Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه بزرگ آخر شبهای ایرانیان در پوکراستارز
با توجه به اینکه در حال حاضر سایت خارجی خوبی وجود ندارد برای بازی پوکر و سایت های ایرانی اکثرا یا کلاهبرداری می کنند یا اینکه هی قطع و وصل یا فیلخر می شوند تصمیم گرفتم ایده خودم که راه اندازی یک کلاب فعال در پوکراستارز و بازی با پلی مانی با پشتوانه پولی واقعی را بطور جدی دنبال کنم برای شروع بطور آزمایشی هر شب در کلاب ایران پوکراستارز 4 تورنمنت برنامه ریزی کردم و از همه دوستان خواهش می کنم با حضور خود در تورنمنت بنده را در این راه یاری کنند تا بتوانم در کنار هم جمع شویم و از بازی پوکر لذت ببریم و در ادامه روشی برای بازی با پول واقعی پیدا کنیم حال چند شبی جمع شویم بازی پلی مانی کنیم تا ببینم به چه راه حلی می رسیم

تورنمنت های به شرح زیر می باشد :

1- 8Game ساعت 10 هر شب ( damavand )
2- Omaha PL ساعت 10:15 هر شب( sabalan )
3- Holdem No Limit ساعت 10:30 هر شب ( dena )
4- head up Holdem No Limit ساعت 10:45 هر شب ( sahand )

برای اینکه عضو کلاب شوید نرم افزار پوکر استارز را باز کنید بعد از منوی سمت راست صفحه اون پایین قسمت Home Games رو انتخاب کنید توی صفحه ای که باز می شود بعد گزینه Join a Poker Club را انتخاب کنید توی پنجره ای که باز می شود
Club ID (number) : 1990598
Invitation Code : pokerlive
Your Name : نام شما هر چی دوست دارید می تونید بنویسید اینجا

لطفا دوستان این دو تایپیک رو را یک مروری کنند بعد نظر و پشنهادات خود را در همین تایپیک مطرح کنید ممنون

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ] ///////////// [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ایجاد گروه در تلگرام جهت رفع مشکلات بازگشت به پوکراستارز majidperfume 0 347 2016/07/25، 04:43 PM
آخرین ارسال: majidperfume
  تاپیکی برای درخواست و قرار دادن مسابقات بزرگ پوکر! o0ehsan0o 2 2,233 2013/02/07، 10:56 PM
آخرین ارسال: irbet365
  مسابقه پوکر خلیج فارس irbet365 0 1,427 2012/07/30، 11:06 AM
آخرین ارسال: irbet365
  شركت در مسابقه Sunday Storm: $1,000,000 Special Edition magic 8 3,886 2012/04/16، 04:47 PM
آخرین ارسال: hhhpok

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان