Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تمام روش های تقلب در پوکر
دل 
در این سری آموزش های تمام روش های تقلبی که یاد گرفتم و خوندم رو در اختیارتون میذارم. روش های شناسایی و جلوگیری از اون به همراه عکس های مرتبط رو در صفحه فیسبوک میذاریم.

تمام روش های تقلب در پوکر
#1: کپ زدن کارت ها
به همه اطمینان دارم اما همیشه کارت ها رو کپ میزنم.
تقلب در بازی های روان و سبک و دوستانه معمولا توسط دیلر انجام میشود، اما در حالت رسمی تنها یک نفر به عنوان دیلر انتخاب میشود که از اولا ذی نفع نیست و ثانیا اصول بر زدن استاندارد را اجرا کند.
کپ زدن به حرکتی میگویند که نفر قبل از دیلر بعد از بر زدن کارت ها جهت جلوگیری از تقلب توسط دیلر انجام میدهد، به شکلی که دسته کارت ها( دک) آزاد میشود و نفر قبل از یک نقطه رندم کارت ها را به 2 قسمت تقسیم میکند، کارت های رو را زیر میگذارد و کارت های زیر را رو میگذارد.این کار باعث جلوگیری از تقلب توسط دیلر میشود.
در زیر به روش های حقه زدن برای جلوگیری ازاین کار میپردازیم:
الف: هدف اولین حقه شستشوی مغزی نفر قبل برای جلوگیری از کپ کردن کارت های میباشد به این صورت که خود شخص دیلر به ظاهر کارت ها را کپ میزند و به نفر قبل القا میکند که کارت ها دیگه نیازی به بر زدن ندارن اما با تکنیک زیر درواقع ترتیب کارت ها رو حفظ میکند.دیلر از انگشت کوچیک دست راستش برای نگه داشتن کارت های زیری استفاده میکند و مابقی را به سمت چپ انتقال میدهد.در تصویر زیر این روش نمایش داده شده است.
ب: از موقعیت میز استفاده کرده و بدون اینکه به روی خودش بیاره شروع به دست دادن میکنه، معولا زمانی که میز شلوغ باشه این اتفاق می افته. وقتی هم بهش میگی میگه حواسم نبودو ببخشید و بفرمایید کپ بزنید.
ج: تکنیک پرش: در این روش اصلا کارت ها بر نمیخورند اما در ظاهر این کار انجام میشه و نفر قبل از دیلر اصلا متوجه این موضوع نمیشه مخصوصا اگر میز شلوغ باشه.
به این صورت که کارت ها را روی میز میگذارد و با دست راست قسمت زیری کارت هارو سریع بیرون میکشه و سمت چپ خودش میذاره، بعد قسمت قسمت بعدی رو روی اون قسمت قبل میذاره و ظاهرا ورق ها بر خورده، اما ترتیب ورق ها هیچ تغیری نکرده است.حالا توی بازی های دوستانه و سریع و میزهای شلوغ این اتفاقات به وفور میافتد.
+جلوگیری و شناسایی:
ادامه مطلب در [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
 سپاس شده توسط Onepair ، rasam ، TheMohamMad
میلاد عزیز ممنون از توضیحاتت، Wink

یه شوخی کوچیک Big Grin

این پست بسیار جالب هم میتونه از تقلب جلوگیری کنه و هم میتونه آموزش تقلب باشه، یه ضرب المثل مرتبط داریم که میگه طرف دله دزد میره زندان بعد از 6 ماه که آزاد میشه بانک میزنه

البته جسارت نباشه استاد، برای شوخی گذاشتمBig GrinBig Grin
پاسخ
(2015/01/27، 09:59 PM)Onepair نوشته است: میلاد عزیز ممنون از توضیحاتت، Wink

یه شوخی کوچیک Big Grin

این پست بسیار جالب هم میتونه از تقلب جلوگیری کنه و هم میتونه آموزش تقلب باشه، یه ضرب المثل مرتبط داریم که میگه طرف دله دزد میره زندان بعد از 6 ماه که آزاد میشه بانک میزنه

نه واقعا راست میگی، من حدود 200 روش مختلف واسه تقلب توی این مدت از دوستانم یاد گرفتم که سعی میکنم همش رو اینجا کپی کنم و بذارم، این بلاها سرم اومده و بعدا هم سر بقیه اوردم واسه همین روش های جلوگیریش خیلی جالب تره چون میدونم به چی حساس Shy
پاسخ
#2: تبانی
اولین زمینه تقلب چیزی است که در عمل به نظر میرسد اما چیزی نیست که واقعا اتفاق میافتد.
تبانی یا تقلب گروهی ساده ترین راه برای دزدی در میز پوکر است.در ساده ترین حالت به زبان های مخفی، سیگنال های مخفی بین بازیکنان خلاصه میشود که نیازی به تکنیک های بر زدن ندارد و هرکسی قادر به انجام آن است.
معمولا اثبات این نوع تقلب غیر ممکن است، و اصلا به مکان دیلر و نوع دست دادن او مربوط نمیشود.اصول کار به این شکل است که 2 نفر یا بیشتر توسط زبان های نامعلوم برای دیگران شروع به دادن سیگنال به یکدیگر میکنند و یکدیگر را از دست های موجود با خبر میکنند.مسلما زمانی که شما 2 دست را نسبت به زمانی که یک دست را میدانید کارایی بیشتری داره. بذارید یه مثال بزنم: آقای مانی تک چیپ خودش رو روی کارت هاش قرار میده، آقای کامران هم عینک رو روی چشمش تنظیم میکنه.معنی این کار یعنی جک فلاش دست منو برده، تو برو دنبال دست.
حالا در زیر 3 روش معمول تبانی رو بررسی میکنیم.
الف: بازی کردن با بهترین دست: توی هر دستی که بازی میشه، کسانی که تبانی کرده اند شروع به صحبت کردن راجع به دست هاشون میکنن و میگن که دست کی قوی تر است، مثلا یکی میگه الان من فلاشم یکی دیگه من استریتم، به این شکل نفرات دیگه توی بازی دست خودشون رو میریزن.شاید این تکنیک در نگاه اول و کوتاه مدت باعث باخت یا برد بازیکنان متقلب بشه اما در دراز مدت یقینا واسه اونا برد رو به همراه داره و شما در انتهای بازی پول بیشتری جلوی این 2 تا بازیکن میبینید.
این سبک بازی باعث کاهش ریسک بازی میشه چون 2 نفر از دست همدیگه خبر دارن و تنها یکی از اونا برنده نهایی میشه، یعنی اینکه در یک دست که 3 نفر در جریان بازی شرکت دارند، 2 نفر متقلب هستند و به وضوح راجع به دست های هم صحبت میکنند.قطعا یکی از اون 2 نفر دست ضعیفتری داره و ادامه بازی رو به یارش میسپاره.
این بازیکنان هیچ چیپی به هم دیگه نمیدن، بهم بلوف میزنن، اخر بازی پولشون رو تقسیم نمیکنن.و این فقط چیزیه که به نظر میاد اما پشت پرده اینطور نیست و همه سود تقسیم میشه.
ب: چهاراه آتش یا قیچی: بازیکنان متقلب طعمه یا حریف رو بین قیچی میذارن، بین قیچی ریز و ری ریز تا 1 ریال هم واسه طعمه نذارن و همه پولش رو به وسط بکشونن. این سبک تقلب در همه انواع پوکر کارایی داره اما بیشتر روی سبک اوماها کارایی داره.یه مثال میزینم: بازیکن 1 شرط یندی رو شروع میکنه و به بازیکن 4 یا همگروهیش علامت میده، بازیکن 2 و 3 هم کال میکنند، بازیکن 4 که دست ضعیفی داره و باید فولد کنه ریز میده! و بازیکن 1 ری ریز میکنه، در همین زمان بازیکن 2 و 3 قیچی شدن.حتی اگر بازیکن 1 این دست رو ببازه، بازم بازیکن 4 احتمال برد این دست رو داره و تقلب به خوبی انجام میشه.
ج: سیگنال دادن برای کارت های از رده خارج شده: در این حالات بازیکنان متقلب به وسیله سیگنال هایی از کارت های که فولد کردن به همدیگه خبر میدن، این حالت رو در نظر بگیرید که 4 تا پیک روی زمینه خورده شده و یکی از بازیکنان شاه پیک رو داره، خوب این بازیکن فقط از آس پیک میترسه، حالا اگر همکارش بهش بگه که توی دستی که فولد کرده آس پیک بوده مسلما بهترین دست مربوط به بازیکنی میشه که شاه پیک داره.

+جلوگیری و شناسایی:

امیدوارم این آموزش مفید بوده باشه، لطفا نظرات خود بیان کنید.آیا روش های دیگری برای تبانی وجود داره که ما ندونیم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Soroosh ، Onepair ، rasam ، soroushbaaay
شارژ ژتون بدون پشتوانه هم به نوعی میشه گفت تقلب محسوب میشه..بطور مثال ما سر میزی بازی میکردیم که صاحب تیبل با سه نفر دیگه از دوستاش سر میز بودن
علاوه بر تمامی روش های تقلب که در بالا گفته شد چیپ بدون پشتوانه هم وارد بازی می کردن ، میز و بازی رو به چالش می کشیدن(بلوف های مسخره و گرفتن دست فقط با اتکا به شانس)
البته ما چون شرایط رو دیدیم زود بلند شدیم و زیاد سوخت ندادیم.
ولی در کل توی این شرایط بازی کردن اصلا خوب نیست و نه تنها لذت نداره بلکه سودی هم عاید ادم نمیشه

(2015/01/27، 10:46 PM)m8811163008 نوشته است:
(2015/01/27، 09:59 PM)Onepair نوشته است: میلاد عزیز ممنون از توضیحاتت، Wink

یه شوخی کوچیک Big Grin

نه واقعا راست میگی، من حدود 200 روش مختلف واسه تقلب توی این مدت از دوستانم یاد گرفتم که سعی میکنم همش رو اینجا کپی کنم و بذارم، این بلاها سرم اومده و بعدا هم سر بقیه اوردم واسه همین روش های جلوگیریش خیلی جالب تره چون میدونم به چی حساس Shy

ما فقط میتونیم بگیم سپاس از اطلاعاتت که بدون هیچ گونه چشم داشتی در اختیار همه میذاری.
یه موردی هم میخواستم بگم که اکانت من توی فیس بوک دی اکتیوه، اگه ممکنه مطالب رو اینجا هم بذاری Smile
پاسخ
(2015/01/29، 01:02 AM)Onepair نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
 سپاس شده توسط Soroosh ، Onepair ، rasam ، soroushbaaay
واقعا جالب بود ممنون. حالا دیگه سر میز اگر طرف دهنش هم باز کنه بهش مشکوک میشم Big Grin
کلا دونستن این مطالب میتونه به آدم کمک کنه که سریعتر متوجه تقلب بشه و تصمیم مقتضی رو بگیره. معمولا بهترین تصمیم خروج از میز بازی هست اما شاید اگرتونسته باشید زبان ارتباط متقلبها را بفهمید، بد نباشه که از این موضوع به نفع خودتون سر میز استفاده کنید. یعنی یا ببرید یا یه جوری مچشون را بگیرید که تقلب برای بقیه ثابت شدنی باشه.
پاسخ
#4: به خاطر سپردن کارت ها
این روش به متقلبین یه دید X-ray میده بدون اینکه بخوان کارتی رو علامت گذاری کنن یا حتی از تردستی استفاده کنن.متقلب به سرعت تمام کارت هایی که در میز بازی میشه رو میدونه!
رمز این نوع تقلب تنها حافظه است به طوریکه متقلب شروع به حفظ کردن ترتیب کارت های پخش شده توی میز میکنه.برای مثال خال کارت ها را در نظر نگرید و یه سری کارت پخش شده مثل A6KK44 رو درنظر بگیرید که دست متقلب هم شامل میشن.متقلب بجای بازی بازی با دست خودش کارت هایش رو روی زمین میریزه و فقط ترتیبش رو حفظ میکنه، این روش تقلب بهترین نتیجه رو توی پوکر 5 کارتی داره. البته در مدل هولدم هم کارت های وسط زمین رو میشه به خاطر سپرد.حالا فقط یه بر تردستی و کپ اشتباه که روش هاش در قبل اشاره شد نیاز است که ترتیب کارت ها روی دک( دسته ورق) حفظ بشه.
هرچقدر که بتونی کارت های بیشتری حفظ کنید، برتری بهتری نسبت به حریفاتون دارید. میتونیم تا 10 تا کارت رو حفظ کنیم اما اما این روش بیشتر برای پوکر 5 کارتی استفاده میشود که حوصله بحث خارج است.
این روش بسیار ساده است و همه قادر به انجام اون هستند، این نوع تقلب خیلی کاربردی و اثرگذاز است. درسته که برنده نهایی توی دست در ابتدا مشخص نیست، اما این روش به شما و همکارتون این یه روش گارانتی شده رو برای خوندن دست حریفتون میده، برای همین به راحتی میتونید بهش بلوف بزنید یا از باخت های سنگینتون جلوگیری کنید.
البته اینم اضافه کنم این روش فقط به درد بازیهای دوستانه میخوره که کسی به این چیزها دقت نمیکنه و به سادگی میتونید کارت ها رو به طرز دلخواهتون بر بزنید.
همانطور که گفتم این روش به در بازی 5 کارته بیشتر میخوره، اما من روش ابداعی خودم برای هولدم هم بهتون معرفی میکنم که خیلی کاربردیه.توی بازی های رسمی بدون دیلر مشخص( یعنی کسی که کارت ها رو توی بازی پخش میکنه هردست میچرخه) معمولا 2 دست کارت برای بازی وجود داره که سرعت بازی بالاتر بره، دیلر دست رو پخش میکنه و نفری که در موقعیت BB هست کارت های دست قبل رو بر میزنه.
حالا فرض کنید توی موقعیت UTG )نفر بعد از (BB هستید، وظیفه شما در دست بعد بر زدن کارت هاست برای شروع دست بعد، در دست بعد شما BB هستید.خوب شما 2 تا کارت خودتون رو میدونید، اگر کامل فلاپ،ترن و ریور هم باز شه 5 تا کارت دیگه هم میتونید به حافظه بسپارید.سریعا بعد از اتمام این دست 7 تا کارت که به خاطر سپردید رو جمع کنید و روی دسته کارت ها بذارید و شوع کنید به بر زدن( باید تردستی بلد باشید واسه این نوع بر) به طوریکه موقعیت 7 تا کارت روی دسته کارت حفظ بشه، مثلا در میز 8 نفره که 16 تا کارت ابتدا باید پخش شه شما باید مجموعا 17 تا کارت رو روی اون 7 تا کارت قرار بدید که با تردستی به راجتی امکان پذیر است.بعد از این کارت و بر های تردستی یه خط کپ واسه دسته کارت ها درست میکنید، این نوع خط کپ بعدا آموزش داده میشه، به شکلی است که نیازی به همکار ندارید و کسی که میخواد کپ کنه ناخودآگاه از اون قسمت دسته کارت ها رو کپ میزنه. حالا شما در SB هستید و میدونید فلاپ و ترن چیه، پس به راحتی میتونید از تمام کسایی که توی میز هستن پول بکشید.
+جلوگیری وشناسایی:
پاسخ
 سپاس شده توسط tatepito ، Onepair ، rasam ، soroushbaaay
به نظر من این روش سخت تره. چون باید طرف تردستی بلد باشه
ولی در روش دوم که با حرف زدن دستو لو میدن راحتتر و کاربردی تره
پاسخ
#5: خط کپ
اینم یکی دیگه از روش های تقلب توی پوکر هست که اینجا آموزش میدیم، فرض کنید متقلب 3 تا K آخر دک(دسته کارت) جاگذاری کرده که به موقع به همکارش بده.اگر کارت ها به درستی کپ بخورن این 3 تا کارت به وسط دسته کارت میره و همه چی خراب میشه، حالا راه حل چیه؟ استفاده از تکنیک "خط کپ". خیلی ساده میشه ازین روش استفاده کرد، چند تا از کارت ها رو از کمر خم میکنیم و این باعث میشه که خط کپ انداخته بشه.
خالا به طور مفصل این روش رو معرفی میکنیم: فرض کنید یه تتیب خاص از ورق ها رو رو یا زیر دسته کارت ها چیدیم، حالا میخویم نفر قبلی کپ بزنه به طوریکه این ترتیب یه هم نخوره.دسته کارت ها رو توی دست چپ نگه میداریم به طوریکه طول کارت ها در طول دست ما باشه، حالا با دست راست نصف کارت ها رو برمیداریم و میذاریم سمت چپ، همون جایی که نفر قبلی منتظر کپ زدن است. همزمان نصف کارت ها در دست چپ ما باقی مونده، اونو به همون شکل توی دست نگه میداریم، فقط انگشت اشاره را از زیر به وسط دسته کارت ها فشار میدهیم که کارت ها خم بشه، بعد از این کار، دسته کارت های دست چپ هم روی دسته کارت های روی زمین قرار میدهیم و مانند شکل شماره 2 یه خط کپ بین کارت ها ایجاد میشه.
نکته اینجاست که نفر قبلی که کپ کیزنه معمولا یکی از قسمت های بالا، وسط، پایین رو برای کپ انتخاب میکنه، پس قبل از این کار یبار ببینید از کدوم قسمت کپ میزنه.
یه روش پیشرفته تر هم واسه خط کپ وجود داره که توی تصویر 3 که بر زدن آبشاری هست میتونیم استفاده کنیک، همزمان با انگشت شصت یکی از کارت ها رو به خارج هل بدیم و به این شکل یکی از کارت ها خارج از دسته کارت میمونه که کار خط کپ رو انجام میده.
+جلوگیری وشناسایی:
اولین روش نگاه کردن به دسته کارت های آماده برای کپ زدن است، اگر دیدید که وسطش برآمده پس داره تقلب صورت میگیره.
دومین روش جلوگیری استفاده از بر مثل شکل شماره 3 که باید دقت کنید کارت های رویی یا زیری حتما بر بخوره.اگر دیدید کارت ها به صورت طبیعی دارای خمیدگی هستند، از صاحب میز بخواید یه دست کارت جدید بیاره و اگر گفت نداره بازی نکنید چون هظر ناکه.
سومین روش استفاده از کپ چند بارست به این صورت که بعد از قرار گرفتن دسته کارت ها جلوی نفر قبل بجای تقسیم کردن کارت ها به 2 قسمت و بر زدن آنها، کارت ها رو به 3 قسمت تقسیم کنه و بر بزنه. سعی کنید خودتون همیشه ازین روش استفاده کنید.
[تصویر: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]
در فیسبوک هم مارا دنبال کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Onepair ، rasam ، tatepito ، soroushbaaay
#6: تورنمنت های ایرانی

البته این نوع تقلب در سایت های ایرانی به شکل یک عرف درآمده، عرفی که کاملا اشتباه است و باید الگوی اون تغییر کنه. خیلی از ماها با تورنمنت های گارنتی شده آشنا هستیم، این گارانتی ها به 3 شکل وجود دارد:
1. حداقل: که بعد از خرید بیشتر از گارنتی به مقدار گارانتی اضافه میشه.
2. جایزه: یعنی شما هرچه خرید کنید به گارنتی اضافه خواهد شد.
3. ثابت: یعنی شما هرچه خرید کنی توی مقدار گارنتی تاثیر نداره.

تورنمنت های آنلاینی که در سایت های ابرانی برگذار میشود از نظر فنی از نوع اول هستند، یعنی یه مقدار گارانتی شده و اگر خریدها بیشتر از اون مقدار بشه جایزه گارنتی شده تغییر میکنه.
برای مثال تورنمنت 1 میلیون کارانتی رو فرض کنید با مقدار خرید 10 هزار تومن که 9 هزار تومن به مقدار گارانتی اضافه میشه و 1 هزار تومن به عنوان کانیات یا Fee در نظر گرفته میشه. حالا اگر 150 نقر توی این تورنمنت شرکت کنن مقدار جایزه میشه 150*9 هزار تومن یعنی 1 میلیون و سیصد و پنجاه هزار تومن و مقدار Fee یا کانیات سایت 150 هزار تومن. اما در سایت های آنلاین شما یه همچین چیزی نمیبینید و اینجاست که ریشه تقلب شکل میگیره.
سایت های ایرانی یک مقداری به عنوان گارنتی در نظر میگیرن، مثلا 1 میلیون و مقدار ورودی رو 10 هزار تومن، اما ورودی که باید به جایزه اضافه بشه 0 هستش و مقدار کانیات 10 هزار تومن، حالا اگر 150 نقر توی این تورنمنت شرکت کنن، سایت همون 1 میلیون رو پرداخت میکنه، کانیات هم 500 هزار تومن میشه.
دومین مشکل اینه که سایت ها بعضا با چند اکانت توی این مسابقات خودشون شرکت میکنن، و از اونجایی که تعداد خریدهاشون، تعداد ری بای هاشون توی جایزه تورنمنت تاثیری نداره تقریبا به صورت نامحدود با دست های مختلف بازی میکنن که در نهایت باعث باخت شما میشه. اما اگر همین تورنمنت به شکل مثال واقعی یعنی 9 هزار ورودی تور و 1 هزار کانیات باشد این مشکلات پیش نمیاد.

چند شب پیش توی یکی از همین سایت ها مشاهده کردم که تورنمنت 1 میلیون گارانتی بود با ورودی 20 هزار تومن و ری بای، 19999 تومن به عنوان کانیات و 1 تومن به عنوان ورودی اصلی. توی اون مسابقه 90 نقر شرکت کرده بودند و 150 تا بای این انجام شده بود. یعنی اینکه:
مقدار کل پولی که ملت میبرن میشه : 1 میلیون تومن Sad
مقدار کل پولی که سایت به جیب میزنه میشه: 3.8 میلیون Big Grin
بهرحال بد بود یه همچین تقلبی هم باهاش آشنا بشید.
پاسخ
 سپاس شده توسط rasam ، tatepito ، Onepair ، soroushbaaay
این مورد اخر همیشه برام سوال بود که چرا اینجوری میزارند مقدار ورودی ترنمنت که الان برام روشن شد واقعا ممنون
پاسخ
میلاد جان ممنون از اطلاعات فوق العاده ای که در اختیار میذاری

من از طرفداران سایت های ایرانی بودم به چند علت:
1. تعداد یوزر ها محدوده و با شناخت پیدا کردن از اونها بازی رو آسونتر می کنه
2. خرید کردن و کش اوت راحتتر صورت می گیره
3. دردسر سایت های خارجی رو نداره، از وی پی ان گرفته تا خرید چیپ و بازیکنای روس بی منطق و هزارتا مشکل دیگه
4. بازیکنای فیش خیلی زیادن و برد راحتتره
و نکات دیگه

ولی در حال حاضر نهایتا 30 دقیقه وقت برای سایت های ایرانی میذارم و در کل اینجوری میشه گفت به کم بسنده می کنم، چون تقلب هایی که میکنن و دست خونی هایی که دارند خیلی تابلوئه، از برنامه های کارت خوری که استفاده می کنن برنامه های هک شدست. و در کل میتونم بگم که بازی کردن تو سایت های ایرانی با وجود نکات مثبت بالا روی میزهای سنگین یه اشتباهه و اگه درست نگاه کنین به سابقه بازیتون میبینید که در دراز مدت باختتون خیلی زیاد بوده.

اگه کسی نظری در اینباره داره لطفا بگه، خوشحال میشم
پاسخ
 سپاس شده توسط tatepito ، soroushbaaay
onepair عزیز مهمترین تقلب هایی که توی سایت های ایرانیش شکل میگیره من چند تاشو واست میارم شاید به درد بقیه هم خورد:
1. چیپ رایگان: برخی بازیکنان به عنوان کارمند سایت از سایت چیپ دریافت میکنن و میزها رو شلوغ میکنن، هرچی هم بردن بیشتر ازون مبلغ اولیه کش اوت میکنن. خوب شما اینجا با یه نفر که چیپ بدون پشتوانه داره طرفی، اگر ببازی که به سایت باختی، اگر ببری هم چون احتمالا این چیپ پشتوانه ای نداشته به زودی درخواست های شما دیگه پرداخت نمیشه

2. Screen shot: برخی از سایت اسکریپی روی قسمت بازی نصب میکنن که هنگامی که از طرف سرور اطلاعات به کلاینت یعنی شما میرسه، اطلاعات رو همزمان به شخص ثالثی میرسونه که اطلاعات رو شنود میکنه و میتونه دست تمام بازیکنان روی میز رو مشاهده کنه. توی این حالت هر سایتی این امکان رو داشته باشه همیشه برنده است و میتونه برای چیپ هاش پشتوانه پیدا کنه یا حتی در تورنمنت ها همیشه موفق میشه. برای جلوگیری ازین اتفاق باید اطلاعات بین سرور و کلاینت رمز گذاری بشه، که اینم توسط پروتکل اس اس ال مقدور هست.

3.تقلب در تورنمنت: در بالا توضیح دادیم

4. استفاده از بازیکن بات: شما میتونید با اسفاده از بازیکن بات سایت رو شلوغ کنید و با سایت در واقع بازی کنید که اینم تقلب محسوب میشه

5. مولتی اکانت: توی این نوع تقلب شما میتونی با یک سیستم چند کاربر مختلف ایجاد کنی و روی میزها بازیکنان دیگه رو قیچی کنی

6. تبانی: شما با چند سیستم و چند مودم و چند نفره وارد سایت میشید و روی میز میشینید و با استفاده از نرم افزار های چت یا به صورت حضوری بازیکنان رو قیچی میکنید

7.نرم افزار کرک شده: این مورد هم خودت اشاره کردی

8. یه چند مورد دیگه هم هست که الان حضور ذهن ندارم اما بعدا همینجا تکمیلش میکنم
پاسخ
 سپاس شده توسط Onepair ، tatepito ، TheMohamMad
(2015/04/20، 02:49 AM)m8811163008 نوشته است: برای جلوگیری ازین اتفاق باید اطلاعات بین سرور و کلاینت رمز گذاری بشه، که اینم توسط پروتکل اس اس ال مقدور هست.

با اس اس ال , اطلاعات کد میشن .. ولی چون سرتیفیکیت و پابلیک کی و پرایویت کی رو صاحب سرور داره .. باز هم میتونه با اس اس ال هم همین کار رو پیاده کنه ..

البته فک میکنم اسم ScreenShot براش اسم مناسبی هم نباشه Big Grin
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان