Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ورق اصلی یا غیر اصلی
سلام

بعد از گذشت حدود یک سالی که تو این انجمن هستم یه مواردی راجع به ورق اصلی و غیر اصلی لازم دیدم بگم که امیدوارم مفید باشه

چیزی که تو این مدت نظر رو جلب کرد این واژه ی اصلی و غیر اصلی بود که فروشندگان و خریداران تازه کار به کار میبرن

فروشندگان برای فروش بیشتر و خریداران برای اینکه بگن ما حتما ورق باسیکل اصل آمریکایی می خواهیم بخریم.

این شوق خرید تا حدی زیاد شده که بعضی خریداران میگن قیمت مهم نیست. Big Grin

به عنوان کسی که مدتی طولانی سایت ها انگلیسی زبان رو گشته سایت های مختلف فروش ورق از آمریکایی انگلیسی چینی و مالزیایی رو دیده چند نکته رو خدمتتتون عرض میکنم اگر کسی ازدوستان دلیلی داره از سایت معتبر که حرف هایی که میزنم نادرسته اینجا بگه تا به یه نتیجه ای برسیم:

1-ورق های بایسیکل بی تالی هو موجود در بازار همه اصلی هستند.دلیل: به کسانی که می خواهن با این حرف مخالفت کنن میگم آیا شما بهتر از اوضاع اصلی و غیراصلی بودن ورق خبر دارید یا کمپانی بایسیکل

من یه  ایمیل به کمپانی باسیکل فرستادم و در این مورد پرسیدم که اعلام کردن تا الان هیچ موردی از ورق بایسیکل تقلبی دربازار مشاهده نکرده اند.

2-ورق که به اندازه ای درکشور های دیگر بی ارزشه که دلیلی برای چاپ ورق تقلبی وجود نداره در یک سایت آمریکایی ورق بایسیکل استاندارد رو هر کدوم زیر دو دلار می فروختن که نشون میده تا چه حد این کالا در جاهای دیگر  دنیا بی ارزش شده.

3- دلیل اصلی:سایت های چینی و مالزیایی رو یه نگاهی کنید حتی سایتی مثل علی بابا و علی اکسپرس که سایت های چینی هستند و عمده فروش به حساب میان ورق های بی ارزش چینی رو با قیمت ها بسیار کم ولی ورق های بایسیکل رو با قیمتی چیزی حدود دو برابر آمریکا میفروشن خوب اگر این ها تقلبی هستن باید از نمونه آمریکایی قیمتشون کمتر باشه یا چیزی در حدود قیمت آمریکا باشه ولی می بینیم که این طور نیست.

4- چین ورق هایی تولید کرده که قیمتشون در حدود بایسیکل هست و کیفیتیتشون انصافا با ورقب ایسیکل رقابت میکنه پس دلیلی برای تقلب نیست وقتی خودشون دارن بهترین جنس ها رو تولید می کنن

5- سوبسید یا همون یارانه که کمپانی بایسیکل دریافت میکنه اجازه میده که قیمت ورق ها تا اندازه ی زیادی کاهش پیدا کنه که همین موضوع تنها نقطه ی ضعف کمپانی های چینی هست که باعث میشه ورق ها  شون همیشه از بایسیکل گرون تردر بیاد که معقول نیست چنین ورقی رو با قیمت بالا تولید کنن و بعد به نام بایسیکل بفروشن.

شرمنده که بحث طولانی شد Big Grin  کسانی که مخالف این بحث هستند منتظر نظرشون هستم.

موفق باشید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان