کنیم می توانیم از امکان دیدنی و تاریخی و همینطور توریستی ارمنستان هم دیدن کنیم.

4- من فکر می کنم برای شروع 5 تورنمت در هر دوره در نظر بگیریم که در کل سال می شود 10 تورنمنت برای هر تورنمنت هم یک دستبند خاصل یا یک جام خاص طراحی کنیم که به برنده آن مسابقه اهداء شود لیست تورنمنت های پیشنهادی من و مقدار ورودی : من اسمی بذهنم نمی رسد در حال حاضر برای هر تورنمنت ولی شما ها اسم پیشنهاد بدهید و مراحل یا همان level ها تورنمنت جوری برنامه ریزی می شود که در دو روز و 8 ساعت تورنمنت به اتمام برسد تا نفرات اول بتوانند در تورنمنت های بعدی شرکت کنند و برای افرادی که از تورنمنت هم حذف می شود می تواند برنامه ریزی کرد که در مسابقات انتخابی برای تورنمنت های بعدی شرکت کنند یا کش گیم بازی کنند و یا بروند بیرون گردش کنند Big Grin  و برای تورنمنت بعدی خودشون رو آماده کنند

بهار 1395 :

رویداد شماره یک (1) هولدم بدون محدودیت ( No Limit Holdem ) با ورودی : 233$ ( 200$ برای جایزه - 33$ برای برگذار کنند ) و گارانتی 20000$ این تورنمنت و مهلت 8 ساعت برای ثبت نام بعد از شروع تورنمنت ( Late register )

رویداد شماره دو (2) اوماها با محدودیت پات ( Pot Limit Omaha ) با ورودی : 133$ ( 100$ برای جایزه - 33$ برای برگذار کنند ) و گارانتی 10000$ این تورنمنت و مهلت 8 ساعت برای ثبت نام بعد از شروع تورنمنت ( Late register )

رویداد شماره سه (3) رازا  با محدودیت (  Fix Limit Raza ) با ورودی : 133$ ( 100$ برای جایزه - 33$ برای برگذار کنند ) و گارانتی 10000$ این تورنمنت و مهلت 8 ساعت برای ثبت نام بعد از شروع تورنمنت ( Late register )

رویداد شماره چهار (4) هولدم با محدودیت ( Fix Limit Holdem ) با ورودی : 333$ ( 300$ برای جایزه - 33$ برای برگذار کنند ) و گارانتی 30000$ این تورنمنت و مهلت 8 ساعت برای ثبت نام بعد از شروع تورنمنت ( Late register )

رویداد اصلی شماره پنج (5) هولدم بدون محدودیت ( No Limit Holdem ) با ورودی : 777$ ( 700$ برای جایزه - 77$ برای برگذار کنند ) و گارانتی 70000$ این تورنمنت و مهلت 8 ساعت برای ثبت نام بعد از شروع تورنمنت ( Late register ) و کسی که در آخرین نفر قبل از رسیدن به جایگاه دریافت جایزه برگذار شد یک مبلغی یا ورودی رایگان درمسابقات بعدی در نظر بگیریم، برای رویداد اصلی از روز اول حضور در ارمنستان در کنار برگذار تورنمنتهای مسابقات انتخابی برگزار می کنیم  

تابستان 95 : می شود مسابقات انتخابی را در بهار برگذار کرد و افرادی که برنده شده اند در تابستان شرکت کنند

رویداد شماره شش (6) 8 نوع بازی ( 8Game ) با ورودی : 333$ ( 300$ برای جایزه - 33$ برای برگذار کنند ) و گارانتی 30000$ این تورنمنت و مهلت 8 ساعت برای ثبت نام بعد از شروع تورنمنت ( Late register )

رویداد شماره هفت (7) اوماها های / لوی با محدودیت پات ( Pot Limit Omaha Hi/Lo ) با ورودی : 333$ ( 300$ برای جایزه - 33$ برای برگذار کنند ) و گارانتی 30000$ این تورنمنت و مهلت 8 ساعت برای ثبت نام بعد از شروع تورنمنت ( Late register )

رویداد شماره هشت (8) هولدم بدون محدودیت (  No Limit Holdem ) با ورودی : 555$ ( 500$ برای جایزه - 55$ برای برگذار کنند ) و گارانتی 50000$ این تورنمنت و مهلت 8 ساعت برای ثبت نام بعد از شروع تورنمنت ( Late register )

رویداد شماره نه (9) ساتا ( 7 کارت )با محدودیت ( Fix Limit sutd) با ورودی : 333$ ( 300$ برای جایزه - 33$ برای برگذار کنند ) و گارانتی 30000$ این تورنمنت و مهلت 8 ساعت برای ثبت نام بعد از شروع تورنمنت ( Late register )

رویداد اصلی شماره ده (10) هولدم بدون محدودیت ( No Limit Holdem ) با ورودی : 1100$ ( 1000$ برای جایزه - 100$ برای برگذار کنند ) و گارانتی 100000$ این تورنمنت و مهلت 8 ساعت برای ثبت نام بعد از شروع تورنمنت ( Late register )  برای رویداد اصلی از روز اول حضور در ارمنستان در کنار برگذار تورنمنتهای مسابقات انتخابی برگزار می کنیم

5- برای جمع آوری مبلغ ورردی ها من بعلت نبود اطمینان در بانکهای ایران ( منظور این که اگر بفهمند این پول برای پوکر است بلوکش می کنند ) بنظر بنده بهتر است کلیه مبالغ در یک حساب یا چند حساب در وبمانی جمع آوری شود و کلیه پرداخت ها هم از طریق وبمانی صورت بگیرد ( فکر کنم کازینو های ارمنستان هم وبمانی قبول کنند ) البته امکانش هم است هزینه رفت و برگشت به ارمنستان و اقامت را بصورت ریالی در ایران به برگذار کنند تور پرداخت شود و هزینه ورودی هم در خود محل برگزاری بصورت نقدی و دلاری پرداخت شود ، و البته می شود هزینه 10 روز اقامت و رفت و برگشت به ارمنستان و شرکت در کلیه تورنمنتها را محاسبه کرد و بطور یکجا پرداخت کرد ، برای اقامت هم می شود یا یک هتل قرار داد بست و کلیه شرکت کنندگان در یک هتل اقامت کنند که رفت و آمدشان به کازینو ها با همدیگر باشد .

6- برای مسابقات انتخابی بصورت آنلاین می توانیم از کلاپ پوکراستارز استفاده کنیم پرداخت ها هم بصورت وبمانی باشد به حساب اصلی برگذار کننده مسابقات یا اینکه خودومون یک اتاق پوکر مستقل راه اندازی کنیم برای برگذاری مسابقات انتخابی ، و همینطور می توانیم برای 5 شهر بزرگ ایران مسابقات زنده انتخابی بگذاریم ( تهران ، مشهد ، تبزیز ، اصفهان ، اهواز ) برای هر شهر یک نماینده انتخاب می کنیم که مسابقات رو برگذار کنند شرکت کننده ها پول رو به حساب وبمانی واریز می کنند و بعد از اینک تعداد به حداقل برای شروع مسابقه رسید یک هفته جلو تر بهشون آدرس و مکان محل مسابقه را اطلاع می دهیم .

نمونه آنلاین و زنده تورنمنت های انتخابی :
برای آنلاین می توانیم برای هر رویداد جداگانه تورنمنت انتخابی برگذار کنیم مثلا برای رویداد اصلی شماره پنج که ورود 777$ دلاری دارد از تورنمنت های با ورودی $3 شروع کنید بصورت مرحله به مرحله سطح ورودی تورنمنت را بالا ببریم تا برسد به 77$ و تورنمنت انتخابی اصلی را بگذار کنیم برای هر سطح می توانیم یک کلاپ در پوکر استارز بسازیم با پلی مانی بازی کنیم و اینکه رمز ورود و اجازه بازی را فقط به کاربرانی بدهیم که در مراحل قبلی برنده بوده اند ، و همینطور یک تورنمنت انتخابی با ورودی 1$ مرحله به مرحله برگزار کنیم برای پکیچ کلی مسابقات با هزینه رفت و آمد و اقامت حداقل 10 روزه در ارمنستان  که حدودا 2500$ تا 3000$ دلار می شود.

برای تورنمنت زنده هم بخاطر امنیت و سرعت برگذار تورنمنت انتخابی ؛ تورنمنت های یک میز انجام می دهیم مثلا برای تورنمنت های رویداد شماره یک 233$ یک میز 9 نفره هر نفر ورودی $55 پرداخت می کنند  در نهایت دو نفر  اول بلیط مسابقه را می برند در صورت داشتن متقاضی می شود تورنمنت انتخابی برای پکیچ کلی مسابقات هم داشت فقط بخاطر امنیت شرایط برگزاری مسابقه باید روی یک میز مسابقه انتخابی برگذار شود و برای 3000$ دلار باید حداقل 9 نفر با ورود 550$ ثبت نام کنند و دونفر اول بلیط پکیچ مسابقات را برنده می شوند.

7 - مطمئنا ما بطور رسمی نمی توانیم تبلیغ کنیم ولی از طریق فیس بوک و انجمن بیا پوکر و سایر انجمن های و همینطور معرفی دوستان به وبسایت اصلی برگذار کننده مسابقات می توانیم کاری کرد که حداقل 100 تا 200 نفر جور کنیم که نفری 10 میلیون تومان بگذارند برای سفر 10 روزه به ارمنستان و مسابقات پوکر

8 - در مورد همراهی خانواده های و یا دوستان هم می شود برنامه ریزی کرد که با پرداخت هزینه سفر و اقامت مشکلی بوجود نیاید و از حمایت آنها در طول مسابقات استفاده کرد و همینطور امکان دارد بعضی از همراهان هم در طور مسابقات علاقه مند شوند و در مسابقات شرکت کنند.

9 - نام پیشنهادی مسابقات بنظر من : مسابقات ملی پوکر ایران     یا  مسابقات پرشین پوکر

10 - این هم فکر خیلی خوبی است هزینه ای هم ندارد و می شود با ساخت یک سایت قوی علاقه مندان را جذب کرد و همه علاقه مندان به پوکر در ایران را در جریان نتایج و اخبار مسابقات قرار داد.

11 - فکر کنم بشود هتل ها یا افرادی که در زمینه تور به ارمنستان فعالیت می کنند برای این مسابقات اسپانسر کرد چون در دوره های بعدی با تصاویری و اخباری که از این مسابقات پخش می شود علاقه مندان بسیاری وجود خواهند داشت که در این مسابقات شرکت کنند و کلی سود نصبشان می شود

12 - این کار هم می شود با یک گروه فیلمبرداری در ایران قرار داد بست برای ساختن یک مستند از مسابقات و حواشی آن و در آینده از طریق وب سایت و دی وی دی در اختیار علاقه مندان قرار دهیم و جذب مخاطب کنیم

13 - بنظر من می شود به برنده مسابقات از نظر امتیازات کسب شده در دو دوره مسابقات علاوه بر دستبند یا  جام قهرمانی مسابقات یک پکیچ هزینه رفت و آمد و ورودی کل  مسابقات فصل بعد  را اهداء کرد

و در پایان می دانم انجام دادن این مسابقات بسیار سخت است و با توجه به مشکلات ما در ایران سخت هم می شود ولی غیر ممکن نیست لطفا دوستان با راهنمایی های خودشون و ارسال نظراتشان باعث تکمیل شدن این بحث شوند Rolleyes Shy
پاسخ
 سپاس شده توسط tatepito ، rover ، amir1367
فکر کنم هزینه ها مقداری زیاده و خیلی از دوستان نمیتونند شرکت کنند چون 10 میلیون نفری زیاده .
پاسخ
(2015/07/25، 11:42 AM)rasam نوشته است: فکر کنم هزینه ها مقداری زیاده و خیلی از دوستان نمیتونند شرکت کنند چون 10 میلیون نفری زیاده .

این پیشنهاد من بود می شود همون تور سه روز و چهار شب رو که 1.5 میلیون تومان است رو ثبت نام کرد بعد با یک کازینو قرار داد بست فقط یک تورنمنت دو روزه با ورودی 1 میلیون تومانی برگزار کرد روز سوم هم رفت گردش و بعدشم برگردیم ایران کلا این نظرات من است می شود با توجه به پیشنهادات سایر دوستان تغییرش داد Wink
پاسخ
پیشنهاد خوبیه خودم مدتها تو این فکر بودم اما با توجه به شرایط جامعه امکان عملی شدنش رو کم میدیدم مگر برای طبقه ای خاص...والبته این رو هم باید در نظر گرفت که ایرانیان زیادی در خارج از کشور هستند که براشون امکان بیشتری برای حضور در این نوع از تورها میتونه باشه!
بهرحال مطمئنم که در دراز مدت ایده بسیار خوبیه و کاملن موافقم.
پاسخ
dar inke in iideye khobie shaki nist , vali batavajoh be inke mardom kheili to etemad kardan moshkel daran fekr nakonam be in zodia beshe in karo amali kard
bayad donbale ye bar gozar konandeye khob va ghabele etemad begardim ta aksariat betonan ro poleshon risk konan Smile
پاسخ
(2015/08/01، 10:26 PM)rover نوشته است: dar inke in iideye khobie shaki nist , vali batavajoh be inke mardom  kheili to etemad kardan moshkel daran fekr nakonam be in zodia beshe in karo amali kard
bayad donbale ye bar gozar konandeye khob va ghabele etemad begardim ta aksariat betonan ro poleshon risk konan Smile

با تشکر از شما دوست عزیز بله واقعا حرف شما درست است ولی از یک جای باید شروع کرد دیگه من دارم در مورد هم چی تحقیق می کنم بزودی شما را در جریان تحقیقاتم قرار خواهم داد Wink
پاسخ
 سپاس شده توسط tatepito

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اموزش شركت در تورنمنت هاي پوكر استارز amintousi 5 3,249 2017/01/31، 07:35 PM
آخرین ارسال: babayaga76
  پوکر زنده Powerpoker 0 543 2015/11/11، 05:35 AM
آخرین ارسال: Powerpoker
  برگزاری بازی پوکر در تهران hrl 0 837 2015/04/02، 04:04 AM
آخرین ارسال: hrl
  تورنمنت های WPT persianhappyboy 0 1,784 2011/12/25، 03:09 PM
آخرین ارسال: persianhappyboy