Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صاويري از اول شدن شما در تورنمنتها (هولدم و اوماها)
تازه برا همین الان

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
بابا ترکوندی که....من دلم خوشه تورنومنت میبرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3م بردیییییییییییییی
پاسخ
از اونجایی که کسی حاضر نشد عکسی از عناوینی که در فولتیلت یا پوکراستارز کسب کرده اینجا بذاره تا بقیه ببینن من خودم یک عکس از اول شدن خودم میذارم تا دوستان هم همکاری کنن و عکس قهرمانیهاشون رو بذارن.
این عکس مربوط به چند روز قبل از بسته شدن فول تیلته و بین 7500 نفر اول شدم.

پاسخ
آفرین واقعن کار سختیه بین 7500 اول شدن...!!
من از هر ده باری که تو این نوع تورنمنت شرکت میکردم حدودو شش یا هفت بار به 150 نفر آخر میرسیدم وحدود چهار بار هم جزو صد نفر آخر بودم اما هرگز نتونستم جزو نفرات برنده باشم چون ریسک بازی تو همچین تورنمنتهایی خیلی خیلی بالاست در واقع میشه گفت بالاترین ریسک رو دارا هستند...بنابراین در چنین تورنمنتهایی هست که شانس بیشترخودش رو نشون میده ...اما بدون خوب بازی کردن هم به هیچ عنوان نمیشه جزو نفرات پایانی بود...
ازاین جهت تبریک میگم.
پاسخ
.h .s .d .c

پاسخ
بعد از یک ماراتن 6ساعت و نیمه بین 9000 نفر اول شدم. مسابقه هدزاپ حدود یکساعت طول کشید و مجبور شدم ذره ذره چیپ های حریف رو کم کنم چون تحت هیچ شرایطی ریسک نمیکرد.

پاسخ
(2011/07/28، 12:34 PM)Kourosh نوشته است: بعد از یک ماراتن 6ساعت و نیمه بین 9000 نفر اول شدم. مسابقه هدزاپ حدود یکساعت طول کشید و مجبور شدم ذره ذره چیپ های حریف رو کم کنم چون تحت هیچ شرایطی ریسک نمیکرد.

نتیجه عالی بود
اما یه سوال چرا یوزر خودتون رو معرفی نمیکنید؟
چرا خط خطی کردینش؟

من با همین یوزر تو پوکر استارز بازی میکنم تا حالا هم تو هیچ بازی پولی نبردم و اصلن بازیهای پولی هم شرکت نکردم...
اما شما که اینهمه بازیتون خوبه پس چرا یوزرتون رو پنهان میکنید؟؟
پاسخ
ممنون از لطف شما.
من هم در بازیهای پولی تابحال شرکت نکردم ( منظورم بازهایی که buy in دارند) و دلیل مخفی کردن یوزر, عمومی بودن این محیط و یکسری دلایل شخصیه ولی اگر شما یا بقیه دوستان خواستید یوزرم رو بدونید مشکلی با این قضیه ندارم و در پیام خصوصی میتونم در اختیارتون بذارم.
راستی من اصلا ادعایی در مورد خوب بودن بازیم ندارم و هنوز تازه کارم Smile
پاسخ
چندان مهم نیست که ادعا داشته باشیم یا نه مهم اینه که تجربیاتمون رو بطور صحیح در اختیار دیگران قرار بدیم...
دیگه چگونگیه استفاده دیگران از این تجربیات به خودشون بستگی داره...
البته هر کسی بنابر توانایی و استعداد خودش پیشرفت میکنه...
یه شخص کم استعداد اگه زیر دست بهترین اساتید قرار بگیره بازهم بجایی نمیرسه
اما یه شخص با استعداد ممکنه حتا بدون استاد هم خیلی بیشتر پیشرفت کنه...
پاسخ
من البته دقیقا متوجه منظورتون نشدم ولی حقیقتش وقتی میگم تازه کارم واقعا تازه کارم.روش بازیم رو هم در زیر مینویسم:
روش بازی من هم حقیقتا روش مخفی نیست و همون مطالب دکتر کیان و جناب سروش و بقیه دوستان رو دنبال میکنم و سعی میکنم اجرا کنم البته با چاشنی برداشت خودم از مطالب چون عادت ندارم چشم و گوش بسته مطلبی رو قبول کنم. سبک بازیم شدیدا اگرسیو و نوع tight یا loose بازیکردنم حد وسط این دو متمایل به tight. شاید تنها نکته خاص بازیکردنم همین باشه( البته واقعا در اون حدی نیستم که بازی خاصی داشته باشم ولی برای اینکه حس کردم نباید چیزی از قلم بیافته نوشتم.) کمتر پیش میاد که دستی رو که muck شده به حریفان نشون بدم و دقیقا با توجه به شدیدا اگرسیو بودنم این مساله (تابحال شاید چند صد بار ) برای حریفان پیش میاد که ایا بلوف میزنم یا واقعا از برد مطمئنم و این اکثرا باعث گیرافتادنشون میشه. هیچ وقت ال این نمیکنم مگر اینکه بخوام حذف بشم و یا مقدار چیپ هام اونقدر باشه که با کال کردن حریف و باختن ال این از دور خارج نشم.
با AK , AQ , ... در پریفلاپ هرگز ال این نمیکنم. به استریت اصلا تکیه نمیکنم( مخصوصا استریت از پایین) و برخلاف اون خیلی به فلاش اهمیت میدم مخصوصا A و هر کارت همخالی رو حتما ( اگر ریز بیشتر از 3-4 برابرپیش نیاد) در هر جای میز که باشم وارد فلاپ میشم به امید فلاش. وقتی دستم خوبه ( 3 of a kind به بالا ) بسته به بازی حریف سعی میکنم اسلوپلی کنم. بعد از برد با بلوف تحت هیچ شرایط با نشون دادن دست حریف رو پیش بقیه تحقیر نمیکنم و حتما کارت ها رو میپوشونم( کاری که خیلی ها دیدم انجام میدن و حریف رو برای تحریک به بازی باز تر مسخره میکنند). وقتی یک چیپ لیدر خیلی قوی(از لحاظ مقدار چیپ) در میز هست با اون درگیر نمیشم مگر با فلاش به بالا. اگر شرایطی پیش بیاد که ال این کنم طوری با مکث ال این میکنم که حریف فکر کنه بلوف زدم. یک موردی هم هست که دلیلش رو نمیدونم ولی تابحال در اکثر موارد اینطور بوده که اگه از مرحله بابل بتونم عبور کنم میتونم بگم حتما به میز نهایی میرسم و نمیدونم چرا بازی برام بشدت اسان میشه(دلیل اینو حقیقتا نمیدونم).
این تقریبا چیز هایی بود که از روش بازیم تونستم بیاد بیارم. نتایجم هم چند بار اول شدن در تورنمنت های چند هزار نفره ( که دوتاش رو در این تاپیک گذاشتم) و رتبه های دیگه.
بعنوان یک تازه کار خیلی خیلی جا برای تمرین و پیشرفت دارم و اینها رو فقط برای این نوشتم که خدای نکرده دوستان تصور نکنند به روش خاصی رسیدم و اون رو مخفی میکنم. در همین تاپیک دوستمون جناب bbabareza نتایجشون از من خیلی بهتر بوده و جا داره از ایشون و بقیه دوستان یاد بگیریم. اینهایی هم که نوشتم برداشت من از بازی بوده و ممکنه همشون غلط باشه و این بر عهده دوستانه که نقد کنند و ایرادات رو بگن.

ادیت : این رو از سبک بازی فراموش کردم بگم. در میزی که مثلا در لیت هستم و همه کال کردن ممکنه حتی AT رو فولد کنم ولی در میز 9 نفره ای که همه یا اکثرا فولد کردند ممکنه با توجه به شرایط حتی با کارتهای کم ارزش وارد فلاپ بشم
پاسخ
با تشکر از دوست عزیزمون جناب کوروش حقیقتش من هم منظور خاصی نداشتم فقط بطور کلی گفتم...

در ضمن باید بگم که روشتون بسیار حرفه ای هست و چند نکته در صحبتهاتون بود فکر میکنم همه تازه کارها ازجمله خودم باید ازش برداشت کنند...
خصوصن با این حرف شما کاملن موافقم که نباید چشم و گوش بسته بود بلکه اونچیزی رو که از اساتید یاد میگیریم با عقل و منطق خودمون بسنجیم تا به یک نتیجه قابل درک برای خودمون برسیم...دلیل این حرف هم سادست زیرا آدمها باهم متفاوتند بطور مثال ضریب هوشی و تجربه کسانی مثل دکتر کیان و جناب سروش و بطور کلی اساتید خیلی بیشتر از من هست پس من نمیتونم هرچیزی رو که اونها میگن درک کنم پس راه چاره چیه؟؟کاملن سادست من باید تاجایی که میتونم ازاین اساتید سوال کنم تا بیشتر متوجه منظورشون بشم در نهایت هم باید اونچیزی رو که یاد گرفتم با منطق و استدلال خودم ترکیب کنم(بسنجم) تا برای خودم قابل درک باشه و اونچیزی رو هم که یاد نگرفتم یا نیمه کاره یاد گرفتم بهتر که اصلن بهش عمل نکنم مگر تا زمانی که خوب موضوع برام روشن وقابل درک بشه(براثر گذشت زمان و تجربه ای که بدست میاد).

بازهم ازشما برای نکاتی که گفتید ممنونم.
پاسخ
(2011/10/23، 08:11 PM)reza2001 نوشته است: سلام
آقا اول شدن كلا دور از دسترس ماهاس!!!

سلام
اصلا اینطور نیست. با کمی سعی و تلاش بیشتر میشه اول شد. در صفحات قبلی این تاپیک دوبار عکس اول شدن در دو تورمنت 7500 نفره و 9000 نفره رو گذاشتم پس میشه. فقط کمی صبر و حوصله و تمرین میخواد.
پاسخ
سلام...
این بازی رو امروز اول شدم... بازی خیلی خوبی بود... Smile

از زحمات dr.kiyan و همه ی اعضای سایت ممنونم...

موفق باشید...

پاسخ
جناب AriaInfinity ماه اكتبر فكر كنم ماه شانس شما بوده.

عجب بردهاي خوبي داشتين تبريك ميگم.

هم تورنمت ها و هم Sit@Go نتايج خوبي گرفتين و واقعاٌ عالي بوده. آفرين

اميدورام با مديريت سرمايه از اين به بعد به مقام هاي بسيار بالاتري هم برسين و طمع نكنيد كه عامل شكست خواهد بود.

سال ديگه اين موقع منتظر قهرماني شما در WCOOP ها و جوايز چند صد هزار دلاري هستيم.
البته ماه اكتبر براي من هم خوش يمن بوده و تقريباٌ نيمي از كل جوايز تورنمتي من تو اين ماه بدست اومده.

ولي متاسفانه هنوز نتوستم تو ميز فينال باشم و فقط تا اواخر كار خوب پيش ميرم كه بايد اين رو هم در چند ماه آينده درستش كنم.

در ضمن مديريت سرمايه حسابم هم اجازه نميده مثل شما ريسك هاي بزرگ كنم چون ديدم شما ناگهاني وارد بازي هاي 20 دلار به بالا شديد كه

خوشبختانه نتيجه داده و از اين موضوع خوشحالم.

متاسفانه اين روزهاي آخر كه خوب نتيجه ميگرفتم و روحيه خوبي داشتم حسابم رو بستن و فعلاٌ نميتونم بازي كنم و واقعاٌ به خاطر بازي نكردن دارم زجر ميشكم. خيلي سخته بدون پوكر.معتاد شديم

رفت.

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]
پاسخ
درود خدمت سروران گرامی
امشب بلاخره به خواستم رسیدم و در مسابقه فری رولی که در قسمت events میباشد مقام اول رو کسب کردم در بین 2860 شرکت کننده متاسفانه کامپیوتر بنده ویروسی میباشد و نمیتوانم عکس رو اتچ کنم ولی حتما" در آینده این کار را خواهم کرد.
بگذریم الان سوالی از حضور اساتید داشتم به بنده تیکت شرکت در مسابقه ای 20000$ داده شده الان دقیقا" نمیدونم باید چکار کنم و باید اون تورنومنت رو پیدا کنم و رجیستری انجام بدم و یا اینکه خودشون رجیستری رو انجام دادند؟
خوشحالم که بعد حدود 2 سال وقت گذاشتن روی پوکر بلاخره تونستم استراتژی مناسبی رو بهش دست پیدا کنم و تمامی اینهارو مدیون دانیال نیگاریانو هستم چون فیلم ها و مقالات آموزشی ایشون و همچنین مدام پیگیریهای بازیهای ایشون تونست به بنده کمک کنه تا مسیر درستی رو انتخاب کنم.
امیدوارم یک روزی بتونم در مسابقات WCOOP مقام بیارم و باعث افتخار برای کشورم بشم بهتون قول میدم این روز زیاد دیر نخواهد بود...
به امید موفقیت تمامی دوستان
پ.ن:آقا بهمن عزیز بنده معمولا" همیشه در پوکر استارز هستم و شبها اکثر بازیهای شما رو مشاهده میکنم و واقعا" لذت میبرم خواستم عرض ارادت و تبریکی داشته باشم خدمتتون باید گفت دیسیپلین مثال زدنی دارید.
پایدار باشید.

اینم میلی هستش که از ساپورت پوکر استارز برای بنده اومده ممنون میشم دوستان بنده رو راهنمایی بفرمایند.

PokerStars Tournament #473313350, No Limit Hold'em
Freeroll Super Satellite
2860 players
Target Tournament #462934695
10 tickets to the target tournament

Tournament started 2011/12/01 15:10:00 ET

Dear o0ehsan0o,

You finished the tournament in 1st place.

This qualifies you for a seat in Tournament #462934695. A ticket to this tournament was issued in your name. You can use this ticket to register. See Tournament #462934695 Lobby for further details.

Please contact "PokerStars Support" if you have any questions.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تصاويري از نتایج شما در تورنمنتها (هولدم و اوماها) asgarali 122 20,898 2015/05/03، 08:03 PM
آخرین ارسال: bmw5300
  این دست کش گیم اوماها رو ببنید PokerLive 2 1,140 2015/03/24، 12:54 AM
آخرین ارسال: PokerLive
  تصاويري از نتایج شما در تورنمنتها (سایر بازیها) tatepito 3 1,821 2012/08/30، 07:48 AM
آخرین ارسال: tatepito

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان