Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ا
دل 
11111
پاسخ
سلام
دوست من لطف میکنی عکس بذاری از هر مدل ؟
همینطور از کیف ها... مثلا چوبی و آلومینیومی و چرمی
مرسی

مورد بعدی اینکه (ببخشید اگر سوالم مبتدیانه هست... تا حالا جیپ خریداری نکردم) روی همه ی ست ها ، Dealer Bottom هم هست دیگه؟
SB Bottom و BB Bottom کلا ندارن؟
پاسخ
سلام جواب رو به همراه عکس و فیلم از دو مدل براتون پ.خ دادم.
بله بعضی از این بسته ها دارای dealer botton , small blind botton و big blind bottons هستند.
پاسخ
سلام

چرا قیمت ست 300 تایی و 500 تایی اختلاف قیمت بالا هست. خوب من 2تا ست 300تایی بگیرم بهتر هست تا 1 ست 500 تایی بگیرم.

لطفا عکس با نام کاربری برای من هم بفرستید در صورت امکان توی تاپیک هم قرار بدید جهت رفاه حال کرابران.

سپاسگذارم
پاسخ
سلام امیر جان
جوابت رو برات پ.خ دادم.عکس هم خیلی ها تقاضا کردند حتما میذارم چشم.
من خواستم باز نکنم بسته ها رو ولی عیب نداره از هر کدوم یکی باز میکنم عکس میذارم.چشم.
فقط به خاطر رفاه حال دوستان
پاسخ
(2015/04/01، 07:12 PM)AREASH نوشته است: سلام امیر جان
من خواستم باز نکنم بسته ها رو ولی عیب نداره از هر کدوم یکی باز میکنم عکس میذارم.چشم.

سلام عزیز
پ.خ زدم لطفا چک کنید.
در مورد باز شدن بسته ها هم چون من برای بازی می خوام برای من بسته ای که باز شده ارسال کن از این بابت مشکلی نداره Shy
منتظر جوابتون توی پ.خ هستم.

موفق باشی
پاسخ
داداش شما خیلی باحالی.چک شد .
یکی دو مدل رو باز کردم عکس گذاشتم بقیه مدل ها هم هرکی خواست براش url میدم از سایت اصلی چک کنه با قیمت..

دوستان عزیز من خیلی تلاش کردم عکس های بیشتری بذارم ولی نمیدونم چرا عکس هایی که حجمشون بالا هست نمیشه گذاشت..
به هرحال هرکس خواست عکس های بیشتر بهم آدرس ای میل بده بفرستم براش اینجا که نشد...
پاسخ
سلام
یک بسته 300تایی fatcat و یک بسته 500 تایی fat cat و یک بسته 200 تایی davinci تحویل حضوری فروخته شد.
پاسخ
(2015/03/31، 02:31 PM)AREASH نوشته است: نحوه خرید :
دوستان عزیز اولا بگم که قیمت ها رو خیلی خوب گفتم و جای هیچ چونه و تخفیفی وجود نداره.
عزیزانی که مایل به خرید بودند پ.خ بدهند .
امکان خرید حضوری با شرمندگی وجود ندارد...
دوستان گلم از هر نوع و مدل فقط 5 عدد موجود دارم.

(2015/04/02، 08:03 PM)AREASH نوشته است: سلام
یک بسته 300تایی fatcat و یک بسته 500 تایی fat cat و یک بسته 200 تایی davinci تحویل حضوری فروخته شد.

امکان خرید حضوری هست یا نیست؟

(2015/04/01، 12:45 PM)amir1367 نوشته است: سلام

چرا قیمت ست 300 تایی و 500 تایی اختلاف قیمت بالا هست. خوب من 2تا ست 300تایی بگیرم بهتر هست تا 1 ست 500 تایی بگیرم.

لطفا عکس با نام کاربری برای من هم بفرستید در صورت امکان توی تاپیک هم قرار بدید جهت رفاه حال کرابران.

