Comodo SSL
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک به دیگران
سلام پوکر دوست ها
بعضی از بازی ها با v;p..nیا فی.,لتر ...شکن باید باز بشن از کسانی که فیتر شکن خوب یا v.,pn دارند در خواست میکنم در اینجا قرار دهند
پاسخ
همون u l t r a فکر کنم خوب باشه.
اقا ف ی ل ت ر -ش ک ن رو اینجوری بنویسیم بهتره
پاسخ
استفاده از اين كلمات باعث ميشه سايت مسدود بشه
پاسخ
Lightbulb 
با سلام دوستان اگر برای ورود به سایت [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ] یا [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ] مشکل فیتلر بودن دارن میتونید از سایت [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ] استفاده کنید.این 3 سایت از یک سرور استفاده میکنید و هیچ فرقی در نحوه نمایش و بازیتون اتفاق نمیافته
پاسخ
(2011/07/10، 09:57 PM)QQQQT نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ] یا [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ] مشکل فیتلر بودن دارن میتونید از سایت [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ] استفاده کنید.این 3 سایت از یک سرور استفاده میکنید و هیچ فرقی در نحوه نمایش و بازیتون اتفاق نمیافته

بله دقیقا همینطوره منم از موقعی که این 2 سایت فیلخر شدن امدم توی پوکر4چیپس با این و جوداگه بازم کسی وی پییییییی ان میخواد بگه من یه چنتا رایگان هاشو می شناسم
پاسخ
نرم افزار ul-tra surf خیلی ضعیف هست و سرعت اینترنت رو میگیره

بهترین نرم افزار پیل-ترینگ AOL هستش. برای دانلود نرم افزار به این سایت برید

[ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

و اینکه حتما باید در سایت AOL یه اکانت بسازید که با همین اکانت و پسوورد باید کانکت بشید و از اینترنت لذت ببرید

نکته : کسی اگر مشکلی داشت همین جا بگه تا مشکلش رو حل کنیم . میتونید با یه سرچ تو گوگل بفهمید که این نرم افزار چقدر قوی و با امنیت هستش . و مهم تر اینکه نه سرعت اینترنت رو میاره پایین و نه قطعی داره
پاسخ
با این برنامه میشه تو پوکر استارز هم بازی کرد؟یعنی سرعتش کافیه واسه اونجا؟
پاسخ
پوكراستارز في..لتر..ش..كن نميخواد!
فقط موقع دانلود نرم افزارش از سايتش كه فيلتره مشكل داري.
پاسخ
با AOL میشه حتی فیس-بوک هم باز کرد . چه برسه به پوکراستارز و بقیه سایت های دیگه . سرعتی هم از نت نمی گیره
پاسخ
(2011/07/12، 12:40 PM)☯MR.Face☯ نوشته است: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]

و اینکه حتما باید در سایت AOL یه اکانت بسازید که با همین اکانت و پسوورد باید کانکت بشید و از اینترنت لذت ببرید

نکته : کسی اگر مشکلی داشت همین جا بگه تا مشکلش رو حل کنیم . میتونید با یه سرچ تو گوگل بفهمید که این نرم افزار چقدر قوی و با امنیت هستش . و مهم تر اینکه نه سرعت اینترنت رو میاره پایین و نه قطعی داره
با تشکر از mr.face بابت به اشتراک گذاري اين برنامه
لينک که mr.face‌گذاشتن از کمباب انلاين تنها نوار ابزاز AOL هست.
براي تکميل پست mr.face
از اين لينک برنامه رو دانلود کنيد:
بعد از دانلود و نصب انلاين و اتمام کار نصب مراحل زير رو دنبال کنيد
1 توي AOL يه ايميل يا اکانت بسازيد
2 AOL رو باز کنيد زبانه هاي بالا روي sing on کليک کنيد
3 روي connect options کليک کنيد
[تصویر: [ثبت نام کنید لطفا برای مشاهده لینک، وارد سایت شوید یا ]]

4 روي advanced broadband setting کليک کنيد
5 از زبانه broadband گزينه add broadband profile بعد از اون براي profile يه اسم انتخاب کنيد
6 روي گزينه Automatically reconnect me and ignore .... تيک زده
7 از connection type گزينه home network رو انتخاب کنيد
ونهايتا روي save کليک کنيد
بعد از اين مراحل به صفحه نخست برگرديد و با وارد کردن يوزر و پسورد و انتخاب کانکشن شبه ووووويييييي پپپپپپيييي ااااااان و لذت وب گردي آزاد از دوست خوبمون mr.faceممنون باشيد
دوستان معذرت ميخوام عکس ها يکم قاطي پاتي شد اميدوارم حداقل راهنمايي رو کرده باشم
پاسخ
مرسی از QQQQT

دقیقا به همین صورت که تو شکل ها هست عمل کنید

نکته : بعضی آموزش ها در اینترنت و سایت های مختلف هست که خیلی پیچیده هست . کامل ترین و بهترین راه برای استفاده از AOL به عنوان پیلتر همین آموزش دوستمون هست
پاسخ
لینک ه لود خرابه .نمیشه لود کرد.
پاسخ
سلام دوستام
من دیروز ویندوز سیستمم را عوض کردم و از اون موقع تا الان وارد سایت پوکر که می شم و دقیقا زمانی که زبان سایت رو به فارسی تبدیل می کنم و سایت شروع به رفرش می کنه دیگه از حالت عادی خود خارج می شه و همینطور پشت سر هم رفرش می شه استپ می شه . رفرش می شه استپ می شه . رفرش می شه استپ می شه .
اگه کسی می تونه راهنمایی کنه ممنون
پاسخ
تووووووووووووووووووووووووجه
یه چیز محشر و عملی!

ثبت نام کنید و به ازای هر پیامک تبلیغاتی که براتون ارسال می کنن 50 تومن میره به حساب بانکی تون ! کمی هوش و زرنگی داشته باشید تا چند صد هزار تومان شاید هم میلیون در بیارین! حتما امتحان کنین

هر چه سریعتر . درآمد بیشتر

لینک اصلی ثبت نام :

پاسخ
Thumbs Up 
(2011/07/19، 06:53 PM)behnam_01 نوشته است: لینک ه لود خرابه .نمیشه لود کرد.

لينک دانلود سالم دوست عزيز در تاريخ هشتم مرداد ماه سال نود تست کردم سالم بود
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان