Comodo SSL
نظرسنجی: چند ساعت توی روز پوکر بازی میکنید؟( به طور میانگین)
این نظرسنجی بسته شده است.
کمتر از 1
20.00%
5 20.00%
1-3 ساعت
24.00%
6 24.00%
3-5 ساعت
16.00%
4 16.00%
بیتر از 5 ساعت
40.00%
10 40.00%
در کل 25 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترک کردن قمار
Lightbulb 
سلام
شاید خیلی ها بابت این پست ناراحت یا عصبانی بشن، شاید!
اما این یه واقعیت هست که اگر کنترل نشه زندگی آدم رو نابود میکنه. نیازی نیست سخنرانی کنم، بعضی ها متوجه این معضل شدن.
روی صحبت من اینجا با کسایی هست احساس میکنن دارن از کنترل خارج میشن.
نمیخوایم قمار رو کامل ترک کنیم اما سعی کنید کنترلش کنید. فایل ریز رو براتون از اینترنت پیدا کردم و گذاشتم، دستور العمل کنترل و ترک قمار.
یادم میاد روزایی که ساعت 4 صبح ساعت رو روی زنگ میزاشتم،از خوابم میزدم که تورنمنت شرکت کنم. کم نبودن شبایی که از 9 شب تا 7 صبح لایو بازی کردم و آخرش کرایه آژانس نداشتم... Sad
اینم بهرحال یه آموزش پیشرفته واسه پوکر میتونه باشه.

موفق باشید.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   FAR_WB.pdf (اندازه: 356.01 KB / تعداد دفعات دریافت: 125)
پاسخ
 سپاس شده توسط hhhpok ، tatepito ، Soroosh ، فرزاد سلیمان پور ، kasra546 ، FoldEquity ، mahann4779 ، farhad1360 ، AKs ، TheMohamMad ، mini32
احسنت
پاسخ
یکی از دلایل مهم اعتیاد روانی به قمار، بی کاری است.
دوستان بعضی از ما، در دوره ای از زندگی پول واسمون خیلی مهم میشه، تقریبا حاظریم هر کاری کنیم تا به پول برسیم، این موضوع به اضافه حالت سرخوشی و پیروزی که روی قمار به ما میده باعث میشه که تمام زندگیمون قمار باشه، دیگه نه غذا واسمون مهمه، نه خانواده، نه دوس دختر یا دوس پسر،نه سلامتیمون، نه حتی حاضریم به تیپ و طرز لباس پوشیدن دقت کنیم.
با خودتون رو راست باشید، واقعا توی این مدت برنده بودید؟!
شاید از نظر مالی( فقط شاید) درآمد داشتید اما همه چیز پول نیست، مطمئنم شما هم سلامتتون، خانوادتون، دوستان عزیزتون واستون از پول مهمتره.

حرف الان من شاید واستون مهم نباشه، اما همین که این متن رو خوندید یجایی بلاخره از زندگیتون تصمیم به ترک قمار میگیرید و مطمئنم این طرز فکر رو با تمام وجود درک میکنید و برای همیشه ازین تفریح به شدت مضر و آسیب زننده دوری میکنید.

فقط یا خودتون رو راست باشید، نیاز نیست به کسی بابت رفتارتون یا کاری که میکنید جوابگو باشید.

ما انسان ها کلان 70 سال عمر میکنیم، واقعا میخواید این فرصت رو پای میز پوکر بگذرونید؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Soroosh
(2016/03/09، 05:51 AM)m8811163009 نوشته است: یکی از دلایل مهم اعتیاد روانی به قمار، بی کاری است.
دوستان بعضی از ما، در دوره ای از زندگی پول واسمون خیلی مهم میشه، تقریبا حاظریم هر کاری کنیم تا به پول برسیم، این موضوع به اضافه حالت سرخوشی و پیروزی که روی قمار به ما میده باعث میشه که تمام زندگیمون قمار باشه، دیگه نه غذا واسمون مهمه، نه خانواده، نه دوس دختر یا دوس پسر،نه سلامتیمون،  نه حتی حاضریم به تیپ و طرز لباس پوشیدن دقت کنیم.
با خودتون رو راست باشید، واقعا توی این مدت برنده بودید؟!
شاید از نظر مالی( فقط شاید) درآمد داشتید اما همه چیز پول نیست، مطمئنم شما هم سلامتتون، خانوادتون، دوستان عزیزتون واستون از پول مهمتره.

حرف الان من شاید واستون مهم نباشه، اما همین که این متن رو خوندید یجایی بلاخره از زندگیتون تصمیم به ترک قمار میگیرید و مطمئنم این طرز فکر رو با تمام وجود درک میکنید و برای همیشه ازین تفریح به شدت مضر و آسیب زننده دوری میکنید.

فقط یا خودتون رو راست باشید، نیاز نیست به کسی بابت رفتارتون یا کاری که میکنید جوابگو باشید.

ما انسان ها کلان 70 سال عمر میکنیم، واقعا میخواید این فرصت رو پای میز پوکر بگذرونید؟

من که دلم میخواد 170 سال بقیه عمرمو رو میز پوکر بخوابم
ولی جدا از شوخی چرا که نه کلا انسان دوست داره جاه طلبیشو یجوری به یه نحوی به رخ بکشه حالا اگه پوکر نبود تو مسابقات ورزشی
مثلا شما فکر کردی حمید سوریان یا قهرمانای ورزشی واسه درامد رفتن سراغ این همه سختی نه عزیز من انسان همیشه دوس داره خودشو به به نحوی به بقیه ثابت کنه حالا به ملت کل ایران یا به خانوادش یا تو جمع رفیقاش بعضی وقتا هم این کارو فقط واسه خاطر یک نفر انجام میده پوکرم یا هر قمار دیگه هم چیزی جز این نیست من قمار بازارو (قمار بَر) نه اینا که دم از قمار میزنن نه ، اونا که زندگیشون رو قمار میچرخه یجوری به بیت شعر خلاصه میکنم:

از حادثه ترسند همه کاخ نشینان
ماخانه به دوشیم غم سیلاب نداریم

کلا فلسفه زندگی یعنی همین (قمار)
پاسخ
 سپاس شده توسط tatepito
بله دوست گرامی قمار بی برنده ایست قمار تلخ زندگی،چه برده و چه باخته ازین قمار خسته ام.
باید قبول کرد که هر کاری حد و اندازه ای داره اما حتی این اصل هم کاملن نسبیه..یعنی اندازه هر کاری ممکنه برای افراد مختلف متفاوت باشه!!
اینکه یه قمار باز چقدر میتونه قمار کنه و تا چه حد کاملن وابسته به میزان سرمایه و درک اون شخص از مدیریت سرمایه و میزان خود کنترلی شخص و شخصیت خودش هست..
اما من هرگز به پوکر بچشم قمار نگاه نکردم و هیچ پوکریست حرفه ای هم به این بازی بچشم قمار نگاه نمیکنه!!
وگرنه اینهمه کتاب و سایت برای آموزش پوکر ایجاد نمیشد..
پوکر یک بازی با علم استراتژی قوی هست عدم درک این اصل یعنی به دام قمار افتادن..
پاسخ
این که پوکر دارای استراتژی و قواعد قانون هیچ شکی نیست و اون حرفه ای ها که میگید به این چشم به پوکر نگاه نمیکنن قبول اینطور ادما اصطلاحا میگن که قمار ندارن
ولی وقتی همین ادما وارد یه تورنومنت میشن یا فرقی نداره هرکسی با هر شرایطی وارد یه مسابقه بشه چه ورزشی چه پوکر یا حتی یک قرعه کشی که میدونه تو اون تورنومنت یا مسابقه یک برنده هست و به تعداد افراد شرکت کننده شانس برای اول شدن (شانس) به این میگن قمار حالا کار به مهارت نداریم و بسیار دیدیم که بهترین ها از دور رقابت حذف شدن و بخاطر این که من واژه قمار تو بسیاری از کارای زندگیم استفاده میکنم

و این که به پوکر به چشم قمار نگاه کنیم یا نکنیم ذهن ماست که دوست داره مثبت باشه وگرنه پوکر هم نوعی قمار
پاسخ
 سپاس شده توسط tatepito
دوست گرامی ممنون از حضورتون..
اما این استدلالی که شما میفرمایید اصلن استدلال نیست بلکه مغلطه هست!
بله همیشه در همه ی مسابقات فقط یک برنده داریم این بدین معنا نیست که همه ی تورنمنتهای ورزشی و غیر ورزشی قمار هستند! بلکه این قانون تورنمنت هست اگر قرار بود همه برنده باشن که اصلن تورنمنتی برگزار نمیشد!!
حتی توی تورنمنتهای شطرنج هم فقط یک نفر اول میشه و این به این معنا نیست که بقیه قمار کردند!بلکه همه به امید قهرمانی یا محک زدن خودشون وارد شدند و به مهارت بازیکن مقابل باختن این با قمار خیلی فرق داره!!
البته در مسابقاتی که با تاثیر مستقیم شانس همراه هست حالت قمار نمایانتر میشه زیرا خیلی اوقات مهارت مغلوب شانس میشه! اما تا زمانیکه مهارت هرچند کم در یک بازی تاثیر گذار باشه پس میتونه قمار نباشه این کاملن بستگی به خود بازیکن داره،
قمار یعنی اینکه شما با شانس شروع کنید با شانس ادامه بدید و با شانس تموم کنید..چیزی شبیه به رولت روسی یا بقول شما قرعه کشی و..
یعنی مهارت هیچ نقشی در اون (قمار) نداره،

از نظر من حتی منچ بازی و تخته نرد هم قمار نمیتونه باشه چون بهرحال مهارت بازیکن در بازی تاثیر گذار هست،
پوکر هم همینطور میتونه قمار باشه یا نباشه این دقیقن وابسته به نگاه بازیکن هست،

بهرحال شما میتونید به هر بازی یا ورزشی بچشم قمار نگاه کنید و شکستهاتون رو بیاندازید گردن قمار و شانس!

انتخاب با شماست..
پاسخ
سعی کنید دقت بیشتری داشته باشید، خطر نکنید، دقت کنید، همه چی به شما وابسته است یه جا خطر بیشتر یک جا خطر کمتر، در بیزینس مدیریت ریسک کردن مهم است، مثل بیمه کردن ماشین یا خانه تان،
بازی قمار ممکن است با شانس بد همراه باشد، نکته اصلی این است هر پاداشی نسبت به ریسک شما وابسته است، هر چه ریسک بیشتر پاداش بیشتر و بالعکس هر چه ریسک پایینتر برد کمتر.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان