Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بد بت یا بد شانسی و فرار از آن!!! اما چگونه. اساتید کممممممک
سلام خدمکت تمامی عزیزان چندوقتی نبودم و در گیر مشکلات روزمره بودم پوزش من رو بپذیرید.
خوب بریم سراغ بحث خودمون.
راستش یه سوالی برام پیش آمده
من حدود 2 هفته پیش با 100.000 تومان شروع کردم فقط و فقط هم هدزاپ بازی کردم.
استراتژیمم رو این حالت قرار دادم که هر زمان که بانک رولم به 10 برابر خرید مینیموم میز بعدی رسید میزم رو ارتقا بدم. در ضمن حالت خریدمم رو اوتومات بود یعنی مثلاً اگر میزی مینیمم خرید 20 بود من بانکم 200 بود و چیپمم در صورت باخت چه 1تئومن چه 19 تومن برا دست بعد خود بخود 20 میشد و در نتیجه در صورت 3 باخت معمولی و یک برد خوب ضرر هام جبران و خیلی راحت به سود می افتادم و در زمانی که دو برابر موجودیم برنده میشدم یعنی سودم به اندازه ورودی میرسید بلند میشدم.
با این روش از میز 10 تو چند روز به میز 200 رسیدم یعنی با 100 تومن بانک حدود 2 هفته بانکم به 2000000 رسید. اما جالبی از اینجا شروع شد که از هفته دوم به بعد رو دور باخت افتادم مثلاً
Ajs بودم
حریفم Q9s
فلاپ 9A7
حریفم ریز کرد من ریریز و اون کال
کارت بعدی j
اون چک من ریز اون آل این منم خوب کال کردم
کارت آخر داد 9 و با تری دو پر من رو برد
تا کارت چهارم درصد برد من حدوداً 87% بود
اما در کارت آخر 0
یا مثلاً
من kk
اون JJ
من ریز دادم اون ریریز من ریریزش کردم اون کال
فلاپ داد 537
من 45% پات ریز دادم اون آلین کرد منم آل این
کارت بعد داد Q
کارت آخر J
و تری شد و برد
یا مثلاً
AA بودم اون ریز داد من ریریز دادم اون آلین داد منم کال
دستش QJ s بود
زمین داد jk9
بعد 5
بعد Q
جالب اینجاس هم احتمال فلاش بودم هم استرایت
این دستا و خیلی های دیگرو خوب یادمه چون بد بت های عجیبی بود
پولم به از 2000000 به1300000 رسید بیخیال شدم 2 روز بعد باز این داستانا تکرار شد بحسم رو کارت نیست بحسم رو اینه که رو فلاپ حتی رو کارت چهارم درصد بردم بالای 80% بوده اما رو کارت آخر یا مساوی میشد یا 0 میشدم.
فلاش به فلاش مثلا KQ دل بودم به A2 دل حریف میباختم
استرایت بودم رو 5 حریف کارت آخرش میومد و به 6 من رو میبرد و از این قبیل باخت ها.
سوالم اینجاس که با این شرایط باید چیکار کرد.
بنا به شواهد تو این شرایط تو دور بد شانسی هستیم واقعاً و باید بلند شد اما چطوری باید فهمید که بیرون آمده ایم و ...
اپر میشه دوستان کمک کنن چون باخت هام هم کم نبوده و هم از رو بازی اشتباه نبوده...
ممنون از همه.h
پاسخ
دوستان و اساتید هیچ کس نظری نداره!!
حتی اگر کار خاصی یا چیز کوچیکی بنظرتون میرسه لطفاً بگید خوشحال میشم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Soroosh
دوست عزیز رو تیلت افتادن کاملن طبیعیه و راه و چاره خاصی رو نمیشه پیشنهاد کرد
بهترین کار اینه که مدتی نوع تور رو عوض کنید یا اگر کش بازی میکنید برین رو میزهای کوچکتر

هرگز به پوکر مثل یک فرایند خطی نگاه نکنید این بازی بخاطر وابستگیه شدیدی که به شانس داره همیشه میتونه غافلگیرتون کنه حتی در میان مدت!
یک بازیکن خوب در طول یک بازه زمانی طولانی میتونه به سود برسه ضمن اینکه سطح بازیکنان روز بروز درحال نزدیک شدن به همدیگس...
و متاسفانه بخاطر جدا افتادن ما از بهترین سایت در آینده بیشتر هم عقب خواهیم افتاد...
پاسخ
Hand #219877-266 - 2015-09-23 19:10:09
Game: NL Hold'em (10000 - 50000) - Blinds 250/500
Site: PokerKings
Table: 250 500 NLHoldem 03
Seat 1: WinDRaiSe (80012)
Seat 2: Hadiiz (84997)
Seat 3: Goraz (55796) - sitting out
Seat 4: mohsen544 (21822)
Seat 5: root (23939)
Seat 6: sajad (50156)
root has the dealer button
sajad posts small blind 250
WinDRaiSe posts big blind 500
** Hole Cards ** [5 players]
Dealt to root [8h Jd]
Hadiiz calls 500
mohsen544 folds
root calls 500
sajad calls 250
WinDRaiSe checks
** Flop ** [Qs 8c Js]
sajad checks
WinDRaiSe checks
Hadiiz bets 1500
root raises to 4500
sajad calls 4500
WinDRaiSe folds
Hadiiz raises to 19960
root calls 15460
sajad calls 15460
** Turn ** [As]
sajad checks
Hadiiz bets 3000
root calls 3000
sajad calls 3000
** River ** [Td]
sajad checks
Hadiiz checks
root bets 479 (All-in)
sajad calls 479
Hadiiz calls 479
** Pot Show Down ** [Qs 8c Js As Td]
Hadiiz shows [Ts 9d] (a Straight, Eight to Queen)
root shows [8h Jd] (Two Pair, Jacks and Eights +A)
sajad shows [Jh 9c] (a Straight, Eight to Queen)
Hadiiz splits Pot (35435) with a Straight
sajad splits Pot (35436) with a Straight
Rake (1446) Pot (72317) Players (WinDRaiSe: 500, Hadiiz: 23939, mohsen544: 0, root: 23939, sajad: 23939)
اقا ایراد این بازی و میگین
پاسخ
باسلام وقتی یک شب بدبیت شدید ودیدین دیگه حتی بادست خوبی مثل AAمیبازین تا سه روز بازی نکنین یکم به حال خوب فکرکنید وقتی دوباره سرحال شدین وانرژی کافی برای بازی داشتین برین رو میز کم بازی کنین وقتی چیپتون دوبرابر شد بیان بیرون لازم نیست دیگه بازی کنید طمع بدترین چیزه توپوکر من یک شب 600000هزار تومان بردم تاصبحش 900000هزارتومان باختم
پاسخ
 سپاس شده توسط tatepito ، Soroosh
سلام، تو مشکلت اینه به پوکر مثل یه بازی کامپیوتری نگاه میکنی. ببین دوست من دیدگاه ادم ها به این بازی فرق داره، بعضی ها واسشون بازی مهم نیست، ادرنالین و قمار و پول مهمه، مهم نیست شما AA باشی یا هرچیز دیگه ای، بلاخره وقتی چند نفر ازین ادم ها روی میزت باشن، در نهایت شما بازنده ای، یا با سرعت لاکپشت میتونی برنده شی، اصطلاحا فقط پارو میزنی که پولت کم نشه.
حالا اگر میخوای توی ایران این یازی رو انجام بدی، فارق از برد و باخت باید فقط بازی کنی و از بازیت لذت ببری، اما اگر میخوای درآمد داشته باشی( که اصلا توصیه نمیشه) باید با یه بک مالی قوی شروع کنی استک های پایین بازی کنی، بدون استرس، بدون ترس از باخت پولت، در اصل باید قمار کنی، حاضر باشی بیشترین استرس ها رو تحمل کنی، اماده باشی بدون ترس بری داخل پات و به همه قدرتت رو نشون بدی.
یه دسته آدم ها هستن که احساس میکنم تو هم ازون دسته ای، این آدم ها قمار باز نیستن، بازیکنن پوکرن، فقط دوست دارن پوکر رو بازی کنن، دوست دارن چیزهای جدید یاد بگیرن، دوست دارن به بازیشون احترام گذاشته بشه، دوست دارن وقتی بت میکنن، بهش احترام بذارن و دستشون رو فولد کنن، دوست دارن دست بقیه رو بخونن، و در کل بگم دوست دارن بازیشون رو به رخ بکشن چون یه چیزی واسه نشون دادن دارن. اما متاسفانه توی سایت های ایرانی به جرئت میتونم بگم ازین دست آدم ها که به پوکر مثل یه بازی فکری نگاه کنن خیلی کم هستن، شما در نهایت بین این بازیکنان محکومی به باخت. نه میتونی دستشون رو بخونی، نه میتونی باهاشون رقابت کنی. دلیلش خیلی سادست، اونا خوش شانسن، تو بد شانس.

اگر میخوای واقعا پوکر بازی کنی، و در کنارش درآمد داشته باشی یه سایتی بازی کن که پلیرهاشو فیلخر میکنه، مثل پوکر استارز. وقتی توی پوکر استارز بازی میکنی واقعا ارضا میشی، مفهوم بازی خوب رو متوجه میشی. مفهمی با چند تا حرفه ای مثل خودت داری بازی میکنی. جلوی عبدلله ها و یدالله ها از توابع روستاهای اطراف فلان جا نمیشینی که پولتو ببرن، اخر هم به ریشت بخندن چون توهم اینو دارن که بازیشون از تو بهتره.

من پدرم درومده سر میزهای لایو تا بتونم این بازیکنارو بشناسم، دهنم سرویس شده توی سایت های آنلاین ایرانی. اما در نهایت میتونی حدس بزنی که برنده بودم یا بازنده؟!

تو هم ببین با خودت چند چندی، ببین توی کدوم دسته هستی. بعد بگو تا با بقیه دوستان کمکت کنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Soroosh ، hhhpok
آخ آخ حرف دلمو زدی همین الان 100 هزار تومن الکی الکی باختم بخاطر بازی با یه بازیکن الاغ خوش شانس.
من جفت شاه داشتم،طرف 9 و 2!!!!!
قبل فلاپ ریز کردم همه فولد کردن بجز این بازیکن و یکی دیگه
فلاپ اومد:KT3
خلاصه ایشون با همین دست افتضاحش تمام توپ های من رو کال کرد تا اینکه کار به آل این کشید و منم از اونجایی که دستم واقعا قابل ریختن نبود آل این رو قبول کردم.
و از شانس بد من ترن و ریور بیبی و سرباز اومد و اون با این بازی احمقانش برد!! Angry

یعنی موندم با چه ریسکی با یه همچین دستی یهو رفت آل این؟! Huh
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بلوف چیست؟کجا از بلوف استفاده میکنیم؟چگونه بلوف میزنیم AKs 21 8,161 2015/03/03، 05:13 PM
آخرین ارسال: AKs

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان