Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد مسابقات
سلام خودم نمیدونستم گفتم احتمالاً خیلی ها مثل منن خواستم اینجا بپرسم لطفاً اساتید جواب بدن و اگر کسی نیمیدونه نظر نده که دوستان گیج نشن.
لطفاً فرق مسابقات رو توضیح بدید ممنون.
1-Tournaments
2-Sit&Go
3-Spin&Go
4-Zoom
5-turbo
اگر ممکنه هر کدوم رو جداگنه و با قوانینش معرفی کنید ممنونم.
پاسخ
Tournoment: نوعی از بازی است که تعداد شرکت کننده باید یک مقدار ورودی جهت شروع بازی پرداخت کنند، این بازی صرف نظر از تعداد شرکت کننده در زمان مشخصی شروع میشه و در انتها به نفرات برتر طبق ساختار جایزه ها، پول تعلق میگیرد.
حالا انواع تورنمنتها رو داریم که مهم تریناشو بهت میگم:
Turbo: سرعت بالا رفتن اسمال بلاند و بیگ بلاند بیشتر از تورنمنتهای معمولی است، مثلا اگر ابتدای بازی اسمال: 100 باشه و بیگ: 200 باشه، بعد از 5 دقیقه اسمال میشه 150 و بیگ میشه 300.واسه همین تورنمنت زودتر تموم میشه، هرچقدر اسن سرعت بالاتر بره عنصر شانس توی بازی دخالت بیشتری میکنه.
Re-buy: در حالت معمول بعد از تموم شدن چیپ های اولیه در ابتدای بازی شما از مسابقه خارج میشید، اما در این نوع تورنمنت شما تا مرحله خاصی ( که سایت تعیین میکنه) شما قادر به خرید دوباره چیپ هستید.
Add-on: در تورنمنتهای re-buy این امکان وجود داره که در آخرین مرحله خرید دوباره، شما بتونید با دادن پولی به اندازه Rebuy مقدار بیشتری چیپ دریافت کنید.

SNG: یه نوآوری توی تورنمت هست، به این صورت که زمان اینجا معیار نیست، بلکه تعداد نفرات بازی مهم هستند، شما با یه مقدار مشخص وارد تورنمنت میشید و وقتی x نفر( از قبل تعیین شده) در تورنمنت ثبت نام کردند بازی شروع خواهد شد.

spin and GO: نمیدونم
Zoom: این نوعی بازی است که بعد از هر دست فولد دادن میز شما عوض میشه، این باعث افزایش سرعت بازی شما و عدم شناسایی دست های شما یا سبک بازی شما توسط حریف میشه.

بازم اگر سوالی بود، بپرس.
پاسخ
Spin & Go

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]
پاسخ
سلام تاتپیتو جان لینک رو دیدم اما درست متوجه نشدم میشه لطفاً توضیح بدید؟
ممنون
پاسخ
(2015/01/15، 12:54 AM)AKs نوشته است: سلام تاتپیتو جان لینک رو دیدم اما درست متوجه نشدم میشه لطفاً توضیح بدید؟
ممنون

این تورنمنت اولین بار توی فول تیلت اجرا شد، اسمش یادم نیست اما حالا فهمیدم کودوم نوع تورنمنت میشه.

خلاصه بهت بگم کلاه برداریه، دنبال این تورنمنت نرو.
حالا داستان به این شکله که شما با یه ورودی مثلا 1000 تومان وارد تورنمنت میشی، کلا توی میز شما 3 نفر هستن، 500 تا چیپ هم بهت میدن، سرعت بالا رفتن مراحل بازی هم خیلی کمه، مثلا 1 دقیقه. واسه همین بازی خیلی شانسی میشه.
نفر اول میتونه جایزشو برداره و بره بیرون، میتونه ادامه بده و با جایزش بره یه میز سنگین تر (3000 تومانی) بازی کنه و این منوال همینطور ادامه پیدا میکنه.
نکته جالب اینجاست که مجموع جایزه ها به صورت رندم تعیین میشه، یعنی به مقدار ورودی شما ربطی نداره.امکان داره با ورودی هزار تومان 3600 برابر یعنی 36000 هزار تومن ببری، امکان داره 2برابر یا همون 2000 تومن رو ببری.
این احتمال اتفاق افتادن جایزه هاست:
1 از 100000 تا بازی جایزه 3600 برابری میشه
.
.
.
74993 از 100000 تا جایزه 2 برابر ورودی میشه.

کلاهبرداریه چونکه 3 نفر سر یک میز بازی میکنن، اما 75 درصد مواقع 2 برابر پولی که گذاشتی رو میبری.9% هم ریک سایت میشه Cool
پاسخ
با سلام و عرض خسته نباشید
ابتدا لازم می دونم مقدمه مختصری خدمت اساتید بدم و خواهش مند هستم راهنماییم کنید.
من تقریبا 4-5 سالی میشه پوکر بازی می کنم. متاسفانه به علت مشکلات مالی که در حال حاضر گریبان منو گرفته نمی تونم با قواعد و اصول مدیریت سرمایه کش بازی کنم. به همین دلیل حدود 6 ماهی میشه که در سایت های ایرانی مشغول به بازی هستم.
داستان من از این جا شروع میشه که یکسری از سایت ها شروع به برگزاری تور های رایگان کردن. البته اوایل که در این تور ها بازی می کردم نتیجه می گرفتم و حدوداً 90 درصد تورها جزء 10 نفر اول بودم. اما در حال حاضر روش بازی خیلی از پلیرها تغییر کرده و بسیار بسیار بد بازی می کنند. به نوعی میشه گفت که دیگه پوکر بازی نمی کنن، قمار می کنن. یکی ریز میده به طور مثال 1200 تومن زمانی که بلایند 100/200، دست ما هم AK ، بازی عقلانی ایجاب میکنه که کال کنم، بعد از رو شدن فلاپ طرف All-In می کنه 8000 یا بیشتر، من مجبور به فولد میشم. بعضی اوقات هم یکی باهاشون میره و دستش رو می شه که بلوف زده. بیشتر اوقات هم دست میگیرند. بعد تو مراحل بعدی بازی به راحتی می بازند، البته از بازیکنی که مثل خودشون بازی میکنه. خلاصه سرتون رو درد نیارم، این روش بازی باعث شده بازی من کلی تغییر کنه و دیگه نمیتونم مثل سابق بازی کنم. یه جورایی منم مثل خودشون شدم. توی تورها یه برگ سر بهم میخوره شروع به بازی تهاجمی می کنم. تا یه جایی جواب می گیرم ولی در کل بازی کردن برام لذت بخش نیست و فقط دارم قمار می کنم. می گم یا می شه یا نمی شه دیگه. انقدر روی بازی من تاثیر منفی گذاشته که کل قواعد و اصول پوکر و میذارم کنار و فقط بازی می کنم. بدترین حالتی هم که برام ایجاد شده اینه که استایل بازیم خراب شده و دیگه حتی توی کش گیم هم نتیجه های گذشته خودمو نمیگیرم.

این پست رو گذاشتم برای دوستانی که تجربه بازی توی اینگونه تورها دارند و براش راه حلی پیدا کردند
و اینکه از اساتید خواهشمند هستم راهنمایی کنند که برای برگشت به استایل قبل چه راهکارهایی می تونن ارائه بدن.
خوشحال می شم دوستان نظراتشون رو ارائه بدن
پاسخ
اتفاقن بازی تو این شرایط هم شیوه و اصول خودشو داره...
این روش که همون لوزاگرسیو نامیده میشه(که ما قبلن اونو بیشتر با بازیکنان روسی میشناختیم) در عین سادگی پیچیدگی و ظرافت خاصی داره که اگه بهش مسلط نباشید شانس موفقیتتون بسیار کم و کوتاه مدت خواهد بود!

ولی اگه شیوه مقابله با اون رو بلد باشید اتفاقن خیلی آسونتر میشه در مقابل بازیکنان بی تجربه موفق شد

مهارت این شیوه در حمله و تحت فشار قرار دادن حریفان خلاصه میشه شبیه شکارچی که دنبال شکار میگرده...!
و طبیعیه که در این شرایط کمین کننندگانی هم خواهید داشت که تصمیم به تله انداختن شما دارن!

دراین روش تقریبن اهمیتی نداره که چه برگی تو دستتون دارید بلکه مهم اینه که توی میز در چه جایگاهی حضور دارید و با چه بازیکنانی روبرو هستید!

بهرحال این هم شیوه ایه و برای موفقیت باید به اون مسلط بود!!
چون توی تورنمنتها نمیشه صرفا با یک شیوه موفق شد!

...
پاسخ
tatepito کاملا درسته که کمین کننده وجود داره، به نظر من از اصول پایه ای بازی پوکر محسوب میشه، ولی همونطور که میدونید شانس عامل مداخله کننده ایه.

مثلا من 12-20 دست در یک میز 9 نفره، در مقابل بازی های اینچنینی فولد می کنم.بعد با دست خوب که می خوام وارد بازی بشم مجددا با All-In مواجه میشم.
پس بازی من به خوب و بد بودن مهارت من ارتباط پیدا نمی کنه و باید فقط و فقط شانس خودمو امتحان کنم. و همونطور که می دونید داشتن دست خوب همیشه برنده نیست

از بعضی از دوستان هم سوال کردم که در جواب گفتند باید صبر کرد تا تور از تب و تاب All-In بیفته. این حرف تا حدودی درسته ولی در مراحل بعدی میزان چیپ به اندازه ای نیست که در مقابل آنتی و بلاید دوام بیاره.
پاسخ
دوست عزیز بهترین راه مقابله با این شرایط و در مقابل این بازیکنان این هست که منتظر بمونید تا دست خوبی نصیبتون بشه ولی حتا در این شرایط هم شما نباید کسی باشید که آل این میکنید بلکه باید این بازیکنان رو تحریک به آل این کنید(البته نوع تور خیلی مهمه) و بعد ازون دیگه هر اتفاقی که افتاد مربوط به شانس و اقبال میشه

اصول کلی همونیه که در بالا گفته شد اما اگر بخوایم وارد جزئیات بشیم باید کلمه انتظار رو در عبارت بالا معنی کنیم...

که با توجه به نوع تور میتونه معانیه متفاوتی داشته باشه هرچه حالت توربوتری داشته باشه بعلت اینکه نمیتونید بیش از اندازه منتظر یک دست قوی بمونید در نتیجه باید با دستهای معمولی تر هم وارد بازی بشید و ریسک کنید...!

در واقع خودتونو باید با شرایط هماهنگ کنید که عامل کلیدی همون نوع تور هست که تا چه حد به شما اجازه انتظار رو میده...

موفق باشید.
پاسخ
tatepito ممنون که پیگیر هستید.

پوکر بازی مهارت و شانسه. قبول. ولی به نظر من توی تور های فری عامل شانس تاثیر بیشتری داره.

من توی مدت چند ماه (تقریبا 3 ماه) وقت بسیار زیادی گذاشتم و نفرات اول تا بیست و پنجم تورهای فری یکی از سایت ها رو نوشتم..چیزی که برای من خیلی جالب بود اینه که بیش از 97 درصد موارد نفرات اول متفاوت بودن..بازیکنان قوی و کسانی که روی اصول بازی می کنن تقریبا 30 درصد موارد جزو نفرات 10 تا 25 هستند.

این نشان دهنده تاثیر زیاد عامل شانس برای قرار گیری جزو نفرات اول تا دهم هستش. درسته..!؟
پاسخ
onepair عزیز این نکته رو توی ذهنت داشته باش که اگر تمام قواعد پوکر رو اجرا کنی از هر 15 تا تور یکیش رو به مرحله فینال که جایزه اصلی داره میرسی.یعنی اگر خدای پوکر باشی شرایط به این شکله، واسه یه بازیکن معمولی مثل من شاید این عدد به 30-40 عدد برسه اما همون یکبار هم کافیه برای سوددهی.
حالا میرسیم به سایت های ایرانی، تو قواعد تور رو اجرا کن، توی هر مرحله بازی خاص خودش رو انجام بده. مثلا در اوایل بازی فقط و فقط با AA یا KK, QQ,JJ,AKs بازی کن و حتی AK غیر هم خال هم فولد کن.
چون توی تورنمنت دستهای خیلی زیادی بازی میشه، عنصر شانس به شکل نمایی افزایش پیدا میکنه تا شما جازه رو ببری پس اصلا خودت رو نراحت نمن و اگر 50 تورنمنت 5 هزار تومنی با جایزه 5 میلیونی رو باختی مطمئن باش 51 امین بازی رو میبری اگر به قوانین احترام بذاری.
این واسه تور، اما واسه کش گیم هم قانون خیلی سادست: کسی که با های Q یا دست های چرت و پرت میاد و دست قوی شما رو میبره توی دراز مدت بازندست.
منتظر بمون و مطمئن باش توی چند دست بعد شما پولش رو میبرید. به اینجور بازیکنان به شکل یه طعمه نگاه کن و خوشحال باش یه همچین کسایی توی میز هستن، افراد حرفه ای اینجوری بازی نمیکنن.
اگر مدیریت سرمایه رو چاشنی این کار بکنی مسلما موفق میشی، 500 هزار تومن برای بازیت بذار کنار و فقط تورنمنت تا 5 هزار تومن بازی کن(1 درصد سرمایت)، و فقط میز هایی تا 5 درصد سرمایت برای کش گیم.
این نکته رو دقت کن که این 500 هزار تومن سرمایه اولیه شماست مثل یه دفتر که برای شروع یه تجارت اجاره میکنی، و این پول تا چند ماه حداقل غیر قابل برگشت است.
سوال داشتی بپرس
پاسخ
(2015/01/27، 10:32 PM)m8811163008 نوشته است: onepair عزیز این نکته رو توی ذهنت داشته باش که اگر تمام قواعد پوکر رو اجرا کنی از هر 15 تا تور یکیش رو به مرحله فینال که جایزه اصلی داره میرسی.یعنی اگر خدای پوکر باشی شرایط به این شکله، واسه یه بازیکن معمولی مثل من شاید این عدد به 30-40 عدد برسه اما همون یکبار هم کافیه برای سوددهی.
حالا میرسیم به سایت های ایرانی، تو قواعد تور رو اجرا کن، توی هر مرحله بازی خاص خودش رو انجام بده. مثلا در اوایل بازی فقط و فقط با AA یا KK, QQ,JJ,AKs بازی کن و حتی AK غیر هم خال هم فولد کن.
چون توی تورنمنت دستهای خیلی زیادی بازی میشه، عنصر شانس به شکل نمایی افزایش پیدا میکنه تا شما جازه رو ببری پس اصلا خودت رو نراحت نمن و اگر 50 تورنمنت 5 هزار تومنی با جایزه 5 میلیونی رو باختی مطمئن باش 51 امین بازی رو میبری اگر به قوانین احترام بذاری.
این واسه تور، اما واسه کش گیم هم قانون خیلی سادست: کسی که با های Q یا دست های چرت و پرت میاد و دست قوی شما رو میبره توی دراز مدت بازندست.
منتظر بمون و مطمئن باش توی چند دست بعد شما پولش رو میبرید. به اینجور بازیکنان به شکل یه طعمه نگاه کن و خوشحال باش یه همچین کسایی توی میز هستن، افراد حرفه ای اینجوری بازی نمیکنن.
اگر مدیریت سرمایه رو چاشنی این کار بکنی مسلما موفق میشی، 500 هزار تومن برای بازیت بذار کنار و فقط تورنمنت تا 5 هزار تومن بازی کن(1 درصد سرمایت)، و فقط میز هایی تا 5 درصد سرمایت برای کش گیم.
این نکته رو دقت کن که این 500 هزار تومن سرمایه اولیه شماست مثل یه دفتر که برای شروع یه تجارت اجاره میکنی، و این پول تا چند ماه حداقل غیر قابل برگشت است.
سوال داشتی بپرس

سپاس از اطلاعات عالی

دقیقاً همینطوره..یکی از دوستان یک جایی مطرح کرده بودند که طبق قواعد و اعداد و ارقامی که مطرح می شه بازی کن مطمئن باش در دراز مدت سود میکنی..من توی بازی کش در کل به عدد مثبتی رسیدم و این جای خوشحالیه..توی تور های سایت های ایرانی چون بازیکنای فیش زیادن توقع بالایی برای قرارگیری جزو سه نفر اول دارم، سوال های من هم بیشتر در اینباره بود که جواب شما کاملا برام قانع کننده بود. بازم اگه سوالی برام پیش بیاد حتما مطرح میکنم تا از اطلاعاتت نهایت استفاده رو بکنمWink
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال در مورد تورنومنت AKs 0 746 2014/10/15، 12:18 AM
آخرین ارسال: AKs

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان