Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک آموزش کوتاه اما بسیار ارزشمند برای تولید ثروت از پوکر از یک بازیکن پیشرفته
سلام به همه دوستان
بعد از تقریبا 1 سال بنده با دست پر برگشتم به این سایت.3 4 سال پیش بود که بنده تازه با پوکر آنلاین آشنا شدم.اینجا جزو اولین سایت هایی بود که راجع اصول پوکر اطلاعاتی کسب کردم، اطلاعات بسیار ارزشمند که به مرور زمان طی این سال ها در ذهن بنده حکاکی شد.
مقالات را به صورت فارسی ازین سایت میخوندم و تک تک نکات رو سعی میکردم به کار ببرم، از مدیریت سرمایه گرفته تا بازی Heads up. بعد که یه مقدار سطح اطلاعات بالاتر رفت شروع به خوندن مراجع انگلیسی کردم و نکات رو بخاطر سپردم، در مرحله بعد با خودم این عهد رو بستم که هر زمان به سود واقعی در پوکر رسیدم دین خودم رو به این سایت و مطالب ارزشمندش ادا کنم، هر زمان که به موفقیتی میرسیدم در اینجا مقاله ای را درج میکردم که خشبختانه بازدید بسیار خوبی ازآن شده است.
حالا بعد از 3 سال و 6 ماه بازی کردن در سایت های خارجی و به علت تحریم ناچارا در سایت های ایرانی بنده به سودی تقریبا مناسب رسیده ام و میتونم بگم که بازی پوکر و جزئیاتش رو یاد گرفتم.از طرز سیگار کشیدن بازیکنان روی میز تا الگوهای مختلف بازی یا ریز دادن رو مو به مو یاد گرفتم و استفاده کردم. طی این مدت فقط سالانه 10 میلیون از سایت فرهاد دلار برای بازی خریدم و 40 میلیون برداشت داشتم که باعث شد یکی از مشتریان خوب فرهاد اکسچنج باشم.در مدتی که در سایت های ایرانی بازی کردم هم چیزی حدود سالانه 30 میلیون سود کردم که عدد معقولی نسبت به استک هایی که بازی کردم است.خدا پدر سایت pokerstars و fulltilt رو بیامرزه که اینقدر دقیق حساب کتاب میکردن و همچی درست بود. و خدا از سایت های ایرانی مثل royal club نگذره که خیلی به من ضرر زد و کلی پول ازم بالا کشید.خدا پدر سایتی مثل (بدلیل جنبه تبلیغاتی حذف شد) رو بیامرزه که هیچوقت توی این مدت نامردی نکردن و تا 6 7 میلیون به راحتی دادند.
از تک تک دوستان که در این سایت مقالات مفید و آموزنده گذاشتن کمال تشکر و ستایش رو دارم، بنده همینجا میخوام به قولم به خودم پایبند باشم و برای همیشه قمار رو کنار بذارم، الان یک شرکت خصوصی دارم، ماشین و خونه دارم،به اون چیزی که خواستم رسیدم.
آخرین آموزش بنده در این سایت این میتونه باشه که با عمل کردن به مطالب آموزش پیشرفته، مقدماتی همین سایت و کمی صبر و حوصله و اندوختن تجربه ، از پوکر میتونید ثروت بسازید.این کار انجام شده و جواب هم گرفته شده.
باز هم از تمامی دوستان کمال سپاسگذاری را دارم.
ببخشید که یه مقدار احساسی این مطلب رو اینجا گذاشتم.
هر سوالی داشتید بپرسید. در خدمت شما عزیزان هستم.Shy
پاسخ
 سپاس شده توسط johnny jones ، Soroosh ، tatepito ، mahann4779 ، mammad ، فرزاد سلیمان پور ، mehrdade1361 ، mohsen74577 ، teymor ، alex1o
مطلب قشنگی بود. خیلی خیلی برات خوشحالم دوست خوبم. شاید باور نکنی، اما این که این سایت بهت کمک کرده که از پوکر پول در بیاری برای من میلیونها ارزش داره، چون همه ما سالها قبل این سایت رو بنا کردیم دقیقا برای همین منظور. نمیخوام اسم بیارم (خیلی از پیشکسوتها و اعضا هستند که کلی مطالب ارزشمند گذاشتند) از همتون ممنونیم بچه های گل!
پاسخ
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان...
پاسخ
سلام آقا منم از همه ممنونم و امید وارم همیشه شاهد موفقیت تک تک عزیزان باشیم.
انصافاً این سایت و مطالبش برای منم تو موفقیت در ضمینه پوکر بسیار مهم بوده. هنوز به حد دوست گلم نرسیدم اما خوب نسبتاً راضیم و از همتون ممنون و سپاس گذارم.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش نرم افزار pokerstars tatepito 82 52,853 2016/03/30، 06:33 PM
آخرین ارسال: Abch
  آموزش razz tatepito 4 5,708 2013/06/24، 04:16 PM
آخرین ارسال: mamal
  یه سایت مناسب برای تمرین پوکر babak_gangster 0 4,709 2012/04/18، 12:04 AM
آخرین ارسال: babak_gangster
  آموزش پوكر 5 كارتي بسته SE7EN 10 15,828 2012/01/23، 12:23 AM
آخرین ارسال: tatepito
  آموزش پوکر از نوع (draw 5 caraw & draw 2-7) Kourosh 6 6,372 2011/11/06، 02:28 AM
آخرین ارسال: tatepito
  آموزش stud Kourosh 0 1,706 2011/10/26، 12:12 AM
آخرین ارسال: Kourosh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان