Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه حل های بازی در پوکر استارز بعد از تحریم ایران
Star 
با سلام خدمت همه دوستان من توی این 6 ماهی که پوکر استارز ایران رو بسته کلا نتوانستم سایتی خوبی پیدا کنم که بدون مشکل با ایران کار کنه و از نظر نرم افزار چه سرعت و کیفیت و گرافیک نزدیک یا در رده پوکراستارز باشد سایت های ایرانی هم که هی آدرس عضو می کنند و کلی مشکل نرم افزاری و گرافیکی و تقلب دارند در کل فکر نکنم برای ما ایرانی ها یا کشور ها که برای بازی با پول واقعی در پوکراستارز با محدودیت دچار شده اند جای بهتر از پوکر استارز باشد بعد کلی استراحت امروز دوباره پوکر استارز رو باز کردم شروع کردم بازی با play money پول مجازی رایگان چند تا فکر به ذهنم رسید دوست داشتم اینجا به اشتراک بزارم نظر دوستان و اساتید رو هم بگیرم در صورتی که مورد استقبال دوستان قرار گرفت روش کار کنم راهش بندازم

همانطور که خودتون هم می دانید در ایران خیلی سخت است سایت پوکر درست شود که هم پرداخت آسان داشته باشد و همه کیفیت پوکراستارز را داشته باشد و هم امنیت حریم خصوصی حفظ شود برای همین به فکرم رسید از بخش home games پوکر استارز استفاده کنم یک باشگاه یا همان club بسازم و لینک دعوت نامه برای دوستان بفرستم در آینده و در انجمن بیا پوکر هم قرار دهم البته اگر استقبال خوب باشد شاید یک سایت هم ساختم که کشورهای دیگه هم که تحریم هستند بیان بازی کنند حال سئوال پیش می آید خوب پرداخت ها به چه صورت است و جوایز چطوری به برنده ها تحویل داده می شود ؟ تنها ترین و بهترین راهی که برای مخفی نگه داشتن هویت بازیکنان و امنیت شون است بیت کوین bitcoin است براحتی می توان یک حساب بیت کوین درست کرد و پول رو انتقال داد مدیریتش هم برای شروع خیلی سخت نیست و در ادامه در صورتی که تعداد خیلی بالا برود می شود یک اسکریپت برای مدیریت طراحی و برنامه نویسی کرد

خوب این یک خلاصه از ایده من است حالا وارد جزئیات می شویم

برای بازی تورنمنت با پول واقعی مشکلی خواصی نیست چون براحتی می شود بازیکنان که ورودی مورد نظر را پرداخت کرده اند را فعال کرد و اجازه ثبت نام بهشون داد برای شرکت در هر تورنمنت مثلا مشخص می کنیم
هر روز به پول خودمون یعنی تومان هر کس که می خواهد در کلاب بازی کند باید 10000 تومان به حساب بیت کوین مدیر کلاب واریز کند و فقط تا 10 دقیقه قبل از شروع اولین تورنمت فرصت دارد بعد از واریز پول به حساب مدیر کلاب به وسیله پیام خصوصی انجمن یا ایمیل به مدیر کلاب خبر می دهد و مشخصات واریز رو اطلاع می دهد و در بخش مدیریت کلاب توی پوکراستارز بخشی است که مدیر کلاب می تواند بازیکنان را که عضویتشان قبلا توسط کد دعوت نامه تایید شده است را بطور موقت غیر فعال کند با همین ابزار می شود به راحتی بازیکنان که ورودی رو پرداخت کرده اند فعال و بازیکنانی که ورودی رو پرداخت نکرده اند غیر فعال کرد و اجازه ثبت نام در تورنمنت ها را بهشون نداد Big Grin حال باز سئوال پیش می آید مثلا روزی 10000 تومان دادیم حال یک تورنمت که نمی شود حداقل باید شبی 3 تا 5 تورنمنت باشد این رو چجوری می خواهیم مدیریت کنیم برای اینم راه حل است مثلا در کلاب برای هر شب از ساعت 21 الی 23:30 برای ساعت شروع پنج تورمنت با فاصله نیم ساعت برنامه ریزی می کنیم بعد برای ثبت نام توی هر تورنمنت با play money مبلغ ورودی رو مشخص می کنیم مثل 2$ می شود 2000 تومان 5$ می شود 5000 تومان یا 3.5$ می شود 3500 تومان به این سبک مشخص می کنیم بعد از اینکه بازی شروع شد مدیریت کلاب این پول ورودی رو از حساب افرادی که برای هر تورنمنت ثبت نام کرده اند کم می کند و بعد از اتمام مسابقه لیست برنده های و آپدیت موجودی بازیکنان را تایپیک مرتبط که ایجاد می شود بروزرسانی می کند ( حتی می شود در صورت بروز شکایت اطلاعت حساب کاربری رو از پوکراستارز درخواست کرد و تاریخچه مسابقات رو چک کرد حتی دست به دست رو و اگر شکایتی بود بررسی کرد ) و راه دیگر بازی پولی بصورت تورنمنت این است که یک لیگ در کلاب راه اندازی کرد بصورت ماهانه یا سالانه یا هر شش ماه یا حتی هر هفته هر بازیکنی که می خواهد در لیگ شرکت کند مثلا هر بازیکنی که قصد شرکت دارد مبلغ 20000 تومانی رو از طریق بیت کوین به حساب مدیریت کلاب واریز کند و بعد اجازه شرکت در لیگ را دارد و در پایان مدت مشخص شده لیگ کل پول جمع شده بین برندگان تقسیم شود مثلا هر شب بین اون 5 تا تورنمنت 2 تا بازی لیگ هم برنامه ریزی کرد دقیقا مثل لیگ open school league که امتیاز منفی هم دارد خود نرم افزار پوکراستارز مدیریت جدول لیگ رو خودکار می کند حتی می توانیم خودمان مدیریت کنیم مثلا برای نفر اول تا 10 توی هر بازی یک امتیاز مشخص کنیم و جدول رو بروزرسانی کنیم هر روز Smile Wink
بزرگترین خوبی این روش بازی با play money در کلاب پوکراستارز این است که پولی برای برگزار کنند نمی دهیم یعنی کل پول بین برندگان تقسیم می شود البته اگر استقبال زیاد باشد می شود یک درصد بسیار کم برای افرادی که وقت می گذارند و مدیریت کلاب و بازی ها رو انجام می دهند در نظر گرفت که آن افراد هم از بین بازیکنان با سابقه همین انجمن و خود پوکراستارز انتخاب می شوند حتی می توانیم چند نفر رو بعنوان منجر مسابقات انتخاب کنیم و هر روز یک نفر اینکار رو انجام دهد ولی پول های دست مدیر کلاب باشد یا کسی که مورد اعتماد همه می باشد و سابقه خوبی دارد برای کش اوت و برداشتن پول هم از طریق بیت کوین هیچ کمیسیونی در کار نیست و در کمتر از 10 دقیقه انجام می شود حتی مبلغ های بسیار کم Tongue همانطور که می بینید برای بازی تورنمنت زیاد مشکلی نیست اگر این را در کشور های دیگر هم گسترش دهیم بخصوص کشورهای که توسط پوکراستارز برای بازی با پول واقعی دچار محدودیت شده اند می شود تورنمنت های با تعداد زیاد بازیکن و جوایز ارزشمند برگزار کنیم Blush
ولی بزرگترین مشکل برای کش گیم است در کلاب پوکر استارز نمی شود محدودیت برای play money بازیکنان گذاشت یعنی نمی شود ورودی ثابت مشخص کرد و کنترل میزان برد و باخت بازیکنان رو بدست آورد چون توی هر ساعت هر بازیکن می تواند تا سقف 3000$ play money رایگان از خود پوکراستارز درخواست کند و بسرعت در اکانتش شارژ می شود همچنین امکان خرید play money وجود دارد Confused توی این مورد اگر ایده ای به ذهنتون می رسد با من در میان بگذارید یا در همین تایپیک ارسال کنید تا بقیه هم نظر بدهندHuh
واقعا بازی در پوکراستارز یک حال دیگری دارد نکته خیلی خوب دیگه این کار این است که اصلا نیاز به تایید اکانت شما توسط پوکر استارز برای بازی با playmoney نیست و براحتی می شود بازی کرد و از حریم خصوصی تان محافظت کنید
با تشکر از وقتی که گذاشتید .h
پاسخ
من اصلا دنبال تبلیغ نیستم دنبال کاسبی هم نیست فقط می خواهم در پوکر استارز با پول واقعی بازی کنم بخاطر کیفیت و امنیت خوب پوکر استارز این راه حل به ذهنم رسید لطفا دوستان نظراتشون رو بیان کنید می شود دوبار در پوکر استارز بازی کرد اگر بهم اعتماد کنیم خیلی راحت بدون دادن هیچ پولی به پوکر استارز می توانیم یک کلاب بسیار فعال داشته باشیم
پاسخ
نیازی به این جنگولک بازیا نیست... سایت ایرانی در حد پوکراستار داریم... البته از نظر نرم افزاری... که حتی reply هم داره...که خود پوکراستار تا چند سال پیش نداشت...
فقط الان بسته شده تا بعد از عید... بهتره اونجا رو شلوغ کنیم... تا تورنمنت هاش قوی تر بشه... به جای اینکه هر کی رو یه شاخه بشینه و آوای خود مختاری سر بده...
پاسخ
راه حلی که دوستمون گفتن به ظاهر و در تئوری عملیه اما در عمل شدنی نیست...

بزرگترین دلیلش اینه که پوکر استارز کنترل چندانی روی هویت بازیکنانی که با مبالغ پایین بازی میکنن نداره چه رسد به بازیکنان پلی مانی!!
پس هرکس براحتی میتونه چندین اکانت تو سایت پوکر استارز و بیاپوکر بسازه و با هم وارد بازی بشه!!
پاسخ
نقل قول: نیازی به این جنگولک بازیا نیست... سایت ایرانی در حد پوکراستار داریم... البته از نظر نرم افزاری... که حتی reply هم داره...که خود پوکراستار تا چند سال پیش نداشت...
فقط الان بسته شده تا بعد از عید... بهتره اونجا رو شلوغ کنیم... تا تورنمنت هاش قوی تر بشه... به جای اینکه هر کی رو یه شاخه بشینه و آوای خود مختاری سر بده...

با تشکر از دوستان درست می فرمایید که در عمل خیلی سخت است
در مورد سایت ایرانی باید بگوییم من هیچ وقت مدارک شناسایم رو برای یک سایت ایرانی نمی فرستم اونم مثل این سایتهای که یک ماه درست کار نمی کنند این سایت هم که شما گفتید اگر برگرده بازم زیاد ازش استقبال نمی شود
خدایی اصلا منظور این دوستم رو نمی فهم که سایت پوکر استارز رو با سایت های ایرانی مقایسه می کند . اصلا سایت پوکر استارز با بهترین سایتهای بین الملی نظیر ftp و 888 و partypoker و bwin قابل مقایس نیست بعد چجوری سایت ایرانی که هی قطع و وصل می شود کلی مشکل امنیتی دارد را با سایت پوکر استارز مقایسه می کنند و می گویند سایت ایرانی بهتر است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول: راه حلی که دوستمون گفتن به ظاهر و در تئوری عملیه اما در عمل شدنی نیست...

بزرگترین دلیلش اینه که پوکر استارز کنترل چندانی روی هویت بازیکنانی که با مبالغ پایین بازی میکنن نداره چه رسد به بازیکنان پلی مانی!!
پس هرکس براحتی میتونه چندین اکانت تو سایت پوکر استارز و بیاپوکر بسازه و با هم وارد بازی بشه!!

در مورد صحبت جناب tatepito هم باید بگوییم اینکه هویت بازیکنان شناخته شده نباشد و یک نفر با چند اکانت بازی می کنه خوب بیشتر باید حق شرکت در مسابقه رو پرداخت کنه اونم تعداد کسایی که حوصله بازی با دو اکانت رو دارند خیلی کم است ضمن اینکه اگر همه فرمایشات جنابعالی و دوست خوبمون درست باشد ما حداقل می توانیم یک لیگ پلی مانی برگذار کنیم هر روز 1 مسابقه بگذاریم آخری هفته کسانی که بیشترین امتیاز را در طول هفته گرفته اند پول بردارند این حداقل کاری که فعلا می توانیم انجام دهیم تا از پوکراستارز لذت ببرم
پاسخ
دوست عزیز وقتی یک یا چند نفر تصمیم بگیرند با چندین اکانت وارد یک تورنمنت مشخص شوند خودبخود اون تور از اعتبار ساقط میشه!!
اینکه باید ورودی رو بپردازه اصلن اهمیتی نداره!!اگه چنین امکانی وجود داشته باشه خودم حاضرم توی هرتور با ده تا اکانت وارد بشم!!
چون احتمال موفقیت هم بالاتر میره! در اینصورت حق بقیه ضایع خواهد شد...
کلا اینکار شدنی نیست...

جناب art3mis666 مزاح میفرمایند Smile
پاسخ
(2015/03/20، 11:03 AM)tatepito نوشته است: دوست عزیز وقتی یک یا چند نفر تصمیم بگیرند با چندین اکانت وارد یک تورنمنت مشخص شوند خودبخود اون تور از اعتبار ساقط میشه!!
اینکه باید ورودی رو بپردازه اصلن اهمیتی نداره!!اگه چنین امکانی وجود داشته باشه خودم حاضرم توی هرتور با ده تا اکانت وارد بشم!!
چون احتمال موفقیت هم بالاتر میره! در اینصورت حق بقیه ضایع خواهد شد...
کلا اینکار شدنی نیست...

جناب art3mis666 مزاح میفرمایند Smile

با تشکر شما ولی بنظر من شدنی است می توانی فقط کاربرانی که بالای 50 پست مفید در انجمن د ارند را بهشون اجازه بازی بدهم کلی راه دیگه هم است لطفا همکاری کنیم که حداقل یک لیگ راه اندازی کنیم هر کس آمادگی دارد از بعد از ایام تعطیلات ایده با لیگ هفته ای شروع کنیم Smile
پاسخ
من کلاب را ساختم دوستان هر کس دوست دارد بیا داخل کلاب فعلا هر شب چند تورنمنت پلی مانی درست می کنم بعلاوه چند میز کش گیم پلی مانی تا دور هم جمع شویم و در آینده تصمیم های بهتری بگیریم

برای اینکه عضو کلاب شوید نرم افزار پوکر استارز را باز کنید بعد از منوی سمت راست صفحه اون پایین قسمت Home Games رو انتخاب کنید توی صفحه ای که باز می شود بعد گزینه Join a Poker Club را انتخاب کنید توی پنجره ای که باز می شود
Club ID (number) : 1990598
Invitation Code : pokerlive
Your Name : نام شما هر چی دوست دارید می تونید بنویسید اینجا

اگر مشکلی بود همین جا مطرح کنید لطفا این دعوت نامه رو برای دوستانتان هم ارسال کنید ممنون

Open the main poker lobby, then click on the Home Games tab Click the 'Join a Poker Club' button Enter my Club ID number: 1990598 Enter my Invitation Code: pokerlive
پاسخ
تنها راه نجات فقط فرستادن ایمیل های متفاوت از طرف همه پلیرها و درخواست برای بازگرداندن پوکراستارز به ایران هست. این تنها دریچه امیده که پیش پاتون هست، اونها وقتی ببینن ایمیلهای خیلی زیادی از ایران دارن شاید در دراز مدت تصمیم بگیرن نظرشون رو عوض کنند.
تمام!
پاسخ
(2015/03/19، 11:58 PM)tatepito نوشته است: راه حلی که دوستمون گفتن به ظاهر و در تئوری عملیه اما در عمل شدنی نیست...

این مورد که فرمودید رو شدیدا مخالفم و در واقع اشتباه هست
شما حتی اگر با 1 دلار هم بخواین بازی کنید ، به شدت زیر ذره بین هستید!
کلا پوکر استارز سیستم مانیتورینگ شدیدا قوی داره روی Real Money
من 3 بار اکانت هام مسدود شد... در صورتی که بیشترین و بزرگترین مبلغی که توی اکانتم بوده 20 دلار بوده!

(2015/03/31، 04:56 PM)reza_17173 نوشته است: تنها راه نجات فقط فرستادن ایمیل های متفاوت از طرف همه پلیرها و درخواست برای بازگرداندن پوکراستارز به ایران هست. این تنها دریچه امیده که پیش پاتون هست، اونها وقتی ببینن ایمیلهای خیلی زیادی از ایران دارن شاید در دراز مدت تصمیم بگیرن نظرشون رو عوض کنند.
تمام!
بسته شدن پوکر استارز برای ایرانیان 3 علت عمده داره طبق تحقیقات و صحبت های جزئی ساپورت که به ترتیب اولویت و میزان تاثیر گذاری نام میبرم:
1- تقلب های پیاپی و هزینه های بالای مانیتورینگی که کاربران ایرانی روی دست پوکر استارز گذاشتن!
2- عدم امکان دریافت مستقیم پول از ایرانیان. چون ایران عملا هیچ دسترسی به پول بین الملل نداره! وب مانی هم میشه گفت خیلی قبول نداره پوکر استارز و اخیرا هم که کلا حذف شده هم از Deposit Method و هم از Cashout Method .
3- غیر قانونی بودن پوکر در ایران و تحریم های بین المللی.
این واقعیت هست که پوکر استارز به غیر قانونی بودن پوکر در ایران اهمیت میده....
===

من نمیدونم چرا دوستان از سایت بسیار معتبر فول تیلت که فکر میکنم همه قبول دارن بعد از پوکر استارز ، بزرگترین سایت پوکر دنیا هست استفاده نمیکنن؟
خیلی ساده هست استفاده از این سایت!

نقل قول: با تشکر از دوستان درست می فرمایید که در عمل خیلی سخت است
در مورد سایت ایرانی باید بگوییم من هیچ وقت مدارک شناسایم رو برای یک سایت ایرانی نمی فرستم اونم مثل این سایتهای که یک ماه درست کار نمی کنند این سایت هم که شما گفتید اگر برگرده بازم زیاد ازش استقبال نمی شود
خدایی اصلا منظور این دوستم رو نمی فهم که سایت پوکر استارز رو با سایت های ایرانی مقایسه می کند . اصلا سایت پوکر استارز با بهترین سایتهای بین الملی نظیر ftp و 888 و partypoker و bwin قابل مقایس نیست بعد چجوری سایت ایرانی که هی قطع و وصل می شود کلی مشکل امنیتی دارد را با سایت پوکر استارز مقایسه می کنند و می گویند سایت ایرانی بهتر است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بحث مقایسه و ... به یک طرف.
اما سایتی که دوستان میگن و همه میدونیم چه سایتی هست (اما نمیشه اسمش رو آورد) سایت واقعا معتبر و خوبی بوده در زمانی که فعالیت میکرد...
اصلا هم ضرورتی در ارسال مدارک شناسایی نبوده!
شما تا سقف 3 میلیون تومان در هر بار بدون مدارک شناسایی قادر به کش اوت هستید!
البته بنه مدارک شناسایی هم برای این سایت ارسال کردم و هیچ مشکلی هم نمیبینم.
اما در کل مسلم هست که در سایت های بین المللی بازی کردن ، همیشه بهترین گزینه هست!
پاسخ
خدمت دوست عزیز عرض کنم که درسته استارز مونیتورینگ خیلی قوی داره و هرچه موجودی اکانت بیشتر باشه حساسیت بیشتری هم نشون میده
البته من فک نمیکنم که تنها مورد حساسیت مبالغ موجود در اکانتها باشه خود من انواع تخلفهایی که موجب بسته شدن یک اکانت میشه رو انجام دادم اما هرگز بن نشدم! با اینکه مبالغ بالا هم داشتم!!

مطمئنن وقتی برای اولین بار دست کسی رو میشه آیپی شون وارد لیست سیاه میشه...!

ولی در مورد اکانتهایی که فقط پلی مانی بازی کنند فک نمیکنم اصلن به خودشون زحمت حتی چک کردن آیپی آدرسهاشونم بدن اونهم با توجه به هزینه های احتمالی!!

و اما سایتهای ایرانی
ببینید دوستان هیچوقت یه حرفه ای وقتشو با اینجور سایتهای سطح پایین به هدر نمیده! (مگر برای سود اونهم برای مدتی محدود چونکه بیش از اندازه بازی کردن تو این سایتها باعث افت شدید بازی میشه! البته این سایتها هم چندان بدنبال حرفه ایها نیستن زیرا حرفه ایها بیش از اونیکه داخل این سایتها کنند از اون خارج میکنن!! )
حالا مسائل امنیتی اصلن به کنار!!

یه پوکریست واقعی
یا مثل دوستمون بهمن که جزو انگشت شمار حرفه ایهایی هست که تو این سایت میشناسم میره برای دور زدن تحریمها...! ( که البته نمیتونم تایید کنم و مشکلات فراوان خودشو داره)

و یا اینکه ترک وطن میکنه تا بتونه بطور قانونی بازی کنه! (همون کاری که خیلی از بازیکنان حرفه ای آمریکایی بعد از تحریم استارز کردن!! و بهترین راه برای بازی در استارز همین هست!)

و یا اینکه بدنبال سایت جایگزین میگرده...(که گفتنش آسونه اما...!)

که مورد آخر از همه راحتتر هست اما مشکل اینه که سایت جایگزین مناسبی برای استارز موجود نیست!!

بقیه ی سایتهای موجود یا مث استارز ایران رو تحریم کردن یا ترافیک مناسبی ندارن یا نرم افزار خوبی ندارن یا موقع کش اوت اذیت میکنن یا پشتیبانی خوبی ندارن و...
ضمن اینکه خارجی بودن یک سایت هم دلیل بر معتبر بودن اون نیست!!

پس تنها راهکار باقی مونده اینه که خودمون دست بدست همدیگه بدیم تا بتونیم سایت خودمون رو جا بندازیم مطمئنن هر چه ترافیک بالاتر باشه بازیکنان بقیه کشورها بخصوص اون کشورهایی که از طرف استارز تحریم شدند رقبت بیشتری برای ورود نشون خواهند داد و مطمئن باشید که در نهایت منافعش بیشتر به بازیکنان ایرانی میرسه تا خارجی...!

با آرزوی موفقیت...
پاسخ
(2015/03/31، 06:06 PM)MohsenK نوشته است:
(2015/03/19، 11:58 PM)tatepito نوشته است:

(2015/03/31، 04:56 PM)reza_17173 نوشته است: تنها راه نجات فقط فرستادن ایمیل های متفاوت از طرف همه پلیرها و درخواست برای بازگرداندن پوکراستارز به ایران هست. این تنها دریچه امیده که پیش پاتون هست، اونها وقتی ببینن ایمیلهای خیلی زیادی از ایران دارن شاید در دراز مدت تصمیم بگیرن نظرشون رو عوض کنند.
تمام!

من نمیدونم چرا دوستان از سایت بسیار معتبر فول تیلت که فکر میکنم همه قبول دارن بعد از پوکر استارز ، بزرگترین سایت پوکر دنیا هست استفاده نمیکنن؟

نقل قول:
چطوری؟ مگه راهی هست؟ اینا هر دو مال یه کمپانی هستن! یعنی پوکراستارز چند سال پیش کلا فول تیلت رو خرید!
به چه صورت می تونیم توی فول تیلت بازی کنیم؟!
پاسخ
(2015/04/02، 05:38 AM)reza_17173 نوشته است:
(2015/03/31، 06:06 PM)MohsenK نوشته است:
تمام!

سلام
دوست عزیز راه حل راه اندازی پوکر استارز در  ایران پیدا شده و کاملا تست شده
پستش هم توی فروم تشکیل شده
در صورت تمایل با ای دی یاهو pokerstarsiniran تماس بگیرید
چطوری؟ مگه راهی هست؟ اینا هر دو مال یه کمپانی هستن! یعنی پوکراستارز چند سال پیش کلا فول تیلت رو خرید!
پاسخ
(2015/12/12، 06:38 AM)alirezapoker نوشته است:
(2015/04/02، 05:38 AM)reza_17173 نوشته است:
(2015/03/31، 06:06 PM)MohsenK نوشته است: سلام من الان حدودا 3 ماهه که دارم بازی میکنم

تمام!

سلام
دوست عزیز راه حل راه اندازی پوکر استارز در  ایران پیدا شده و کاملا تست شده
پستش هم توی فروم تشکیل شده
در صورت تمایل با ای دی یاهو pokerstarsiniran تماس بگیرید

من دارم راحت بازی میکنم در پوکر استار
پاسخ
تایید میکنم من هم دارم تو پوکراستارز بدون هیچگونه مشکلی بازی میکنم برای آموزش پیام بدید
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سایت های پوکر که با ایران کار میکنن sepehr1995 0 820 2016/02/27، 02:04 PM
آخرین ارسال: sepehr1995
  درخواست بازی در سایت های خارجی Nicknafs 1 1,507 2015/11/01، 05:06 PM
آخرین ارسال: AriaInfinity
دل مشکل در ثبت مشخصات در پوکر استارز hesam01 26 14,153 2014/12/02، 01:17 PM
آخرین ارسال: dampaee
  انتقال پول از فول تیلت به پوکر استارز zzarrazz 1 1,290 2014/07/16، 03:08 PM
آخرین ارسال: AriaInfinity
  مشکل با بازی poker night 2 reza7368 0 1,298 2013/07/07، 08:05 PM