سپاسگذارم

(2015/04/01، 07:12 PM)AREASH نوشته است: سلام امیر جان

تفاوتش رو برای بقیه هم بگید بدونند.
پاسخ
سلام امکان خرید حضوری نیست .
اون که نوشتم حضوری فروخته شد از دوستان شخصی بنده و خارج از این سایت بود.نوشتم که فقط موجودی رو اطلاع داده باشم و اینکه نگید اگر فروختید اسم بدید و از این حرفها.
و اینکه نوشتید تفاوت رو بگید بدونند بقیه، منظورتون دقیقا تفاوت چی هست؟
اگر منظورتون اختلاف قیمت ست های 300 و 500 تایی هست، بیشتر به خاطر جنس کیف هاشون هست و جنس ورق هایی که دارند ...باز هم برای اطلاعات بیشتر آگر خواستید بگید آدرس سایت اصلی هرکدوم رو بدم برید چک کنید قیمت ها رو ببینید یا یه سرچ کنید تو سایت هاشون ، قیمت ها کامل با توضیحاتش هست..
باز اگر سوال خاصی بود من در خدمتم..
پاسخ
داداش من چیپ نیاز دارم
زودتر از همه هم بهت گفتم میخوام.
منتها ببخشید ، تا الآن 3 4 نفر به وضوح ازتون خواستن عکس بذارید و سر باز زدید.
این سایت آپلود عکس:
[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
اینجا آپلود کنید بذارید.
من یه دونه ست 300 تایی میخوام . لطف کنید از هر 2 مدل عکس بذارید
باز کردن هم فکر نمیکنم هیچ کدوم از خریداران با باز شدن فقط جعبه مشکلی داشته باشن! ضمن اینکه فکر میکنم روی هر ردیف چیپ هم یه دونه پلاستیک کشیده شده!
وقتی باز نشه مشکلی پیش نمیاد
منتظر تصاویر شما هستم.
پاسخ
یک ست 300 تایی fat cat برای دوستمون amie1367 ارسال شد.
انشاله که مبارکش باشه.
پاسخ
(2015/04/04، 08:42 PM)AREASH نوشته است: یک ست 300 تایی fat cat برای دوستمون amie1367 ارسال شد.
انشاله که مبارکش باشه.

توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه

سلام
کاربران محترم هنوز چیزی به دست من نرسیده. قصد بی احترامی هم ندارم شاید مشکلی برای آرش پیش اومده باشه ولی پیشنهاد می کنم کسی خرید نکه به دلایل زیر !!!!!!!

1. قرار بوده از طریق باربری این بسته برای من ارسال بشه و به گفته کاربر AREASH این بسته دیروز تحویل باربری دارده شده و قرار بوده تا امروز ساعت 10 صبح برسه وشماره راننده اتوبوس هم برای من ارسال کردن که هر چی تماس می گیرم گوشی آقای راننده خاموش هست.

2. با آقای آرش چیذری ( AREASH ) بیش از 10 بار تماس گرفتم و 4 اس ام اس هم فرستادم ولی به هیچ کدوم از تماس ها و اس ام اس ها پاسخ ندادند.

3. به باربری هم مراجعه کردم و راننده ای با اسم آقای حبیبی نمی شناختن و بسته ای هم با مشخصات ست چیپ پوکر اصلا ( کیف آلمینیومی ) وجود نداشت.

کاربران محترم تا 24 ساعت آینده جهت جلوگیری از مشکلات اینچنینی از کاربر AREASH خرید نکنید.

امیدوارم که جناب آرش بیان و پاسخی هم برای من داشته باشن.

پیروز و سربلند باشید
پاسخ
سلام کاربران محترم
طی تماس هایی که داشتم با ( آرش چیذری ) فقط 1 یا 2 بار به SMS های من جواب دادن و دروغ هایی سرهم کردن که پول منو بر می گردونن. اما دیگه خبری از ایشون نشد که نشد Undecided
الان هم که اسم تاپیک و موضوع کاملا عوض کردن که می خوان بگن " الکی مثلا من اصلا چیپ نمی فروختم Big Grin "
اینجا اعلام می کنم که آرش چیذری کلاهبردار هستند و اگر در فضای مجازی قصد خرید کالایی داشتید دقت کنید از ایشون خریداری نکنید. 400 هزار تومن من که رفت اما ببینم این آقای کلاهبردار با این پول می خواد کجا برسه. من که راضی نیستم و نخواهم بود ( البته اگه به حلال و حروم اعتقادی داشته باشه ) و امیدوارم که همین پول جای دیگه ای پس بده نه بیشتر از 400 تومن و نه کمتر .

باز هم میگم مراقب کلاهبردارای اینچنینی باشید و به کسی که اعتبار نداره هیچ وقت اعتماد نکنید.

پیروز و سربلند باشید

آرش چیذری کلاهبردار کلاهبردار بزرگ آرش چیذری کلاهبردار حرفه ای آرش چیذری آرش چیذری کلاهبردار گشنه آرش چیذری غیر قابل اعتماد آرش چیذری کلاهبردار کوچک آرش چیذری کلاهبرداری های کوچک
پاسخ
دوست عزیز اگر دقت کنید من 3 بار توی این تاپیک از این آقا مشخصات کامل چیپ ها رو خواستم!
ایشون حتی از قرار دادن چند تا عکس سر باز زدند!!!
دلیل هم همین بود!
من زودتر از همه به ایشون پیام دادم برای خرید. منتها با توجه به اینکه هربار از قراردادن عکس خودداری کردن ، ترجیح دادم چیپ نداشته باشم ، تا اینکه 500 هزار تومان پول نداشته باشم!!!
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان